Startovní listina KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 24. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D205
A350
ST48
BF62
A129
A432
A525
A230
A611
A711
A12
Kategorie
MBMuži B 40 - 49 let62
MAMuži A 18 - 39 let49
D3Dívky 2011 - 201230
SSŠtafeta - smíšená27
H3Chlapci 2011 - 201220
ZGŽeny G 35 - 45 let20
ZFŽeny F do 34 let20
H4Chlapci 2009- 201018
BFZDívky - Buď fit18
D1Dívky 2015 - 201618
BFZŽeny - Buď fit18
MCMuži C 50 - 59 let18
D5Dívky 2007 - 200817
H2Hoši 2013 - 201416
ZHŽeny H 45 - 54 let15
BFMHoši - Buď fit15
D4Dívky 2009 - 201014
D2Dívky 2013 - 201414
SZŠtafeta - ženy12
H1Hoši 2015 - 2016 11
BFMMuži - Buď fit11
SMŠtafeta - muži9
MDMuži D 60 - 69 let9
H5Hoši 2007- 20089
D6Dívky 2005 - 20068
MEMuži E 70 a více let6
DBDívky - Broučci 2017 a mladší6
HBHoši - Broučci 2017 a mladší6
ZIženy I 55 a více let6
H7Hoši 2002 - 20046
D7Dívky 2002 - 20045
H6Hoši 2005 - 20062
Celkem přihlášených515

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
4.6.2020CZEAdamcová Andrea Atletika Spartak Vlašim 10 km ZH 6.6.202014
5.6.2020CZEAnděl Jaroslav Chabeřice 10 km MB 8.6.2020530
3.6.2020CZEAnderle Tobiáš Sokol Senohraby 680 m H4 8.6.202040
3.6.2020CZEAnderle Matyáš Sokol Senohraby 1360 m H5 8.6.202039
3.6.2020CZEAnderlová Anna 3 200 m BFZ 8.6.2020550
3.6.2020CZEAnderlová Barbora Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 8.6.202038
29.5.2020CZEAndrle Jakub 10 km MA 1.6.2020271
14.5.2020CZEAugustín Richard 100 m H1 15.5.2020147
14.5.2020CZEAugustín Michael TJ Sokol Senohraby 340 m H2 15.5.2020146
4.6.2020CZEBalata Vojtěch Pivní pupek Vojty Balaty 10 km MA 5.6.202051
6.6.2020CZEBalata Luboš + Eliška Balatová + Monika Balatová ST SS 7.6.2020709
9.6.2020CZEBartoníček Josef 10 km MA 10.6.202034
1.6.2020CZEBartošová Veronika Sk Jeseniova 10 km ZF 4.6.202094
8.6.2020CZEBednářová Veronika Atletika Benešov 1020 m D5 8.6.2020520
1.6.2020CZEBenčík Martin 10 km MB 3.6.2020114
9.6.2020CZEBeranová Barbora 10 km ZF 10.6.2020594
30.5.2020CZEBerková Kateřina 100 m D1 1.6.2020292
31.5.2020CZEBezkorovayny Andriy 10 km MB 31.5.2020264
9.6.2020CZEBořilová Magdaléna 10 km ZI 11.6.2020566
9.6.2020CZEBöse Adam 1360 m H5 9.6.2020324
9.6.2020CZEBöse Patricie 680 m D3 9.6.2020332
9.6.2020CZEBöse Adam 3 200 m BFM 9.6.2020331
23.5.2020CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 340 m D2 28.5.2020194
6.6.2020CZEBožovský Filip 100 m H1 8.6.2020542
3.6.2020CZEBrabcova Radmila 10 km ZH 5.6.202068
9.6.2020CZEBrabec Josef 10 km MB 9.6.2020330
31.5.2020CZEBrazdilova Jana 10 km ZG 4.6.202091
8.6.2020CZEBřeňová Adéla 1020 m D5 9.6.2020506
7.6.2020CZEBresan Vlastimil 10 km MB 11.6.2020562
31.5.2020CZEBřezinová Monika 10 km ZF 2.6.2020296
28.5.2020CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 1360 m H5 30.5.2020222
28.5.2020CZEBrožíková Marie Atletika Benešov 680 m D3 30.5.2020223
2.6.2020CZEBrtová Rozálie TJ Astra Zahradní Město 1020 m D5 4.6.202092
31.5.2020CZEBubeník Karel Senior Fitnes 10 km ME 12.6.2020603
21.5.2020CZEBursík Martin 10 km MB 26.5.2020156
8.6.2020CZEButalová Marcela Lovosice 10 km ZF 11.6.2020560
7.6.2020CZECalta Matyáš Atletika Benešov 680 m H4 8.6.2020157
20.5.2020CZECarmine Nicol Atletika Jižní Město 680 m D4 21.5.2020151
24.5.2020CZEČáslavka Vojtěch 100 m HB 26.5.2020173
24.5.2020CZEČáslavková Eliška 100 m D1 26.5.2020175
25.5.2020CZEČastvaj Daniel Mnichovice 10 km MB 26.5.2020185
25.5.2020CZEČedík Lukáš Atletika Benešov 340 m H2 28.5.2020195
6.6.2020CZEČeljuska Martin 3 200 m BFM 8.6.2020537
6.6.2020CZEČeljusková Alena 3 200 m BFZ 8.6.2020534
1.6.2020CZEČepela Marek TJ Astra Zahradní Město 1360 m H5 3.6.2020132
28.5.2020CZEČermínová Adéla 680 m D3 3.6.2020103
28.5.2020CZEČernínová Jana 680 m D3 3.6.2020102
9.6.2020CZEČernucká Romana 10 km ZH 10.6.2020321
