Startovní listina Běh na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů

Statistika přihlášených

Trať
5 000 m89
500 m3
1000 m1
Kategorie
ZŽeny 48
MMuži 41
D1Děti do 9 let3
D2Děti 10 - 17 let1
Celkem přihlášených93

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
26.4.2020CZEAndělová Hana HDR Smečka Dogo Argentino 5 000 m Z nezaplaceno
21.5.2020CZEBauerová Lucie 5 000 m Z nezaplaceno
31.3.2020CZEBečka Petr 5 000 m M nezaplaceno
31.3.2020CZEBečka Oldřich 5 000 m M nezaplaceno
8.3.2020CZEBenešová Natálie 5 000 m Z nezaplaceno
11.5.2020CZEBezvoda Ondřej 5 000 m M 12.5.2020
9.3.2020CZEBosák Michal 5 000 m M 10.3.2020
28.12.2019CZEČerych Daniel Dobrovolný pátrací tým 5 000 m M 29.12.2019
5.5.2020CZEČížková Denisa Lukešáci 5 000 m Z nezaplaceno
26.3.2020CZEDaněk Jiří Self Defense Division 5 000 m M 6.4.2020
11.5.2020CZEDaniels Nicolas 5 000 m M nezaplaceno
15.5.2020CZEDušková Markéta 5 000 m Z nezaplaceno
1.3.2020CZEFigarova Šárka 5 000 m Z nezaplaceno
10.3.2020CZEGregor Tomáš 5 000 m M 12.3.2020
10.3.2020CZEGregor Michal 5 000 m M 11.3.2020
10.3.2020CZEGregorová Kateřina 5 000 m Z 12.3.2020
3.1.2020CZEHasman Jiří 5 000 m M 6.1.2020
28.2.2020CZEHavlínová Jindra 5 000 m Z 9.3.2020
26.4.2020CZEHejkalová Pavlína 5 000 m Z 14.5.2020
26.4.2020CZEHejkalová Ilona 5 000 m Z 14.5.2020
13.5.2020CZEHejkalová Pavlína Jinej gang 5 000 m Z nezaplaceno
2.3.2020CZEHoffmannová Michaela 5 000 m Z nezaplaceno
15.5.2020CZEJohan Oldrich 5 000 m M 15.5.2020
10.3.2020CZEJůn Martin 5 000 m M 11.3.2020
8.3.2020CZEJurkovič Ondřej 5 000 m M 6.4.2020
2.1.2020CZEKadora Petr HIRO Team 5 000 m M 4.1.2020
13.4.2020CZEKadorová Veronika 5 000 m Z 15.4.2020
31.3.2020CZEKejvalová Karolína 5 000 m Z 6.4.2020
9.3.2020CZEKlemová Veronika Buchty z hliníku 5 000 m Z 10.3.2020
20.4.2020CZEKlímová Dagmar Mp Praha 5 000 m Z nezaplaceno
9.3.2020CZEKodadová Markéta Buchty z hliníku 5 000 m Z 10.3.2020
13.3.2020CZEKolstrunk Jan Hasici Ceska Lipa 5 000 m M 14.3.2020
28.12.2019CZEKomová Michala Rozběháme Kamenici 5 000 m Z 6.1.2020
5.3.2020CZEKosová Magdaléna Skamur 5 000 m Z nezaplaceno
12.2.2020CZEKrejčí Sebastian 500 m D1 13.2.2020
31.3.2020CZEKremla Tomáš Predátor Děčín 5 000 m M 6.4.2020
19.3.2020CZEKrumlová Petra 5 000 m Z 20.3.2020
1.3.2020CZEKubatova Petra 5 000 m Z 14.3.2020
31.3.2020CZELangrová Valérie 5 000 m Z 6.4.2020
30.12.2019CZELibertinova Linda 5 000 m Z 15.1.2020
5.5.2020CZELukeš Marek Lukešáci 5 000 m M nezaplaceno
31.3.2020CZEMaťo Fabian 5 000 m M nezaplaceno
27.4.2020CZEMeisnerová Klára 5 000 m Z 29.4.2020
29.2.2020CZEMichajličenková Renata PČR 5 000 m Z 3.3.2020
