Startovní listina Hruboskalský canicross 2020

Statistika přihlášených

Trať
3,1 km88
5 km16
FS11
Kategorie
Z3Ženy - se psem nad 20 kg27
Z2Ženy - se psem do 20 kg23
JZJuniorky13
ZŽeny se psem11
Z1Ženy - se psem do 10 kg10
M3Muži - se psem nad 20 kg7
MMuži se psem5
Z2Ženy - se psem do 20 kg4
M3Muži - se psem nad 20 kg3
JMJunioři3
M2Muži - se psem do 20 kg3
M1Muži - se psem do 10 kg3
M2Muži - se psem do 20 kg2
Z1Ženy - se psem do 10 kg1
Celkem přihlášených115

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
4.6.2020CZEBalcarová Eva + Bethany Éčka a Bethi Fitmin sprint 3,1 km Z2 5.6.2020
4.6.2020CZEBalcarová Romana + Britany Stafbul Team Fitmin sprint 3,1 km Z2 5.6.2020
18.7.2020CZEBalcarová Diana + Ex Speedy Dream CROSS Dumble dogs Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z2 22.7.2020
14.6.2020CZEBeránková Johana + Mia Fitmin sprint 3,1 km Z2 17.6.2020
1.8.2020CZEBlažková Nikola + Aimee Canicross Plzeň Svijany enduro nářez 5 km Z 1.8.2020
27.7.2020CZEBolehovská Alena + Messi z Boršova Pomalé sestřenky Fitmin sprint 3,1 km Z3 28.7.2020
29.6.2020CZECajkářová Anna + Tucker Vlajem za psem Fitmin sprint 3,1 km Z2 29.6.2020
26.7.2020CZEČerná Kateřina + Barny Fitmin sprint 3,1 km JZ 27.7.2020
9.7.2020CZEDědeček Jan + Selly Hruboskalský canicross Svijany enduro nářez 5 km M 9.7.2020
24.7.2020FRADeshayes jean-philippe + Arya / Odin Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M3 26.7.2020
4.8.2020CZEDostál Jan + Malvína Běžecký klub Náchod Fitmin sprint 3,1 km M1 5.8.2020
29.7.2020CZEDrahoňovský Pavel + Attila Fitmin sprint 3,1 km M3 29.7.2020
30.6.2020CZEDraslarová Jana + Trap TJ Sokol Maxičky Svijany enduro nářez 5 km Z 1.7.2020
9.7.2020CZEDřevěná Soňa + Merlin Fitmin sprint 3,1 km Z3 15.7.2020
28.7.2020CZEDvořáková Jana + Akim Fitmin sprint 3,1 km JZ 3.8.2020
19.7.2020CZEErlebachová Aneta + Stormy MC Český Ráj Fitmin sprint 3,1 km JZ 24.7.2020
7.7.2020CZEFabiánová Veronika + Matýsek Fitmin sprint 3,1 km Z1 7.7.2020
6.6.2020CZEFerkodičova Andrea + Agir Fitmin sprint 3,1 km Z3 7.6.2020
17.6.2020CZEFrys Filip + Rio Fitmin sprint 3,1 km M2 25.6.2020
26.7.2020CZEGill Šárka + Latika Pintadita Fitmin sprint 3,1 km Z2 27.7.2020
24.6.2020CZEHájková Veronika + Tony Fitmin sprint 3,1 km Z3 29.6.2020
14.6.2020CZEHalířová Jarmila + Sára a Alin Zerodcteam Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z1 19.6.2020
25.7.2020CZEHálová Veronika + Pajda Tj sokol maxičky Fitmin sprint 3,1 km Z3 27.7.2020
14.6.2020CZEHavelková Alice + Alizay Fairytale Story Fitmin sprint 3,1 km JZ 17.6.2020
