Startovní listina AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021

Statistika přihlášených

Trať
A316
A412
A510
A27
A4
A64
A11
Kategorie
MZ1Žáci 1 - rok narození 2013 - 201411
MZ2Žáci 2 - rok narození 2011 - 201210
MMZMladší žáci - rok narození 2009 - 20108
MPPředžáci - rok narození 2015 - 20165
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2013 - 20145
ODOdrážedla - rok narození 2017 a mladší4
ZSZStarší žákyně - rok narození 2007 - 20082
ZPPředžákyně - rok narození 2015 - 20162
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2011 - 20122
MSZStarší žáci - rok narození 2007 - 20082
ZMZMladší žákyně - rok narození 2009 - 20102
MBBobíci - rok narození 2017 a mladší1
Celkem přihlášených54

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
30.1.2021CZEBeneš Adam Cycology North Bike Club A4 MZ2 1.2.2021
30.1.2021CZEBerka Tadeáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 1.2.2021
31.1.2021CZEBílek Ondřej SpinFit Liberec A OD 1.2.2021
30.1.2021CZEBondy Nelly Cycology North Bike club A2 ZP 1.2.2021
30.1.2021CZEBondy Štěpán Cycology North Bike club A4 MZ2 1.2.2021
30.1.2021CZECichák Mikuláš Cycology North Bike Club A5 MMZ 1.2.2021
30.1.2021CZECicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club A3 ZZ1 1.2.2021
30.1.2021CZEDajčová Amálie Cycology North Bike Club A5 ZMZ 1.2.2021
31.1.2021CZEDlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 1.2.2021
8.2.2021CZEDulanský Filip Herby servis A3 MZ1 9.2.2021
1.2.2021CZEGamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 2.2.2021
1.2.2021CZEGamba Filip ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 2.2.2021
2.2.2021CZEHataš Tomáš Rohozec Amulet Team A5 MMZ 2.2.2021
12.2.2021CZEHranička Oskar Cycology North Bike Club A3 MZ1 nezaplaceno
30.1.2021CZEJuris Šimon Cycology North bike club A3 MZ1 nezaplaceno
30.1.2021CZEJurisová Nella Cycology North bike club A2 ZP nezaplaceno
1.2.2021CZEKazda Matěj Cykloklub Jičín A2 MP 2.2.2021
1.2.2021CZEKazdová Rozárie Cykloklub Jičín A3 ZZ1 2.2.2021
3.2.2021CZEKlinger Mikuláš TJ Sokol Plavy A3 MZ1 4.2.2021
30.1.2021CZEKubelková Nikola Cycology North Bike Club A6 ZSZ nezaplaceno
30.1.2021CZEKudrna Matyáš Cycology North Bike Club A4 MZ2 9.2.2021
30.1.2021CZEKudrna Tomáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 9.2.2021
21.2.2021CZELamač František Klub lyžařů Turnov A3 MZ1 22.2.2021
16.2.2021CZELevko Vojtěch Cycology North Bike Club A2 MP nezaplaceno
10.2.2021CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A4 ZZ2 12.2.2021
10.2.2021CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A3 ZZ1 12.2.2021
3.2.2021CZELiška Matěj Brilon racing team MB A3 MZ1 4.2.2021
3.2.2021CZELiška Jakub Brilon racing team MB A2 MP 4.2.2021
31.1.2021CZELukáš Jan SpinFit Liberec A OD 1.2.2021
31.1.2021CZEMareček Oliver TJ Kovo Praha A3 MZ1 nezaplaceno
31.1.2021CZEMareček Maxim Kovo Praha A2 MP nezaplaceno
31.1.2021CZEMoulis Lukáš Brilon Racing Team MB A4 MZ2 nezaplaceno
31.1.2021CZEMoulis Ondřej Brilon Racing Team MB A5 MMZ nezaplaceno
8.2.2021CZENosek Antonín KSM Hrádek A6 MSZ 9.2.2021
5.2.2021CZEPopovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A5 MMZ 9.2.2021
1.2.2021CZEProcházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A3 ZZ1 1.2.2021
1.2.2021CZEProcházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 1.2.2021
8.2.2021CZEŠelmeci Vojtěch bigshock A6 ZSZ 9.2.2021
1.2.2021CZETichá Tereza North Bike Cycology A3 ZZ1 1.2.2021
1.2.2021CZETichý Tomáš Pavoučci Liberec A1 MB 1.2.2021
1.2.2021CZETichý Tomáš Pavoučci Liberec A OD 1.2.2021
30.1.2021CZETomeš Roman Cycology North Bike Club A4 MZ2 4.2.2021
30.1.2021CZETřeska Lukáš Cycology North Bike Club A5 MMZ nezaplaceno
1.2.2021CZETrvalcová Valentina Hořické Kolonožky A5 ZMZ 10.2.2021
1.2.2021CZETrvalec Jakub Hořické Kolonožky A4 MZ2 10.2.2021
1.2.2021CZETrvalec David Hořické Kolonožky A4 MZ2 10.2.2021
31.1.2021CZEVaněk Lubor Cykloklub Jičín A OD 4.2.2021
31.1.2021CZEVaněk Matěj Cykloklub Jičín A3 MZ1 4.2.2021
4.3.2021CZEVašíček Adam KSM hrádek A6 MSZ nezaplaceno
1.2.2021CZEVokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA A4 MZ2 1.2.2021
31.1.2021CZEVokřínek Šimon BEKO Bike Race Team A3 MZ1 1.2.2021
31.1.2021CZEVokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team A2 MP 1.2.2021
7.2.2021CZEZavadzan Lukáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 8.2.2021
30.1.2021CZEZejfart Jakub Cycology North bike club A3 MZ1 18.2.2021