Startovní listina HRADECKÝ mid 2019

Statistika přihlášených

Trať
Sprint77
Mid38
Sprint BL14
JS10
Kategorie
BkjWBkjW - cyklista + 1 pes (ženy)14
SC21SC21 - jezdec na koloběžce + 1 - 2 psi (čistokrevní)13
SC2 SC2 - jezdec na koloběžce + 2 psi11
MSC2MSC2 - jezdec na koloběžce + 1 - 2 psi11
SC1SC1 - jezdec na koloběžce + 1 pes10
MBMB - jezdec + 3 - 6 psů7
MU1MU1 - jezdec + min. 7 psů (čistokrevní)7
BKJBKJ - cyklista + 1 pes6
CCWCCW - běžec + 1 pes (ženy)6
MB1MB1 - jezdec + 3 - 6 psů (čistokrevní - SH)5
BkjMBkjM - cyklista + 1 pes (muži)5
CCJMCCJM - běžec + 1 pes (mladší žáci, 7 - 10 let)4
SCSC - jezdec na koloběžce + 1 pes4
CCCC - běžec + 1 pes4
AA - jezdec + 5 - 8 psů4
MUMU - jezdec + min. 7 psů4
A1A1 - jezdec + 5 - 8 psů (čistokrevní - SH)3
C1C1 - jezdec + 2 - 4 psi (čistokrevní - SH)3
CCJDCCJD - běžec + 1 pes (dorost, 15 - 18 let)3
CCJSCCJS - běžec + 1 pes (starší žáci, 11 - 14 let)3
CC - jezdec + 2 - 4 psi3
C2C2 - jezdec + 2 - 4 psi (čistokrevní mimo SH)2
CCMCCM - běžec + 1 pes (muži)2
MCCMCC - běžec + 1 pes2
MB2MB2 - jezdec + 3 - 6 psů (čistokrevní mimo SH)1
MBkjMBkj - cyklista + 1 pes1
A2A2 - jezdec + 5 - 8 psů (čistokrevní mimo SH)1
Celkem přihlášených139

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.11.2019SVKBanoci Jaroslav SHT Haniska Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
8.11.2019CZEBartoš Martin Eurohusky Mid s licencí - 22,2 km MB nezaplaceno
14.11.2019SVKBedušová Sarah Speed4dogs Sprint s licencí - 6,2 km CCW nezaplaceno
12.11.2019CZEBeran Ondřej Svatá Trojice Mid s licencí - 22,2 km MB 12.11.2019
16.11.2019CZEBílek Dušan Musher klub JCC Mid s licencí - 22,2 km MBkj nezaplaceno
14.11.2019CZEBoudová Žaneta Sprint bez licence - 6,2 km CC nezaplaceno
11.11.2019CZEBrůna Zdeněk Hanácký musher club Mid s licencí - 22,2 km MU1 14.11.2019
17.11.2019CZEBrůnová Veronika Hanácký musher club Junior sprint - 2,2 km CCJM nezaplaceno
12.11.2019CZEBrzek M Czech Silver-Star Sprint s licencí - 6,2 km A1 13.11.2019
16.11.2019CZEChlumská Veronika Musher club Český ráj Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
15.11.2019POLCzerepak Piotr Mid s licencí - 22,2 km MB1 nezaplaceno
12.11.2019CZEDisman Karel Sprint s licencí - 6,2 km SC1 13.11.2019
13.11.2019CZEDoležal Zdeněk Sportovní klub KRAKONOŠ Sprint s licencí - 6,2 km BkjM nezaplaceno
7.11.2019CZEDraslarová Jana TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km SC1 11.11.2019
11.11.2019CZEErlebachová Aneta Junior sprint - 3-4 km CCJD nezaplaceno
11.11.2019CZEErlebachová Ilona Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
12.11.2019CZEFendrych Matěj Metujáčci Mid s licencí - 22,2 km MSC2 12.11.2019
11.11.2019CZEFendrych Jiří OBELIX Mid s licencí - 22,2 km MSC2 12.11.2019
16.11.2019SVKGregora Miroslav Shanaya Star Sprint s licencí - 6,2 km A nezaplaceno
5.11.2019CZEHabásko Roman ZeroDC Mid s licencí - 22,2 km MU1 11.11.2019
12.11.2019CZEHanuš Lukáš Metujáčci Mid s licencí - 22,2 km MSC2 12.11.2019
12.11.2019CZEHanuš Michal Svatá Trojice Mid s licencí - 22,2 km MB 12.11.2019
11.11.2019CZEHavlíčková Adéla Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
17.11.2019CZEHenychová Jana Mid s licencí - 22,2 km MU1 nezaplaceno
7.11.2019CZEHinterberger-Kabbani Barbara Team Trailsports Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
11.11.2019CZEHladká Tereza Musher klub JCC Sprint s licencí - 6,2 km BkjW 12.11.2019
11.11.2019CZEHladký Jan Musher klub JCC Sprint s licencí - 6,2 km CCM nezaplaceno
16.11.2019CZEHladovcová Klára Grey Wolf Sprint s licencí - 6,2 km A1 nezaplaceno
11.11.2019CZEHrabal David 3 - Obří skály Mid s licencí - 22,2 km MU1 14.11.2019
