Startovní listina BENEŠOVSKÁ DESÍTKA (letos 8 km) a Štafety s DEK Stavebniny

Statistika přihlášených

Trať
8 km115
ST12
Kategorie
M40Muži 40 - 49 let26
M18Muži 18 - 39 let24
M50Muži 50 - 59 let18
M60Muži 60 - 69 let11
Z35Ženy 35 - 44 let9
Z45Ženy 45 - 54 let8
Z18Ženy do 34 let7
SZŠtafeta ženy6
SSŠtafeta smíšená4
Z55Ženy 55 a více let4
M17Muži do 17 let4
M70Muži 70 a více let3
SMŠtafeta muži2
Z55Ženy 55 a více let1
Celkem přihlášených127

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.9.2020CZEAdamcová Andrea Běžíme za Vlašim 8 km Z45 15.9.2020553
14.9.2020CZEAnděl Jaroslav Chabeřice 8 km M40 15.9.2020557
13.9.2020CZEAnderlová Bára Senohrabští lyžníci 8 km Z35 15.9.2020572
13.9.2020CZEBednář Miloš Vegetarian Club 8 km M60 15.9.2020560
5.9.2020CZEBeneš Matěj BBK - Benešovské rychlé střely 8 km M18 6.9.2020600
14.9.2020CZEBielik Ondřej 8 km M18 18.9.2020650
15.9.2020CZEBlažková Marcela + Alena Vrňáková + Zuzana Zahradníčková ZŠ Benešov, Jiráskova 888 ST SZ 16.9.202015
1.9.2020CZEBořilová Magdaléna Týnec 8 km Z55 8.9.2020598
23.8.2020CZEBouberle Vojtěch 8 km M60 25.8.2020633
13.9.2020CZEBrožík František Běžím za Vlašim 8 km M50 16.9.2020547
15.8.2020CZEBubeník Miroslav 8 km M40 27.8.2020623
8.9.2020CZEBubeník Karel Senior Fitnes 8 km M60 15.9.2020562
31.8.2020CZEBulínová Adéla + Denisa Solnařová + Veronika Štetinová Trio BB střely ST SZ 15.9.202013
26.8.2020CZEBursík Martin 8 km M40 27.8.2020622
2.9.2020CZEČadil Ondra + Petr Shibal + Andrea Roselli Mix z aleje ST SS 8.9.202019
14.9.2020CZEČech Zdeněk 8 km M18 16.9.2020548
15.9.2020CZEČeljusková Alena + Čeljuska Martin + Čeljuska Martin j. Čelíny ST SS 17.9.202023
10.9.2020CZEČermák Albert 8 km M18 11.9.2020585
14.9.2020CZEChmátal David Rorace Team Pyšely 8 km M17 15.9.2020556
14.9.2020CZEChmátalová Adéla Rorace Team Pyšely 8 km Z18 15.9.2020555
15.9.2020CZEChobotský Jiří 8 km M18 17.9.2020537
27.7.2020CZECinka Ivan Atletika Benešov 8 km M60 29.7.2020646
11.9.2020CZEDoležalová Vanda 8 km Z18 15.9.2020559
25.8.2020CZEGabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km M40 27.8.2020625
23.8.2020CZEHájek Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km M18 24.8.2020636
12.9.2020CZEHájek Ondřej 8 km M40 15.9.2020579
12.8.2020CZEHálová Petra BBK 8 km Z35 15.8.2020644
11.9.2020CZEHelmová Anna 8 km Z18 15.9.2020563
15.9.2020CZEHendrychová Eva + Málková Hana + Benešová Lucie Zmije ST SZ 16.9.202025
13.9.2020CZEHergesell Jiří Vračkovice 8 km M40 15.9.2020558
3.8.2020CZEHnízdilová Eva BPK 8 km Z45 12.8.2020645
13.9.2020CZEHrdá Klára 8 km Z35 14.9.2020580
28.8.2020CZEHruška Pavel Sokol Václavice 8 km M40 29.8.2020616
10.9.2020CZEHujer Michal Týnec 8 km M40 11.9.2020582
2.9.2020CZEJánošík Rudolf Vlašim 8 km M40 9.9.2020593
14.9.2020CZEJareš Tomáš Perňa Systém 8 km M18 15.9.2020552
24.8.2020CZEJelínek Petr TJ Jiskra Zruč n. S. 8 km M50 26.8.2020627
4.9.2020CZEJeřábek Vít Týnec 8 km M40 5.9.2020605
4.9.2020CZEJeřábková Alena Týnec 8 km Z35 5.9.2020606
11.9.2020CZEJirásek Marek Běžíme za Vlašim 8 km M40 11.9.2020581
5.9.2020CZEJiroušková Hana Běžíme za Vlašim 8 km Z45 8.9.2020601
