Startovní listina Benešovská Juniorka s VZP ČR

Statistika přihlášených

Trať
A1057
A950
A1131
A1230
A1425
A723
A822
A1321
A210
A59
A69
A46
A34
A13
Kategorie
D3Přípravka II - dívky 8-9 let57
H3Přípravka II - hoši 8-9 let50
H2Přípravka I - hoši 6-7 let31
D2Přípravka II - dívky 6-7 let30
D1Mini přípravka - dívky 5 let a mladší25
H4Žáci mladší 10-11 let23
D4Žákyně mladší 10-11 let22
H1Mini přípravka - hoši 5 let a mladší21
D6Dorostenky mladší 14-15 let10
D5Žákyně starší 12-13 let9
H5Žáci starší 12-13 let9
H6Dorostenci mladší 14-15 let6
H7Dorostenci starší 16-17 let4
D7Dorostenky starší 16-17 let3
Celkem přihlášených300

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
10.9.2020CZEAbdi Arin ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020130
10.9.2020CZEAbsolonová Angelika ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020168
16.9.2020CZEAuersvaldová Elen 150 m D1 16.9.2020224
14.9.2020CZEAugustín Richard TJ Sokol Senohraby 150 m H1 15.9.2020350
14.9.2020CZEAugustín Michael TJ Sokol Senohraby 325 m H2 15.9.2020352
10.9.2020CZEBalog David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020176
14.9.2020CZEBartáková Valentina SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D6 16.9.2020242
9.9.2020CZEBártl Daniel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020106
9.9.2020CZEBártlová Tereza ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020108
10.9.2020CZEBartůšková Bara Atletika Benesov 325 m D2 11.9.2020380
8.9.2020CZEBaťcha Tomáš Atletika Benešov 650 m H4 8.9.2020334
9.9.2020CZEBečváříková Nela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020101
12.9.2020CZEBednářová Veronika Atletika Benešov 975 m D5 13.9.2020376
26.8.2020CZEBerková Kateřina 150 m D1 8.9.2020316
8.9.2020CZEBlažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 325 m D2 15.9.2020362
8.9.2020CZEBlažejovská Martina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D3 15.9.2020364
7.9.2020CZEBODIŠ Tadeáš Racek 150 m H1 8.9.2020320
7.9.2020CZEBODIŠ Marek Racek 325 m H2 8.9.2020319
7.9.2020CZEBODIŠOVÁ Martina Racek 650 m D3 8.9.2020318
11.9.2020CZEBokoč Ivan ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020206
13.9.2020CZEBořkovcová Tereza ZŠ Votice 650 m D3 17.9.2020216
13.9.2020CZEBořkovec Petr ZŠ Votice 650 m H3 17.9.2020219
9.9.2020CZEBouša Max ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020115
18.8.2020CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 325 m D2 19.8.2020256
11.9.2020CZEBreburdová Nela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020192
31.8.2020CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 975 m H5 1.9.2020285
31.8.2020CZEBrožíková Marie Atletika Benešov 650 m D3 1.9.2020286
13.9.2020CZEBubáková Karolína ATLETIKA BENEŠOV 975 m D5 13.9.2020375
10.9.2020CZEBubeník Miroslav ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020159
11.9.2020CZEBubeníková Tereza ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020187
15.8.2020CZEBuček Tobiáš 325 m H2 18.8.2020253
15.8.2020CZEBučková Mariana 650 m D3 18.8.2020254
13.9.2020CZEBudějská Sofie 650 m D4 15.9.2020357
14.9.2020CZECalta Matyáš Atletika Benešov 650 m H4 15.9.2020347
22.8.2020CZECaslavka Vojtěch 150 m H1 4.9.2020296
22.8.2020CZECaslavkova Eliska 150 m D1 4.9.2020295
11.9.2020CZEČedík Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020182
9.9.2020CZEČerminová Adéla Atletika Benešov 650 m D3 10.9.2020388
9.9.2020CZEČerminová Jana Atletika Benešov 650 m D3 10.9.2020389
7.9.2020CZEČERVEŇÁKOVÁ Šarlota Racek 325 m D2 8.9.2020322
7.9.2020CZEČERVEŇÁKOVÁ Denisa Racek 150 m D1 8.9.2020321