9.6.2020CZEČernucká Petra 10 km ZF 10.6.2020320
26.5.2020CZEChaloupka Vítězslav Les 10 km ME 3.6.2020142
3.6.2020CZEChmátal David Rorace Team Pyšely 10 km MA 4.6.202076
3.6.2020CZEChmátalová Adéla Rorace Team Pyšely 10 km ZF 4.6.202077
28.5.2020CZEChobotská Elena MŠ Čtyřlístek 100 m D1 30.5.2020217
7.6.2020CZEChvátal Daniel 10 km MB 10.6.2020599
7.6.2020CZEChvátalová Vendula ASK Slavia Praha 1020 m D6 10.6.2020600
8.6.2020CZECincibus Ondřej AC Čáslav 10 km MB 9.6.2020350
23.5.2020CZECinka Ivan Atletika Benešov 10 km MD 26.5.202089
30.5.2020CZEČuříková Daniela Atletika Benešov 680 m D4 30.5.2020224
8.6.2020CZEDaňková Edina 680 m D4 10.6.2020325
8.6.2020CZEDaňková Ella 680 m D3 10.6.2020323
2.6.2020CZEDavídková Alena TJ Astra Zahradní Město 3 200 m BFZ 3.6.2020120
7.6.2020CZEDeim Michal 10 km MA 9.6.2020509
8.5.2020CZEDeimová Miroslava Sokol atletika Jistebnice 10 km ZG 21.5.2020149
27.5.2020CZEDejmek Pavel Chlístov 10 km MB 31.5.2020261
1.6.2020CZEDofek Jiří 10 km MA 3.6.2020126
24.5.2020CZEDoležal Zdeněk Jarkovice 10 km MB 26.5.2020176
4.6.2020CZEDoležal Jan 10 km MB 6.6.202019
4.6.2020CZEDoležalová Anna 680 m D3 6.6.202023
4.6.2020CZEDoležalová Petra 3 200 m BFZ 6.6.202022
4.6.2020CZEDoležalová Ema 3 200 m BFZ 6.6.202020
9.6.2020CZEDonát Martin YEDOO 10 km MB 10.6.2020597
9.6.2020CZEĎoubalíková Adéla Ski klub vysoké nad Jizerou 3 200 m BFZ 10.6.2020322
4.6.2020CZEDoupovcová Kristýna 680 m D3 5.6.202061
4.6.2020CZEDoupovcová Klára 1020 m D5 5.6.202060
4.6.2020CZEDoupovec Ondřej TJ SOKOL SENOHRABY 1360 m H5 5.6.202059
9.6.2020CZEDrahota František 10 km MA 9.6.2020337
1.6.2020CZEDrahotová Aneta Atletika Benešov 680 m D3 1.6.2020294
26.5.2020CZEDrobná Eliana 100 m DB 31.5.2020239
4.6.2020CZEDubják Ondřej Jiskra Zruč nad Sázavou 3 200 m H7 6.6.202025
28.5.2020CZEDubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MC 30.5.2020215
1.6.2020CZEDubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km ZF 3.6.2020129
31.5.2020CZEDucár Vasil 10 km MA 1.6.2020275
29.5.2020CZEDvořák Filip 10 km MA 4.6.202087
27.5.2020CZEDvořák Adam Benešov 340 m H2 31.5.2020262
9.6.2020CZEErbs Samuel SK Děti Severu 340 m H2 12.6.2020607
9.6.2020CZEErbsová Sofie TJ Sokol Atletika Říčany 680 m D3 12.6.2020606
4.6.2020CZEEšnerová Pavlína + Fuxová Pavlína + Klučina Tomáš RUN TC ST SS 5.6.2020708
6.6.2020CZEFilip Pavel 680 m H3 8.6.2020526
5.6.2020CZEFilipová Linda Tj Jiskra Zruč nad Sázavou 1020 m D6 10.6.2020575
3.6.2020CZEFilipová Bára 340 m D2 4.6.202088
29.5.2020CZEFrelich Martin 10 km MB 12.6.2020613
6.6.2020CZEFruhbauer Vojtěch 3 200 m BFM 8.6.2020533
2.6.2020CZEFrühbauer Drahomír 10 km MB 5.6.202064
8.6.2020CZEFulín Alex 680 m H4 8.6.2020535
1.6.2020CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1360 m H5 3.6.2020136
1.6.2020CZEGaudek Jaroslav 10 km MB 1.6.2020293
31.5.2020CZEGazda Adam 100 m H1 1.6.2020280
31.5.2020CZEGazda Vítězslav 10 km MB 1.6.2020279
25.5.2020CZEHach Lukáš Štefko Running Team 10 km MA 26.5.2020184
3.6.2020CZEHálová Petra 10 km ZG 5.6.202044
25.5.2020CZEHandl Adam SK ALMA Benešov 1360 m H5 26.5.2020192
25.5.2020CZEHandl Jan SK ALMA Benešov 10 km MB 26.5.2020191
9.6.2020CZEHašková Adéla 10 km ZF 10.6.2020313
1.6.2020CZEHavelka Daniel 340 m H2 11.6.2020199
8.6.2020CZEHavelka Jan 680 m H3 11.6.2020556
7.6.2020CZEHavlíčková Petra 10 km ZG 8.6.20203
1.6.2020CZEHavránek Vojtěch + Lukáš Pavlica + Emma Hanzlová TJ Astra Zahradní Město ST SS 3.6.2020705
1.6.2020CZEHazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 1020 m D5 3.6.2020307
1.6.2020CZEHazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 3 200 m BFZ 3.6.2020139
4.6.2020CZEHeřmánek Petr 340 m H2 5.6.202050
4.6.2020CZEHeřmánek Milan 680 m H3 5.6.202045
4.5.2020CZEHnízdilová Eva BBK 10 km ZH 13.5.2020144
