Startovní listina EXCALIBUR RACE - Zimní závod Hornický skanzen Mayrau

Statistika přihlášených

Trať
ER262
Kategorie
M1Muži do 39 let75
DDvojice60
M2Muži 40 a více let51
Z1Ženy do 39 let37
TTýmy (čtyřčlenné)24
Z2Ženy 40 a více let15
Celkem přihlášených262

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
9.12.2020CZEAberle Petr OCRUNITED TEAM ER M2 22.12.2020
20.2.2022CZEAdámková Andrea Team Ironman ER Z1 21.2.2022
23.2.2022CZEAdamovič Filip ER M1 24.2.2022
28.1.2022CZEBabala Jan #gladiatorraceteam ER M2 31.1.2022
7.12.2020CZEBareš Michal ER M1 8.12.2020
5.1.2022CZEBartoš Jan Fantastická pětka ER M1 6.1.2022
10.2.2022CZEBartošek Jonáš Predator workout Brno ER M1 11.2.2022
30.11.2021CZEBarvič Michal STG Pardubice ER M1 1.12.2021
21.1.2022CZEBeauchamp Andrea OCR TEAM KLADNO ER Z2 25.1.2022
31.1.2022CZEBebr Lukáš OCR Čelákovice ER M1 2.2.2022
21.12.2021CZEBehenský Jan Ultimátní krabice ER M1 21.12.2021
27.11.2021CZEBeneš Ladislav ABUS Přelouč ER M1 30.11.2021
21.2.2022CZEBeneš Marek SkiRun Čakovice ER M1 23.2.2022
31.12.2020CZEBevelágua Ladislav + Rudolfová Marcela Ocr workout Tábor ER D 6.1.2021
30.12.2021CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM ER M2 3.1.2022
14.2.2022CZEBlaško Ondřej ER M1 16.2.2022
23.2.2022CZEBodmas Eva + Vladimíra Čermáková OCR TEAM KLADNO ER D 23.2.2022
30.12.2020CZEBrabec Tomáš ER M1 4.1.2021
5.1.2022CZEBrožovský Dennis Fantastická pětka ER M1 6.1.2022
23.2.2022CZEČechák Petr OCR Čelákovice ER M1 24.2.2022
4.1.2022CZEČermák Aleš OCR TEAM KLADNO ER M2 5.1.2022
31.12.2020CZEČervenka Richard + Jakub Voráček void ER D 5.1.2021
25.1.2022CZEČervenková Martina + Draksl Josef ER D 26.1.2022
23.2.2022CZEChassang Romain OCR Čelákovice ER M1 24.2.2022
23.11.2021CZEChromčák Jaromír ER M1 29.11.2021
17.1.2021CZEChwastek Vladimír RSáci ER M2 17.1.2021
19.2.2022CZEČiamporová Vendulka ŠnekusLazarus ER Z1 22.2.2022
12.1.2022CZEČiháková Alexandra + Novák Ondřej STG Česká Třebová ER D 13.1.2022
13.12.2020BELDe Bolle Seth + De Bolle Laura CRTC ER D 15.12.2020
19.1.2022CZEDelsart Petr ER M2 20.1.2022
22.12.2021CZEDivišová Monika ER Z1 23.12.2021
23.1.2022CZEDodevski Aleksandar ER M1 25.1.2022
21.12.2020CZEDoležal Roman SRTG Most ER M1 22.12.2020
15.2.2022CZEDoležel Tomáš ER M1 24.2.2022
22.2.2022CZEDopita Pavel + Dopitová Lenka Rytíř a Viking ER D 23.2.2022
11.12.2020CZEDrážek Milan ER M1 14.12.2020
27.12.2020CZEDrinka Filip + Drinka Daniel Gladiators CZ ER D 29.12.2020
14.12.2020CZEDvořák Tomáš OCR TEAM Kladno ER M2 14.12.2020