8.9.2020CZEKadeřábek Marek 8 km M18 9.9.2020592
9.9.2020CZEKadlec Petr 8 km M18 10.9.2020586
14.9.2020CZEKahoun Jan Vlašim 8 km M18 16.9.2020546
15.9.2020CZEKahounová Jana + Pechová Iveta + Bečváříková Alexandra ZŠ Benešov, Jiráskova 888 ST SZ 16.9.202016
13.9.2020CZEKapek Tomas 8 km M50 16.9.2020549
8.9.2020CZEKolář Jan Mrač 8 km M18 9.9.2020591
13.9.2020CZEKos Pavel Senohrabští lyžníci 8 km M40 15.9.2020574
9.9.2020CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 8 km M50 10.9.2020587
15.9.2020CZEKoukol Lukáš 8 km M17 16.9.2020542
13.9.2020CZEKrálík Aleš 8 km M60 15.9.2020564
13.9.2020CZEKrchňák Roman 8 km M50 15.9.2020554
1.9.2020CZEKříž Dušan + Lenka Křížová + Matěj Kříž Atletika Benešov ST SS 6.9.202018
5.9.2020CZEKřížová Lenka BBK - Benešovské rychlé střely 8 km Z35 6.9.2020603
18.8.2020CZEKukačková Martina + Marcela Shibalová + Iveta Šmejkalová Novoměstské ženušky ST SZ 19.8.202012
13.9.2020CZEKunstová Lenka Senohrabští lyžníci 8 km Z45 15.9.2020577
15.9.2020CZELapáček Tomáš 8 km M17 17.9.2020536
22.8.2020CZELebeda Jaroslav BBK - Benešovské rychlé střely 8 km M50 23.8.2020638
21.8.2020CZELebeda Petr BBK - Benešovské rychlé střely 8 km M40 22.8.2020641
1.9.2020CZELedecký Ondřej BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M18 2.9.2020611
1.9.2020CZELejnar Martin TJ Jiskra Zruč nad Sazavou 8 km M40 8.9.2020599
15.9.2020CZEMaštalířová Věra TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km Z35 16.9.2020538
16.9.2020POLMateńczuk Lesław 8 km M18 18.9.2020649
12.9.2020CZEMatoušková Aneta Týnec 8 km Z18 15.9.2020566
23.8.2020CZEMaxová Petra TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km Z35 28.8.2020617
28.7.2020CZEMerasicka Dagmar Continental Automotive Czech Republic 8 km Z55 2.8.2020647
25.8.2020CZEMíček František BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M40 28.8.2020619
25.8.2020CZEMikulanda Matyáš 8 km M18 8.9.2020602
29.8.2020CZEMrva Pavel BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M60 30.8.2020615
12.9.2020CZENavrátil Josef Strančice 8 km M70 15.9.2020567
10.9.2020CZENeděla Štěpán Vlašim 8 km M18 15.9.2020578
14.9.2020CZENovotný Petr ZŠ Benešov, Jiráskova 888 8 km M18 16.9.2020541
13.9.2020CZEOberlander Jan Senohrabští lyžníci 8 km M40 15.9.2020569
8.9.2020CZEOktábec Vojtěch TYNEC 8 km M50 9.9.2020590
25.8.2020CZEOtava Miloš Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km M60 27.8.2020621
15.9.2020CZEPazderová Aneta + Vrátilová Králová Anna + Pazdera Jiří ST SS 17.9.202024
13.9.2020CZEPelikanova Linda BBK - Benešovské rychlé střely 8 km Z18 15.9.2020565
23.8.2020CZEPicková Jana Chramiště 8 km Z45 25.8.2020632
13.9.2020CZEPlášil Matěj Senohrabští lyžníci 8 km M18 15.9.2020573
16.9.2020CZEPojmon Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km M40 16.9.2020539
30.8.2020CZEPrchal Pavel GP Kolín 8 km M60 3.9.2020610
24.8.2020CZEPrchlik Adam BBK - Benešovské rychlé střely 8 km M17 25.8.2020631
24.8.2020CZEPrchlikova Barbora BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km Z45 25.8.2020630
19.8.2020CZEProcházka Luděk BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M50 19.8.2020624