26.5.2020CZEHolada Miloš Triatlon Team ASTRA Benešov 10 km MC 26.5.2020193
4.6.2020CZEHoradová Ela Sokol Senohraby 1020 m D5 5.6.202053
9.6.2020CZEHorváth Vojtěch Atletika Benešov 680 m H4 9.6.2020329
8.6.2020CZEHradecký Šimon 3 200 m BFM 9.6.2020340
30.5.2020CZEHradečný Viktor Nerabeh.cz 10 km MB 1.6.2020286
8.6.2020CZEHrobský Kryštof Atletika Benešov 680 m H3 8.6.2020519
31.5.2020CZEHron Michal - 10 km MC 5.6.202062
24.5.2020CZEHrubá Eva + Hana Procházková + Marcela Čáslavková ST SZ 26.5.2020710
24.5.2020CZEHrubý Filip 100 m HB 26.5.2020177
24.5.2020CZEHrubý Adam Atletika Benešov 100 m H1 28.5.2020196
8.6.2020CZEHrubý Daniel 680 m H3 9.6.2020338
1.6.2020CZEHruška Pavel Sokol Václavice 10 km MB 2.6.2020298
4.6.2020CZEHruška Jan ZŠ Týnec 1360 m H5 5.6.202055
4.6.2020CZEHuňka Martin Master Yoda 10 km MA 5.6.202049
1.6.2020CZEJahoda Vít Benešovský běžecký klub 10 km MA 1.6.2020289
31.5.2020CZEJahoda Vojtěch Triatlon Team Tábor 10 km MA 3.6.2020125
23.5.2020CZEJakubíčková Hanka PSK Olymp 10 km ZF 26.5.2020169
26.5.2020CZEJalůvka Jan Novis TK Praha 10 km MC 31.5.2020240
24.5.2020CZEJámborová Ema Adrien Elixir Elite Team 680 m D4 5.6.202042
4.6.2020CZEJanďourek Petr 10 km MB 6.6.202017
5.6.2020CZEJánošík Dominik Vlašim 3 200 m BFM 6.6.20208
8.6.2020CZEJánošík Rudolf + Pojmon Ondřej + Dubják Ondřej Dream team Vlašim a Zruč nad Sázavou ST SM 10.6.2020711
25.5.2020CZEJánošík Dominik Vlašim 680 m H4 6.6.20205
8.6.2020CZEJanovský Stanislav Praha 12 10 km MD 9.6.2020503
8.6.2020CZEJanulíková Renata 10 km ZG 10.6.2020583
20.5.2020CZEJareš Tomáš USK Praha 10 km MA 21.5.2020150
3.6.2020CZEJedličková Anička 100 m D1 4.6.202075
2.6.2020CZEJelínek Aleš Praha 6 10 km MA 3.6.2020121
2.6.2020CZEJelínek Tomáš Praha 6 10 km MA 3.6.2020123
2.6.2020CZEJelínek Pavel Praha 6 10 km MD 3.6.2020122
2.6.2020CZEJežková Renata Rahboši 10 km ZG 6.6.202018
31.5.2020CZEJiroušková Hana Vlašim 10 km ZH 8.6.2020532
27.5.2020CZEJursík Jakub Atletika Benešov 340 m H2 28.5.2020197
27.5.2020CZEJursíková Eliška Atletika Benešov 680 m D3 28.5.2020198
8.6.2020CZEJursíková Kateřina 3 200 m BFZ 11.6.2020561
29.5.2020CZEKabelka Jiří 10 km MB 6.6.202016
8.6.2020CZEKahoun Jan 10 km MA 10.6.2020577
4.6.2020CZEKalina Vlastislav Bohnická šlechta 10 km MB 5.6.202048
28.5.2020CZEKaloš Zdeněk Benešovský běžecký klub 10 km MA 30.5.2020214
28.5.2020CZEKalošová Ema 100 m D1 30.5.2020213
28.5.2020CZEKalošová Monika Atletika Benešov 340 m D2 30.5.2020225
8.6.2020CZEKaplan Vojtěch Atletika Benešov 680 m H3 8.6.2020518
4.6.2020CZEKaras Tomáš Run TC 10 km MA 5.6.202058
1.6.2020CZEkárník zdeněk SVC Ledeč 10 km MC 8.6.2020544
26.5.2020CZEKarolína Kotišová TJ sokol Senohraby 1020 m D6 1.6.2020270
7.6.2020CZEKazmierski Tomáš 3 200 m BFM 8.6.2020551
8.6.2020CZEKiršner Michal Lhýšov 10 km MB 9.6.2020510
8.6.2020CZEKjučukov Viktor Atletika Benešov 680 m H4 8.6.2020517
8.6.2020CZEKjučukova Anežka 100 m D1 10.6.2020596
8.6.2020CZEKlápa Matyáš 680 m H3 12.6.2020610
8.6.2020CZEKlápa Luděk 10 km MA 12.6.2020617
8.6.2020CZEKlápová Elena 340 m D2 12.6.2020611
1.6.2020CZEKlaus Ondřej TJ Astra Zahradní Město 680 m H4 3.6.2020130
1.6.2020CZEKlaus Adam TJ Astra Zahradní Město 100 m H1 3.6.2020134
1.6.2020CZEKlausová Jitka TJ Astra Zahradní Město 3 200 m BFZ 3.6.2020131
9.6.2020CZEKlocová Eva 10 km ZI 10.6.2020586
8.6.2020CZEKment Adam TJ JISKRA Zruč nad Sázavou 680 m H4 9.6.2020341
8.6.2020CZEKment Šimon TJ JISKRA Zruč nad Sázavou 680 m H4 9.6.2020347
7.6.2020CZEKoběrský Pavel Světice běží 10 km MB 8.6.2020524
8.6.2020CZEKohout Pavel + Kryštof Maur + Jonáš Tůma Kunratice-Benešov-Dubovsko ST SM 10.6.2020716
31.5.2020CZEKoloc Pavel AC Total Zero 10 km MC 6.6.20204
3.6.2020CZEKopáňková Lucie 3 200 m BFZ 4.6.202072
1.6.2020CZEKopecká Jaroslava 10 km ZH 3.6.2020137
