Startovní listina EXTREME DOG RACE - letní závod

Statistika přihlášených

Trať
Base99
Fun23
Long17
Family5
Junior4
Army2
Kategorie
Z2BŽeny - rok narození 1981 - 200141
Z3BŽeny - rok narození 1980 a starší31
ZFŽeny - rok narození 2005 a starší18
M2BMuži - rok narození 1981 - 200117
Z1LŽeny - rok narození 1981 - 20018
M3BMuži - rok narození 1980 a starší7
MFMuž - rok narození 2005 a starší5
FDospělý + dítě5
JZJuniorky rok narození 2005 - 20114
M1LMuži - rok narození 1981 - 20013
Z2LŽeny - rok narození 1980 a starší3
M2LMuži - rok narození 1980 a starší3
Z1BŽeny - - rok narození 2004 - 20023
ZAŽeny - rok narození 2005 a starší1
MAMuži - rok narození 2005 a starší1
Celkem přihlášených150

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
15.2.2020CZEAdamů Jan + Žuli Honza a Žuli Base M2B 16.2.2020
4.1.2020CZEAndělová Hana + Alandra Amon Ereb Smečky - Dogo Argentino Base Z3B 17.1.2020
3.12.2019CZEBalog Gabriel + Laky Long M2L 3.12.2019
2.1.2020CZEBartošová Šárka + Lilly Glojack Army ZA 11.1.2020
6.2.2020CZECajkářová Anna + Tucker Vlajem za psem Base Z2B 7.2.2020
26.2.2020CZEČapek Vojta + Nugget Haliba Vojta a Jessy Base M2B 28.2.2020
26.2.2020CZEČerná Gabriela + Bastík Base Z2B 27.2.2020
24.2.2020CZEČervená Marcela + Fixa Base Z3B 25.2.2020
23.2.2020CZEChmelová Magdalena + Shadow Kynologický klub Rosice Base Z3B 26.2.2020
3.2.2020CZEČtvrtečková Marie + Bonie Base Z3B 12.2.2020
17.12.2019CZEDiessner Marek + Drax - Big Black The Best of Aussies Base M2B 19.12.2019
29.2.2020CZEDufková Ilona + Amor Fun ZF 2.3.2020
25.2.2020CZEĎurček Michal + Dino Base M2B 5.3.2020
20.5.2020CZEDvořáková Veronika + Eros Fun ZF 21.5.2020
24.5.2020CZEFialová Zuzana + Ava Frenny Zamunda Fun ZF nezaplaceno
26.2.2020CZEFofová Štěpánka + Diksi Dolní Přím-Probluz Fun ZF 9.3.2020
17.5.2020CZEGlettnik Petr + Sara Army MA nezaplaceno
17.5.2020CZEGröhlingová Eva + Ryan Base Z3B 18.5.2020
27.2.2020CZEGrunt Josef + Upas Hovarian Eldorádo Lipí Base M3B 3.3.2020
27.2.2020CZEGruntová Natálie + Grenadina Eldorádo Lipí Eldorádo Lipí Base Z1B 12.3.2020
28.2.2020CZEGruntová Adéla + Hunaja Su Eldorádo Lipí Eldorádo Lipí Base Z1B 3.3.2020
27.2.2020CZEGruntová Michaela + Balbínka Las Ksiezniczek Eldorádo Lipí Base Z3B 3.3.2020
27.2.2020CZEGruntová Eliška + Angelique Eldorádo Lipi Eldorádo Lipí Junior JZ 12.3.2020
26.2.2020CZEHájková Jana + Maty + Anežka Hájková Family F 27.2.2020
26.2.2020CZEHájková Jana + Utara Base Z2B 27.2.2020
27.2.2020CZEHarvánek Tomáš + Beyla Kynologický klub Rosice Base M2B 5.3.2020
21.2.2020CZEHlaváčková Andrea + Trixie Base Z2B 25.2.2020
12.2.2020CZEHmirová Sára + Kara Base Z2B 13.2.2020
12.2.2020CZEHmirová Marcela + Jonáš Base Z3B 13.2.2020
