Startovní listina Grand Prix Dříteč - 6. ročník

Statistika přihlášených

Trať
8 km56
4 km41
100 m12
50 m7
300 m8
600 m10
1 km9
Kategorie
M8Muži39
Z4Ženy22
M4Muži19
Z8Ženy17
B2Dívky a chlapci 4 - 5 let12
B1Dívky a chlapci do 3 let7
H3Chlapci 6 - 7 let5
H4Chlapci 8 - 9 let4
H6Mladší žáci 12 - 13 let 4
H5Chlapci 10 - 11 let3
D3Dívky 6 - 7 let3
D7Starší žákyně 14 - 15 let3
D6Mladší žákyně 12 - 13 let2
D5Dívky 10 - 11 let2
D4Dívky 8 - 9 let1
Celkem přihlášených143

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.8.2021CZEAndrašová Lea 100 m B2 17.8.2021
16.8.2021CZEBednář Josef SK Počaply 8 km M8 18.8.2021
18.4.2021CZEBeránková Eva kočky+ 8 km Z8 nezaplaceno
22.8.2021CZEBernard Adam Bernardovi 8 km M8 23.8.2021
22.8.2021CZEBernardová Veronika Bernardovi 50 m B1 22.8.2021
22.8.2021CZEBernardová Zuzana Bernardovi 4 km Z4 23.8.2021
9.8.2021CZEBlažková Leona 8 km Z8 17.8.2021
25.8.2021CZEČáslava Tomáš 600 m H5 25.8.2021
25.8.2021CZEČáslavová Petra 4 km Z4 nezaplaceno
25.8.2021CZEČáslavová Karolína 4 km Z4 nezaplaceno
2.8.2021CZEČejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 8 km M8 4.8.2021
20.8.2021CZEČepek Martin 4 km M4 24.8.2021
25.8.2021CZEChaloupka Aleš 8 km M8 25.8.2021
29.7.2021CZEChmelik Dominik atletika Chrudim 4 km M4 31.7.2021
18.8.2021CZEChmelík Jiří 8 km M8 19.8.2021
16.8.2021CZEČižinská Štěpánka 8 km Z8 25.8.2021
15.8.2021CZECzagan Jan SDH Dědek 8 km M8 16.8.2021
29.7.2021CZEDoležal Stanislav BK Pardubice 8 km M8 30.7.2021
27.1.2021CZEFikejz Miroslav 8 km M8 30.1.2021
22.8.2021CZEFikr Oliver 100 m B2 22.8.2021
22.8.2021CZEFikr Zdeněk Zerve 4 km M4 23.8.2021
22.8.2021CZEFörstl Petr Hobíci Nemošice 4 km M4 24.8.2021
20.8.2021CZEFrebortová Míša 4 km Z4 26.8.2021
25.8.2021CZEGajdorusova Marketa 8 km Z8 25.8.2021
19.7.2021CZEGoldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 8 km M8 13.8.2021
3.8.2021CZEHavlová Nikola 50 m B1 3.8.2021
24.8.2021CZEHavránek Eliáš 100 m B2 24.8.2021
12.8.2021CZEHellerová Hana Hradec Králové 8 km Z8 20.8.2021
16.8.2021CZEHendrych Jiří 8 km M8 25.8.2021
25.8.2021CZEHeřmanová Petra Dubina Runners 4 km Z4 25.8.2021
25.8.2021CZEHeřmanová Věra Dubina Runners 4 km Z4 25.8.2021
25.8.2021CZEHeřmanová Stela Dubina Runners 4 km Z4 25.8.2021
13.8.2021CZEHladík Mikuláš 300 m H3 13.8.2021
18.2.2021CZEHorká Kateřina 1 km D7 18.2.2021
18.2.2021CZEHorký Adam 600 m H4 18.2.2021
25.8.2021CZEHošková Helena 100 m B2 25.8.2021
17.8.2021CZEHrdinka Jirka Run4fun 8 km M8 24.8.2021
18.1.2021CZEJenýš Petr 4 km M4 19.1.2021
5.8.2021CZEJirásko Dušan SK SRCH 8 km M8 10.8.2021
5.8.2021CZEJirásko Lubomír SK SRCH 8 km M8 10.8.2021
27.1.2021CZEJirman Petr 8 km M8 28.1.2021
27.1.2021CZEJirmanová Markéta 4 km Z4 29.1.2021
27.1.2021CZEJirmanová Jitka 4 km Z4 28.1.2021
