Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - NEJVĚTŠÍ

Statistika přihlášených

Trať
NP147
Kategorie
M1Muži do 35 let 55
M2Muži 36 a více let44
Z1Ženy do 35 let20
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)15
Z2Ženy 36 a více let10
TTýmy (čtyřčlenné)3
Celkem přihlášených147

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
15.12.2019CZEAntoš Karel NEJVĚTŠÍ M1 16.12.2019
30.12.2019CZEBartošová Tereza NEJVĚTŠÍ Z1 3.1.2020
1.12.2019CZEBartošová Valerie NEJVĚTŠÍ Z1 4.12.2019
28.11.2019CZEBarvič Michal NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
31.1.2020CZEBaškovská Kateřina + Martin Popiolek Holky z Vršovky NEJVĚTŠÍ D 5.2.2020
16.11.2019CZEBeran Lukáš Spartan Gym NEJVĚTŠÍ M1 20.11.2019
16.1.2020CZEBergl Petr 2haSance NEJVĚTŠÍ M2 18.1.2020
1.12.2019CZEBevelágua Ladislav #OCRunited NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
29.11.2019CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
22.12.2019CZEBláha Tomáš NEJVĚTŠÍ M1 24.12.2019
22.12.2019CZEBláhová Leona NEJVĚTŠÍ Z1 24.12.2019
29.11.2019CZEBobek Jiri NEJVĚTŠÍ M2 19.12.2019
14.11.2019CZEBubeník Marcel NEJVĚTŠÍ M1 28.1.2020
31.12.2019CZEČáp Martun Gladiator race team NEJVĚTŠÍ M1 3.1.2020
29.11.2019CZEČech Daniel OCRUNITED TEAM NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
1.12.2019CZEČellár Pavel SKI RUN Čakovice NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
1.12.2019CZEČerná Michaela SKI RUN Čakovice NEJVĚTŠÍ Z2 10.12.2019
30.11.2019CZEDarebná Petra + Filip Darebný SKP Maják NEJVĚTŠÍ D 3.12.2019
10.12.2019CZEDavid Lubos SRTG Kolín NEJVĚTŠÍ M2 12.12.2019
12.12.2019CZEDlouhy Lukas NEJVĚTŠÍ M2 16.12.2019
9.1.2020CZEDrábková Veronika + Vepřek Martin OCR Runners Šumperk NEJVĚTŠÍ D 10.1.2020
1.12.2019CZEDundr Matěj SRTG Nové Strašecí NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
24.2.2020CZEDvořák Tomáš NEJVĚTŠÍ M2 25.2.2020
21.11.2019CZEDvořák Antonín SRTG Praha NEJVĚTŠÍ M1 27.11.2019
30.11.2019CZEDvořáková Veronika + David Matoušek EXTRA Brno NEJVĚTŠÍ D 10.12.2019
1.12.2019CZEFencl Michal NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
17.11.2019CZEFiala Martin OCR LOOSERS NEJVĚTŠÍ M1 19.11.2019
15.11.2019CZEFilipec Lukáš NEJVĚTŠÍ M1 19.11.2019
30.11.2019CZEFlössler Jaromír ExtraBrno NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
30.1.2020CZEFormánková Emma FTM NEJVĚTŠÍ Z1 3.2.2020
30.11.2019CZEGygal Tomáš GTteam NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
29.11.2019CZEHalířová Kristýna SRTG Hradec Králové NEJVĚTŠÍ Z2 10.12.2019
20.12.2019CZEHampejsová Martina Rozběháme Kamenici NEJVĚTŠÍ Z1 21.12.2019
1.12.2019CZEHavránek Zdeněk NEJVĚTŠÍ M2 nezaplaceno
10.12.2019CZEHejzlarová Martina + Tomáš Hejzlar #GLADIATORRACETEAM NEJVĚTŠÍ D 20.12.2019
14.11.2019CZEHlava Václav NEJVĚTŠÍ M1 16.11.2019
30.11.2019CZEHubálek Lukáš STG Hradec Králové NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
29.11.2019CZEHybler Michal NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
13.11.2019CZEJejkal Petr + Adam Šnobl + Viktor Khine + Michaela Vedralová Dobrý team NEJVĚTŠÍ T 16.11.2019
3.1.2020CZEJezek Tomas Workouts Chlumec NEJVĚTŠÍ M2 9.1.2020
27.1.2020CZEJozefčák Ladislav Funkční Trénink Milovice NEJVĚTŠÍ M2 29.1.2020
27.1.2020CZEJozefčáková Jana Funkční Trénink Milovice NEJVĚTŠÍ Z2 29.1.2020
15.11.2019CZEJurník Lukáš STG Olomouc NEJVĚTŠÍ M1 19.11.2019