10.12.2020CZEEichler Tomáš Xrace ER M1 14.12.2020
13.1.2022CZEEndlerová Hana + Endler Jan Endleráci ER D 17.1.2022
23.2.2022CZEFabián Jan OCR Čelákovice ER M1 24.2.2022
4.12.2020CZEFiala Martin OCR LAMA ER M1 8.12.2020
7.2.2022CZEFolta Kryštof Bratřijaksepatří.cz ER M1 9.2.2022
29.12.2020CZEGrabmüllerová Tereza OCR TEAM KLADNO ER Z1 5.1.2021
23.2.2022CZEGritzerová Romana OCR Čelákovice ER Z1 24.2.2022
5.2.2021CZEGroger Karel #GLADIATORRACETEAM+ ER M2 9.2.2021
31.1.2022CZEHájková Jana ER Z2 2.2.2022
13.1.2021CZEHavlík Petr ER M1 14.1.2021
21.2.2022CZEHladík Tomáš Predátor workout brno ER M1 22.2.2022
27.11.2021CZEHlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM ER M2 30.11.2021
30.11.2021CZEHofman Daniel ER M2 7.12.2021
13.2.2022CZEHoloubek Tomas ER M2 15.2.2022
20.2.2022CZEHonzů Jiří Team Ironman ER M1 21.2.2022
20.2.2022CZEHoráček Jiří Jirka&Jirka ER M2 24.2.2022
30.12.2021CZEHorňáček Martin ER M2 3.1.2022
16.1.2022CZEHousková Natálie + Daniel Prachař ER D 18.1.2022
15.1.2022CZEHurich Alexej ER M1 18.1.2022
31.1.2022CZEIlavský Roman SVVAT ER M2 4.2.2022
19.2.2022CZEInneman David + Tomášková Martina ER D 23.2.2022
22.2.2022CZEJakubovitsová Andrea ER Z2 1.3.2022
30.11.2021CZEJiráček Lukáš Kladno ER M2 1.12.2021
14.1.2022CZEJirků Zuzana OCR Čelákovice ER Z1 17.1.2022
30.11.2021CZEKábrt Tomáš + Kozák Milan Červený Kostelec ER D 1.12.2021
6.2.2022AUTKail Markus union dirtrun.company ER M1 9.2.2022
30.1.2022CZEKalík Vladimír ER M1 2.2.2022
30.11.2021CZEKalová Marie ER Z1 1.12.2021
23.2.2022CZEKavka Martin OCR Čelákovice ER M2 24.2.2022
23.2.2022CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM ER M2 24.2.2022
11.2.2022CZEKedršt Daniel STG Kolín ER M2 15.2.2022
22.12.2021CZEKešner Adam ER M1 23.12.2021
29.12.2020CZEKlára Budinová + Laštovičková Tereza + Lukešová Barbora + Kokrmentová Kateřina Dračice ER T 12.1.2021
23.2.2022CZEKlaška Martin + Boříková Dagmar + Pražák Aleš + Šteňko Marian Fénix Plzeň ER T 24.2.2022
8.2.2021CZEKlein Lucie ER Z2 10.2.2021
14.12.2020CZEKlempt Robin ER M1 15.12.2020
19.2.2022CZEKlikoš Jiří Vlčata ER M2 22.2.2022
19.2.2022CZEKlikoš Jiří A-tým ER M1 22.2.2022
21.12.2020CZEKnotková Monika Sofa predators ER Z1 23.12.2020
23.2.2022CZEKolařík David Auto Branka ER M1 23.2.2022
16.2.2022CZEKolářová Lenka + Kolářová Lenka SRTG Holýšov ER Z1 18.2.2022
13.2.2022CZEKondraš Jiří ER M1 15.2.2022
21.12.2020CZEKönigsmark Petr Sofa Predators ER M1 22.12.2020
18.1.2021CZEKopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM ER M2 19.1.2021