9.2.2020CZEHmirová Miloslava + Archibald Pod Ořešníkem Base Z3B 10.2.2020
9.2.2020CZEHmirová Kateřina + Duna Red Dwarf Base Z2B 10.2.2020
24.2.2020CZEHofmanová Denisa + Nietzsche W. Friedrich Taien Base Z3B 24.2.2020
8.1.2020CZEHorák Tomáš + Leonidas Base M2B 18.1.2020
26.2.2020CZEHozáková Martina + Sindy Base Z2B 28.2.2020
28.2.2020CZEHrdinová Zuzana + Bella Eldorádo Lipí Base Z2B 29.2.2020
16.5.2020CZEHumlerová Petra + Reinny Hdr smečka Jihlava Base Z3B nezaplaceno
22.1.2020CZEHusárová Vladimíra + Bacardi Malijack + Sára Husárová Family F 31.1.2020
19.2.2020CZEJiřičková Nikola + Aisha Nikola a Aisha Base Z2B 20.2.2020
12.3.2020CZEJonák Jiří + Greyssi + David Černovský Family F 20.3.2020
27.2.2020CZEJunková Lucie + Aura Aurantia Base Z2B 28.2.2020
28.2.2020CZEKakos Tomáš + Berry Long M2L 29.2.2020
28.2.2020CZEKakosová Diana + Donny Long Z2L 29.2.2020
29.1.2020CZEKalinová Monika + Halí Base Z3B 7.2.2020
16.5.2020CZEKarvan Roman + White Base M3B 16.5.2020
16.5.2020CZEKarvanová Zuzana + Tadeáš Base Z3B 16.5.2020
21.2.2020CZEKernová Petra + Ebby Base Z3B 21.2.2020
28.2.2020CZEKliková Jana + Beowulf Jambo Nika-Ho With Max to the max Base Z3B 3.3.2020
5.1.2020CZEKobzíková Tamara + Azabella Aisha Base Z3B 9.1.2020
24.5.2020CZEKocourkova Marcela + Balu Argo Fun ZF nezaplaceno
1.12.2019CZEKocourková Alžběta + Arnika Base Z2B 3.12.2019
24.2.2020CZEKohout Jan + Cleopatra Rexigo Base M2B 24.2.2020
24.2.2020CZEKollertova Marie + Sunny Base Z2B 24.2.2020
28.2.2020CZEKopáčková Michaela + Aireen MASF Base Z2B 10.3.2020
16.2.2020CZEKošková Petra + Bea + Bára Košková Extreme Dog Race Family F 17.2.2020
16.2.2020CZEKošková Tereza + Bea Extreme Dog Race Junior JZ 17.2.2020
17.2.2020CZEKošťálová Lucie + Beruschka Asbrete Base Z2B 18.2.2020
16.5.2020CZEKovačíková Barbora + Laura Hvězda Vysočiny ČHP Moravský Kočov Junior JZ 21.5.2020
16.5.2020CZEKovačíková Hana + Laura Hvězda Vysočiny ČHP Moravský Kočov Base Z3B 21.5.2020
16.5.2020CZEKratěnová Alžběta + Sansa BětulKra&Sany Fun ZF nezaplaceno
23.2.2020CZEKrejčí Ilona + Caitlin Sartoricon Kynologický klub Rosice Base Z3B 24.2.2020
4.3.2020CZEKrusberská Karolína + DUTCH Holanďani Base Z3B 5.3.2020
6.5.2020CZEKubecová Dana + Riko Ilčík team Fun ZF 7.5.2020
6.5.2020CZEKubecová Dana + Owa Fun ZF 7.5.2020
25.2.2020CZEKuchynková Kateřina + Connie Fun ZF 27.2.2020
2.2.2020CZEKudláčková Renata + Týna svidnický extrém Long Z1L 14.2.2020
27.2.2020CZEKudláčková Tereza + Celeste Without Borders Fun ZF 29.2.2020
1.4.2020CZEKuklová Nikola + Čip Fun ZF 6.4.2020
28.1.2020CZEKuťáková Lucie + Amálka Base Z2B 30.1.2020
18.2.2020CZELajbl Petr + Mája Long M1L 19.2.2020
13.1.2020CZELakatošová Daniela + Athos Long Z1L 24.1.2020
7.3.2020CZELanková Lucie + Bayley Fun ZF 8.3.2020