14.2.2020CZEKarel Šťěpán Z.L.O. NEJVĚTŠÍ M1 18.2.2020
30.11.2019CZEKašpar David + Hendrych Jan + Horák Matěj + Helger David OCR TEAM Pardubice NEJVĚTŠÍ T 4.12.2019
30.11.2019CZEKavka Martin NEJVĚTŠÍ M2 nezaplaceno
12.12.2019CZEKazíková Nikola NEJVĚTŠÍ Z1 nezaplaceno
30.12.2019CZEKazíková Nikola NEJVĚTŠÍ Z1 31.12.2019
20.2.2020CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM NEJVĚTŠÍ M2 nezaplaceno
1.12.2019CZEKedršt Daniel NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
27.1.2020CZEKlimpl Zdeněk SRTG Pardubice NEJVĚTŠÍ M1 29.1.2020
17.11.2019CZEKobzová Kristýna NEJVĚTŠÍ Z1 19.11.2019
30.11.2019CZEKodydek Tomáš Kodydek Svídnický Extrém team NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
29.11.2019CZEKolenčík Michal PSVB NEJVĚTŠÍ M1 nezaplaceno
19.11.2019CZEKotlík Martin NEJVĚTŠÍ M1 21.11.2019
15.1.2020CZEKotulkova Eliska 2haSance NEJVĚTŠÍ Z1 17.1.2020
17.1.2020CZEKoubek Michal NEJVĚTŠÍ M1 18.1.2020
29.11.2019CZEKovaříková Gabriela + Marek Novotný NEJVĚTŠÍ D 3.12.2019
18.2.2020CZEKratěna Karel Spolek ledoborců NEJVĚTŠÍ M1 19.2.2020
22.11.2019CZEKřižan Martin NEJVĚTŠÍ M2 23.11.2019
18.2.2020CZEKršmaru Barbora + Marek Mikel Hammer OCR Team NEJVĚTŠÍ D 19.2.2020
29.11.2019CZEKšír Ladislav OCR Losers NEJVĚTŠÍ M1 9.12.2019
29.11.2019CZEKukula Michal Skorolezci NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
16.12.2019CZEKunc Jakub NEJVĚTŠÍ M1 17.12.2019
12.1.2020CZEKuropatnicka Zuzana NEJVĚTŠÍ Z1 14.1.2020
29.11.2019CZELangerová Petra Svídnický extrém Team NEJVĚTŠÍ Z1 3.12.2019
29.11.2019CZELanghammer Milan NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
1.12.2019CZELÁSKOVÁ ZUZANA + Václav Kahl NEJVĚTŠÍ D 3.12.2019
1.12.2019CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
31.12.2019CZELukeš Vladimír NEJVĚTŠÍ M2 4.1.2020
16.2.2020CZEMaloň Tomáš Predator workout Brno NEJVĚTŠÍ M1 18.2.2020
29.11.2019CZEManolevski Michael NEJVĚTŠÍ M2 16.12.2019
29.11.2019CZEMaršálková Pavlína NEJVĚTŠÍ Z1 3.12.2019
9.2.2020CZEMartin Sobotka + Kozáková Klára Wild team NEJVĚTŠÍ D 10.2.2020
13.2.2020CZEMáslo Jiří NEJVĚTŠÍ M1 19.2.2020
30.11.2019CZEMatula Zbynek NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
29.11.2019CZEMatyáštík Vít PSVB NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
21.11.2019CZEMazura Andrej + Aneta Pecharová SRTG Kolín NEJVĚTŠÍ D 23.11.2019
29.11.2019CZEMedžibrický Jozef OCR Čelákovice NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
30.12.2019CZEMerta David Diversity Beasts NEJVĚTŠÍ M2 nezaplaceno
1.12.2019CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
29.11.2019CZEMinařík Rostislav SRTG Nové Strašecí NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
30.11.2019CZEMlejnek Tomáš + Loskotová Marcela NEJVĚTŠÍ D 3.12.2019
27.12.2019CZEMoravcová Veronika NEJVĚTŠÍ Z1 27.12.2019
29.11.2019CZEMüller Marek Shybuj.cz NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
30.11.2019CZENeuwirth Luboš NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
30.12.2019CZENovák David Diversity Beasts NEJVĚTŠÍ M1 31.12.2019
8.1.2020CZENovák Lukáš Hoštka NEJVĚTŠÍ M1 8.1.2020
30.11.2019CZENovotný Tomáš #GLADIATORRACETEAM NEJVĚTŠÍ M2 4.12.2019
16.12.2019CZEPátek Jan NEJVĚTŠÍ M1 16.12.2019
25.2.2020CZEPavelková Anna Excalibur Race Team NEJVĚTŠÍ D nezaplaceno
8.1.2020CZEPeichl Jaroslav SRTG HK NEJVĚTŠÍ M1 10.1.2020
