Startovní listina AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup Libereckého kraje 2020

Statistika přihlášených

Trať
A324
A420
A511
A211
A5
A65
A11
Kategorie
MZ1Žáci 1 - rok narození 2012 - 201320
MZ2Žáci 2 - rok narození 2010 - 201113
MMZMladší žáci - rok narození 2008 - 200910
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2010 - 20117
MPPředžáci - rok narození 2014 - 20156
ODOdrážedla - rok narození 2016 a mladší5
ZPPředžákyně - rok narození 2014 - 20155
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2012 - 20134
MSZStarší žáci - rok narození 2006 - 20073
ZSZStarší žákyně - rok narození 2006 - 20072
ZMZMladší žákyně - rok narození 2008 - 20091
MBBobíci - rok narození 2016 a mladší1
Celkem přihlášených77

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
5.1.2020CZEBenes Adam Cycology North Bike Club A4 MZ2 7.1.2020
6.1.2020CZEBerka Tadeáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 7.1.2020
6.1.2020CZEBílek Ondřej SpinFit Liberec A OD 6.1.2020
5.1.2020CZEBondy Štěpán Cycology North Bike Club A4 MZ2 7.1.2020
5.1.2020CZEBondy Nelly Cycology North Bike Club A2 ZP 13.1.2020
5.1.2020CZECichák Mikuláš Cycology North Bike Club A4 MZ2 6.1.2020
5.1.2020CZECicháková Anna Cycology North Bike Club A3 ZZ1 6.1.2020
5.1.2020CZEDajčová Amélie Cycology North Bike Club A4 ZZ2 7.1.2020
8.1.2020CZEDlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZSZ nezaplaceno
8.1.2020CZEDlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A2 MP nezaplaceno
12.1.2020CZEDlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 13.1.2020
9.1.2020CZEDumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 MP 9.1.2020
9.1.2020CZEDumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 9.1.2020
17.1.2020CZEFamfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka A4 ZZ2 20.1.2020
17.1.2020CZEFamfulíková Elena BAKAKO Nová Paka A3 ZZ1 20.1.2020
18.2.2020CZEFara Jan Ivar Author Team A4 MZ2 nezaplaceno
5.1.2020CZEGamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 nezaplaceno
5.1.2020CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 MZ2 nezaplaceno
2.2.2020CZEHájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM A4 MZ2 nezaplaceno
2.2.2020CZEHájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 MSZ 12.2.2020
19.1.2020CZEHofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 MSZ 11.2.2020
19.2.2020CZEHonzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 nezaplaceno
12.1.2020CZEHORNICH MARTIN BAKAKO NOVÁ PAKA A3 MZ1 nezaplaceno
5.1.2020CZEHošic Adam Cycology North Bike Club A3 MZ1 13.1.2020
5.1.2020CZEHošicová Anna Cycology North Bike Club A4 ZZ2 13.1.2020
5.1.2020CZEHranička Oskar Cycology North Bike Club A2 MP 13.1.2020
5.1.2020CZEHruška David Cycology North Bike Club A4 MZ2 13.1.2020
6.1.2020CZEJuris Šimon Cycology North Bike Club A3 MZ1 13.1.2020
6.1.2020CZEJurisová Nella Cycology North Bike Club A OD 13.1.2020
5.1.2020CZEKlimentová Anna Cycology North Bike Club A2 ZP 7.1.2020
14.2.2020CZEKlinger Mikuláš Cyklo Benda A3 MZ1 15.2.2020
17.2.2020CZEKnobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM A4 MZ2 nezaplaceno
17.2.2020CZEKnoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM A3 ZZ1 20.2.2020
6.1.2020CZEKrejčíř Jakub A OD nezaplaceno
5.1.2020CZEKubelková Nikola Cycology North Bike Club A5 ZMZ 13.1.2020
18.1.2020CZEKubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 22.1.2020
18.1.2020CZEKubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team A4 MZ2 22.1.2020
14.1.2020CZEKučera Radim BEKO Bike Race Team A5 MMZ 15.1.2020
5.1.2020CZEKudrna Tomáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 13.1.2020
5.1.2020CZEKudrna Matyáš Cycology North Bike Club A3 MZ1 13.1.2020
5.1.2020CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A3 ZZ1 nezaplaceno
5.1.2020CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team A4 ZZ2 nezaplaceno
5.1.2020CZELodr Oliver TJ AUTO ŠKODA A3 MZ1 6.1.2020
5.1.2020CZELodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA A2 ZP 6.1.2020
9.1.2020CZEMaryško Radim Cycology North Bike Club A3 MZ1 13.1.2020
6.1.2020CZEMatunák Tobiáš A2 MP 28.1.2020
7.1.2020CZEMoulis Lukáš Ivar CS Author Team A3 MZ1 8.1.2020
7.1.2020CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM A5 MMZ 8.1.2020
22.1.2020CZENosek Antonín KSM Hrádek A5 MMZ nezaplaceno
12.1.2020CZENovák Viktor Cycology North Bike Club A6 MSZ 15.2.2020
21.2.2020CZEPolášek Daniel BAKAKO Nová Paka A5 MMZ nezaplaceno
13.2.2020CZEProvazník Jakub SDH Maršovice A3 MZ1 14.2.2020
6.1.2020CZEPtačovská Adélka Cycology North Bike Club A4 ZZ2 8.1.2020
5.1.2020CZEPtačovský Ladislav Cycology North Bike Club A5 MMZ 8.1.2020
18.2.2020CZEŠorf Jakub SK Svojkov A3 MZ1 19.2.2020
5.2.2020CZESvatoň Ondřej Cycology North Bike Club A4 MZ2 15.2.2020
6.1.2020CZETešnar Václav Cycology North Bike Club A3 MZ1 8.1.2020
16.1.2020CZETichá Tereza Pavoučci A2 ZP 14.2.2020
16.1.2020CZETichý Tomáš Pavoučci A OD 14.2.2020
5.1.2020CZETomáš Šimon Cycology North Bike Club A5 MMZ 7.1.2020
5.1.2020CZETomeš Roman Cycology North Bike Club A4 MZ2 8.1.2020
6.1.2020CZETřeska Lukáš Cycology North Bike Club A4 MZ2 13.1.2020
21.2.2020CZEVáclavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM A6 ZSZ nezaplaceno
5.1.2020CZEVaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A2 MP 8.1.2020
24.1.2020CZEVašíček Adam KSM hrádek A5 MMZ 26.1.2020
6.1.2020CZEVlček Šimon Cycology North Bike Club A1 MB 13.1.2020
13.1.2020CZEVokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team A2 MP 13.1.2020
13.1.2020CZEVokřínek Šimon BEKO Bike Race Team A3 MZ1 13.1.2020
6.1.2020CZEVokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA A3 MZ1 7.1.2020
6.1.2020CZEVokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA A2 ZP 7.1.2020
20.1.2020CZEVozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A3 MZ1 21.1.2020
20.1.2020CZEVozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 ZZ2 21.1.2020
6.1.2020CZEZaplatílek Anthony SpinFit Liberec A OD 6.1.2020
5.1.2020CZEZavadzan Lukáš Cycology North Bike Club A5 MMZ 6.1.2020
6.1.2020CZEZEJFART Jakub A3 MZ1 13.1.2020
6.1.2020CZEZelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team A4 ZZ2 nezaplaceno
6.1.2020CZEZelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team A3 MZ1 nezaplaceno