26.2.2020CZELehký Václav + Žofka Dolní Přím-Probluz Fun MF 9.3.2020
28.1.2020CZELinhartová Adriana + Shira Base Z2B 30.1.2020
28.2.2020CZELoudová Hana + Ginny Base Z2B 3.3.2020
26.2.2020CZELudvík Jan + Megi Dolní Přím-Probluz Fun MF 3.3.2020
20.5.2020CZEMaletínská Eva + Mia Base Z2B nezaplaceno
20.2.2020CZEMalimánková Zuzana + Atila Base Z2B 3.3.2020
21.5.2020CZEMarková Petra + Everest Storytelling MK JCC Long Z2L nezaplaceno
25.2.2020CZEMartinková Eva + Tramp Eva a Tramp Base Z3B 3.3.2020
28.2.2020CZEMayer Michal + Luna TJ Sokol Maxičky Base M3B 28.2.2020
26.2.2020CZEMěšťanová Lucie + Dyk Dolní Přím-Probluz Fun ZF 8.3.2020
26.2.2020CZEMikeš Petr + Bona Dolní Přím-Probluz Fun MF 10.3.2020
20.5.2020CZEMikulková Olga + Benji Base Z2B nezaplaceno
26.2.2020CZEModer Bedřich + Keňa Dolní Přím-Probluz Fun MF 10.3.2020
25.2.2020CZEMúčková Veronika + Guipagho Chato Miraja Unstoppable from Moravia Base Z2B 29.2.2020
26.2.2020CZEMužíková Kateřina + BERNARDETA MEDISSIA Kynologický klub Rosice Base Z2B 28.2.2020
20.5.2020CZENedvěd Robert + DeeDee Long M1L 21.5.2020
20.5.2020CZENedvěd Robert + Jessie Base Z2B 21.5.2020
12.3.2020CZENikolínková Markéta + Amadeus-Amík se Sylvinou Base Z3B 20.3.2020
28.2.2020CZENinger Michal + Acarai Base M3B 29.2.2020
19.2.2020CZENossek Radim + Across Radim a Across Base M2B 20.2.2020
23.5.2020CZENovák Ondřej + Shadow Olga Mikulova Base M2B nezaplaceno
26.2.2020CZENováková Renata + Asta Dolní Přím-Probluz Fun ZF 29.2.2020
11.2.2020CZENováková Helena + Denis Base Z3B 12.2.2020
12.3.2020CZENovotná Sylva + Sofie -Pepi s Markétou Base Z3B 20.3.2020
22.2.2020CZENovotná Anna + Ozzy Acabo Czech + Michal Šatný Extreme Dog Race Family F 22.2.2020
22.1.2020CZEObst Pavel + Maggie Base M3B 24.1.2020
23.2.2020CZEOrator Martin + Ketty Kynologický klub Rosice Base M2B 25.2.2020
8.3.2020CZEPavlík Radim + Gia ZKO Probluz Fun MF 19.3.2020
8.3.2020CZEPavlíková Markéta + Roy ZKO Probluz Fun ZF 19.3.2020
28.2.2020CZEPekárek Filip + Alf Falco line Falco line Base M2B 29.2.2020
28.2.2020CZEPekarkova Vlasta + Canis Ronja Falco line Falco line Base Z2B 29.2.2020
5.2.2020CZEPelcová Andrea + Regginald Regginald a Andy Base Z2B 6.2.2020
29.1.2020CZEPetráková Petra + Elí Base Z2B 30.1.2020
13.2.2020CZEPilgr Jirka + Jamie (Kingslayer Copperridge) Agility VM Base M2B 25.2.2020
13.2.2020CZEPilgrová Bára + Kerry (Every Turn Diandra) Agility VM Base Z2B 25.2.2020
26.2.2020CZEPöckl František + APRIL Z PSÍHO RANČE Kynologický klub Rosice Base M2B 28.2.2020
23.2.2020CZEPomejová Jana + Pixie Base Z3B 24.2.2020
23.2.2020CZEPomejová Mirka + Gaila Base Z3B 24.2.2020
3.3.2020CZEPospíšilová Dana + Eshly King Pet Fun ZF 5.3.2020
26.2.2020CZEPrůšková Aneta + Bastien Grace z Pardubic Base Z2B 27.2.2020