11.11.2019CZEHrabalová Pavlína Musher klub Obří skály Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
17.11.2019CZEHrabica Lukáš Sprint s licencí - 6,2 km A nezaplaceno
16.11.2019CZEHurych Jaromír MC Metuje Sprint s licencí - 6,2 km A2 nezaplaceno
15.11.2019CZEHutník Antonín MC Metuje Sprint s licencí - 6,2 km C2 nezaplaceno
14.11.2019CZEJakoubková Romana Sprint bez licence - 6,2 km BKJ nezaplaceno
16.11.2019CZEJanouch Josef Sprint bez licence - 6,2 km BKJ nezaplaceno
5.11.2019CZEJanouchová Viktorie Finally team Sprint bez licence - 6,2 km SC 11.11.2019
12.11.2019CZEJanovská Radmila Karpatský kynologický klub Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
14.11.2019CZEJeník Štěpán Sprint bez licence - 6,2 km BKJ nezaplaceno
15.11.2019CZEKdýr Marian TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km BkjM nezaplaceno
15.11.2019CZEKdýrová Sára TJ Sokol Maxičky Junior sprint - 2,2 km CCJS nezaplaceno
7.11.2019AUTKögl Nina Team Trailsports Sprint s licencí - 6,2 km CCW nezaplaceno
5.11.2019CZEKoláček Patrik Mid s licencí - 22,2 km MSC2 5.11.2019
7.11.2019CZEKonvalinová Aneta Tj Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
9.11.2019CZEKrček Alfréd Sprint s licencí - 6,2 km SC21 12.11.2019
16.11.2019CZEKřížek Jiiří MC Metuje Mid s licencí - 22,2 km MSC2 nezaplaceno
6.11.2019CZEKrížek Jiří MC Metuje Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
12.11.2019CZEKrupička Petr FITMIN team Sprint s licencí - 6,2 km BkjM nezaplaceno
9.11.2019CZEKubíček Lubomír Mid s licencí - 22,2 km MB nezaplaceno
15.11.2019CZEKučerová Hana TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
5.11.2019CZEKužmová Šárka Sprint bez licence - 6,2 km CC 14.11.2019
6.11.2019CZEKynclová Zuzana Sprint s licencí - 6,2 km CCW 11.11.2019
8.11.2019SVKLakatošová Daniela Sprint bez licence - 6,2 km BKJ nezaplaceno
15.11.2019CZELehká Zorka MC Český ráj Junior sprint - 3-4 km CCJD nezaplaceno
14.11.2019SVKLindner Richard Slovakia Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
17.11.2019CZELovas Matěj Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
9.11.2019CZELukeš Jan Končinská bouda Mid s licencí - 22,2 km MU1 11.11.2019
10.11.2019AUTLutz Tatjana Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
5.11.2019CZEMach Ondřej Musher club Český ráj Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
7.11.2019CZEMacoun Jakub Musher club Český ráj Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
9.11.2019CZEMamula Martin MK Obří skály Mid s licencí - 22,2 km MSC2 nezaplaceno
17.11.2019CZEMarešová Nicole Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
17.11.2019CZEMarešová Nicole Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
6.11.2019CZEMencák Jiří Fitmin - M.C.Metuje Sprint s licencí - 6,2 km C nezaplaceno
6.11.2019CZEMencák Jiří Fitmin - M.C.Metuje Sprint s licencí - 6,2 km BkjM nezaplaceno
6.11.2019CZEMüller Lukáš Mid s licencí - 22,2 km MSC2 14.11.2019
6.11.2019CZEMüllerová Lucie Mid s licencí - 22,2 km MB1 14.11.2019
5.11.2019CZEMundilová Monika RUFFIANS LEGEND Mid s licencí - 22,2 km MSC2 nezaplaceno
5.11.2019CZEMyšáková Sandra Sprint bez licence - 6,2 km CC 14.11.2019
7.11.2019CZENešněrová Dagmar Zero DC Sprint s licencí - 6,2 km C 11.11.2019
17.11.2019CZENovák Daniel Junior sprint - 2,2 km CCJM nezaplaceno
14.11.2019CZEOdložilík Radim Karpatský kynologický klub Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
17.11.2019CZEPažúr Miroslav Husky team Orava Mid s licencí - 22,2 km MB nezaplaceno
11.11.2019CZEPechánková Dita Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
5.11.2019CZEPešková Alena Mid s licencí - 22,2 km MU1 5.11.2019
