Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ

Statistika přihlášených

Trať
P58
Kategorie
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)26
M1Muži do 35 let14
M2Muži 36 a více let10
TTýmy (čtyřčlenné)4
Z1Ženy do 35 let4
Celkem přihlášených58

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
20.3.2020CZEAntoš Karel VELKEJ M1 21.3.2020
22.7.2020CZEBaškovská Kateřina + Martin Popiolek Holky z Vršovky VELKEJ D nezaplaceno
22.2.2020CZEBeran Lukáš Spartan Gym VELKEJ M1 25.2.2020
6.2.2020CZEBevelágua Ladislav #OCRunited VELKEJ M2 7.2.2020
9.7.2020CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM VELKEJ M2 13.7.2020
17.5.2020CZEČihák Martin #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 nezaplaceno
14.5.2020CZEDavid Lubos SRTG Kolín VELKEJ M2 15.5.2020
18.5.2020CZEDrábková Veronika + Martin Vepřek OCR Runners Šumperk VELKEJ D 18.5.2020
3.2.2020CZEDvořák Antonín SRTG Praha VELKEJ M1 4.2.2020
6.3.2020CZEFiala Martin OCR LOOSERS VELKEJ M1 10.3.2020
12.5.2020CZEHejzlarová Martina + Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ D 31.5.2020
31.5.2020CZEKavka Martin VELKEJ M2 1.6.2020
13.7.2020CZEKedršt Daniel VELKEJ M2 14.7.2020
4.3.2020CZEKlaška Martin Fénix Plzeň VELKEJ M2 4.3.2020
17.2.2020CZEKobzová Kristýna + Lukáš Jurník VELKEJ D 18.2.2020
11.5.2020CZEKohout Petr VELKEJ M1 12.5.2020
2.3.2020CZEKovaříková Martina + Petr Vykoukal VELKEJ D 3.3.2020
22.2.2020CZEKovaříková Gabriela + Vojtěch Dušek VELKEJ D 23.2.2020
18.2.2020CZEKukula Michal + Tomanová Ivana Skorolezci VELKEJ D 20.2.2020
12.3.2020CZELaburdová Lucie VELKEJ Z1 nezaplaceno
17.5.2020CZELaštovička Petr + Laštovičková Lenka #GLADIATORRACETEAM VELKEJ D 18.5.2020
10.5.2020CZELinhart Marek VELKEJ M1 12.5.2020
10.5.2020CZELinhartová Martina VELKEJ Z1 12.5.2020
17.5.2020CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice VELKEJ M2 nezaplaceno
25.4.2020CZEMlchová Simona + Lukáš Beran Spartan Gym VELKEJ D 6.5.2020
18.2.2020CZEMlejnek Tomáš + Loskotová Marcela VELKEJ D 20.2.2020
4.2.2020CZEMoravcová Veronika VELKEJ Z1 nezaplaceno
17.5.2020CZENovotný Tomáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 26.5.2020
10.3.2020CZEPokorný Zdeněk BEAST Varnsdorf VELKEJ M2 11.3.2020
11.2.2020CZEPrůša Milan #klucibeztrika VELKEJ M1 13.2.2020
29.2.2020CZEŘíha Pavel + Lucie Krejčová Písecké Zmije VELKEJ D 6.3.2020
27.2.2020CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 29.2.2020
4.2.2020CZEŠafránek Michal + Martin Turek + Jiří Skolil + Michal Freund SRTG Kolín VELKEJ T 4.2.2020
15.5.2020CZESotona Petr VELKEJ M2 18.5.2020
3.2.2020CZESprigle Marek VELKEJ M1 3.2.2020
15.4.2020CZETomšovic Jan 4FUN VELKEJ M1 16.4.2020
15.5.2020CZEVacková Tereza + Jan Večeřa Tydydym tym team VELKEJ D 18.5.2020
17.5.2020CZEVepřek Martin + Veronika Drábková OCR Runners Šumperk VELKEJ D 18.5.2020
14.2.2020CZEVláčil Zdeněk VELKEJ M1 18.2.2020
10.2.2020CZEVocetková Miroslava VELKEJ Z1 18.2.2020
14.3.2020CZEWágner Petr #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 15.3.2020
7.5.2020CZEZejšek Jan 4FUN VELKEJ M1 12.5.2020