9.6.2020CZEKopecký Patrik 3 200 m BFM 10.6.2020595
25.5.2020CZEKorecová Kristína 3 200 m BFZ 26.5.2020189
2.6.2020CZEKorous Martin Triatlon Tábor 10 km MB 4.6.202083
2.6.2020CZEKorous David Triatlon Tábor 3 200 m H7 6.6.202024
23.5.2020CZEKos Pavel Senohraby 10 km MB 26.5.2020164
23.5.2020CZEKos Jakub Senohraby 3 200 m H7 26.5.2020162
23.5.2020CZEKos Vojtěch Senohraby 10 km MA 26.5.2020167
23.5.2020CZEKosová Markéta Senohraby 10 km ZH 26.5.2020163
23.5.2020CZEKosová Karolína TJ Sokol Senohraby 680 m D4 26.5.2020160
2.6.2020CZEKošťálek Jakub 3 200 m BFM 3.6.2020119
3.6.2020CZEKoudelková Julie 100 m DB 4.6.202079
2.6.2020CZEKoudelková Michaela 3 200 m BFZ 3.6.2020118
26.5.2020CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MC 31.5.2020250
8.6.2020CZEKovarik Václav TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFM 8.6.2020528
3.6.2020CZEKrál Vlastimil 3 200 m BFM 4.6.202078
3.6.2020CZEKrálík Aleš 10 km MD 5.6.202065
5.5.2020CZEKrejča Tomáš Prádelna Kyselý a.s. 10 km MB 21.5.2020154
3.6.2020CZEKříž Matěj Atletika Benešov 680 m H4 3.6.2020100
3.6.2020CZEKříž Dušan + Lenka Křížová + Matěj Kříž Atletika Benešov ST SS 3.6.2020707
7.6.2020CZEKřížek František 100 m HB 8.6.2020543
3.6.2020CZEKřížová Elen Atletika Benešov 100 m D1 3.6.202099
9.6.2020CZEKroužková Kristýna 3 200 m D7 11.6.2020563
1.6.2020CZEKrůpa Jakub 10 km MB 8.6.2020521
7.6.2020CZEKřupková Simona Atletika Benešov 680 m D3 8.6.2020554
24.5.2020CZEKučera Radek 3 200 m BFM 1.6.2020278
9.6.2020CZEKučerová Lucka Adventní běháni 1020 m D6 11.6.2020559
9.6.2020CZEKučerová Blanka Adventní běhání 10 km ZG 11.6.2020558
21.5.2020CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 3 200 m BFZ 28.5.2020201
7.6.2020CZEKuliš Petr 10 km MA 8.6.2020548
18.5.2020CZEKutěj Dalibor 10 km MB 26.5.2020181
6.5.2020CZEKymr Jakub BT Odolena Voda 10 km MA 21.5.2020155
24.5.2020CZELapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1020 m D5 26.5.2020159
7.6.2020CZELapáčková Tereza 3 200 m BFZ 8.6.202041
2.6.2020CZELebeda Jaroslav BBK 10 km MC 3.6.2020117
21.5.2020CZELorenc František Daňci Olomouc 10 km MC 26.5.2020620
21.5.2020CZELorencová Ivana Daňci Olomouc 10 km ZH 26.5.2020158
2.6.2020CZEMach František Ski Jablonec 10 km ME 10.6.2020326
5.6.2020CZEMališová Karla Sabzo 10 km ZI 12.6.2020616
1.6.2020CZEMalý Viktor + Lajdová Magdaléna + Čermák Jakub ST SS 1.6.2020704
9.6.2020CZEMalý Tomáš Dr.K Racing Team 3 200 m H7 10.6.2020581
2.6.2020CZEMandík Michal Atletika Jižní Město 680 m H4 3.6.2020141
2.6.2020CZEMandíková Daniela Atletika Jižní Město 1020 m D5 3.6.2020140
9.6.2020CZEMansfield Jim 10 km MB 10.6.2020573
3.6.2020CZEMaredová Eva SK Jeseniova 1020 m D5 4.6.202074
3.6.2020CZEMaredová Lucie 680 m D4 4.6.202080
3.6.2020CZEMařík Jakub Atletika Benešov 3 200 m BFM 5.6.202027
5.6.2020CZEMarková Viktorie Marys family 100 m D1 9.6.2020335
28.5.2020POLMateńczuk Lesław 10 km MA 31.5.2020263
7.6.2020CZEMatoušek David 340 m H2 12.6.2020614
9.6.2020CZEMatušková Simona SK FLORBAL Benesov 10 km ZF 12.6.2020618
2.6.2020CZEMayer Vojtěch 680 m H3 3.6.2020107
2.6.2020CZEMayer Martin 10 km MB 3.6.2020112
2.6.2020CZEMayerová Zuzana 100 m D1 3.6.2020108
9.6.2020CZEMelichárek Matěj 340 m H2 11.6.2020568
9.6.2020CZEMelichárková Anna 100 m D1 10.6.202036
28.5.2020CZEMelicharová Sára ml.žáci / žákyně 1020 m D5 1.6.2020288
24.5.2020CZEMerašická Dagmar Continental Automotive Czech Rapublic 10 km ZI 26.5.2020161
24.5.2020CZEMichálek Richard Atletika Benešov 680 m H4 28.5.2020202
24.5.2020CZEMichálek Matyáš 340 m H2 26.5.2020182
8.6.2020CZEMíčková Karolína Atletika Benešov 340 m D2 8.6.2020553
1.6.2020CZEMikulanda Matyáš MŠ Poříčí nad Sázavou 680 m H3 4.6.202095
8.6.2020CZEMomot Yuriy Vysočina Running 10 km MB 12.6.2020605
