Startovní listina Dětský Cross Country Beckov 2020

Statistika přihlášených

Trať
A621
A520
A321
A415
A712
A24
A13
A82
Kategorie
MMZMladší žáci - rok narození 2008 - 200917
MZ2Žáci 2 - rok narození 2010 - 201114
MPPředžáci - rok narození 2014 - 201513
MZ1Žáci 1 - rok narození 2012 - 201310
MSZStarší žáci - rok narození 2006 - 20079
ZPPředžákyně - rok narození 2014 - 20158
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2010 - 20116
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2012 - 20135
MBBobíci - rok narození 2016 a mladší4
ZMZMladší žákyně - rok narození 2008 - 20094
ZSZStarší žkyně - rok narození 2006 - 20073
ODOdrážedla - rok narození 2016 a mladší3
MKKadeti - rok narození 2004 - 20052
Celkem přihlášených98

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
18.5.2020CZEAlina Adam Hugo ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 18.5.202011
28.5.2020CZEBaranjuk Ernest A3 MP 2.6.202033
7.6.2020CZEBartíková Hanna A3 ZP 9.6.202044
18.5.2020CZEBublík František ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 18.5.202012
18.5.2020CZEČermáková Johana ADASTRA Cycling Team A4 ZZ1 18.5.202020
16.3.2020CZEDedek Ondřej A4 MZ1 12.5.20201
18.5.2020CZEDěták Mikuláš ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 18.5.202021
18.5.2020CZEDinga Jan ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 18.5.202022
18.5.2020CZEDingová Anna ADASTRA Cycling Team A7 ZSZ 18.5.202023
9.6.2020CZEDostál Martin Akademie cyklistických sportů A2 MB 10.6.202047
9.6.2020CZEDostálová Andrea Akademie cyklistických sportů A3 ZP 10.6.202048
12.5.2020CZEFaltys Pavel ADASTRA Cycling Team A3 MP 13.5.20205
12.5.2020CZEFaltysová Nela ADASTRA Cycling Team A6 ZMZ 13.5.20207
12.5.2020CZEFaltysová Gabriela ADASTRA Cycling Team A5 ZZ2 13.5.20206
18.6.2020CZEFilip Tomáš A6 MMZ nezaplaceno0
13.5.2020CZEFous Vít ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 13.5.20208
29.6.2020CZEFrydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A6 ZMZ 29.6.202081
24.6.2020CZEHavel Eliáš ADASTRA Cycling Team A3 MP 24.6.202060
18.5.2020CZEHavelka Štěpán ADASTRA Cycling Team A8 MK 18.5.202024
15.5.2020CZEHAVLÍČEK ADAM DUKLA PRAHA A5 MZ2 20.5.202029
24.6.2020CZEHavlová Eliška ADASTRA Cycling Team A5 ZZ2 24.6.202061
28.6.2020CZEHlůže Kryštof Cycling Club Calabrone A3 MP 29.6.202078
28.6.2020CZEHoleček Tobiáš A3 MP 29.6.202074
25.6.2020CZEHorák Martin BEKO Bike Team A7 MSZ 26.6.202073
25.6.2020CZEHorák Adam BEKO Bike Team A6 MMZ 26.6.202072
17.5.2020CZEHrdina Adam Kross Bikeranch Team Junior A5 MZ2 8.6.202039
7.6.2020CZEHrdina Matyas Kross bike ranch junior team A4 MZ1 8.6.202040
26.6.2020CZEJakoubek Petr ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 26.6.202064
26.6.2020CZEJakoubek Tom ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 26.6.202063
26.6.2020CZEJakoubek Dan ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 26.6.202062
19.5.2020CZEJanů Tomáš Bike puzzle team A6 MMZ nezaplaceno0
18.5.2020CZEJech Lukáš ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 18.5.202013
18.5.2020CZEKameník Dominik ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 18.5.202025
12.5.2020CZEKohout Jindřich Velo akademie Kladno A5 MZ2 13.5.20202
13.5.2020CZEKolář David ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 13.5.20209
16.6.2020CZEKolář Dalibor ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 16.6.202053
18.5.2020CZEKryl Karol ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 18.5.202014
25.6.2020CZEKučera Radim BEKO BIKE RACING TEAM A6 MMZ 26.6.202065
16.6.2020CZEKučera Jonáš ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 16.6.202051
24.6.2020CZEKučera Jakub ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 24.6.202059
21.5.2020CZEKudrna Viktor TJ Slovan Bohnice A3 MP 26.5.202031