1.2.2021CZEJonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 8 km Z8 26.8.2021
23.8.2021CZEKárský Vojtěch 8 km M8 26.8.2021
9.7.2021CZEKaška Zdenek SK Kyšperk 4 km M4 22.7.2021
20.8.2021CZEKazda Jan BW Stavitelství 4 km M4 23.8.2021
20.8.2021CZEKazda Jakub BW Stavitelství 600 m H4 20.8.2021
20.8.2021CZEKazda ml. Jan BW Stavitelství 1 km H6 20.8.2021
4.6.2021CZEKlamtová Natalie 1 km D6 4.6.2021
17.6.2021CZEKoutník Lumír SK Vrchlabí - Smola konstrukce 8 km M8 2.8.2021
17.2.2021CZEKozáková Denisa HvězdaPardubice 8 km Z8 nezaplaceno
13.1.2021CZEKrál Jakub 8 km M8 19.1.2021
2.8.2021CZEKrejčík Daniel KREJCA BOYS 600 m H5 2.8.2021
2.8.2021CZEKrejčík Matyáš KREJCA BOYS 300 m H3 2.8.2021
2.8.2021CZEKrejčík Michael KREJCA BOYS 100 m B2 2.8.2021
2.8.2021CZEKrejčík Pavel KREJCA BOYS 1 km H6 2.8.2021
2.8.2021CZEKrejčík Pavel KREJCA BOYS 8 km M8 2.8.2021
22.8.2021CZEKrejčíková Amálie 1 km D7 22.8.2021
22.8.2021CZEKrejčíková Vendula 4 km Z4 nezaplaceno
22.8.2021CZEKrupičková Adéla KKL Hlinsko 600 m D5 22.8.2021
23.8.2021CZEKubelka Adam BW Stavitelství 100 m B2 23.8.2021
23.8.2021CZEKubelková Terezka BW Stavitelství 300 m D3 23.8.2021
24.1.2021CZEKučera Radek MARCIPAN 8 km M8 26.1.2021
17.8.2021CZEKučera Sebastian 300 m H3 17.8.2021
3.8.2021CZEKůstka Josef 8 km M8 10.8.2021
24.8.2021CZEKúth Lukáš AC Pardubice 600 m H5 24.8.2021
24.8.2021CZEKúth Tibor 600 m H4 24.8.2021
22.8.2021CZEKyselová Markéta 8 km Z8 nezaplaceno
23.1.2021CZELambert Josef Syrovátka 8 km M8 26.1.2021
4.2.2021CZELanger Martin 4 km M4 5.2.2021
4.2.2021CZELangerová Viola 4 km Z4 5.2.2021
5.8.2021CZELněnička Jan Dvůr Králové nad Labem 8 km M8 nezaplaceno
22.8.2021CZEMartincová Anna 1 km D7 22.8.2021
1.6.2021CZEMencl Miloš NN Night Run Team 4 km M4 3.8.2021
13.1.2021CZEMenclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 600 m D4 13.1.2021
19.8.2021CZEMetelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 8 km Z8 nezaplaceno
27.1.2021CZEMichalego Aleš 8 km M8 28.1.2021
20.8.2021CZEMichálek Kubíček BW Stavitelství 100 m B2 20.8.2021
17.8.2021CZEMocek Tomáš Pardubice 8 km M8 21.8.2021
22.1.2021CZENevoránek Libor Plicní klinika FNHK 8 km M8 23.1.2021
17.5.2021CZENohýnková Andrea Pernikoff/on Pardubice Running Team 8 km Z8 28.5.2021
16.2.2021CZENovák Jiří Jezbořice 8 km M8 19.2.2021
19.8.2021CZENovák Jakub 4 km M4 20.8.2021
28.7.2021CZEOlmr Pavel 8 km M8 nezaplaceno
20.8.2021CZEPejcha ml. Pavel BW Stavitelství 4 km M4 23.8.2021
20.8.2021CZEPejcha st. Pavel BW Stavitelství 4 km M4 23.8.2021
20.8.2021CZEPejchová Andrejka BW Stavitelství 100 m B2 20.8.2021
20.8.2021CZEPejchová Veronika BW Stavitelství 4 km Z4 23.8.2021
20.8.2021CZEPejchová Katka BW Stavitelství 4 km Z4 23.8.2021
23.8.2021CZEPejchová Anetka BW Stavitelství 50 m B1 23.8.2021
20.8.2021CZEPetrželová Iva BW Stavitelství 4 km Z4 23.8.2021