27.5.2020CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 680 m D4 31.5.2020254
31.5.2020CZEMrázková Michaela 3 200 m BFZ 1.6.2020276
2.6.2020CZENakatová Beata Atletika Benešov 680 m D4 3.6.2020113
8.6.2020CZENakatová Nikola Atletika Benešov 340 m D2 8.6.2020516
8.6.2020CZENavrátil Josef Strančice 10 km ME 12.6.2020604
2.6.2020CZENejdr Aleš 10 km MA 4.6.202098
8.6.2020CZENekolová Simona SportObchod.cz 10 km ZG 8.6.2020527
30.5.2020CZENěmcová Nela Němcová Atletika Benešov 1020 m D6 30.5.2020226
6.6.2020CZENěmec Jiří Atletika Vlašim 10 km ME 8.6.2020547
2.6.2020CZENesvorný David 10 km MA 3.6.2020115
26.5.2020CZENogly Petra 10 km ZH 31.5.2020232
26.5.2020CZENovák Josef NoDi Runners Humpolec 10 km MD 4.6.202081
26.5.2020CZENovák Martin AMCYKL Humpolec 10 km MB 3.6.2020116
2.6.2020CZENovák Daniel Atletika Benešov 3 200 m BFM 5.6.202030
25.5.2020CZENovák Daniel 680 m H4 31.5.2020252
2.6.2020CZENováková Sára tým Leuška 3 200 m BFZ 10.6.2020593
3.6.2020CZENováková Eva Koala 3 200 m BFZ 4.6.202093
1.6.2020CZENováková Alena 10 km ZG 3.6.2020138
27.5.2020CZENovotná Petra 10 km ZH 31.5.2020260
5.6.2020CZENovotný Petr Čakovice - Cyklonanuk 10 km MB 8.6.2020525
8.6.2020CZENožina Jan 10 km MB 10.6.2020580
26.5.2020CZEOberlander Jan TJ Sokol Senohraby 10 km MB 31.5.2020243
23.5.2020CZEOsička Martin 10 km MB 26.5.2020170
1.6.2020CZEOsičková Markéta TJ Astra Zahradní Město 3 200 m BFZ 3.6.2020133
23.5.2020CZEOsičkova Erika ZŠ Jeseniova 1020 m D5 26.5.2020171
9.6.2020CZEOsladil Míra SK AKTIS Praha 680 m H3 10.6.2020587
9.6.2020CZEOsladil Miroslav PL TEAM 10 km MB 10.6.2020584
9.6.2020CZEOsladilová Sárinka SK AKTIS Praha 340 m D2 10.6.2020585
25.5.2020CZEOzga Zbigniew 10 km MC 26.5.2020183
23.5.2020CZEPaldusova Klára TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 26.5.2020180
26.5.2020CZEParýzek Jakub Sokol Senohraby 340 m H2 31.5.2020245
26.5.2020CZEParýzková Lucie Sokol Senohraby 680 m D3 31.5.2020244
4.5.2020CZEPaul Jan Mika Training 10 km MB 5.5.2020143
2.6.2020CZEPavlík Miroslav Atletika Benešov 100 m H1 3.6.2020101
31.5.2020CZEPavlíková Barbora 100 m DB 1.6.2020282
8.6.2020CZEPazdera Jiri SKP 10 km MA 10.6.2020574
8.6.2020CZEPazdera Jiří SKP 100 m HB 10.6.2020576
1.6.2020CZEPazourek Ondřej 10 km MA 1.6.2020290
9.6.2020CZEPechová Iveta + Bečváříková + Kahounová ZŠ Jiráskova ST SZ 9.6.2020712
1.6.2020CZEPejša Martin Sokol Počepice 10 km MA 3.6.2020127
9.6.2020CZEPelikánová Lucie Atletika Benešov 1020 m D5 11.6.2020555
8.6.2020CZEPerná Aneta SK Florbal Benešov 10 km ZF 11.6.2020567
7.6.2020CZEPertlík Vít AC Sparta Praha U7 340 m H2 8.6.2020523
1.6.2020CZEPertlik Martin 10 km MA 8.6.2020522
9.6.2020CZEPešková Adéla 3 200 m D7 11.6.2020564
2.6.2020CZEPetrásková Nikol TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km ZF 4.6.202096
9.6.2020CZEPetrovics Viktoria Iva 3 200 m BFZ 10.6.2020317
9.6.2020CZEPetrovics Viliam Igor 3 200 m BFM 10.6.2020316
9.6.2020CZEPfefferová Pavla 10 km ZF 10.6.2020310
26.5.2020CZEPicková Jana Chramiště 10 km ZH 31.5.2020249
1.6.2020CZEPinkasová Alena TJ Astra Zahradní Město 3 200 m BFZ 3.6.2020128
1.6.2020CZEPlášil Matěj Sokol Senohraby 10 km MA 3.6.2020304
1.6.2020CZEPlášilová Kateřina Sokol Senohraby 10 km ZG 3.6.2020303
24.5.2020CZEPodešva Patrik BB Racing 680 m H3 26.5.2020165
24.5.2020CZEPodešva Alex BB Racing 340 m H2 26.5.2020168
31.5.2020CZEPoduška Ondřej 3 200 m BFM 10.6.2020572
31.5.2020CZEPodušková Eliška 680 m D4 10.6.2020571
30.5.2020CZEPohunková Klára Atletika Benešov 1020 m D6 30.5.2020227
28.5.2020CZEPokorná Dana 3 200 m BFZ 30.5.2020216
28.5.2020CZEPokorná Barbora 3 200 m BFZ 30.5.2020211
25.5.2020CZEPokorny Matyas Benešovský běžecký klub 10 km MA 26.5.2020188
26.5.2020CZEPokorný Miroslav Benešovský běžecký klub 10 km MD 31.5.2020242
