Startovní listina V. ročník Běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů 2021

Statistika přihlášených

Trať
5 000 m196
500 m19
1000 m9
Kategorie
MMuži 111
ZŽeny 85
D1Děti do 9 let19
D2Děti 10 - 17 let9
Celkem přihlášených224

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.6.2021CZEBačová Gabriela 500 m D1 13.6.202131
29.6.2021CZEBalogová Kristýna JSDHO Libouchec 5 000 m Z 1.7.202178
12.6.2021CZEBarbora Lukáš 5 000 m M 27.7.202126
12.6.2021CZEBarborová Anežka 500 m D1 27.7.202130
10.2.2021CZEBažantová Irena Hvězdná Elita 5 000 m Z 12.2.20216
25.6.2021CZEBeňušová Monika 5 000 m Z 21.7.202159
12.7.2021CZEBlažek Ondřej 5 000 m M 14.7.2021120
4.8.2021CZEBlažek Jaroslav 5 000 m M 5.8.2021216
29.6.2021CZEBrandejs Lukáš 5 000 m M nezaplaceno81
29.6.2021CZEBřezinová Iva 5 000 m Z 9.7.202177
11.7.2021CZEBruzlová Lucie 5 000 m Z 14.7.2021119
20.7.2021CZEBubeníčková Alexandra 5 000 m Z 22.7.2021151
30.7.2021CZEBuchmann Jan Self Defense Division 5 000 m M 31.7.2021186
30.7.2021CZEBuchmannová Emma 1000 m D2 31.7.2021188
30.7.2021CZEBuchmannová Edita 5 000 m Z 31.7.2021187
11.2.2021CZEBurýšková Růžena 5 000 m Z 12.2.20217
29.6.2021CZEBydlák Dominik 5 000 m M 1.7.202175
21.6.2021CZEČáslavová Jana Agentura vojenského zdravotnictví 5 000 m Z 22.6.202151
22.7.2021CZEČermák Zdeněk Hasiči ČK 5 000 m M 22.7.2021154
26.7.2021CZEČermáková Zuzana 5 000 m Z nezaplaceno173
30.7.2021CZEČerná Kristina 5 000 m Z 3.8.2021192
16.7.2021CZEČerná Růžena 5 000 m Z 17.7.2021130
14.6.2021CZEChaloupka Roman Hvězdná Elita 5 000 m M 15.6.202136
13.6.2021CZECharvát Martin 7. Polní nemocnice 5 000 m M 14.6.202132
18.7.2021CZECharvátová Helena 5 000 m Z 19.7.2021137
24.7.2021CZECharvátová Kristýna 500 m D1 27.7.2021163
23.7.2021CZEChlumská Jaroslava 5 000 m Z nezaplaceno159
2.8.2021CZECigler Tomáš 500 m D1 4.8.2021208
2.8.2021CZECigler Tomáš 5 000 m M 4.8.2021207
20.7.2021CZEČíla Jiří Václav 500 m D1 21.7.2021146
20.7.2021CZECrkva Aleš Kdo prohrál, platí oběd ! 5 000 m M 22.7.2021148
6.8.2021CZEDaněk Jiří 5 000 m M 10.8.2021223
25.7.2021CZEDohnalova Lenka 5 000 m Z nezaplaceno171
29.3.2021CZEDvořák Stanislav Policie ČR 5 000 m M 12.4.202117
10.2.2021CZEDyškant Jan Extreme Workout Crew 5 000 m M 12.2.20214
22.7.2021CZEEffenberger Miloš Czech army 5 000 m M 24.7.2021156
1.8.2021CZEEigl Košatová Naděžda 5 000 m Z 7.8.2021204
18.7.2021CZEEngová Kateřina 5 000 m Z 19.7.2021135
7.7.2021CZEFigarová Šárka 5 000 m Z 28.7.2021107
15.7.2021CZEGarwasiuk Adam 5 000 m M 17.8.2021127