10.12.2020CZEKorbelová Barbora ER Z1 14.12.2020
17.2.2022CZEKořínek Martin + Kořínek Martin ER M1 18.2.2022
26.12.2020CZEKoudelková Lucie + Hůsková Michaela Vlčice ER D 27.12.2020
23.2.2022CZEKoudelková Markéta OCR Čelákovice ER Z1 24.2.2022
23.2.2022SVKKovacik Branislav + Kratochvíl Jakub + Adámek Jaromír + Nový Jaromír Fénix Plzeň ER T 24.2.2022
25.1.2022CZEKovařčík Jan ER M1 27.1.2022
22.2.2022CZEKozelková Kateřina ER Z1 23.2.2022
27.1.2022CZEKracl Tomáš ER M2 28.1.2022
23.11.2021CZEKrajčová Veronika ER Z1 7.12.2021
20.1.2022CZEKrálík Petr ER M2 21.1.2022
21.2.2022CZEKralik Petr + Krása David ER D 22.2.2022
19.1.2021CZEKrálík Petr ER M2 20.1.2021
23.2.2022CZEKřišťan Zdeněk + Lajbnerová Gabriela ER D 24.2.2022
11.2.2022CZEKřižánková Lenka ER Z1 17.2.2022
31.12.2021CZEKrška Martin + Vojtěch Šimončík Bratřijaksepatří.cz ER D 3.1.2022
24.1.2022CZEKubera Pavel Pivní strejc Terezín ER M1 26.1.2022
9.2.2022CZEKubíček Rudolf ER M1 15.2.2022
20.2.2022CZEKULHAVÝ JIŘÍ JIRKA A JIRKA ER M2 22.2.2022
23.2.2022CZEKuvik Štěpán Auto Branka ER M1 23.2.2022
31.12.2021CZEKvapil Jan ER M1 3.1.2022
3.2.2022CZEKvapil Jakub ER M1 8.2.2022
27.12.2021CZEKyrych Michaela OCR team Kladno ER Z1 28.12.2021
4.12.2020CZELacina Josef OCR Runners Beroun ER M2 16.12.2020
31.12.2021CZELesňák Tomáš ER M1 3.1.2022
24.1.2022CZELINKA MILAN Casia Excalibur Race Team ER M1 25.1.2022
31.12.2020CZELipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM ER Z1 7.1.2021
28.12.2020CZELöffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM ER Z2 5.1.2021
31.12.2021CZELutonský Patrik + Daniel Puškáč Lazaři ER D 3.1.2022
13.2.2022CZEMachonský Miroslav ER M1 22.2.2022
16.2.2022CZEManolevski Michael ER M2 23.2.2022
15.12.2020CZEMareš Pavel ER M1 16.12.2020
24.1.2022CZEMazel Jiri ER M2 26.1.2022
30.11.2021CZEMedžibrický Jozef OCR Čelákovice ER M2 2.12.2021
14.2.2022CZEMertl Michal ER M1 15.2.2022
10.12.2020CZEMezerová Jitka + Doležal Jan ER D 14.12.2020
31.12.2020CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice ER M2 6.1.2021
23.1.2022CZEMiltner Milan STG LNL ER M2 24.1.2022
9.1.2022CZEMinařík Rostislav OCR team Kladno ER M1 11.1.2022
10.12.2020CZEMüller Marek Shybuj.cz ER M2 21.12.2020
4.12.2020CZEMušálková Pavla ER Z1 7.12.2020
27.12.2021CZENosek Jan Svobodná republika Žižkov ER M1 28.12.2021
5.1.2022CZENovák Ondřej Fantastická pětka ER M1 6.1.2022
5.1.2022CZENováková Zuzana Fantastická pětka ER Z1 6.1.2022
21.1.2022CZENovotná Jana + Bártová Lucie ER D 24.1.2022
12.1.2022CZEOlšavský Nikolas STG Česká Třebová ER M1 13.1.2022