7.6.2020CZEPolidar Jolana Atletika Benešov 1020 m D5 8.6.2020602
9.6.2020CZEPolidarová Justýna Atletika Benešov 680 m D3 12.6.2020609
5.6.2020CZEPoplštein Lukáš Rahboši 10 km MA 8.6.2020541
5.6.2020CZEPoplštein Lukáš Rahboši 3 200 m BFM 8.6.2020540
23.5.2020CZEPoslušná Karla TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 26.5.2020179
23.5.2020CZEPoslušná Karla TJ Sokol Senohraby 680 m D3 26.5.2020178
8.6.2020CZEPospíšilová Anna 100 m D1 9.6.2020505
27.5.2020CZEPrchlík Adam + Linda Pelikánová + Lucie Pelikánová Benešovský běžecký klub ST SS 31.5.2020701
28.5.2020CZEPrchlíková Barbora + Tůma Libor + Stožický Petr Benešovský běžecký klub ST SS 28.5.2020702
9.6.2020CZEPresler Sofie 100 m D1 10.6.2020578
9.6.2020CZEPresler Robert 100 m HB 10.6.2020598
1.6.2020CZEPřibylová Monika Nakládačky 10 km ZF 1.6.2020285
4.6.2020CZEProcházka Lukáš Triatlon Team ASTRA Benešov 3 200 m BFM 4.6.202071
24.5.2020CZEProcházka Matěj 100 m H1 26.5.2020174
24.5.2020CZEProcházková Elisabeth 340 m D2 26.5.2020172
8.6.2020CZEProkop Štěpán Atletika Benešov 680 m H4 8.6.2020552
3.6.2020CZEProvazníková Lucie 100 m DB 4.6.202090
3.6.2020CZEProvazníková Šárka 340 m D2 4.6.202086
9.6.2020CZEPršala Pavel RuBik 10 km MB 10.6.2020311
9.6.2020CZEPršala Tomáš RuBik 3 200 m H7 10.6.2020312
8.6.2020CZERada Tobiáš Atletika Benešov 3 200 m BFM 8.6.2020514
8.6.2020CZERada Vít Atletika Benešov 680 m H3 8.6.2020515
16.5.2020CZERada Tobiáš Atletika Benešov 1360 m H5 28.5.2020203
8.6.2020CZERada Vít Atletika Benešov 3 200 m BFM 8.6.2020513
3.6.2020CZERadochlib Jiří Atletika Benešov 680 m H3 5.6.202029
3.6.2020CZERadochlibová Zdeňka Atletika Benešov 1020 m D5 5.6.202028
2.6.2020CZERahbani Filip Rahboši 10 km MA 6.6.20201
2.6.2020CZERahbani Mathias Rahboši 10 km MA 6.6.202011
2.6.2020CZERahbani Petra Rahboši 10 km ZG 6.6.2020111
30.5.2020CZERaiskup Patrik 340 m H2 1.6.2020281
30.5.2020CZERaiskupova Nela 100 m DB 1.6.2020284
30.5.2020CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 680 m D3 30.5.2020229
30.5.2020CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 1020 m D5 30.5.2020228
7.6.2020CZEŘiha Karel BBK 10 km MC 8.6.202033
7.6.2020CZEŘíhová Radka 10 km ZH 8.6.202035
3.6.2020CZERoland Daniel 680 m H4 5.6.202069
3.6.2020CZERolandová Klaudie 680 m D3 5.6.202070
3.6.2020CZERolandová Gabriela 3 200 m BFZ 5.6.202066
8.6.2020CZERůžička Pepa 10 km MA 9.6.2020343
30.5.2020CZERůžička Josef 10 km ME 1.6.2020272
1.6.2020CZERůžičková Eliška Houmr run 3 200 m BFZ 9.6.2020349
8.6.2020CZERůžičková Eliška Houmr run 340 m D2 9.6.2020342
8.6.2020CZERůžičková Zuzana Houmr run 680 m D3 9.6.2020501
6.6.2020CZEŠafránková Klára AC Praha 1890 10 km ZG 10.6.2020569
28.5.2020CZEŠafrová Agáta TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 100 m D1 31.5.2020258
28.5.2020CZEŠafrová Klára TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m D3 31.5.2020257
28.5.2020CZEŠafrová Lucka Atletika Zruč nad Sázavou 680 m D4 31.5.2020256
5.6.2020CZEŠaroch Daniel 100 m H1 6.6.202015
4.6.2020CZESázavský Jan no pain no gain 10 km MB 5.6.202056
24.5.2020CZESehnal Adrien SC Radotín 10 km MD 5.6.202043
31.5.2020CZESelnerova Lucie Xaverov 10 km ZG 1.6.2020277
8.6.2020CZESemrád Ladislav Čáslav 10 km MC 10.6.2020308
8.6.2020CZESemrádová Adélka Čáslav 10 km ZF 10.6.2020309
24.5.2020CZEŠevčíkova Eliska 680 m D3 26.5.2020166
5.6.2020CZEŠibrava Matěj Zruč nad Sázavou 100 m HB 6.6.20206
5.6.2020CZEŠibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m H3 8.6.2020545
5.6.2020CZEŠibrava Stanislav Zruč nad Sázavou 10 km MA 6.6.20209
23.5.2020CZESilvey Olivia Sokol Senohraby 1020 m D5 26.5.2020186
20.5.2020CZEŠíma Jiří 10 km MB 21.5.2020153
31.5.2020CZEŠimanovský Jiří The Brewnow 10 km MC 3.6.2020306
9.6.2020CZEŠimek Pavel 10 km MB 12.6.2020619