30.4.2020CZERapko Martin + Gyula Blue z Bílinského pramene Marťas a Gyula Base M2B 1.5.2020
26.2.2020CZERaušer David + Anett Long M1L 28.2.2020
12.2.2020CZESabelová Zuzana + Jacob Base Z3B 13.2.2020
24.2.2020CZEŠafářová Anna + Dicky Fun ZF 28.2.2020
2.3.2020CZESefcikova Marie + Bubbles Psychopatic Psychopatic Base Z2B 5.3.2020
17.2.2020CZESmejkalová Jaroslava + Lessí ( Alessia Be Lacami) Base Z3B 18.2.2020
23.2.2020CZESmetanová Miroslava + Florance May Meroxen Kynologický klub Rosice Base Z3B 23.2.2020
6.5.2020CZEŠmídová Kristýna + Ducati Mushing team Ostrava Long Z1L 14.5.2020
10.2.2020CZEŠmídová Kateřina + Kessa Base Z2B 14.2.2020
30.1.2020CZESmržová Kateřina + Gina Base Z2B 31.1.2020
29.1.2020CZEŠonský Roman + Rebel Base M3B 8.2.2020
17.12.2019CZEStárková Klára + Cora - Ciara Zelené Návrší Base Z2B 19.12.2019
27.2.2020CZESteckerová Jana + Clea Kynologický klub Rosice Base Z3B 5.3.2020
22.2.2020CZEŠtěpán Břetislav + Safira Base M2B 23.2.2020
17.5.2020CZEŠtěpánková Martina + Nick Base Z3B nezaplaceno
13.2.2020CZEStraková Diana + Candy Candy a Dy Base Z2B 16.2.2020
12.2.2020CZEŠtýbrová Kateřina + Easily Excellent Qwandoya Base Z2B 14.2.2020
23.2.2020CZEŠulcová Magdaléna + Meby Team of Queens Long Z1L 7.3.2020
29.1.2020CZEŠvábová Blanka + Chelsea Artemis Moravia Zrzavý běhny Base Z2B 30.1.2020
16.2.2020CZESyrovátková Kristýna + Bianka z Dřínovské smečky Base Z2B 17.2.2020
8.1.2020CZETýborcová Sandra + Zoe (Cowgirl Daisy z Katu) Base Z2B 17.1.2020
11.2.2020CZEVacínková Julie + Merlin Base Z2B 12.2.2020
10.1.2020CZEVacková Veronika + Arisa Apu Fun ZF 22.1.2020
1.12.2019CZEVáclavů Michaela + Loki (Elgo Ruwall z Brzáneckých vinohradů) Loki Long Z1L 12.12.2019
22.2.2020CZEVáňová Barbora + El Trigo Base Z2B 23.2.2020
30.1.2020CZEVejražková Vendula + Art Pohoda Base Z3B 8.2.2020
23.4.2020CZEVirglová Petra + Scirocco Vořeši Long Z1L 25.4.2020
18.2.2020CZEVlachová Barbora + Kenai Long Z1L 19.2.2020
2.3.2020CZEVlčková Lucie + Bodrik Base Z2B 2.3.2020
2.2.2020CZEVlková Veronika + Ben ZKO Vysoké Mýto Junior JZ 5.2.2020
29.1.2020CZEVodičková Hedvika + Angel Blue Strážce Slavníků Base Z3B 12.2.2020
8.2.2020CZEVondráčková Denisa + Goldie Long Z1L 9.2.2020
26.2.2020CZEVondrusová Monika + Lily Gulden Land Monika a Lily Base Z2B 28.2.2020
25.2.2020CZEVšechovský Zdenek + Ben Unstoppable from Moravia Base M2B 3.3.2020
12.2.2020CZEZdražilová Zoe + Berta CARIZ Base Z1B 18.2.2020
29.11.2019CZEZelinka Miroslav + Kaya Base M3B 12.12.2019
26.2.2020CZEZítka Jan + Baltazar z Podvlčí Base M2B 27.2.2020
8.3.2020CZEŽižlavský Michal + Zbyšek Michal Žižlavský a Zbyšek Long M2L 11.3.2020
11.2.2020CZEŽůrková Michaela + Caramel Candy RedBlue Star´s Long Z2L 19.2.2020