16.6.2021CZEGoldammer Vit Fojtovice tour 5 000 m M 18.6.202145
18.6.2021CZEGoldammer Vít Fojtovice Tour 1000 m D2 18.6.202147
18.6.2021CZEGoldammerová Ema Fojtovice Tour 500 m D1 13.7.202148
2.7.2021CZEHájek Jakub Fire Rescue, z.s. 5 000 m M 22.7.202199
5.8.2021CZEHampejs Ondřej 5 000 m M 6.8.2021220
11.2.2021CZEHanusa Almir Nevim 5 000 m M 16.7.20219
11.2.2021CZEHanušová Lucie 5 000 m Z 16.3.20218
20.7.2021CZEHejdová Andrea Kdo prohrál, platí oběd! 5 000 m Z 22.7.2021149
30.7.2021CZEHelešic Tomáš 5 000 m M 3.8.2021196
11.2.2021CZEHeverochova Michaela Rozbehame Prhu 5 000 m Z 17.2.202111
26.7.2021CZEHladká Marcela 5 000 m Z 28.7.2021178
29.7.2021CZEHolubová Kateřina 5 000 m Z nezaplaceno181
28.6.2021CZEHorák Hynek 5 000 m M 30.6.202170
30.6.2021CZEHořejší Eliška 5 000 m Z 16.7.202190
16.7.2021CZEJandová Veronika VeOSVP 5 000 m Z nezaplaceno131
2.7.2021CZEJanoušek Matěj Fire Rescue, z.s. 5 000 m M 22.7.2021102
4.8.2021CZEJanoušková Gabriela 5 000 m Z 17.8.2021217
15.7.2021CZEJanoušková Kateřina 5 000 m Z 27.7.2021126
25.7.2021CZEJanoušková Nikola 1000 m D2 26.7.2021165
11.7.2021CZEJanoušková Veronika 5 000 m Z 22.7.2021118
7.7.2021CZEJech Jakub Jechouni 500 m D1 13.7.2021108
7.7.2021CZEJech Petr Jechouni 5 000 m M 13.7.2021106
3.6.2021CZEJeřábek Jan 5 000 m M 29.6.202123
3.6.2021CZEJeřábek Miroslav 5 000 m M 29.6.202122
3.6.2021CZEJeřábková Alena 5 000 m Z 29.6.202121
22.7.2021CZEJílková Michala Czech army 5 000 m Z 24.7.2021157
14.6.2021CZEJirušová Lucie 5 000 m Z 15.6.202140
25.6.2021CZEJohan Oldřich Těchlovice 5 000 m M 13.7.202160
29.6.2021CZEJohanides Lukáš 5 000 m M 30.6.202180
28.6.2021CZEJůn Martin 5 000 m M 2.7.202166
6.8.2021CZEJuřička Petr Policie 5 000 m M 7.8.2021224
22.7.2021CZEKadorová Veronika 5 000 m Z 24.7.2021155
9.7.2021CZEKašparová Marie 2K 5 000 m Z 13.7.2021114
11.2.2021CZEKlemová Veronika Holky z hliníku 5 000 m Z 13.2.202110
29.6.2021CZEKlofec Jan JSDHO Libouchec 5 000 m M 1.7.202176
16.3.2021CZEKlusová Hana To bude rychlý 5 000 m Z 8.7.202116
9.7.2021CZEKmentova Olga 5 000 m Z nezaplaceno111
4.7.2021CZEKočová Petra 5 000 m Z 8.7.2021103
4.7.2021CZEKočová Rozálie 500 m D1 8.7.2021104
12.2.2021CZEKodadová Markéta Holky z hliníku 5 000 m Z 13.7.202112
25.7.2021CZEKohoutová Eva 5 000 m Z 27.7.2021167
26.7.2021CZEKohoutová Kamila 5 000 m Z 27.7.2021177
22.6.2021CZEKolstrunk Jan Hasici Ceska Lipa 5 000 m M 29.6.202153
31.7.2021CZEKomárek Jiří Směna C - Jablonec 5 000 m M 3.8.2021198
9.7.2021CZEKos Pavel 2K 5 000 m M 13.7.2021116
