Startovní listina AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021

Statistika přihlášených

Trať
A329
A521
A417
A218
A6
A610
A15
Kategorie
MZ1Žáci 1 - rok narození 2013 - 201419
MMZMladší žáci - rok narození 2009 - 201017
MZ2Žáci 2 - rok narození 2011 - 201214
MPPředžáci - rok narození 2015 - 201610
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2013 - 201410
ZPPředžákyně - rok narození 2015 - 20168
ZSZStarší žákyně - rok narození 2007 - 20086
ODOdrážedla - rok narození 2017 a mladší6
MBBobíci - rok narození 2017 a mladší4
MSZStarší žáci - rok narození 2007 - 20084
ZMZMladší žákyně - rok narození 2009 - 20104
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2011 - 20123
ZBBobice - rok narození 2017 a mladší1
Celkem přihlášených106

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
7.6.2021CZEBartíková Hanna Kovo Praha A3 ZZ1 9.6.2021
30.1.2021CZEBeneš Adam Cycology North Bike Club A4 MZ2 1.2.2021
30.1.2021CZEBerka Tadeáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 1.2.2021
31.1.2021CZEBílek Ondřej SpinFit Liberec A OD 1.2.2021
5.4.2021CZEBohánská Vanesa Rohozec Amulet Team A5 ZMZ 6.4.2021
30.1.2021CZEBondy Nelly Cycology North Bike club A2 ZP 1.2.2021
30.1.2021CZEBondy Štěpán Cycology North Bike club A4 MZ2 1.2.2021
27.4.2021CZEBuchar Vít Sedmihorky A3 MZ1 28.4.2021
27.4.2021CZEBucharová Viktorie Sedmihorky A1 ZB 28.4.2021
30.1.2021CZECichák Mikuláš Cycology North Bike Club A5 MMZ 1.2.2021
30.1.2021CZECicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club A3 ZZ1 1.2.2021
8.6.2021CZECviklová Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV A3 ZZ1 8.6.2021
13.6.2021CZEDajč Michael CycologyNorthBikeClub A OD 14.6.2021
30.1.2021CZEDajčová Amálie Cycology North Bike Club A5 ZMZ 1.2.2021
31.1.2021CZEDlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 1.2.2021
23.6.2021CZEDrábek Jan A3 MZ1 24.6.2021
8.2.2021CZEDulanský Filip Herby servis A3 MZ1 9.2.2021
4.5.2021CZEGabriel MATYÁŠ A2 MP nezaplaceno
1.2.2021CZEGamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 2.2.2021
1.2.2021CZEGamba Filip ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 2.2.2021
13.6.2021CZEGanev Vanessa CYKLO PARDUBICE A2 ZP 15.6.2021
22.6.2021CZEGrégrová Markéta LAWI junior team A6 ZSZ 23.6.2021
18.4.2021CZEHarcuba Kryštof A1 MB 19.4.2021
2.2.2021CZEHataš Tomáš Rohozec Amulet Team A5 MMZ 2.2.2021
30.4.2021CZEHAVLÍČEK ADAM DUKLA PRAHA A5 MMZ 3.5.2021
19.6.2021CZEHornich Martin BAKAKO Nová Paka A3 MZ1 21.6.2021
12.2.2021CZEHranička Oskar Cycology North Bike Club A3 MZ1 19.3.2021
5.4.2021CZEHübner Lukáš Cyklo Benda A6 MSZ 9.4.2021
18.4.2021CZEHübnerová Zuzana Cyklo Benda A2 ZP 19.4.2021
20.6.2021CZEHurák Štěpán Team CykloTrener A3 MZ1 23.6.2021
22.6.2021CZEHurák Dominik Varnsdorf A OD 23.6.2021
10.4.2021CZEJurek Jakub A3 MZ1 18.4.2021
30.1.2021CZEJuris Šimon Cycology North bike club A3 MZ1 18.4.2021
30.1.2021CZEJurisová Nella Cycology North bike club A2 ZP 18.4.2021
22.6.2021CZEKameník Dominik Adastra cycling team A5 MMZ 23.6.2021
1.2.2021CZEKazda Matěj Cykloklub Jičín A2 MP 2.2.2021
1.2.2021CZEKazdová Rozárie Cykloklub Jičín A3 ZZ1 2.2.2021
1.6.2021CZEKlimentová Adéla Cycology North Bike Club A2 ZP 2.6.2021
1.6.2021CZEKlimentová Anna Cycology North Bike Club A3 ZZ1 10.6.2021
3.2.2021CZEKlinger Mikuláš TJ Sokol Plavy A3 MZ1 4.2.2021
15.3.2021CZEKněbort Vojtěch SKIracingMB A4 MZ2 nezaplaceno
15.3.2021CZEKněbortová Barbora SKIracingMB A6 ZSZ nezaplaceno
15.4.2021CZEKnobloch Adam Brilon racing team MB A5 MMZ 18.4.2021
15.4.2021CZEKnoblochová Kristýna Brilon racing team MB A4 ZZ2 18.4.2021
13.6.2021CZEKorec Filip Cycology North Bike Club A5 MMZ 15.6.2021
10.6.2021CZEKubelková Nikola Cycology North Bike Club A6 ZSZ 10.6.2021
30.1.2021CZEKubelková Nikola Cycology North Bike Club A6 ZSZ nezaplaceno