2.2.2021CZEOnderková Monika ER Z1 2.2.2021
23.2.2022CZEOndráčková Lucie SKI RUN Čakovice ER Z1 28.2.2022
30.11.2021CZEPanák Břetislav ER M1 9.12.2021
4.12.2020CZEPančura Tomáš OCR Runners Beroun ER M1 14.12.2020
30.1.2022CZEPechar Radek + Vaněk Michal Dvojice ER D 1.2.2022
20.2.2022CZEPernstecherová Andrea ER Z2 21.2.2022
15.12.2021CZEPetrášová Barbora ER Z1 20.12.2021
18.2.2022CZEPetrášová Tereza ER Z1 21.2.2022
16.2.2022CZEPetrová Zuzana ER Z1 18.2.2022
23.2.2022CZEPfeffer Jan OCR Čelákovice ER M1 24.2.2022
7.2.2022DEUPfeil Florian + Henne Rebecca ER D 9.2.2022
3.2.2022CZEPižlová Martina ER Z2 4.2.2022
11.12.2020CZEPizúr Marek SVVAT ER M2 22.12.2020
12.12.2020CZEPlch Dušan SVVAT ER M2 15.12.2020
21.12.2020CZEPodana Vlaďka Sofa predators ER Z1 29.12.2020
23.2.2022CZEPodhora Ondřej OCR Čelákovice ER M1 24.2.2022
7.1.2021CZEPodrabský Miroslav Max PoHan ER M2 19.1.2021
27.1.2022CZEPodzimek Petr OCR Kladno ER M2 31.1.2022
28.1.2022CZEPodzimková Volfová Patricie OCR Team Kladno ER Z2 31.1.2022
28.1.2021CZEPohořalý Petr ER M2 1.2.2021
5.1.2022CZEPrejzová Jitka Fantastická pětka ER Z1 6.1.2022
28.12.2020CZEPříhodová Miroslava ER Z1 8.1.2021
23.2.2022CZERacíková Lenka OCR Čelákovice ER Z2 24.2.2022
13.1.2022CZERaitrová Vendula + Žáčková Žaneta ER D 14.1.2022
22.2.2022CZERampír Jiří + Rampírová Petra + Ferschmann Jakub + Večl Ondřej Diversity Beasts ER T 23.2.2022
1.1.2021CZERichter Jiří OCR REBELOVÉ ER M2 4.1.2021
11.2.2022CZEŘíha Zdeněk POKO runnig team ER M1 11.2.2022
16.1.2021CZERoučková Ollie + Martina Pohořálá CZexxx ER D 16.1.2021
23.2.2022CZERyba Michal Atom Kids Praha ER M1 24.2.2022
23.2.2022CZEŠašková Zuzana gladiatorraceteam ER Z1 1.3.2022
23.12.2020CZESchauer Miroslav ER M1 26.12.2020
8.12.2021DEUSchneider Uwe Klabauster ER M2 9.12.2021
31.12.2021CZEŠedivý Kamil ER M1 3.1.2022
29.10.2021CZESedlák Jan ER M1 1.11.2021
18.12.2020CZESejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM ER Z2 23.12.2020
18.2.2022SVKSemancová Silvia ER Z2 21.2.2022
8.12.2020CZESimandl Radek + Simandl Ondřej Bratrijaksepatri ER D 8.12.2020
12.2.2022CZEŠimek Martin Lazaři ER M2 15.2.2022
31.12.2021CZESkála David + Martina Vandělíková STG Olomouc - FiaSka ER D 3.1.2022
27.12.2020CZEŠlik Jan OCR Rebelové ER M2 30.12.2020
25.1.2022CZESmrček Martin SKPŠ Praha ER M1 27.1.2022
23.2.2022CZESnítilá Václava OCR Čelákovice ER Z2 24.2.2022
11.12.2020CZESonda Martin SVVAT ER M2 15.12.2020
23.11.2021CZESrbová Lenka + Miroslav Srba Osmička ER D 25.11.2021
21.12.2020CZEŠteiner Jiří Sofa predators ER M1 23.12.2020