17.6.2020CZEHavova Kristyna + Kesha Fitmin sprint 3,1 km Z3 24.6.2020
3.8.2020CZEHavránek Lukáš + Márty Hruboskalský canicross Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M3 3.8.2020
25.6.2020CZEHladká Michaela + Dixie Běžím, co můžu... Fitmin sprint 3,1 km Z2 26.6.2020
26.7.2020CZEHonkýšová Katka + Engie Fitmin sprint 3,1 km Z1 28.7.2020
3.8.2020CZEHoráčková Stanislava + E-bay od Brány Ráje Svijany enduro nářez 5 km Z 3.8.2020
23.6.2020CZEHorynová Jana + Chill Canicross Loučeň Fitmin sprint 3,1 km Z3 24.6.2020
9.6.2020CZEHorynová Eva + Alma Mýtina Fitmin sprint 3,1 km Z1 11.6.2020
2.6.2020CZEHozáková Martina + Sindy Fitmin sprint 3,1 km Z2 3.6.2020
25.7.2020CZEHyšplerová Markéta + Egon Rozběháme Litoměřicko Fitmin sprint 3,1 km Z3 25.7.2020
5.6.2020CZEJanků Eva + Gudy Fitmin sprint 3,1 km Z3 8.6.2020
5.7.2020CZEJindrová Petra + Agáta Fitmin sprint 3,1 km Z3 10.7.2020
26.7.2020CZEJurigová Leontýna + Casper TJ Sokol Maxičky/ Běhejsepsem tým Fitmin sprint 3,1 km Z3 27.7.2020
30.6.2020CZEKadlecek Tomas + Maggie Fitmin sprint 3,1 km M1 9.7.2020
30.6.2020CZEKadleckova Linda + Charles Fitmin sprint 3,1 km Z3 9.7.2020
2.6.2020CZEKárová Anna + Rory TJ Sokol Maxičky Fitmin sprint 3,1 km JZ 3.6.2020
2.6.2020CZEKasalová Klára + Max Fitmin sprint 3,1 km Z3 3.6.2020
2.8.2020CZEKlikarová Soňa + Ole Soňa team Fitmin sprint 3,1 km Z3 3.8.2020
20.7.2020CZEKodrová Kateřina + Koudy Ouki Douki Fitmin sprint 3,1 km Z2 22.7.2020
2.6.2020CZEKovaříková Gabriela + Sindy TJ Sokol Maxičky Fitmin sprint 3,1 km JZ 8.6.2020
4.8.2020CZEKratochvíl Antonín + Gosh Svijany enduro nářez 5 km M 5.8.2020
25.6.2020CZEKratochvílová Dita + Anabell Thara Raspberry Bull Fitmin sprint 3,1 km Z3 26.6.2020
26.7.2020CZEKratochvílová Michaela + Absolute Winner Learn to love Fitmin sprint 3,1 km Z2 27.7.2020
21.7.2020CZEKubelková Eva + Bibi TJ Sokol Maxičky Svijany enduro nářez 5 km Z 23.7.2020
25.7.2020CZEKučerová Iveta + Lilly Vlajem za psem Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z2 27.7.2020
5.8.2020CZEKušnierová Marcela + Batico Diamond Moravia Svijany enduro nářez 5 km Z 6.8.2020
28.7.2020CZEKvapil Radek + Angela Čarovné srdce Canini Corde Fitmin sprint 3,1 km JM 28.7.2020
7.6.2020CZEKvapilová Irena + Aruf Canini Corde Canini Corde Fitmin sprint 3,1 km Z3 8.6.2020
9.6.2020CZEKynychová Kamila + Nardini Fitmin sprint 3,1 km Z3 10.6.2020
26.7.2020CZELacková Eliška + Max Fitmin sprint 3,1 km JZ 1.8.2020
7.6.2020CZELenfeldová Lucie + Ntengu Fitmin sprint 3,1 km Z2 17.6.2020