15.4.2021CZEKučera Kryštof Cycology North Bike Club A1 MB 18.4.2021
15.4.2021CZEKučera Viktor Cycology North Bike Club A2 MP 18.4.2021
30.1.2021CZEKudrna Matyáš Cycology North Bike Club A4 MZ2 9.2.2021
30.1.2021CZEKudrna Tomáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 9.2.2021
21.2.2021CZELamač František Klub lyžařů Turnov A3 MZ1 22.2.2021
16.2.2021CZELevko Vojtěch Cycology North Bike Club A2 MP 18.4.2021
10.2.2021CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A4 ZZ2 12.2.2021
10.2.2021CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A3 ZZ1 12.2.2021
3.2.2021CZELiška Matěj Brilon racing team MB A3 MZ1 4.2.2021
3.2.2021CZELiška Jakub Brilon racing team MB A2 MP 4.2.2021
31.1.2021CZELukáš Jan SpinFit Liberec A OD 1.2.2021
25.4.2021CZEMacounová Rozálie Šviháci A2 ZP 26.4.2021
12.4.2021CZEManhart Jakub KSM Hrádek A5 MMZ 18.4.2021
31.1.2021CZEMareček Oliver TJ Kovo Praha A3 MZ1 26.4.2021
31.1.2021CZEMareček Maxim Kovo Praha A2 MP 26.4.2021
19.4.2021CZEMatějů Štěpán A5 MMZ nezaplaceno
31.1.2021CZEMoulis Lukáš Brilon Racing Team MB A4 MZ2 31.3.2021
31.1.2021CZEMoulis Ondřej Brilon Racing Team MB A5 MMZ 31.3.2021
21.6.2021CZEMyšík Sebastian A2 MP 21.6.2021
8.2.2021CZENosek Antonín KSM Hrádek A6 MSZ 9.2.2021
15.4.2021CZENovakova Valerie Bike team Špindlerův Mlýn A6 ZSZ nezaplaceno
20.6.2021CZEPokorný Štěpán Adastra Cycling Team A2 MP 22.6.2021
29.4.2021CZEPokorný Vojtěch Adastra Cycling Team A3 MZ1 3.5.2021
30.5.2021CZEPolášek Daniel BAKAKO Nová Paka A5 MMZ 3.6.2021
5.2.2021CZEPopovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A5 MMZ 9.2.2021
21.4.2021CZEPospíšil Filip TJ AUTO SKODA A3 MZ1 23.4.2021
1.2.2021CZEProcházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A3 ZZ1 1.2.2021
1.2.2021CZEProcházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 1.2.2021
18.5.2021CZEProvazník Jakub SDH Maršovice A4 MZ2 20.5.2021
8.2.2021CZEŠelmeci Vojtěch bigshock A6 ZSZ 9.2.2021
5.6.2021CZESemerád Marek CYKLOSTAR Trek Pirelli A4 MZ2 nezaplaceno
5.6.2021CZESemerádová Emma CYKLOSTAR Trek Pirelli A2 ZP nezaplaceno
27.4.2021CZESerbus Matous A5 MMZ 3.5.2021
3.6.2021CZEŠorf Jakub SK Svojkov A4 MZ2 4.6.2021
3.6.2021CZESoukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice A5 ZMZ 3.6.2021
27.4.2021CZEŠubrt Jan CK Nymburk A5 MMZ nezaplaceno
27.4.2021CZEŠubrtova Tereza CK Nymburk A3 ZZ1 nezaplaceno
1.2.2021CZETichá Tereza North Bike Cycology A3 ZZ1 1.2.2021
1.2.2021CZETichý Tomáš Cycology North Bike Club A1 MB 1.2.2021
1.2.2021CZETichý Tomáš Cycology North Bike Club A OD 1.2.2021
22.6.2021CZETomáš Šimon Cycology North Bike Club A6 MSZ 23.6.2021
30.1.2021CZETomeš Roman Cycology North Bike Club A4 MZ2 4.2.2021
30.1.2021CZETřeska Lukáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 9.4.2021
1.2.2021CZETrvalcová Valentina Hořické Kolonožky A5 ZMZ 10.2.2021
1.2.2021CZETrvalec Jakub Hořické Kolonožky A4 MZ2 10.2.2021
1.2.2021CZETrvalec David Hořické Kolonožky A4 MZ2 10.2.2021
23.3.2021CZETuček Dominik North Bike Club A3 MZ1 24.3.2021
23.3.2021CZETuček Šimon North Bike Club A2 MP 24.3.2021
31.1.2021CZEVaněk Lubor Cykloklub Jičín A OD 4.2.2021
31.1.2021CZEVaněk Matěj Cykloklub Jičín A3 MZ1 4.2.2021
4.3.2021CZEVašíček Adam KSM hrádek A6 MSZ 15.3.2021
1.2.2021CZEVokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA A4 MZ2 1.2.2021
31.1.2021CZEVokřínek Šimon BEKO Bike Race Team A3 MZ1 1.2.2021
31.1.2021CZEVokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team A2 MP 1.2.2021
17.4.2021CZEVokřínková Anežka TJ Sokol Plavy - cyklo Benda A2 ZP 18.4.2021
31.5.2021CZEZavadil Václav A1 MB 25.6.2021
31.5.2021CZEZavadilová Ema A3 ZZ1 25.6.2021
7.2.2021CZEZavadzan Lukáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 8.2.2021
30.1.2021CZEZejfart Jakub Cycology North bike club A3 MZ1 18.2.2021