6.7.2021CZEPospíšil Jaroslav 8 km M8 nezaplaceno
15.5.2021CZEPražák Martin 8 km M8 9.7.2021
23.8.2021CZEPřibyl Milan BW Stavitelství 4 km M4 23.8.2021
20.8.2021CZEPřibylová Lenka BW Stavitelství 4 km Z4 23.8.2021
22.8.2021CZEPůhoný Jiří 8 km M8 23.8.2021
12.1.2021CZEPultar Pavel 300 m H3 12.1.2021
12.1.2021CZEPultar Pavel 8 km M8 19.1.2021
3.8.2021CZERaim Ladislav Krejčík boys 1 km H6 3.8.2021
7.4.2021CZERoček Zdeněk SDH Litětiny 4 km M4 nezaplaceno
18.8.2021CZERohlík Václav 8 km M8 25.8.2021
17.5.2021CZESchejbalová Klára 8 km Z8 1.6.2021
5.8.2021CZESchejbalová Dana 4 km Z4 nezaplaceno
1.4.2021CZEŠedová Tereza 4 km Z4 2.8.2021
24.1.2021CZESenecká Michaela 4 km Z4 nezaplaceno
24.1.2021CZESenecká Nela 1 km D6 24.1.2021
20.8.2021CZEŠimák Jan BW Stavitelství 4 km M4 23.8.2021
20.8.2021CZEŠimáková Stellinka BW Stavitelství 100 m B2 20.8.2021
9.6.2021CZEŠiroký Matěj 50 m B1 9.6.2021
27.1.2021CZESkalická Dita 8 km Z8 nezaplaceno
20.8.2021CZESmrčková Natálie BW Stavitelství 4 km Z4 23.8.2021
20.8.2021CZESmrčková Jana BW Stavitelství 4 km Z4 23.8.2021
14.2.2021CZESmutný Jan Advokátní kancelář Smutná & Vinopal s.r.o. 8 km M8 15.2.2021
20.8.2021CZEŠourek Vítězslav 4 km M4 21.8.2021
20.8.2021CZESpringerová Barbora 8 km Z8 24.8.2021
20.8.2021CZEŠtayrová Vendula BW Stavitelství 8 km Z8 23.8.2021
16.1.2021CZEŠtěpánková Marketa 8 km Z8 22.1.2021
5.8.2021CZEStrnad Vitek 1 km H6 5.8.2021
29.7.2021CZEŠtys Pavel RETIA 8 km M8 30.7.2021
16.8.2021CZESuchánek Jiří 8 km M8 25.8.2021
23.6.2021CZETakáčová Terezie Svinčany 50 m B1 23.6.2021
16.2.2021CZETakáčová Gabriela Svinčany 100 m B2 16.2.2021
23.8.2021CZETeichman Honza BW Stavitelství 4 km M4 23.8.2021
23.8.2021CZETeichmanová Rozárka BW Stavitelství 300 m H3 23.8.2021
23.8.2021CZETeichmanová Ella BW Stavitelství 100 m B2 23.8.2021
23.8.2021CZETeichmanová Sára BW Stavitelství 100 m B2 23.8.2021
23.8.2021CZETeichmanová Tereza BW Stavitelství 300 m D3 23.8.2021
23.8.2021CZETeichmanová Míša BW Stavitelství 4 km Z4 23.8.2021
30.6.2021CZETikal Jan SK Slavia Praha 4 km M4 29.7.2021
25.8.2021CZETomášová Klára AC GoMango Högner 600 m D5 25.8.2021
21.1.2021CZETryner Michael Emporio exclusive s.r.o. 8 km M8 2.2.2021
21.1.2021CZETrynerová Věra Emporio exclusive s.r.o. 8 km Z8 2.2.2021
4.2.2021CZEVaňková Pavla 4 km Z4 5.2.2021
22.8.2021CZEVerster Tereza 50 m B1 22.8.2021
18.8.2021CZEVerster Iva 8 km Z8 19.8.2021
18.8.2021CZEVerster Rigardt 8 km M8 19.8.2021
20.8.2021CZEVinopal David BW Stavitelství 4 km M4 23.8.2021
20.8.2021CZEVinopalová Lívie BW Stavitelství 300 m D3 20.8.2021
28.7.2021CZEVítek Pavel Svídnický Extrém Team 8 km M8 29.7.2021
21.8.2021CZEVoženílek Michal 8 km M8 23.8.2021
22.8.2021CZEVoženílek Matěj Svítkov Stars 600 m H4 22.8.2021
16.8.2021CZEZbraněk Štěpánek 50 m B1 16.8.2021