Startovní listina 13. Sršský maraton, půlmaraton, čtvrtmaraton

Statistika přihlášených

Trať
D11
5 km4
S11
UM3
4x10 km1
K4
Kategorie
DM2Muži 40 - 49 let4
DM4Muži 60 a více let3
SM1Muži do 39 let3
SM2Muži 40 - 49 let3
ZŽeny 3
DZ3Ženy 50 a více let2
MMuži2
SZ2Ženy 40 - 49 let2
SZ1Ženy do 39 let2
DM1Muži do 39 let2
SM3Muži 50 - 59 let1
KM2Muži 30 - 39 let1
KM3Muži 40 - 49 let1
MMuži 1
KZ4Ženy 50 a více let1
ZŽeny1
STŠTAFETA1
KZ2Ženy 30 - 39 let1
Celkem přihlášených34

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
8.9.2020CZEBlažková Leona půlmaraton SZ2 nezaplaceno0
30.9.2020CZEBreburdová Hana Maratón klub Kladno maraton DZ3 nezaplaceno0
17.9.2020CZEBřečka Luděk Sokol Soběšice půlmaraton SM1 21.9.20200
8.9.2020CZEČejková Věra 5 km Z 8.10.20200
30.9.2020CZEČeněk Jan KASPER SWIX TEAM půlmaraton SM1 nezaplaceno0
8.9.2020CZEČepková Hana ultramaraton Z 9.9.20200
6.9.2020CZEDoležalová Zora půlmaraton SZ1 21.9.20200
12.9.2020CZEDvořák Milan půlmaraton SM1 21.9.20200
9.9.2020CZEDvořák Radek půlmaraton SM2 9.9.20200
4.10.2020CZEFabiánek Bronislav maraton DM2 8.10.20200
26.9.2020CZEHolub Michal ultramaraton M nezaplaceno0
31.8.2020CZEJirásko Dušan SK SRCH čtvrtmaraton KM3 6.9.20200
2.9.2020CZEJirásko Lubomír + SK SRCH + SK SRCH + SK SRCH SK SRCH 4x10 km ST 6.9.20200
26.9.2020CZEKellnerova Marie 5 km 5 km Z nezaplaceno0
8.9.2020CZEKohoutek Vladimír 5 km M 8.10.20200
30.9.2020CZEKrumlová Petra čtvrtmaraton KZ2 8.10.20200
7.9.2020CZEKubičková EA SC Marathon Plzeň maraton DZ3 9.9.20200
19.10.2020CZEMüller Ondřej Klub sportovního plavání Pardubice maraton DM1 nezaplaceno0
15.9.2020CZENavrátil Ivo Svitavy půlmaraton SM2 nezaplaceno0
15.9.2020CZENavrátilová Petra Svitavy půlmaraton SZ2 nezaplaceno0
11.9.2020CZENohejl Ales čtvrtmaraton KM2 nezaplaceno0
5.10.2020CZEOndruš Jan maraton DM4 8.10.20200
6.9.2020CZEPannová Pavla čtvrtmaraton KZ4 9.9.20200
6.10.2020CZEPuchnerová Veronika půlmaraton SZ1 nezaplaceno0
24.9.2020CZEPur Václav Šumperk maraton DM4 29.9.20200
6.9.2020CZERanda Drahomír Stěžery půlmaraton SM2 9.9.20200
6.9.2020CZERejda Jan OMT Pardubice půlmaraton SM3 9.9.20200
27.9.2020CZERucký Aleš geoobchod ultramaraton M nezaplaceno0
28.9.2020CZESedláček Jan Hradecký Kamzík maraton DM2 nezaplaceno0
7.10.2020CZETrombik Emil český těšín maraton DM4 nezaplaceno0
18.9.2020CZEUrbanek Ivan maraton DM1 21.9.20200
26.9.2020CZEValenová Božena 5 km Z 29.9.20200
6.9.2020CZEVítek Pavel Svídnický extrém team maraton DM2 21.9.20200
19.9.2020CZEVostrý Miroslav MK Kladno maraton DM2 21.9.20200