8.9.2020CZEChaloupková Lenka Racek 325 m D2 8.9.2020329
8.9.2020CZEChaloupková Daniela Racek 150 m D1 8.9.2020331
8.9.2020CZEChaloupková Ivana Racek 150 m D1 8.9.2020330
11.8.2020CZEChintamani Hettige Matthias MŠ Maršovice 150 m H1 12.8.2020248
3.9.2020CZEChobotská Elena MŠ Čtyřlístek 150 m D1 5.9.2020305
11.9.2020CZEChomát Dominik ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020194
11.9.2020CZECtibor Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020199
14.9.2020CZEČuříková Michaela 975 m D6 15.9.2020356
14.9.2020CZEČuříková Daniela Atletika Benešov 650 m D4 15.9.2020346
10.9.2020CZEDanihelková Marie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020135
27.8.2020CZEDoležal Daniel SK Benešov 150 m H1 29.8.2020278
27.8.2020CZEDoležal Matyas SK Benešov 650 m H3 29.8.2020277
15.9.2020CZEDoležalová Anna 650 m D3 16.9.2020230
15.9.2020CZEDrobná Eliana 150 m D1 16.9.2020229
7.9.2020CZEDUNKOVÁ Laura Racek 650 m D3 8.9.2020323
6.9.2020CZEDupačová Marie 150 m D1 8.9.2020311
6.9.2020CZEDupačová Magdaléna Atletika Benešov 150 m D1 8.9.2020335
11.9.2020CZEDurek Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020210
10.9.2020CZEĎuriček Matěj ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020154
4.9.2020CZEEichler Ondřej 975 m H7 5.9.2020307
4.9.2020CZEEichlerová Anita Atletika Benešov 975 m D5 4.9.2020304
15.9.2020CZEEmbacherová Simona 975 m D6 16.9.2020234
10.9.2020CZEFilip Pavel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020165
10.9.2020CZEFilip Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020160
26.8.2020CZEFilipová Bára ZŠ Jiráskova 325 m D2 7.9.2020309
16.9.2020CZEFilipová Linda Atletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m D6 18.9.2020397
14.9.2020CZEFiller Martin SŠK Újezd nad Lesy 325 m H2 16.9.2020244
14.9.2020CZEFillerova Veronika Závodní inkubátor 150 m D1 16.9.2020342
1.9.2020CZEFrank Vít 975 m H5 16.9.2020238
31.8.2020CZEFranková Anežka 650 m D3 16.9.2020237
10.9.2020CZEFruhbauer Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020155
20.8.2020CZEFryš Jindřich Atletika Benešov 150 m H1 21.8.2020260
20.8.2020CZEFryšová Veronika 150 m D1 1.9.2020281
25.8.2020CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m H5 27.8.2020275
25.8.2020CZEGabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D3 27.8.2020276
13.9.2020CZEHandlová Klára Atletika Benešov 650 m D4 15.9.2020361
10.9.2020CZEHanzal Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020180
10.9.2020CZEHarvan Vít ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020177
10.9.2020CZEHarvan Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020152
10.9.2020CZEHarvan Marek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020149
10.9.2020CZEHejhal Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020156
11.9.2020CZEHejhal Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H5 16.9.2020191
10.9.2020CZEHeřmánek Milan 650 m H3 11.9.2020382
10.9.2020CZEHeřmánek Petr 325 m H2 11.9.2020383
14.9.2020CZEHnátek Matyáš 325 m H2 15.9.2020355
14.9.2020CZEHnátková Elen 150 m D1 15.9.2020353
13.9.2020CZEHorváth Vojtěch Atletika Benešov, ZŠ Dukelská 650 m H4 13.9.2020374
7.9.2020CZEHouzarová Aneta ZŠ Dukelská 650 m D3 9.9.2020394
7.9.2020CZEHouzarová Elen ZŠ Dukelská 650 m D4 9.9.2020340
11.9.2020CZEHrbková Daniela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020184
10.9.2020CZEHrbková Karolína ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020151
10.9.2020CZEHrbková Sofie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020150
11.9.2020CZEHrobský Kryštof Atletika Benešov 650 m H3 13.9.2020373