5.7.2020CZELuňáková Adéla + Doný Fitmin sprint 3,1 km Z1 8.7.2020
15.7.2020CZEMacejková Michaela + Akina Fitmin sprint 3,1 km Z3 16.7.2020
2.6.2020CZEMachková Lucie + Čiko Fitmin sprint 3,1 km Z1 11.6.2020
2.6.2020CZEMachková Nikola + Wajt Fitmin sprint 3,1 km Z3 11.6.2020
11.6.2020CZEMachová Diana + Renda Fitmin sprint 3,1 km Z2 11.6.2020
26.7.2020CZEMalkusová Nicole + Viki Fitmin sprint 3,1 km Z2 27.7.2020
26.7.2020CZEMayer Michal + Luna Tj Sokol Maxičky Fitmin sprint 3,1 km M3 27.7.2020
3.8.2020CZEMihok Michal + Mates Svijany enduro nářez 5 km M 3.8.2020
7.7.2020CZEMikešková Michaela + Bailee Andělské překvapení Fitmin sprint 3,1 km Z2 8.7.2020
7.7.2020CZEMrázek Daniel + Brusinka Fitmin sprint 3,1 km M3 8.7.2020
13.7.2020CZEMyslivcová Markéta + Gina Canicross Plzeň Svijany enduro nářez 5 km Z 15.7.2020
2.6.2020CZENeumanová Martina + Speedy Fitmin sprint 3,1 km JZ 9.6.2020
2.6.2020CZENeumanová Jana + Kesinka Fitmin sprint 3,1 km Z1 9.6.2020
14.7.2020CZENosek Vojtěch + Bugs Bunny Elegant rascal CROSS DumbleDogs Svijany enduro nářez 5 km M 15.7.2020
14.7.2020CZENosková Marcela + Bugs Bunny Elegant rascal CROSS DumbleDogs Fitmin sprint 3,1 km Z2 15.7.2020
14.7.2020CZENosková Marcela + Dastik CROSS DumbleDogs Svijany enduro nářez 5 km Z 15.7.2020
6.6.2020CZENováková Karolína + Bria Běžím,co můžu... Fitmin sprint 3,1 km Z3 8.6.2020
28.6.2020CZEPátková Tereza + Lily Fitmin sprint 3,1 km Z1 30.6.2020
2.6.2020CZEPenc Martin + Joey Fitmin sprint 3,1 km M3 9.6.2020
2.6.2020CZEPencova Jitka + Pretty Svijany enduro nářez 5 km Z 8.6.2020
2.6.2020CZEPeterková Veronika + Yass Želivská perla Fitmin sprint 3,1 km Z2 9.6.2020
27.7.2020CZEPlischková Martina + Gaia Fitmin sprint 3,1 km Z3 27.7.2020
28.7.2020CZEPlíva Tomáš + Ben Hruboskalský canicross Fitmin sprint 3,1 km JM 28.7.2020
15.7.2020CZEPrimas Hana + Evelyn CROSS Dumble Dogs Svijany enduro nářez 5 km Z 16.7.2020
26.7.2020CZERozkošný David + Bombermam Without Borders Fitmin sprint 3,1 km M3 27.7.2020
7.6.2020CZEŠaňková Kateřina + Aranka Hruboskalský canicross Fitmin sprint 3,1 km Z1 8.6.2020
5.8.2020CZESimon Martin + Hailey Hey Lee! Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M2 6.8.2020
22.6.2020CZEŠkábová Natálie + Eima Fitmin sprint 3,1 km Z2 22.6.2020
18.7.2020CZESkalická Daniela + Balera Fitmin sprint 3,1 km JZ 20.7.2020
22.6.2020CZESlovíková Petra + Róza Fitmin sprint 3,1 km Z2 24.6.2020
13.7.2020CZESmrčka Petr + Šiška TJ Sokol Maxičky Svijany enduro nářez 5 km M 16.7.2020
13.7.2020CZESmrčková Eliška + Betka TJ Sokol Maxičky Fitmin sprint 3,1 km JZ 16.7.2020
