Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ

Statistika přihlášených

Trať
MP52
Kategorie
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)20
M2Muži 36 a více let9
M1Muži do 35 let8
Z1Ženy do 35 let7
Z2Ženy 36 a více let4
TTýmy (čtyřčlenné)4
Celkem přihlášených52

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
28.2.2021CZEBeran Lukáš Spartan Gym MALEJ M1 3.3.2021
11.4.2021CZEBeranová Simona + Lukáš Beran Spartan Gym MALEJ D 12.4.2021
27.4.2021CZEBevelágua Ladislav Ocr workout Tábor MALEJ M2 nezaplaceno
27.7.2021CZEBobek Jiri MALEJ M2 29.7.2021
30.4.2021CZEČervinková Lucie STG Pardubice MALEJ Z1 30.4.2021
29.4.2021CZEDomorád Vojtěch MALEJ M1 nezaplaceno
16.4.2021CZEGerhát Pavel #gladiatorraceteam MALEJ M1 16.4.2021
16.7.2021CZEglos petr MALEJ M2 22.7.2021
16.7.2021CZEHelcl Vojtěch Atom kids Praha MALEJ M2 22.7.2021
18.7.2021CZEHerškovič Vladimír MALEJ M2 25.7.2021
30.4.2021CZEHořejší Ondřej SKI RUN Čakovice MALEJ M1 22.7.2021
29.4.2021CZEHurda Jakub + Kristýna Hosáková STG Pardubice MALEJ D 30.4.2021
20.6.2021CZEJunghansová Terezie MALEJ Z1 nezaplaceno
26.7.2021CZEJurník Lukáš + Terezie Bernardová MALEJ D nezaplaceno
24.7.2021CZEKasalová Eva + Marek Janalík MALEJ D 25.7.2021
18.7.2021CZEKasalova Eva + Marek Janalík MALEJ D nezaplaceno
23.4.2021CZEKmoníčková Iva MALEJ Z2 29.4.2021
18.7.2021CZEKrál Josef + Březinová Nikola MALEJ D 21.7.2021
18.7.2021CZEKřížová Monika Extreme Obstacle Runners MALEJ Z1 25.7.2021
10.6.2021CZEKuchta Petr MALEJ M2 10.6.2021
30.4.2021CZELaštovičková Lenka + Laštovička Petr MALEJ D 3.5.2021
18.7.2021CZELöffelmann Daniela MALEJ Z2 24.7.2021
18.7.2021CZEMach Lukáš #GLADIATORRACETEAM MALEJ M1 19.7.2021
14.4.2021CZEMartin Sobotka + Kozáková Klára Wild team MALEJ D 14.4.2021
9.4.2021CZEMíča Josef OCR Panthers MALEJ M1 9.4.2021
30.4.2021CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice MALEJ M2 3.5.2021
23.4.2021CZEMoravcová Veronika MALEJ Z1 nezaplaceno
13.7.2021CZEPařízek Pavel Workout Lomnice MALEJ M1 21.7.2021
30.4.2021CZEPizúr Marek SVVAT MALEJ M2 11.5.2021
30.4.2021CZEPospíchalová Kristýna SRTG Pardubice MALEJ Z1 30.4.2021
27.4.2021CZERudolfová Marcela Ocr workout Tábor MALEJ Z1 nezaplaceno
20.4.2021CZERybišar Josef + Lucie Rybišarová čvacht MALEJ D 21.4.2021
18.7.2021CZESejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z2 27.7.2021
30.6.2021CZESkokan Jan + Jana Zavadilová Kubíková STG Pardubice MALEJ D nezaplaceno
30.4.2021CZEStrolena Lenka Fitness Ural MALEJ Z2 14.5.2021
11.4.2021CZESvítilová Petra MALEJ Z1 nezaplaceno
16.7.2021CZEVincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM MALEJ M2 18.7.2021
18.7.2021CZEVokál Aleš MALEJ M1 19.7.2021
31.3.2021CZEZelenková Kateřina + Nováková Andrea + Nováková Eliška + Vitera Ondřej Název týmu MALEJ T 1.4.2021