29.4.2020CZEMoník Tomáš 5 000 m M 6.5.2020
14.5.2020CZEMusil Martin Spolu to zvládneme 5 000 m M 21.5.2020
15.5.2020CZENebeská Lada Predator Workout Děčín 5 000 m Z 21.5.2020
23.1.2020CZENovotná Eva 5 000 m Z nezaplaceno
26.4.2020CZEOdehnal Jan 5 000 m M 27.4.2020
19.3.2020CZEOgunleye Renata 5 000 m Z nezaplaceno
18.12.2019CZEOmaník Jiří Self Defense Division, z.s. 5 000 m M 30.12.2019
25.4.2020CZEOmastová Kateřina 5 000 m Z 28.4.2020
27.1.2020CZEOuský Milan 5 000 m M nezaplaceno
15.5.2020CZEPapírník Josef 5 000 m M 15.5.2020
14.5.2020CZEPapirnikova Lenka 5 000 m Z 15.5.2020
14.5.2020CZEPavlátová Lucie Rozbehamecesko 5 000 m Z 14.5.2020
6.4.2020CZEPecha Martin 5 000 m M 18.4.2020
21.3.2020CZEPeřinka Josef 5 000 m M nezaplaceno
16.1.2020CZEPetržílková Eliška 5 000 m Z 23.1.2020
11.3.2020CZEPolák Tomáš Hasici Ceska Lipa 5 000 m M 14.3.2020
8.3.2020CZEProcházková Iva 5 000 m Z 13.3.2020
31.3.2020CZERybáčková Stáňa 5 000 m Z 6.4.2020
31.3.2020CZESchambergerová Jana 5 000 m Z 23.4.2020
8.3.2020CZEŠeba Adam 5 000 m M 10.3.2020
14.4.2020CZESedláčková Eva 5 000 m Z 16.4.2020
12.2.2020CZESemiradova Marcela 5 000 m Z 13.2.2020
31.3.2020CZESequens Petr 5 000 m M 6.4.2020
24.5.2020CZESklenářová Lucie 5 000 m Z nezaplaceno
26.3.2020CZEŠlambor Jakub 5 000 m M 6.4.2020
29.3.2020CZESmola Jiří 5 000 m M 6.4.2020
9.3.2020CZESnášelová Iva Buchty z hliníku 5 000 m Z 11.3.2020
14.5.2020CZESobotík Šimon 5 000 m M 15.5.2020
2.1.2020CZEŠolc Ivan Self devision defens 5 000 m M 11.1.2020
3.3.2020CZEŠtěpinová Šárka 5 000 m Z 23.4.2020
8.3.2020CZEŠtírková Lucie Predator Workout Děčín 5 000 m Z 10.3.2020
20.5.2020CZESuchá Irena 5 000 m Z 21.5.2020
10.3.2020CZEŠustová Iveta 5 000 m Z 11.3.2020
12.2.2020CZESvatošová Markéta Brutal Team Děčín 5 000 m Z 13.2.2020
3.3.2020CZESvoboda Václav 5 000 m M 23.4.2020
13.3.2020CZETurek Petr 5 000 m M nezaplaceno
31.3.2020CZETurek Ondřej 500 m D1 23.4.2020
31.3.2020CZETurek Matyáš 500 m D1 23.4.2020
30.12.2019CZEturek jaroslav sáhib 5 000 m M 11.1.2020
14.5.2020CZEVeleta Pavel Spolu to zvládneme 5 000 m M 21.5.2020
14.5.2020CZEVeletová, DiS. Michaela Spolu to zvládneme 5 000 m Z 21.5.2020
19.3.2020CZEVlček Karel 5 000 m M nezaplaceno
14.5.2020CZEVlkavcová Jana Bíbanetky 5 000 m Z nezaplaceno
15.5.2020CZEVlkavcová Anna Bíbanetky 1000 m D2 nezaplaceno
30.4.2020CZEVojtěch Bohumil 5 000 m M 1.5.2020
10.5.2020CZEVrbová Kamila 5 000 m Z nezaplaceno
8.3.2020CZEZahradnik Vojtěch BK Varnsdorf 5 000 m M nezaplaceno
11.5.2020CZEZatloukal Michal 5 000 m M 12.5.2020
11.5.2020CZEZatloukalová Kateřina 5 000 m Z 12.5.2020