1.12.2019CZEPIVOŇKA Jaroslav Extra Brno NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
29.11.2019CZEPodhora Ondřej NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
24.2.2020CZEPodivinský Tomáš KOKTEJLY A SNY NEJVĚTŠÍ M1 nezaplaceno
29.11.2019CZEPolívka Štěpán SRTG Nové Strašecí NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
6.1.2020CZEPrantl Jiří + Mrázová Lucie Rebelové NEJVĚTŠÍ D 9.1.2020
22.12.2019CZEPrášil Jiří VOSA NEJVĚTŠÍ M2 24.12.2019
30.11.2019CZEProkešová Hana Dark Side Workout NEJVĚTŠÍ Z2 3.12.2019
7.1.2020CZEPrůša Milan #KluciBezTrika NEJVĚTŠÍ M1 8.1.2020
21.1.2020CZEPůža Patrik SRTG KOLÍN NEJVĚTŠÍ M1 25.1.2020
30.11.2019CZERajnoha Matěj Predator´s GYM NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
31.12.2019CZERampír Jiří Diversity Beasts NEJVĚTŠÍ M2 6.1.2020
31.12.2019CZERampírová Petra Diversity Beasts NEJVĚTŠÍ Z2 6.1.2020
16.12.2019CZEŘezníček David + Marie Raslová NEJVĚTŠÍ D 19.12.2019
1.12.2019CZEŘíha Pavel + Lucie Krejčová Písecké Zmije NEJVĚTŠÍ D 12.12.2019
11.12.2019CZERoth Zdeněk NEJVĚTŠÍ M1 12.12.2019
26.11.2019CZERoth Zdeněk NEJVĚTŠÍ M1 nezaplaceno
15.12.2019CZERožboud Tomáš NEJVĚTŠÍ M1 16.12.2019
1.12.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
14.11.2019CZERybišar Josef čvacht NEJVĚTŠÍ M2 19.11.2019
29.11.2019CZEŠafránek Michal + Turek Martin + Skolil Jiří + Freund Michal SRTG Kolín NEJVĚTŠÍ T 3.12.2019
30.11.2019CZEŠámal Jiří OCR Čelákovice NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
4.2.2020CZEŠašek Matěj gladiatorraceteam NEJVĚTŠÍ M2 4.2.2020
4.2.2020CZEŠašková Zuzana gladiatorraceteam NEJVĚTŠÍ Z2 4.2.2020
29.12.2019CZEŠebestík Ondřej NEJVĚTŠÍ M1 31.12.2019
30.11.2019CZEslemr Jakub NEJVĚTŠÍ M1 10.12.2019
11.12.2019CZESochor David NEJVĚTŠÍ M2 12.12.2019
17.11.2019CZESotona Petr NEJVĚTŠÍ M2 20.11.2019
13.12.2019CZESouček Jan Dýchavičné duo NEJVĚTŠÍ M2 21.12.2019
7.2.2020CZESouček Tomáš Rabbits Znojmo NEJVĚTŠÍ M1 11.2.2020
13.11.2019CZESpringle Marek NEJVĚTŠÍ M1 23.11.2019
29.11.2019CZEŠtembera Petr NEJVĚTŠÍ M2 3.12.2019
1.12.2019CZEŠtemberová Věra jElita NEJVĚTŠÍ Z2 nezaplaceno
7.12.2019CZESuchánek Petr NEJVĚTŠÍ M1 10.12.2019
30.12.2019CZESvačinová Veronika NEJVĚTŠÍ Z1 1.1.2020
29.11.2019CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team NEJVĚTŠÍ M2 10.12.2019
29.11.2019CZESvětlík Ondřej SRTG Lišov NEJVĚTŠÍ M1 3.12.2019
11.2.2020CZESvítilová Petra NEJVĚTŠÍ Z1 15.2.2020
29.11.2019CZESvoboda Honza NEJVĚTŠÍ M1 10.12.2019
5.2.2020CZESvoboda David NEJVĚTŠÍ M1 6.2.2020
21.11.2019CZESvobodová Mirka NEJVĚTŠÍ Z1 21.11.2019
25.1.2020CZETekverková Petra NEJVĚTŠÍ Z1 28.1.2020
13.12.2019CZETesař Lukáš Spolek ledoborců NEJVĚTŠÍ M2 15.12.2019
4.1.2020CZETillová Lucie NEJVĚTŠÍ Z2 6.1.2020
1.12.2019CZETocháčková Monika NEJVĚTŠÍ Z2 3.12.2019
29.11.2019CZETocháčková Tereza NEJVĚTŠÍ Z1 3.12.2019
30.12.2019CZETrestikova Michaela NEJVĚTŠÍ Z2 1.1.2020
13.12.2019CZETrnečka Pavel Dýchavičné duo NEJVĚTŠÍ M2 10.1.2020
30.12.2019CZETypltová Hana NEJVĚTŠÍ Z1 3.1.2020
11.12.2019CZEVágner Pavel NEJVĚTŠÍ M1 16.12.2019
25.12.2019CZEVencl Jakub TELUON NEJVĚTŠÍ M2 28.12.2019
3.2.2020CZEVilági Tomáš NEJVĚTŠÍ M1 5.2.2020
14.2.2020CZEVláčil Zdeněk NEJVĚTŠÍ M1 18.2.2020
2.2.2020CZEVlček Tomáš NEJVĚTŠÍ M1 3.2.2020
10.2.2020CZEVocetková Miroslava NEJVĚTŠÍ Z1 18.2.2020
23.12.2019CZEVyčichlo Tomáš Spartan Gym NEJVĚTŠÍ M2 28.12.2019