9.6.2020CZEŠimková Tereza SK Jeseniova 1020 m D5 12.6.2020615
3.6.2020CZEŠinágl Josef Atletika Benešov, TT ASTRA Benešov 3 200 m H7 3.6.2020105
3.6.2020CZEŠináglová Anna Atletika Benešov, TT ASTRA Benešov 3 200 m BFZ 3.6.2020104
3.6.2020CZEŠináglová Lenka Triatlon Team ASTRA Benešov 10 km ZG 3.6.2020106
3.6.2020CZEŠindelář Miloš 100 m H1 5.6.202067
5.6.2020CZEŠindelářová Markéta 10 km ZF 12.6.2020612
26.5.2020CZEŠišmová Veronika Dukla Praha 680 m D4 31.5.2020255
31.5.2020CZESkořepa Matěj TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFM 1.6.2020265
3.6.2020CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 5.6.202052
26.5.2020CZESkořepová Alena TJ Sokol Senohraby 10 km ZH 31.5.2020234
26.5.2020CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 680 m D3 31.5.2020233
8.6.2020CZEŠkvor David 680 m H3 9.6.2020504
3.6.2020CZESlavíčková Lenka 10 km ZH 8.6.202032
31.5.2020CZESlavíčková Ivana 10 km ZG 2.6.2020297
2.6.2020CZESlunečko Josef WRONG 10 km MB 4.6.202085
9.6.2020CZEŠmejkal Radek 10 km MB 10.6.2020601
28.5.2020CZESmékal Miroslav 10 km MD 30.5.2020210
24.5.2020CZESmetana Karel VHS Benešov 10 km MD 4.6.202084
26.5.2020CZEŠmigelská Hana 100 m D1 31.5.2020238
4.6.2020CZEŠmolíková Jitka no pain no gain 10 km ZH 5.6.202057
9.6.2020CZESochůrková Barbora Atletika Benešov 680 m D3 12.6.2020608
1.6.2020CZEŠoltés Filip Mladá Vožice 10 km MB 8.6.2020529
9.6.2020CZEŠormová Anna 100 m DB 10.6.2020582
8.6.2020CZESosa Arias Leon Alexander 100 m H1 9.6.2020507
8.6.2020CZESosa Arias Daniel 340 m H2 10.6.2020314
29.5.2020CZESoták Radek Žádný 10 km MB 1.6.2020283
31.5.2020CZEŠottniková Lucie Nakládačky 10 km ZF 1.6.2020266
7.6.2020CZESoukup Karel TJ Spartak Vlašim 10 km MB 8.6.2020538
7.6.2020CZESoukup Vojtěch vosoone 680 m H4 8.6.2020539
27.5.2020CZEŠplíchal David Formanka team 10 km MB 31.5.2020251
27.5.2020CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 1020 m D6 31.5.2020247
28.5.2020CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 30.5.2020212
27.5.2020CZEŠťastný Jan TJ Sokol Senohraby 10 km MB 31.5.2020248
27.5.2020CZEŠťastný Pavel TJ Sokol Senohraby 680 m H4 31.5.2020246
28.5.2020CZEŠťastný Pavel TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFM 30.5.2020219
8.6.2020CZEŠtěpánek Jaroslav 10 km MA 9.6.2020336
6.6.2020CZEStibor Jan 10 km MA 8.6.2020546
3.6.2020CZEStolárik Peter Benešovský běžecký klub 10 km MC 10.6.2020333
26.5.2020CZEStraka Adam TJ Sokol Senohraby 680 m H3 30.5.2020209
26.5.2020CZEStraková Karolína 680 m D4 31.5.2020259
2.6.2020CZEStuchlík Jiří 10 km MB 8.6.2020512
2.6.2020CZEStuchlík Jiří Triatlon Tábor 10 km MA 6.6.202013
5.6.2020CZESuchá Jana TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km ZG 8.6.2020549
5.6.2020CZEŠulc Štěpán LBS sport team 3 200 m BFM 6.6.202012
5.6.2020CZEŠulcová Sára LBS Sport Team 680 m D3 6.6.202010
7.6.2020CZEŠvagr Gréta Ovce team 3 200 m D7 8.6.20202
27.5.2020CZESvoboda Dominik TJ Sokol Senohraby 1360 m H6 30.5.2020218
29.5.2020CZESvobodová Tereza Atletika Benešov 680 m D3 30.5.2020230
9.6.2020CZESvobodová Anna 3 200 m BFZ 10.6.2020592
29.5.2020CZESvobodová Laura Tj sokol Senohraby 1020 m D6 3.6.2020305
31.5.2020CZETáborská Anna TJ Sokol Senohraby 340 m D2 1.6.2020273
31.5.2020CZETáborský Adam TJ Sokol Senohraby 100 m H1 1.6.2020274
9.6.2020CZETall Pavel pivovar Moucha 10 km MC 10.6.2020315
9.6.2020CZETardovská Lucie 3 200 m BFZ 10.6.2020591
9.6.2020CZETardovský David 680 m H3 10.6.2020589
2.6.2020CZETardovský Pavel 10 km MB 10.6.2020590
8.5.2020CZETomečková Lucie Sokol atletika Jistebnice 10 km ZG 21.5.2020148
25.5.2020CZETrefil Karel SDH Malovice 10 km MA 26.5.2020190
5.6.2020CZETrojanová Lucie 680 m D3 6.6.202026
30.5.2020CZETrojášková Soňa BBK 10 km ZG 3.6.2020124
9.6.2020CZETrojášková Erika 3 200 m D7 10.6.2020570