14.6.2020CZESosnovec Jakub + Čita Fitmin sprint 3,1 km M2 17.6.2020
7.6.2020CZEŠpaček Petr + Mates Hruboskalský canicross Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M3 11.6.2020
11.7.2020CZEŠperlingová Michaela + Chilli Hurrá team Fitmin sprint 3,1 km Z2 12.7.2020
24.6.2020CZEStanovská Šárka + Rajo Behejsepsem.cz Fitmin sprint 3,1 km Z2 3.7.2020
3.8.2020CZEŠtorek Václav + Arnošt Fitmin sprint 3,1 km M1 4.8.2020
26.7.2020CZESvěchota Ondrej + Amálka MC Česky ráj Fitmin sprint 3,1 km M3 27.7.2020
29.6.2020CZESvobodová Jasmína + Andy Fitmin sprint 3,1 km JZ 29.6.2020
29.6.2020CZESvobodová Tereza + Ares Blanco Amafren Adrenalin Flyers Fitmin sprint 3,1 km Z3 29.6.2020
19.7.2020CZEŠvorcová Irena + Raf Zoe & B+R Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z2 20.7.2020
3.8.2020CZETejnecká Martina + Fos4 Dezorient Express Fitmin sprint 3,1 km Z2 6.8.2020
2.6.2020CZETomčo Tomáš + Spajky Hruboskalský canicross Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M2 2.6.2020
1.8.2020CZEŤoukàlková Alena + Snoopy CANINCROS DumbleDogs Svijany enduro nářez 5 km Z 1.8.2020
14.7.2020CZEŤoukàlková Alena + . CROSS DumbleDogs Fitmin sprint 3,1 km Z1 15.7.2020
27.7.2020CZETulachová Andrea + Timmy Fitmin sprint 3,1 km JZ 28.7.2020
3.6.2020CZEUrbanová Miroslava + Aykan Fitmin sprint 3,1 km Z2 10.6.2020
23.6.2020CZEUriková Gabriela + Bessie of Bohemian Paradise Fitmin sprint 3,1 km Z1 26.6.2020
27.7.2020CZEValentová Lenka + Roxy Pomalé sestřenky Fitmin sprint 3,1 km Z3 28.7.2020
7.6.2020CZEValian Gabriela + Amálka Běžím, co můžu... Fitmin sprint 3,1 km Z3 8.6.2020
19.7.2020CZEVargová Petra + Proxy Vlajem za psem Fitmin sprint 3,1 km Z2 25.7.2020
29.7.2020CZEVatková Karolína + Tuffy Karolína+Tuffy Fitmin sprint 3,1 km JZ 29.7.2020
11.6.2020CZEVirglová Petra + Scirocco Vořeši Fitmin sprint 3,1 km Z3 11.6.2020
26.7.2020CZEVítovská Radka + Aura Canini Corde Canini Corde Fitmin sprint 3,1 km Z3 28.7.2020
8.7.2020CZEVokrouhlík Michal + Roky Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M2 9.7.2020
2.6.2020CZEVoldánová Lenka + Paul Svijany enduro nářez 5 km Z 4.6.2020
30.6.2020CZEVorlová Kateřina + Rosie Fitmin sprint 3,1 km Z3 30.6.2020
28.7.2020CZEVrabec Ladislav + Grace Canini Corde Canini Corde Fitmin sprint 3,1 km JM 28.7.2020
29.6.2020CZEVrána Jan + Meggie Fitmin sprint 3,1 km M3 1.7.2020
13.6.2020CZEWeinertová Magdaléna + Pedro Vlajem za psem Fitmin sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z2 15.6.2020
25.6.2020CZEZanozina Ekaterina + Cherry Fitmin sprint 3,1 km Z2 29.6.2020