Startovní listina NOVOROČNÍ BĚH - 21. ročník běžeckého závodu

Statistika přihlášených

Trať
5,4 km23
2,7 km10
Kategorie
BMuži 40 - 49 let6
CMuži 50 - 59 let5
AMuži do 39 let4
BFZŽeny 3
GŽeny 35 - 44 let3
HBChlapci 11- 14 let2
BFMMuži 2
DADívky do 10 let2
FŽeny do 34 let2
IŽeny 55 a více let1
DMuži 60 - 69 let1
EMuži 70 a více let1
DBDívky 11- 14 let1
Celkem přihlášených33

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
15.12.2020CZEČastvaj Daniel 5,4 km B 17.12.20200
12.12.2020CZECinka Ivan Atletika Benešov 5,4 km D 15.12.20200
19.12.2020CZEDubják Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5,4 km C 22.12.20200
11.12.2020CZEDubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5,4 km F 12.12.20200
17.12.2020CZEGazda Vítězslav 5,4 km B 18.12.20200
19.12.2020CZEHálová Petra BBK 5,4 km G 20.12.20200
14.12.2020CZEHerdová Klára NCČ Roklinka 5,4 km G 16.12.20200
18.12.2020CZEHergesell Jiří Vračkovice 5,4 km A 19.12.20200
18.12.2020CZEHergesell Jiří Vračkovice 5,4 km C 19.12.20200
9.12.2020CZEHornik Gustav 5,4 km B 11.12.20200
9.12.2020CZEHorniková Anna Buď fit DA 11.12.20200
21.12.2020CZEkárník zdeněk SVC Ledeč 5,4 km C 24.12.20200
11.12.2020CZEKočovská Pavlína Buď fit BFZ 12.12.20200
11.12.2020CZEKočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 5,4 km C 12.12.20200
23.12.2020CZEKopáňková Lucie Atletika Benešov 5,4 km F 29.12.20200
22.12.2020CZEKopáňková Kateřina 5,4 km G 29.12.20200
11.12.2020CZEKříž František Chocerady 5,4 km A 12.12.20200
11.12.2020CZEMerašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic s.r.o. 5,4 km I 15.12.20200
9.12.2020CZENovák Martin AMCYKL Humpolec 5,4 km B 10.12.20200
9.12.2020CZERůžička Josef 5,4 km E 15.12.20200
20.12.2020CZESilvey Gabriela Buď fit BFZ 21.12.20200
17.12.2020CZESilvey Andrew Amatér Buď fit BFM 21.12.20200
12.12.2020CZESilvey Olivia Sokol Senohraby Buď fit DB 16.12.20200
14.12.2020CZEŠtípek Roman NCČ Roklinka 5,4 km B 16.12.20200
13.12.2020CZEStolárik Peter Benešovský běžecký klub Buď fit BFM 15.12.20200
10.12.2020CZESTOŽICKÝ MARTIN Buď fit HB 11.12.20200
10.12.2020CZESTOŽICKÝ MICHAL Atletika Benesov Buď fit HB 11.12.20200
10.12.2020CZESTOŽICKÝ PETR benešovský běžecký klub 5,4 km B 11.12.20200
19.12.2020CZETrojan Tomáš 5,4 km A 20.12.20200
14.12.2020CZETůma Jiří Spartak Vlašim 5,4 km C 16.12.20200
16.12.2020CZETůma Jiří 5,4 km A 22.12.20200
22.12.2020CZEVynšová Monika Atletika Benešov Buď fit BFZ 24.12.20200
22.12.2020CZEVynšová Barbora Atletika Benešov Buď fit DA 24.12.20200