16.2.2022CZESuchánková Veronika OCR RUNNERS BEROUn ER Z2 22.2.2022
20.2.2022CZEŠulc Martin ER M2 25.2.2022
18.2.2022CZESURÝ Martin + Varcholová Veronika Kamenožrout TEAM ER D 21.2.2022
25.1.2022CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team ER M2 26.1.2022
23.2.2022CZESvítilová Petra ER Z1 24.2.2022
14.2.2022CZESvoboda Martin ER M2 18.2.2022
4.2.2022CZEŠvorcová Irena #GLADIATORRACETEAM ER Z1 7.2.2022
4.12.2020CZESychrava Martin ER M2 8.12.2020
9.1.2021CZETigana Pepa OCR TEAM KLADNO ER M2 12.1.2021
13.1.2022CZEToman Jaroslav Rozběháme Česko ER M2 14.1.2022
24.12.2020CZETomášková Martina + David Inneman Mr. and Mrs. Right ER D 29.12.2020
23.2.2022CZETřešňák Petr + Černý Lukáš + Zelenka Richad + Lišková Lucie SlanýKobylky ER T 25.2.2022
16.2.2022CZETrousil Jan Predator Workout Ústí nad Labem ER M2 22.2.2022
31.1.2022CZETychtlova Michaela OCR Čelákovice ER Z1 1.2.2022
23.2.2022CZEUlrychová Michaela OCR Čelákovice ER Z1 24.2.2022
23.2.2022CZEUrbánek Pavel OCR Čelákovice ER M2 24.2.2022
23.2.2022CZEUrešová Monika OCR Čelákovice ER Z1 24.2.2022
31.12.2020CZEVacková Tereza + Jan Večeřa Tydydym tym team ER Z1 4.1.2021
7.1.2022CZEValentová Michaela ER Z1 10.1.2022
11.2.2022CZEVaněk Ondřej DarkSide Workout ER M1 16.2.2022
24.1.2021CZEVaněk Tomáš + Vaněk Matěj DarkSide Workout ER D 26.1.2021
25.1.2022CZEVašinová Monika SKPŠ Praha ER Z2 28.1.2022
16.2.2022CZEVepřek Martin OCR runners Šumperk ER M1 22.2.2022
22.2.2022CZEViktorín Martin #GLADIATORRACETEAM ER M1 23.2.2022
20.2.2022CZEVlášek Oldřich ER M1 21.2.2022
7.2.2022CZEVoborský Matěj ER M1 9.2.2022
18.2.2022CZEVorobok Tomáš + Vorobok Lukáš Predators ER D 21.2.2022
31.1.2022CZEWagner Petr + Wágner Petr #GLADIATORACETEAM# ER M1 4.2.2022
23.2.2022CZEWallesch Ondřej OCR Čelákovice ER M1 24.2.2022
6.1.2021CZEZábranská Barbora OCR TEAM KLADNO ER Z1 8.1.2021
30.11.2021CZEZábranská Barbora OCR Kladno ER Z1 1.12.2021
6.2.2022CZEŽáčková Jana ER Z1 17.2.2022
4.1.2021CZEZajíček Daniel ER M1 4.1.2021
22.2.2022CZEZajíček Daniel ER M1 23.2.2022
28.1.2022CZEZdílna Jiří OCR Runners Beroun ER M2 1.2.2022
23.2.2022CZEZelenka Petr ATOM KIDS Praha ER M1 28.2.2022
23.2.2022CZEZelenka Michal ATOM KIDS Praha ER M1 28.2.2022
27.12.2020CZEZelinka Richard ER M1 27.12.2020
23.2.2022CZEZeman Ladislav Auto Branka ER M2 23.2.2022
22.2.2022CZEZemčíková Petra + Procházka Roman + Šnoplová Iva + Šnopl Vít Hammer OCR Team ER T 24.2.2022
12.1.2022CZEŽížek Martin ER M1 14.1.2022
23.2.2022CZEZlatohlávková Dita OCR Čelákovice ER Z2 24.2.2022