9.7.2021CZEKos Pavel 2K 5 000 m M nezaplaceno115
17.6.2021CZEKostelník Daniel 5 000 m M 17.6.202146
28.6.2021CZEKotas Jan 5 000 m M 29.6.202171
9.7.2021CZEKovalčin Jan 5 000 m M 13.7.2021112
20.7.2021CZEKozelka Milan 5 000 m M 22.7.2021150
21.7.2021CZEKozelková Monika 5 000 m Z 22.7.2021153
21.7.2021CZEKozelková Emílie 500 m D1 22.7.2021152
15.6.2021CZEKrál Jan 5 000 m M 16.6.202142
12.6.2021CZEKrejčí Jan Wokoun tým 5 000 m M 13.6.202124
16.6.2021CZEKřižánková Lenka 5 000 m Z 28.7.202144
13.6.2021CZEKřížová Jana 5 000 m Z 16.6.202133
30.7.2021CZEKrnac Viktor Skrabky 500 m D1 31.7.2021195
30.7.2021CZEKrnac Marcel Skrabky 5 000 m M 31.7.2021189
30.7.2021CZEKrnacova Terka Skrabky 1000 m D2 31.7.2021190
11.7.2021CZEKubátová Petra 5 000 m Z 14.8.2021117
13.5.2021CZEKučera Jiří 5 000 m M 15.5.202120
28.6.2021CZEKučírek Martin Válečníci 5 000 m M 30.6.202174
28.6.2021CZEKučírková Kroftová Veronika Medvědice 5 000 m Z 30.6.202173
14.6.2021CZEKupková Lucie 5 000 m Z 16.6.202139
30.7.2021CZEKurcin Lukáš 5 000 m M 3.8.2021194
25.7.2021CZEKusý Martin 5 000 m M 27.7.2021170
1.7.2021CZEkutílek roman POKOS 5 000 m M 2.7.202197
2.7.2021CZELabská Karolina Fire Rescue, z.s. 5 000 m Z 22.7.2021100
29.6.2021CZELibich Pavel 5 000 m M 30.6.202179
3.8.2021CZELiška Petr 5 000 m M 5.8.2021210
16.6.2021CZEMachonský Miroslav 5 000 m M 28.7.202143
28.4.2021CZEMareček Filip 5 000 m M 29.4.202119
17.7.2021CZEMartečíková Pavla Rozběháme Mělník 5 000 m Z 18.7.2021134
3.8.2021CZEMaťo Fabian 5 000 m M 4.8.2021209
5.8.2021CZEMatouš Dominik T. J. Sokol Těpeře 5 000 m M 17.8.2021222
28.7.2021CZEMichajličenková Renata 5 000 m Z 30.7.2021179
25.6.2021CZEMišjak Jakub 5 000 m M 26.6.202155
18.7.2021CZEMusil Pavel 5 000 m M 19.7.2021138
25.6.2021CZEMužátko Simona 43. výsadkový pluk 5 000 m Z 26.6.202154
1.7.2021CZENavrátil Lukáš 5 000 m M 3.7.202196
26.6.2021CZENebeská Lada 5 000 m Z 29.6.202161
13.7.2021CZENevedel Lukáš 1000 m D2 14.7.2021124
13.7.2021CZENevedelová Amálie 1000 m D2 14.7.2021123
13.7.2021CZENevedelová Hana 5 000 m Z 14.7.2021122
25.7.2021CZENovák Petr 312. prrchbo/SSU 5 000 m M 26.7.2021168
18.7.2021CZENovák Marek 5 000 m M 19.7.2021141
8.7.2021CZENovák Michal 5 000 m M 18.7.2021110
18.7.2021CZENováková Jana 5 000 m Z 19.7.2021139
10.2.2021CZENovotná Monika Extreme Workout crew 5 000 m Z 13.2.20215
29.6.2021CZENovotný Zdeněk SAR-DPT 5 000 m M 1.7.202183
27.6.2021CZENovotný Tomáš HZSP Orlen 5 000 m M 13.7.202164