16.9.2020CZEPuškáš Attila Bukovany 8 km M50 18.9.2020648
23.8.2020CZERichter Michael BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M40 24.8.2020637
31.8.2020CZEŘíha Karel BK 8 km M50 2.9.2020609
1.9.2020CZEŘíhová Radka 8 km Z45 2.9.2020612
15.9.2020CZERůžička Josef 8 km M70 16.9.2020545
8.9.2020CZESchovánek Milan Krčský les B 8 km M50 11.9.2020583
9.9.2020CZESchwarz Jan Týnec 8 km M40 10.9.2020588
14.9.2020CZEŠedivý Zdeněk BBK - Benešovské rychlé střely 8 km M18 15.9.2020550
16.9.2020CZEŠevců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km M18 17.9.2020535
23.8.2020CZEŠibrava Stanislav TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km M18 26.8.2020626
8.9.2020CZEŠináglová Lenka BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km Z35 8.9.2020594
13.9.2020CZESkořepová Alena Senohrabští lyžníci 8 km Z45 15.9.2020575
24.8.2020CZESlavíček Jindřich TJ Jiskra Zruč n. S. 8 km M60 26.8.2020628
24.8.2020CZESlavíčková Alena TJ Jiskra Zruč n. S. 8 km Z55 26.8.2020629
15.9.2020CZESlunečko Josef WRONG 8 km M40 16.9.2020544
22.8.2020CZESlunečko Jindřich BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M50 22.8.2020640
24.8.2020CZESlunečko Jindřich BBK - Benešovské rychlé střely 8 km M18 27.8.2020620
14.9.2020CZESmékal Miroslav 8 km M60 15.9.2020561
14.9.2020CZEŠottniková Lucie Nakládačky 8 km Z18 15.9.2020543
6.9.2020CZEŠrámek Martin 8 km M18 7.9.2020604
13.9.2020CZEŠtastný Jan Senohrabští lyžníci 8 km M40 15.9.2020571
7.9.2020CZEStolárik Peter BBK - Benešovské rychlé střely 8 km M50 8.9.2020595
22.8.2020CZEStožický Petr + Stožický Martin + Stožický Michal Atletika Benesov ST SM 24.8.202020
22.8.2020CZEStožický Petr BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M40 24.8.2020635
16.9.2020CZESuchá Jana TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km Z35 16.9.2020540
20.8.2020CZESvoboda Milan 8 km M60 20.8.2020642
3.9.2020CZESvoboda Václav Plnej pupek Č.Budějovice 8 km M70 4.9.2020607
8.9.2020CZETruhlářová Elena Sokol Kobylisy 8 km Z55 11.9.2020584
26.8.2020CZETůma Ladislav Dubovsko 8 km M50 27.8.2020643
25.8.2020CZETůma Jiří Spartak Vlašim 8 km M50 28.8.2020618
13.9.2020CZETušl Martin Senohrabští lyžníci 8 km M50 15.9.2020576
9.9.2020CZETvaruzka Miroslav Tynec nad Sazavou 8 km M50 10.9.2020589
13.9.2020CZEVeselý Jan Senohrabští lyžníci 8 km M50 15.9.2020570
3.9.2020CZEVlkannova Vladimír Vlčák 8 km M18 4.9.2020608
14.9.2020CZEVojta Petr + Pavlík Miroslav + Kocmata Jan Svaz českých bohémů ST SM 15.9.202021
14.9.2020CZEVojtová Monika + Šachlová Zuzana + Pavlíková Marika CZ SK ST SZ 15.9.202014
7.9.2020CZEVysloužil Petr 8 km M40 8.9.2020596
16.9.2020CZEZahorec Stanislav Senohrabští lyžníci 8 km M40 18.9.2020568
7.9.2020CZEZahradnik Vojtech MRAČ 8 km M18 8.9.2020597
23.8.2020CZEZávorková Vendula TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 km Z18 25.8.2020634
24.8.2020CZEZeman Petr BBK - Benešovské ostřílené pušky 8 km M40 1.9.2020614
1.9.2020CZEZodererová Václava 8 km Z55 2.9.2020613
14.9.2020CZEŽůček Petr primadovca.cz 8 km M40 15.9.2020551