Startovní listina NOVOROČNÍ BĚH - 21. ročník běžeckého závodu

Statistika přihlášených

Trať
5,4 km23
2,7 km10
Kategorie
BMuži 40 - 49 let6
CMuži 50 - 59 let5
AMuži do 39 let4
BFZŽeny 3
GŽeny 35 - 44 let3
DADívky do 10 let2
FŽeny do 34 let2
HBChlapci 11- 14 let2
BFMMuži 2
DMuži 60 - 69 let1
EMuži 70 a více let1
DBDívky 11- 14 let1
IŽeny 55 a více let1
Celkem přihlášených33

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
15.12.2020CZEČastvaj Daniel 5,4 km B 17.12.20200
12.12.2020CZECinka Ivan Atletika Benešov 5,4 km D 15.12.20200
19.12.2020CZEDubják Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5,4 km C 22.12.20200
11.12.2020CZEDubjáková Kateřina Podblaničtí rytíři 5,4 km F 12.12.20200
17.12.2020CZEGazda Vítězslav 5,4 km B 18.12.20200
19.12.2020CZEHálová Petra BBK 5,4 km G 20.12.20200
14.12.2020CZEHerdová Klára NCČ Roklinka 5,4 km G 16.12.20200
18.12.2020CZEHergesell Jiří Vračkovice 5,4 km C 19.12.20200
18.12.2020CZEHergesell Jiří Vračkovice 5,4 km A 19.12.20200
9.12.2020CZEHornik Gustav 5,4 km B 11.12.20200
9.12.2020CZEHorniková Anna Buď fit DA 11.12.20200
21.12.2020CZEkárník zdeněk SVC Ledeč 5,4 km C 24.12.20200
11.12.2020CZEKočovská Pavlína Buď fit BFZ 12.12.20200
11.12.2020CZEKočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 5,4 km C 12.12.20200
23.12.2020CZEKopáňková Lucie Atletika Benešov 5,4 km F 29.12.20200
22.12.2020CZEKopáňková Kateřina 5,4 km G 29.12.20200
11.12.2020CZEKříž František Chocerady 5,4 km A 12.12.20200
11.12.2020CZEMerašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic s.r.o. 5,4 km I 15.12.20200
9.12.2020CZENovák Martin AMCYKL Humpolec 5,4 km B 10.12.20200
9.12.2020CZERůžička Josef 5,4 km E 15.12.20200
20.12.2020CZESilvey Gabriela Buď fit BFZ 21.12.20200
17.12.2020CZESilvey Andrew Amatér Buď fit BFM 21.12.20200
12.12.2020CZESilvey Olivia Sokol Senohraby Buď fit DB 16.12.20200
14.12.2020CZEŠtípek Roman NCČ Roklinka 5,4 km B 16.12.20200
13.12.2020CZEStolárik Peter Benešovský běžecký klub Buď fit BFM 15.12.20200
10.12.2020CZESTOŽICKÝ PETR benešovský běžecký klub 5,4 km B 11.12.20200
10.12.2020CZESTOŽICKÝ MARTIN Buď fit HB 11.12.20200
10.12.2020CZESTOŽICKÝ MICHAL Atletika Benesov Buď fit HB 11.12.20200
19.12.2020CZETrojan Tomáš 5,4 km A 20.12.20200
14.12.2020CZETůma Jiří Spartak Vlašim 5,4 km C 16.12.20200
16.12.2020CZETůma Jiří 5,4 km A 22.12.20200
22.12.2020CZEVynšová Monika Atletika Benešov Buď fit BFZ 24.12.20200
22.12.2020CZEVynšová Barbora Atletika Benešov Buď fit DA 24.12.20200