10.9.2020CZEHrubá Natálie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020173
22.8.2020CZEHruby Filip 150 m H1 25.8.2020270
15.8.2020CZEHrubý Jakub 325 m H2 18.8.2020252
22.8.2020CZEHrubý Adam Atletika Benešov 150 m H1 24.8.2020261
9.9.2020CZEHubáček Marek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 16.9.2020110
1.9.2020CZEHunka Matyáš 150 m H1 2.9.2020291
11.9.2020CZEIvanova Janica ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020190
2.9.2020CZEJánošík Dominik Vlašim 650 m H4 9.9.2020333
10.9.2020CZEJarkovská Ella ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020178
10.9.2020CZEJarkovský Daniel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020133
10.9.2020CZEJindřich Václav ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020161
20.8.2020CZEJursík Jakub Atletika Benešov 325 m H2 21.8.2020258
20.8.2020CZEJursíková Eliška Atletika Benešov 650 m D3 21.8.2020259
12.8.2020CZEKalošová Monika Atletika Benešov 325 m D2 13.8.2020250
12.8.2020CZEKalošová Ema Atletika Benešov 150 m D1 13.8.2020251
10.9.2020CZEKamarýt Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020143
10.9.2020CZEKamarýtová Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020172
11.9.2020CZEKaňák Albert ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020204
9.9.2020CZEKarásková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020111
10.9.2020CZEKarásková Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020120
13.9.2020CZEKlápa Jonáš 150 m H1 18.9.2020400
13.9.2020CZEKlápa Matyáš 650 m H3 17.9.2020213
9.9.2020CZEKlápa Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020103
13.9.2020CZEKlápová Elena Atletika Benešov 325 m D2 13.9.2020372
11.9.2020CZEKleinová Natálie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020189
31.8.2020CZEKlímová Anastazie 150 m D1 11.9.2020381
7.9.2020CZEKobrle Filip Racek 325 m H2 8.9.2020326
7.9.2020CZEKobrle Maxim Racek 650 m H4 8.9.2020325
7.9.2020CZEKobrle David Racek 975 m H5 8.9.2020324
10.9.2020CZEKomendová Ella ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020162
5.9.2020CZEKopecký Sebastián 325 m H2 8.9.2020312
5.9.2020CZEKopecký Kristián 150 m H1 8.9.2020313
13.9.2020CZEKopřivová Anna Team -atletika Benešov 650 m D3 13.9.2020371
9.9.2020CZEKosina Marek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020116
11.9.2020CZEKošta Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020202
11.9.2020CZEKotek Karel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020200
8.9.2020CZEKoukol Daniel ZŠ Dukelská 325 m H2 9.9.2020393
10.9.2020CZEKozáková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020166
9.9.2020CZEKristl Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H5 16.9.2020107
9.9.2020CZEKristl Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020109
5.9.2020CZEKříž Matěj Atletika Benešov 650 m H4 8.9.2020336
5.9.2020CZEKřížová Elen Atletika Benešov 150 m D1 8.9.2020337
27.8.2020CZEKřupková Simona Atletika Benešov 650 m D3 1.9.2020287
2.9.2020CZEKrutská Kateřina Atletika Benešov 650 m D4 4.9.2020301
10.9.2020CZEKučerová Karolína Atletika Benešov 975 m D6 11.9.2020379
10.9.2020CZEKučerová Kristýna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020170
10.9.2020CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 975 m D7 11.9.2020378
1.9.2020CZELajšnerová Sára 150 m D1 2.9.2020292
25.8.2020CZELapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m D5 26.8.2020274
9.9.2020CZELejčková Denisa ZŠ DUKELSKÁ 325 m D2 15.9.2020363
10.9.2020CZELukáš Josef ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020175