18.5.2020CZEKukla Dominik ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 18.5.202015
15.6.2020CZELesage Radek SkiAndBike Kunratice Team A6 MMZ nezaplaceno0
15.6.2020CZELesage Marek SkiAndBike Kunratice Team A7 MSZ nezaplaceno0
9.6.2020CZEMálek Matěj MS BIKE ACADEMY racing A4 MZ1 nezaplaceno0
8.6.2020CZEMalík Marek CK Bítovská A4 MZ1 24.6.202056
11.5.2020CZEMareček Oliver TJ Kovo Praha A3 MP 30.6.202084
11.5.2020CZEMareček Maxim Kovo Praha A2 MB 30.6.202085
2.6.2020CZEMeier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MZ2 nezaplaceno0
2.6.2020CZEMeier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A7 MSZ nezaplaceno0
2.6.2020CZEMeierová Karolín IVAR CS - AUTHOR TEAM A3 ZP nezaplaceno0
16.6.2020CZENedvěd Maxmilián ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 16.6.202052
9.6.2020CZENemec Tobias A3 MP nezaplaceno0
18.5.2020CZENovotný Lukáš ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 18.5.202016
25.6.2020CZEObdržálek Matěj Bicykl team Ústí nad Labem A5 MZ2 26.6.202067
25.6.2020CZEObdržálková Adéla Bicykl team Ústí nad Labem A4 ZZ1 26.6.202066
23.5.2020CZEOlojo Tobias A3 MP nezaplaceno0
8.6.2020CZEOrlowská Pavlína A5 ZZ2 11.6.202050
6.5.2020CZEPňovský Sebastian Silvini team A5 MZ2 nezaplaceno0
31.5.2020CZEPopovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A6 MMZ 2.6.202032
2.6.2020CZEPrágl Vítek A3 MP 3.6.202035
12.5.2020CZERusňák Pavel VELO Akademie Kladno A1 OD 29.6.202075
12.5.2020CZERusňáková Kamila VELO Akademie Kladno A5 ZZ2 29.6.202076
12.5.2020CZERusňáková Lucie VELO Akademie Kladno A4 ZZ1 29.6.202077
19.5.2020CZESamec Filip IVAR CS AUTHOR TEAM A8 MK 20.5.202030
18.5.2020CZESarnovský Teodor ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 18.5.202026
5.6.2020CZEŠaroch Daniel A2 MB 5.6.202038
16.3.2020CZESchusová Marie CK Bítovská A5 ZZ2 9.6.202046
16.3.2020CZESchusová Eliška CK Bítovská A3 ZP 9.6.202045
9.5.2020CZESemerád Marek CYKLOSTAR TREK Mercedez-Benz Praha MTB Team A4 MZ1 9.6.202043
9.5.2020CZESemerádová Emma CYKLOSTAR TREK Mercedez-Benz Praha MTB Team A3 ZP 9.6.202042
28.5.2020CZESlavíková Žofie A6 ZMZ 5.6.202037
28.5.2020CZESlavíková Žofie A1 OD 5.6.202036
29.6.2020CZEŠmídová Stella Ghost Junior Team A3 ZP 1.7.20200
18.5.2020CZEŠpaček Marek ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 18.5.202017
8.6.2020CZEStrnad Jakub A2 MB 8.6.202041
18.5.2020CZESzöllös Samuel ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 18.5.202019
18.5.2020CZESzöllös Štefan ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 18.5.202018
17.5.2020CZEToušková Barbora A3 ZP 18.5.202010
24.6.2020CZETvrzníková Markéta ADASTRA Cycling Team A3 ZP 24.6.202058
24.6.2020CZETvrzníková Magdaléna ADASTRA Cycling Team A4 ZZ1 24.6.202057
1.6.2020CZEUličný Martin Bikeranch A5 MZ2 2.6.202034
29.6.2020CZEVaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MP 30.6.202083
29.6.2020CZEVaněk Lubor Obklady Vaněk A1 OD 30.6.202082
13.5.2020CZEVašiček Robin ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 13.5.20203
13.5.2020CZEVašíček Denis ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 13.5.20204
9.6.2020CZEVoják Matěj Author Team Stupno A6 MMZ 10.6.202049
25.6.2020CZEVolejníková Natálie Beko Bike team A7 ZSZ 26.6.202071
25.6.2020CZEVolejníková Nikola A7 ZSZ 26.6.202070
22.6.2020CZEVýdová Sophia A4 ZZ1 26.6.202068
22.6.2020CZEVýdová Thea Cyklokroužek Slaný A6 ZMZ 26.6.202069
11.5.2020CZEZahradník Lukáš A3 MP nezaplaceno0
16.6.2020CZEZazvonil Štěpán Velo Akademie Kladno A6 MMZ 19.6.202054
16.6.2020CZEZazvonil Jáchym Velo Akademie Kladno A5 MZ2 19.6.202055
17.5.2020CZEZelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team A5 ZZ2 19.5.202027
17.5.2020CZEZelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team A4 MZ1 19.5.202028
28.6.2020CZEZlesák David A4 MZ1 29.6.202079
28.6.2020CZEZlesák Šimon A3 MP 29.6.202080