10.2.2021CZEOmaník Jiří Self Defense Division, z.s. 5 000 m M 29.6.20211
4.8.2021CZEPajer Lukas 5 000 m M nezaplaceno219
28.6.2021CZEPapírník Josef 5 000 m M 30.6.202169
28.6.2021CZEPapirnikova Lenka 5 000 m Z 29.6.202168
30.7.2021CZEPavlíček Matěj To bude rychlý 5 000 m M 31.7.2021185
19.7.2021CZEPavlů Olga 5 000 m Z 20.7.2021145
21.2.2021CZEPazderka Marek Hvězdná elita 5 000 m M 23.2.202113
4.8.2021CZEPazderka Marek 1000 m D2 6.8.2021218
13.4.2021CZEPecha Martin Sokoli 5 000 m M 29.6.202118
4.8.2021CZEPilař Marek 500 m D1 6.8.2021214
30.6.2021CZEPokorná Jana KK Beringin 500 m D1 13.7.202193
30.6.2021CZEPokorný František KK Beringin 500 m D1 13.7.202194
30.6.2021CZEPokorný Luděk BIGGUS TEAM 5 000 m M 13.7.202192
30.6.2021CZEPokorný Antonín KK Beringin 500 m D1 13.7.202191
22.6.2021CZEPolák Tomaš Hasiči 5 000 m M 22.6.202152
14.7.2021CZEPopčák Jiří 5 000 m M 15.7.2021125
30.7.2021CZEPopčák Martin 5 000 m M nezaplaceno184
16.7.2021CZEPova Rudolf 5 000 m M 30.7.2021132
22.7.2021CZEProcházka Martin 5 000 m M 23.7.2021158
4.8.2021CZEProcházka Tomáš 5 000 m M 11.8.2021212
3.8.2021CZEProcházka Petr 5 000 m M 5.8.2021211
4.8.2021CZEProcházková Lucie 5 000 m Z 11.8.2021213
29.6.2021CZEPulchartová Pavlína 5 000 m Z 13.7.202185
22.2.2021CZEŘezníček Petr 5 000 m M 23.2.202114
30.6.2021CZERubeš Lukáš 5 000 m M 2.7.202189
19.7.2021CZERůžek Jakub 500 m D1 24.7.2021143
19.7.2021CZERůžková Anna 5 000 m Z 24.7.2021142
15.7.2021CZERybáčková Stanislava 5 000 m Z 19.7.2021128
14.6.2021CZEŠabaka Petr Ačr 5 000 m M 18.6.202137
31.7.2021CZEŠála Aleš HLS 5 000 m M 3.8.2021202
24.7.2021CZESalava Jakub 5 000 m M 30.7.2021162
31.7.2021CZEŠarközi David Směna C - Jablonec 5 000 m M 1.8.2021200
31.7.2021CZEŠarköziová Ema 500 m D1 1.8.2021199
28.6.2021CZEŠeba Adam 5 000 m M 30.6.202172
26.6.2021CZESenohrábek Jakub 5 000 m M 9.7.202162
2.7.2021CZEŠimánková Michaela Fire Rescue, z.s. 5 000 m Z 22.7.2021101
13.6.2021CZEŠiška Dominik 500 m D1 nezaplaceno35
13.6.2021CZEŠiška Dušan 5 000 m M nezaplaceno34
25.7.2021CZEŠlambor Jakub 5 000 m M 27.7.2021166
29.7.2021CZESmik Peter Pilsner Urquell 5 000 m M 29.7.2021180
4.8.2021CZESmolík Miloslav 5 000 m M 14.8.2021215
29.7.2021CZESmrž Michal 5 000 m M nezaplaceno182
12.6.2021CZESnížek Martin 5 000 m M 17.6.202125
25.6.2021CZESnížek Petr 5 000 m M 21.7.202156
10.3.2021CZESobotík Šimon 5 000 m M 11.3.202115
10.2.2021CZEŠolc Ivan Extreme Workout Crew 5 000 m M 24.2.20212
2.8.2021CZESpálenková Vladimira DPT 5 000 m Z 3.8.2021206
14.6.2021CZESpurná Lenka 5 000 m Z 17.6.202141