10.9.2020CZELupač Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020138
16.9.2020CZEMach Oliver 325 m H2 18.9.2020398
9.9.2020CZEMacháč Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H5 16.9.2020118
9.9.2020CZEMacháčová Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020117
15.9.2020CZEMachotka Lukáš 150 m H1 16.9.2020241
14.9.2020CZEMachotka Tomáš 325 m H2 15.9.2020354
11.8.2020CZEMaissnerová Emma 150 m D1 13.8.2020249
23.8.2020CZEMaláková Anna Atletika Benešov 650 m D4 24.8.2020263
23.8.2020CZEMaláková Marie Atletika Benešov 650 m D3 24.8.2020262
23.8.2020CZEMaláková Eva Atletika Benešov 975 m D5 24.8.2020264
13.9.2020CZEMareček Robin 150 m H1 15.9.2020358
10.9.2020CZEMarešová Julie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020119
9.8.2020CZEMarková Viktorie Marys family 150 m D1 20.8.2020257
9.9.2020CZEMatoušek Patrik 325 m H2 11.9.2020228
9.9.2020CZEMatoušková Nikol 150 m D1 11.9.2020384
29.8.2020CZEMaurová Amélie Labská 650 m D3 5.9.2020308
10.9.2020CZEMerta Matyáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020124
18.8.2020CZEMíčková Karolína Atletika Benešov 325 m D2 19.8.2020255
25.8.2020CZEMikulanda Matyáš 650 m H3 8.9.2020310
3.9.2020CZEMolitoris Martin 650 m H4 4.9.2020297
7.9.2020CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 650 m D4 8.9.2020315
11.9.2020CZEMrkvička David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020201
28.8.2020CZENebřenská Klára 325 m D2 1.9.2020280
10.9.2020CZENěmečková Šajma ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020128
9.9.2020CZENerad Adam 325 m H2 12.9.2020377
10.9.2020CZENovák Ondřej ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020126
11.9.2020CZENovák Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020209
10.9.2020CZENováková Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020125
10.9.2020CZENováková Daniela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020127
9.9.2020CZEOlmrová Anežka 650 m D3 10.9.2020391
10.9.2020CZEOudová Šárka ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D6 16.9.2020132
16.9.2020CZEPánková Julie Anežkajede.cz 650 m D3 17.9.2020214
14.9.2020CZEPavlík Miroslav Atletika Benešov 150 m H1 15.9.2020345
14.9.2020CZEPavlíková Barbora 150 m D1 18.9.2020395
11.9.2020CZEPejšová Anuška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020197
9.9.2020CZEPešková Tereza 650 m D3 14.9.2020366
13.9.2020CZEPešková Adéla 975 m D6 14.9.2020368
11.9.2020CZEPetera David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020198
10.9.2020CZEPikous Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020122
3.9.2020CZEPiskač Jiří 975 m H7 4.9.2020298
11.9.2020CZEPlatil Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020196
24.8.2020CZEPodešva Alex Atletika Benešov 325 m H2 4.9.2020303
24.8.2020CZEPodešva Patrik Atletika Benešov 650 m H3 4.9.2020302
10.9.2020CZEPodlipná Eva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020129
11.9.2020CZEPohl Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H5 16.9.2020185
29.8.2020CZEPohořalová Marie ZŠ Jiráskova 650 m D3 2.9.2020290
11.8.2020CZEPohořalová Magdalena MŠ Berušky 150 m D1 12.8.2020247
11.9.2020CZEPohůnková Vanesa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020186
10.9.2020CZEPokorná Vanesa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020142
10.9.2020CZEPokorný Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020141
5.9.2020CZEPoslušná Karla TJ Sokol Senohraby 650 m D3 8.9.2020314
16.9.2020CZEPospíšil Bořek 650 m H3 17.9.2020218
16.9.2020CZEPospíšil Ondřej 650 m H4 17.9.2020217
