Startovní listina RECYKLOVÁNÍ Rakovnického cyklování - závod horských kol MTB

Statistika přihlášených

Trať
D73
K14
2
Kategorie
M3Muži 40 - 49 let24
M4Muži 50 - 59 let15
M2Muži 30 - 39 let10
M1Muži 19 - 29 let9
MMuži 9
M5Muži 60 a více let8
Z2Ženy 40 a více let4
Z1Ženy 19 - 39 let3
ZŽeny3
D10Kadeti 15 - 16 let2
JZJuniorky 17 - 18 let1
JMJunioři 17 - 18 let1
Celkem přihlášených89

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
13.7.2020CZEBartoš Josef 50 km M5 13.7.2020
15.7.2020CZEBaslík Radek 50 km M3 20.7.2020
25.6.2020CZEBednář Tomáš 50 km M4 30.6.2020
14.7.2020CZEBína Jiří 50 km M4 17.7.2020
15.7.2020CZEBOHÁČ PETR 25 km JM 17.7.2020
14.7.2020CZEČernoch Miroslav MTB Bier team Mlejnek 50 km M5 17.7.2020
17.6.2020CZEChomát Martin BTK EURO BIKE Praha 50 km M2 30.6.2020
20.6.2020CZECiprová Lenka 50 km Z1 30.6.2020
28.5.2020CZEDimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 50 km M5 30.6.2020
2.7.2020CZEDrunecký Tomáš Kola Štorek Řevnice 50 km M4 3.7.2020
13.7.2020CZEEkl Martin Bike team Kralupy 50 km M5 17.7.2020
15.7.2020CZEFrajbiš Jan 25 km M 17.7.2020
23.6.2020CZEGrossu Andrej Stark Cycling Team 50 km M2 30.6.2020
4.7.2020CZEHél Jan SK K2 Prostějov 50 km M2 13.7.2020
12.7.2020CZEHora Luděk MTB-Nýřany 50 km M3 13.7.2020
15.7.2020CZEHouba Miroslav Barový povaleči 25 km M nezaplaceno
15.7.2020CZEHoudek Vladimir 2V BIKERS 50 km M3 nezaplaceno
12.7.2020CZEHrouda Milan Multisport Team 50 km M3 20.7.2020
17.7.2020CZEHrůzová Lucie XRM Bike Team Plzeň 25 km Z 20.7.2020
12.7.2020CZEHůla Pavel H.O. Loko Beroun 50 km M3 13.7.2020
29.6.2020CZEHurt Alfred Lány 25 km M 30.6.2020
12.7.2020CZEIngriš Marek MTB-Nýřany 50 km M1 13.7.2020
10.7.2020CZEIngriš Patrik MTB-Nýřany 50 km M3 13.7.2020
14.7.2020CZEJánský Jakub 25 km M 17.7.2020
14.7.2020CZEJílek Richard 50 km M3 17.7.2020
3.7.2020CZEKabele Petr 50 km M4 17.7.2020
17.7.2020CZEKabourek Roman Velosport Domažlice 50 km M2 20.7.2020
17.7.2020CZEKadleček František bajker.eu 50 km M3 nezaplaceno
9.7.2020CZEKindl Jan MTB Lány 50 km M3 13.7.2020
24.2.2020CZEKlasna Michal 50 km M2 30.6.2020
28.6.2020CZEKluch Luboš 25 km M nezaplaceno
9.7.2020CZEKonvalinka Pavel NOVOMĚSTSKÝ MOTÁK 50 km M3 13.7.2020
13.7.2020CZEKotlík Jiří CK Loko Rakovník 50 km M3 17.7.2020
13.7.2020CZEKotlíková Adéla CK Loko Rakovník 25 km D10 17.7.2020
13.7.2020CZEKřikava Jan 50 km M4 17.7.2020
16.7.2020CZEKříž Radim 50 km M3 20.7.2020
8.7.2020CZEKrupka Eduard Košířská šlapka 50 km M4 13.7.2020
7.7.2020CZEKučera Jan KC Slavia Praha 50 km M4 13.7.2020
13.7.2020CZEKučera Karel Labeta 50 km M4 nezaplaceno
14.7.2020CZEKyselová Denisa ZP cyklo PROOFY coratec team 25 km JZ 17.7.2020
16.7.2020CZELesage Martin Transbrody 25 km M nezaplaceno
28.6.2020CZELomický Ondřej Bikeheart 25 km M 3.7.2020
30.6.2020CZELomický Ondřej Bikeheart 50 km M1 nezaplaceno