31.7.2021CZEŠrytr Michael Směna C - Jablonec 5 000 m M 1.8.2021201
18.6.2021CZEStehlíková Tereza 5 000 m Z 18.6.202149
1.8.2021CZEStein Martin 1000 m D2 11.8.2021205
5.8.2021CZESteinová Amálie 500 m D1 11.8.2021221
9.7.2021CZEŠtěpánek Petr 5 000 m M 10.7.2021113
12.6.2021CZEŠtěpinová Šárka 5 000 m Z 22.7.202129
26.6.2021CZEStiborová Lada 5 000 m Z 9.7.202163
30.6.2021CZEStočes Josef Bíbanetky 5 000 m M 28.7.202188
30.6.2021CZEStočesová Ilona Bíbanetky 5 000 m Z 28.7.202187
18.7.2021CZEStoklasa Tomáš 5 000 m M 19.7.2021140
18.7.2021CZEStrnadová Viktorie 5 000 m Z 19.7.2021136
28.6.2021CZEŠustová Iveta 5 000 m Z 2.7.202165
14.6.2021CZEŠvarc Martin 5 000 m M 16.6.202138
30.6.2021CZESvatošová Markéta Predátor Workout Děčín 5 000 m Z 4.7.202195
2.7.2021CZESvoboda Tomáš 5 000 m M 3.7.202198
12.6.2021CZESvoboda Václav 5 000 m M 21.7.202128
25.7.2021CZEŠvorcová Irena Zoe & B+R 5 000 m Z 30.7.2021169
13.7.2021CZESyrovátka Lukáš 5 000 m M 14.7.2021121
19.7.2021CZETokarczyková Karolína 5 000 m Z 26.7.2021144
15.7.2021CZEUrbanová Jaroslava ... Běhám, tedy jsem ... 5 000 m Z 17.7.2021129
31.7.2021CZEValenta Dominik Směna C Jablonec 5 000 m M 3.8.2021197
26.7.2021CZEVančurová Iva 5 000 m Z 27.7.2021174
30.7.2021CZEVaníček Jakub 5 000 m M 2.8.2021191
12.6.2021CZEVaradiova Sarka Krav Maga 5 000 m Z nezaplaceno27
18.6.2021CZEVaraďová Kamila 5 000 m Z 18.6.202150
29.6.2021CZEVasiliak Filip Hasiči ČK 500 m D1 9.7.202184
29.6.2021CZEVasiliak Pavel Hasiči ČK 5 000 m M 9.7.202182
25.6.2021CZEVašinová Monika SKPŠ Praha 5 000 m Z 26.6.202158
8.7.2021CZEVavřichová Andrea 5 000 m Z 13.7.2021109
26.7.2021CZEVeselá Bohumila 5 000 m Z 27.7.2021172
10.2.2021CZEVicherková Tereza To bude rychlý 5 000 m Z 4.3.20213
16.7.2021CZEVitovsky Petr Běžím, tedy jsem 5 000 m M 17.7.2021133
24.7.2021CZEVlkavcová Anna Bíbanetky 1000 m D2 25.7.2021164
23.7.2021CZEVlkavcová Jana Bíbanetky 5 000 m Z 25.7.2021161
25.6.2021CZEVojtěch Bohumil 5 000 m M 26.6.202157
30.6.2021CZEVyhnánek Antonín 5 000 m M 13.7.202186
26.7.2021CZEWagner Roman 5 000 m M 27.7.2021176
4.7.2021CZEŽáčková Jana 5 000 m Z 8.7.2021105
30.7.2021CZEZahálková Iva 5 000 m Z 31.7.2021183
26.7.2021CZEZajíc Miroslav Krav Maga Děčín 5 000 m M 27.7.2021175
20.7.2021CZEZelenkova Iva 5 000 m Z 21.7.2021147
31.7.2021CZEŽídek Radek HLS 5 000 m M 3.8.2021203
23.7.2021CZEŽidek Jan 5 000 m M 24.7.2021160
30.7.2021CZEZůnová Kateřina Horký hlavy 5 000 m Z 3.8.2021193
28.6.2021CZEŽůrek Lukáš ALog 5 000 m M 29.6.202167