16.9.2020CZEPospíšilová Darja 650 m D3 17.9.2020215
10.9.2020CZEPreisler Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020157
10.9.2020CZEPreislerová Denisa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020158
26.8.2020CZEProvazníková Lucie 150 m D1 1.9.2020289
26.8.2020CZEProvazníková Šárka 325 m D2 4.9.2020299
8.9.2020CZERada Vít Atletika Benešov 650 m H3 10.9.2020387
2.8.2020CZERada Tobiáš Atletika Benešov 975 m H5 10.8.2020246
7.9.2020CZERadochlib Jiří Atletika Benešov 650 m H3 8.9.2020338
15.9.2020CZERadochlibová Pavlína Atletika Benešov 975 m D6 16.9.2020226
7.9.2020CZERadochlibová Zdeňka Atletika Benešov 975 m D5 8.9.2020339
25.8.2020CZERadochlibová Tereza minipřípravka 650 m D3 25.8.2020271
15.9.2020CZERadvanová Žofie 150 m D1 16.9.2020231
15.9.2020CZERadvanová Barbora 325 m D2 16.9.2020233
15.9.2020CZERadvanová Anna ZŠ Karlov 650 m D3 16.9.2020232
22.8.2020CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 650 m D3 24.8.2020266
22.8.2020CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 975 m D5 24.8.2020265
10.9.2020CZERoubíček Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020169
3.9.2020CZERusse Anita ZŠ Dukelská, Benešov 975 m D5 5.9.2020306
10.9.2020CZERůžičková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020147
10.9.2020CZERůžičková Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020146
10.9.2020CZERybka Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020123
14.9.2020CZEŠachl Vít HC Lev Benešov 325 m H2 15.9.2020351
14.9.2020CZEŠaldová Helena 150 m H1 17.9.2020220
10.9.2020CZEŠašková Kristýna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020164
10.9.2020CZEŠašková Nikola ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020163
10.9.2020CZESedlák Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020174
23.8.2020CZEŠibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m H3 26.8.2020273
10.9.2020CZESiksa Awdrej ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020171
11.9.2020CZEŠiller Pavel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020208
9.9.2020CZESilvey Olivia Sokol Senohraby 975 m D5 10.9.2020390
10.9.2020CZEŠíma Václav ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020145
10.9.2020CZEŠíma Matěj ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 16.9.2020144
8.9.2020CZEŠinágl Josef Atletika Benešov 975 m H7 10.9.2020386
8.9.2020CZEŠináglová Anna Atletika Benešov 650 m D4 10.9.2020385
31.8.2020CZEŠindelář Michal 150 m H1 1.9.2020282
31.8.2020CZEŠindelářová Marie 325 m D2 1.9.2020284
9.9.2020CZESkála Radek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020105
13.9.2020CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 650 m D3 14.9.2020365
10.9.2020CZEŠkoula Šimon ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020167
9.9.2020CZEŠkrnová Aneta 650 m D3 10.9.2020392
15.9.2020CZEŠkvor Petr ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 16.9.2020212
10.9.2020CZESkywalker Zahra ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020140
10.9.2020CZESkywalker Olivia ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020139
29.8.2020CZEŠostá Hálová Adriana Áďa 325 m D2 30.8.2020279
11.9.2020CZEŠpaček František ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020181
10.9.2020CZEŠpidrová Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020134
9.9.2020CZESrnová Anna 650 m D3 14.9.2020367
9.9.2020CZEStarostová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020114
14.9.2020CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 975 m D6 16.9.2020240
14.9.2020CZEŠťastný Pavel TJ Sokol Senohraby 650 m H4 16.9.2020239