15.7.2020CZEMach Martin XRM Bike Team Plzeň 50 km M3 20.7.2020
8.7.2020CZEMadeja Libor 50 km M5 13.7.2020
17.7.2020CZEMaisner Jaroslav MTB Bier team Mlejnek 50 km M4 nezaplaceno
17.7.2020CZEMaisner Jaroslav MTB Bier team Mlejnek 50 km M4 23.7.2020
26.6.2020CZEMarek Aleš Mutějovický válec 50 km M3 20.7.2020
9.7.2020CZEMatoušek Michal BTK EURO BIKE Praha 50 km M4 13.7.2020
9.7.2020CZEMatoušková Hana BTK EURO BIKE Praha 50 km Z2 13.7.2020
9.7.2020CZEMatoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha 50 km Z1 13.7.2020
9.7.2020CZEMatoušková Markéta BTK EURO BIKE Praha 50 km Z1 13.7.2020
25.6.2020CZEMelč Jan Mutějovický válec 50 km M2 nezaplaceno
22.6.2020CZENazarov Anton MTB Kiev 50 km M3 17.7.2020
17.7.2020CZEPakandl Ladislav Kola Pakandl 50 km M2 20.7.2020
8.7.2020CZEPavlatová Alena 50 km Z2 13.7.2020
16.7.2020CZEPejša Vojtěch Kola Štorek Řevnice 50 km M1 20.7.2020
17.7.2020CZEPolacek Michal 50 km M3 20.7.2020
6.7.2020CZEPolanecký Michal 50 km M1 20.7.2020
17.7.2020CZEPondělíček Martin kolasanka 50 km M3 20.7.2020
3.7.2020CZEProcházka Jiří BTK EURO BIKE Praha 50 km M4 13.7.2020
19.6.2020CZERoubík Tomáš Mutějovický válec 50 km M1 3.7.2020
13.7.2020CZERoubík Petr 50 km M3 17.7.2020
24.2.2020CZERůžička Zbyněk SKI PAUDERA Staré Splavy 25 km M 13.7.2020
29.6.2020CZERybář Ivo CK LOKO Rakovník 50 km M3 3.7.2020
28.6.2020CZERybářová Martina CK LOKO Rakovník 25 km Z 3.7.2020
15.6.2020CZEŠindelář Jiří BTK EURO BIKE Praha 50 km M2 30.6.2020
2.7.2020CZESlavík Otomar Hokok 50 km M5 13.7.2020
3.6.2020CZESpáčil Leopold MONDRAKER Racing team 50 km M5 nezaplaceno
15.7.2020CZEŠpička Petr CK LOKO Rakovník 50 km M5 17.7.2020
14.7.2020CZEŠtědrá Jana TRANS BRODY 50 km Z2 17.7.2020
14.7.2020CZEŠtědrý Daniel TRANS BRODY 50 km M3 17.7.2020
15.6.2020CZESteiner Zdeněk MTB Team SK Chyňava 50 km M2 23.7.2020
6.7.2020CZEŠubrt František Velosport Domažlice 50 km M2 13.7.2020
6.7.2020CZEŠulc David Dexter Cycling 50 km M3 17.7.2020
6.7.2020CZETácha Petr Dexter Cycling 50 km M4 13.7.2020
8.7.2020CZETuček Jakub Kávový Gang 50 km M1 13.7.2020
16.6.2020CZEVaněček Michael Horolezecký klub Rakovník 50 km M3 30.6.2020
13.7.2020CZEVaněčková Běla Horolezecký klub Rakovník 25 km Z 17.7.2020
14.7.2020CZEVaněčková Blanka Horolezecký klub Rakovník 25 km D10 17.7.2020
22.6.2020CZEVejrosta Zdeněk KČT MTB Kralupy 50 km M4 30.6.2020
22.6.2020CZEVejrostová Romana KČT MTB Kralupy 50 km Z2 30.6.2020
15.7.2020CZEVlček Petr Vinohradské šlapky 25 km M 17.7.2020
29.6.2020CZEVojíř Jaroslav 50 km M1 nezaplaceno
16.7.2020CZEVopat Milan 50 km M3 20.7.2020
16.7.2020CZEVOPAT MILAN Ski a bike centrum Radotín 50 km M1 20.7.2020
30.6.2020CZEVopat Milan Ski a bike centrum Radotín 50 km M1 nezaplaceno
7.7.2020CZEZDENĚK Richard KBELY CYCLING TEAM 50 km M4 nezaplaceno
24.5.2020CZEZíka Petr Zipro Rakovník 50 km M3 nezaplaceno