Startovní listina PINKO Konopišťská JUNIORKA

Statistika přihlášených

Trať
T218
T313
T410
T111
Kategorie
H3Žáci 12 - 13 let9
D2Žákyně 10 - 11 let9
H2Žáci 10 - 11 let9
H4Žáci 14 - 15 let7
D1Žákyně 8 - 9 let6
H1Žáci 8 - 9 let5
D3Žákyně 12 - 13 let4
D4Žákyně 14 - 15 let3
Celkem přihlášených52

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
6.6.2021CZEBlažek Jan T4 H4 17.6.202145
6.6.2021CZEBlažek Matěj T4 H4 17.6.202146
21.4.2021CZEBrzková Nela Praha T2 D2 22.4.20216
13.7.2021CZEČejková Barbora Chotýšany T2 D2 15.7.202114
13.7.2021CZEFanta Vojtěch BBRacing T3 H3 14.7.202144
13.7.2021CZEFantová Magdalena BBRacing T2 D2 14.7.202115
13.7.2021CHEFlament Mathias JudoTeam Sion T4 H4 13.7.202151
12.7.2021CZEHavlíčková Michaela ACES Team K.Vary T2 D2 13.7.202112
12.7.2021CZEHubáček Jakub Triathlon Team Tábor T1 H1 13.7.202124
22.6.2021CZEHubáček Ondřej Triathlon Team Tábor T3 H3 1.7.202139
25.5.2021CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim T3 H3 25.5.202138
30.3.2021CZEJežková Jasmína Bjež Racing Team T3 D3 30.3.202116
11.7.2021CZEKmentová Dominika Jiskra Zruč nad Sázavou T1 D1 13.7.20214
30.6.2021CZEKotlas Filip Okrouhlice T3 H3 3.7.202132
10.7.2021CZEKovařčík Matěj Elite Sport Boskovice T4 H4 11.7.202150
7.7.2021CZEKrátký Marek Artsport T3 H3 8.7.202142
13.7.2021CZEKučerová Natálie Chotýšany T2 D2 14.7.202113
10.7.2021CZEMařík Jakub TJ Sokol Senohraby T4 H4 14.7.202148
12.7.2021CZEMladenkova Josefina Elite Sport Boskovice T4 D4 13.7.202121
8.7.2021CZEMullen Viktorie Anna Kerberos T2 D2 14.7.20219
13.7.2021CZEMullen Ella Marie Černošice T1 D1 14.7.20215
22.6.2021CZENovák Daniel Atletika Benešov T2 H2 25.6.202130
11.7.2021CZENovák Ondřej Myšáci T1 H1 12.7.202123
11.7.2021CZENováková Kateřina Myšáci T1 D1 12.7.20213
11.7.2021CZENováková Daniela Myšáci T2 D2 12.7.202111
24.5.2021CZEOspalá Alice Konrad Tools Triathlon Team T3 D3 24.5.202118
24.5.2021CZEOspalý Adam Konrad Tools Triathlon Team T3 H3 24.5.202137
29.6.2021CZEPietrula Jakub Kerberos T3 H3 1.7.202140
10.5.2021CZEPiskač Mirek Benešov T2 H2 10.5.202127
14.7.2021CZEPodešva Alex Sokol Senohraby T1 H1 15.7.202126
14.7.2021CZEPodešva Patrik Sokol Senohraby T2 H2 15.7.202136
9.7.2021CZERieger Tonda Bonelli family T2 H2 13.7.202134
10.7.2021CZEŠafránek Jáchym Elite Sport Boskovice T4 H4 13.7.202149
10.7.2021CZEŠafránková Anna Elite Sport Boskovice T3 D3 13.7.202110
30.3.2021CZEŠináglová Anna TT Astra Benešov T3 D3 30.3.202117
12.7.2021CZEŠoula Václav Triatlon Team Tábor T3 H3 13.7.202143
12.7.2021CZEŠoulová Alžběta Triatlon Team Tábor T1 D1 22.7.20210
9.7.2021CZEŠpoulová Tereza Dunávice T1 D1 9.7.20212
9.7.2021CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby T4 D4 14.7.202120
9.7.2021CZESuchardová Justýna TJ NOVÁ PAKA T1 D1 10.7.20211
13.7.2021CZETurek Štěpán Pyšely T1 H1 13.7.202125
30.6.2021CZEVabroušková Věra Titan Trilife Zlín T2 D2 30.6.20218
28.6.2021CZEVarhaník Tomáš Benešov T2 H2 29.6.202131
11.7.2021CZEVít Filip Praha T2 H2 14.7.202135
13.6.2021CZEVobecký Filip Bystřice T2 H2 13.6.202129
13.6.2021CZEVobecký Lukáš Bystřice T2 H2 13.6.202128
8.6.2021CZEVršecký Adam Benešov T1 H1 10.6.202122
30.6.2021CZEZavřel Jiří Elite sport Boskovice T3 H3 2.7.202141
30.6.2021CZEZavřelová Adéla Elite sport Boskovice T4 D4 2.7.202119
11.6.2021CZEZemanová Laura Atletika Benešov T2 D2 11.6.20217
5.7.2021CZEŽítek Jindřich Konrad Tools Team T4 H4 9.7.202147
3.6.2021CZEŽZZZ ŽZZZ ŽZZZ T2 H2 3.6.20210