24.8.2020CZEStibor Jan 650 m H4 24.8.2020269
24.8.2020CZEStibor Jindřich STeam 150 m H1 24.8.2020267
24.8.2020CZEStiborová Klaudie STeam 650 m D3 24.8.2020268
10.9.2020CZEStibůrková Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020153
8.9.2020CZEStraka Adam 650 m H3 15.9.2020360
8.9.2020CZEStraková Karolína 650 m D4 15.9.2020359
10.9.2020CZESuk Michael ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020131
15.9.2020CZESurynek Martin SOŠ a SZŠ Benešov 975 m H7 18.9.2020396
13.9.2020CZESváček Antonín 650 m H4 14.9.2020370
13.9.2020CZESváček Lukáš 150 m H1 14.9.2020369
11.9.2020CZESvatoš Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020183
11.9.2020CZESvatoš David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020195
10.9.2020CZEŠvec Pavel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2020137
15.9.2020CZESvitáková Sára 975 m D7 17.9.2020221
14.9.2020CZESvoboda Dominik TJ Sokol Senohraby 975 m H6 16.9.2020343
11.9.2020CZESvoboda Bedřich ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020205
13.9.2020CZESvobodova Laura TJ sokol Senoheaby 975 m D6 16.9.2020341
31.8.2020CZESvobodová Adéla 325 m D2 3.9.2020294
31.8.2020CZESvobodová Michala 325 m D2 3.9.2020293
31.8.2020CZESvobodová Tereza Atletika Benešov 650 m D3 1.9.2020288
11.9.2020CZETardovský David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 16.9.2020193
8.9.2020CZETeybová Salsabil Racek 650 m D3 8.9.2020332
10.9.2020CZETichá Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020136
7.9.2020CZEVachan Jakub Racek 150 m H1 8.9.2020327
7.9.2020CZEVachanová Izabela Racek 650 m D3 8.9.2020328
10.9.2020CZEVarhaník Tomáš 650 m H3 16.9.2020227
9.9.2020CZEVašatová Ema ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020104
14.9.2020CZEVelebil Patrik 975 m H6 16.9.2020222
10.9.2020CZEVesecká Karolína ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020148
16.9.2020CZEVilímková Barbora Atletika Benešov 650 m D3 16.9.2020223
3.9.2020CZEVlkannova Filip Vlčák 650 m H3 4.9.2020300
11.9.2020CZEVodrážka Radim ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m H1 16.9.2020207
14.9.2020CZEVojta Filip SK Benešov 650 m H3 15.9.2020349
14.9.2020CZEVojta Lukáš Atletika Benešov 650 m H4 15.9.2020348
10.9.2020CZEVorel Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020121
11.9.2020CZEVorlová Alžběta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020203
11.9.2020CZEVynšová Barbora ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 16.9.2020188
10.9.2020CZEVynšová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020179
16.9.2020CZEVyskočil Vojtěch TEAM- Atletika Benešov 650 m H3 16.9.2020225
31.8.2020CZEWatzková Anna 975 m D7 1.9.2020283
28.8.2020CZEŽaba Jan 650 m H3 8.9.2020317
9.9.2020CZEZadražil Jáchym ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020102
14.9.2020CZEZafouková Eva Václavický sporťáci 150 m D1 16.9.2020243
14.9.2020CZEZafouková Anna Atletika Benešov, ZŠ Jiráskova Benešov 325 m D2 15.9.2020344
9.9.2020CZEZahradník Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 16.9.2020113
9.9.2020CZEZahradníková Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 16.9.2020112
15.9.2020CZEZavacka Dominika 325 m D2 16.9.2020235
13.9.2020CZEZawatzky Leon ZŠ Dukelská, Benešov 975 m H6 18.9.2020399
14.9.2020CZEZdráhal Sebastian Skajpenen 150 m H1 16.9.2020236
14.9.2020CZEZeman Tomáš 325 m H2 16.9.2020245
24.8.2020CZEZemanová Laura TEAM- Atletika Benešov 650 m D3 25.8.2020272
15.9.2020CZEZikmundová Laura ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 16.9.2020211