1.6.2020CZETruhlářová Elena Sokol Kobylisy 10 km ZI 3.6.2020135
20.5.2020CZETůma Jiří Spartak Vlašim 10 km MC 21.5.20207
2.6.2020CZETůmová Leontýna Leuška 3 200 m D7 3.6.2020110
2.6.2020CZETunklova Nada 3 200 m BFZ 3.6.2020109
9.6.2020CZETykva Lukáš 10 km MB 10.6.2020328
9.6.2020CZETykvová Markéta 10 km ZG 10.6.2020327
24.5.2020CZEUrban Lukáš Atletika Benešov 680 m H3 28.5.2020204
24.5.2020CZEUrbanová Eliška Atletika Benešov 680 m D4 28.5.2020205
24.5.2020CZEUrbanová Veronika Atletika Benešov 100 m D1 28.5.2020208
24.5.2020CZEUrbanová Štěpánka Atletika Benešov 100 m D1 28.5.2020207
25.5.2020CZEVacek Vojtěch Triatlon team Tábor 10 km MA 26.5.2020187
31.5.2020CZEVácha Kilian 10 km MB 1.6.2020268
31.5.2020CZEVácha Petr 10 km MA 1.6.2020269
8.6.2020CZEVášáryová Jasmina 680 m D3 9.6.2020348
12.5.2020CZEVašíček Petr Vašoni 10 km MC 31.5.2020253
31.5.2020CZEVeber Josef LK Tatran Chodov 10 km MB 5.6.202063
26.5.2020CZEVedral Marek TJ Slavoj Český Brod 10 km MA 31.5.2020235
26.5.2020CZEVedral Stanislav Český Brod 10 km MB 31.5.2020241
26.5.2020CZEVelebil Patrik atletika benešov 1360 m H6 28.5.2020206
1.6.2020CZEVesecká Karolína ZŠ Jiráskova 680 m D3 2.6.2020302
1.6.2020CZEVesecký Petr 10 km MA 2.6.2020301
9.6.2020CZEViktorová Markéta 680 m D3 10.6.2020579
1.6.2020CZEVilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 3 200 m BFM 1.6.2020295
6.6.2020CZEVilímková Veronika 10 km ZF 9.6.2020508
9.6.2020CZEVilímková Barbora 680 m D3 11.6.2020557
3.6.2020CZEVinduška Pavel Autoservis AWS 10 km MA 4.6.202082
9.6.2020CZEVízner Václav 10 km MB 10.6.202037
28.5.2020CZEVlkannova Vladimír + Kamila Matějovská + Adam Stibůrek ST SS 31.5.2020703
5.6.2020CZEVnoučková Nikola 100 m D1 8.6.2020536
9.6.2020CZEVojta Lukáš Atletika Benešov 680 m H4 9.6.2020339
9.6.2020CZEVojta Filip SK Benešov 680 m H3 10.6.2020588
9.6.2020CZEVojta Petr + Miroslav Pavlík + Jakub Šachl Fotři jak se patří ST SM 10.6.2020715
9.6.2020CZEVojtová Monika + Karasová Lucie + Pavlíková Marika CZ &SK ST SZ 10.6.2020714
2.6.2020CZEVondrák Vojtěch 10 km MA 4.6.202097
1.6.2020CZEVorel Filip 340 m H2 2.6.2020300
1.6.2020CZEVorlová Anežka 3 200 m BFZ 2.6.2020299
4.5.2020CZEVosátková Líba BBK 10 km ZI 13.5.2020145
8.6.2020CZEVovsíková Eliška Atletika Benešov 680 m D4 8.6.2020511
29.5.2020CZEVycpálková Martina 10 km ZF 30.5.2020220
29.5.2020CZEVynšová Barbora Atletika Benešov 680 m D3 30.5.2020231
2.6.2020CZEVynšová Monika + Žižková Veronika + Dumský Ondřej ST SS 6.6.2020706
4.6.2020CZEVysloužil Petr 10 km MB 8.6.202031
1.6.2020CZEVytrhlík Pavel 10 km MB 1.6.2020291
31.5.2020CZEWoller Ervín 3 200 m BFM 1.6.2020287
31.5.2020CZEWoller Sebastian SK Benešov 680 m H3 1.6.2020267
26.5.2020CZEŽaba Jiří Benešovský běžecký klub 10 km MA 31.5.202021
8.6.2020CZEZafka Peter R-JAM 10 km MB 9.6.2020344
8.6.2020CZEZafková Anna R-JAM 340 m D2 9.6.2020346
8.6.2020CZEZafková Josefína R-JAM 340 m D2 9.6.2020345
26.5.2020CZEZahrádka Vít TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFM 5.6.202046
26.5.2020CZEZahradkova Ema TJ Sokol Senohraby 100 m D1 31.5.2020237
26.5.2020CZEZahradkova Leontyna TJ Sokol Senohraby 340 m D2 31.5.2020236
4.6.2020CZEZahradkova Leontyna TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 5.6.202047
9.6.2020CZEZahradníčková Zuzana + Vrňáková + Blažková ST SZ 9.6.2020713
9.6.2020CZEŽákovcová Petra 3 200 m BFZ 10.6.2020319
9.6.2020CZEŽákovec Martin 3 200 m BFM 10.6.2020318
5.6.2020CZEZalužanský Petr Bonbon Kutná Hora 10 km MC 8.6.2020531
4.6.2020CZEZemanová Laura 680 m D3 5.6.202054
6.6.2020CZEZídek Václav 10 km MA 11.6.2020200
3.6.2020CZEZittová Petra 10 km ZF 4.6.202073
29.5.2020CZEŽůček Petr primadovca.cz 10 km MB 30.5.2020221
8.6.2020CZEŽůčková Kateřina Ski Snowboard Sport Hulin 10 km ZG 9.6.2020502