6.11.2019CZEPetráčková Eliška Sprint bez licence - 6,2 km SC nezaplaceno
5.11.2019CZEPfeifer Erik Eurohusky Mid s licencí - 22,2 km MB nezaplaceno
5.11.2019CZEPfeifer Pavel Sportovní klub KRAKONOŠ Mid s licencí - 22,2 km MU nezaplaceno
11.11.2019CZEPolishchuk Oleksiy MC Metuje Sprint s licencí - 6,2 km SC21 14.11.2019
16.11.2019CZEPospíšil Petr Zero DC/Kostka Sprint s licencí - 6,2 km BkjM nezaplaceno
16.11.2019CZEPospíšilová Markéta Zero DC/Kostka Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
12.11.2019CZEPospíšilová Monika Sprint bez licence - 6,2 km CC 14.11.2019
17.11.2019CZEPotměšil Matyáš M.C.Metuje Junior sprint - 3-4 km CCJD nezaplaceno
17.11.2019CZEProkopová Marie Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
17.11.2019CZEProkopová Marie Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
9.11.2019POLPtaś Łukasz Ptaś Sled Dog Racing Team Mid s licencí - 22,2 km MU nezaplaceno
15.11.2019CZERašková Taťána Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
10.11.2019SVKReguli Jakub Husky team Orava Sprint s licencí - 6,2 km A nezaplaceno
15.11.2019CZEŘehout Martin Mushing team Přírodní Park Česká Kanada s.r.o. Mid s licencí - 22,2 km MU nezaplaceno
14.11.2019CZERez Martin Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
14.11.2019CZERezová Lenka Sprint s licencí - 6,2 km SC21 nezaplaceno
17.11.2019CZERousek Miloslav MC Metuje Sprint bez licence - 6,2 km SC nezaplaceno
13.11.2019CZERožňová Anna Hanácký MC Mid s licencí - 22,2 km MSC2 nezaplaceno
11.11.2019CZESágnerová Lucie TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
12.11.2019CZESchönová Lucie Hanácký mushers club Sprint s licencí - 6,2 km SC2 13.11.2019
13.11.2019CZEŠevelová Marie Tj sokol Maxicky Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
12.11.2019CZEŠevelová Marie TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
11.11.2019CZEŠimáňová Lucie MK JCC Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
15.11.2019CZEŠimčíková Vendula Sprint bez licence - 6,2 km BKJ nezaplaceno
7.11.2019CZEŠkvrnová Adéla Musher club Český ráj Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
14.11.2019CZESmetanová Karolína Musher club Český ráj Sprint s licencí - 6,2 km CCW nezaplaceno
6.11.2019CZESoldanová Kateřina Mid s licencí - 22,2 km MSC2 12.11.2019
10.11.2019DEUSoukup Petr Krušnohorský sportovní klub psích spřežení Mid s licencí - 22,2 km MCC nezaplaceno
16.11.2019CZEŠoupal Pavel GERRY Team Mid s licencí - 22,2 km MB1 nezaplaceno
17.11.2019CZESpilka Kryštof TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
15.11.2019CZEŠplouchal Pavel Mid s licencí - 22,2 km MB1 nezaplaceno
8.11.2019CZEStaňková Eva Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
14.11.2019CZEStejskal Ondřej Mid s licencí - 22,2 km MB1 14.11.2019
12.11.2019CZEStejskal Jiří Zelení dědkové Sprint s licencí - 6,2 km C1 13.11.2019
12.11.2019CZEŠtěpánková Martina FITMIN team Sprint s licencí - 6,2 km CCW nezaplaceno
12.11.2019CZEŠtěpánková Martina FITMIN team Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
15.11.2019CZEŠtípalová Hana TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
15.11.2019CZEŠtípalová Hana TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
17.11.2019CZEStraka Zdenek MKJCCC Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
10.11.2019CZEStraka Zdeněk MK JCC Sprint s licencí - 6,2 km SC1 nezaplaceno
9.11.2019CZEStřihavka Vladimír karny vrh woe Sprint s licencí - 6,2 km A1 12.11.2019
12.11.2019CZEŠturzová Karolína Junior sprint - 2,2 km CCJS nezaplaceno
9.11.2019CZESvoboda Petr Sprint s licencí - 6,2 km C2 nezaplaceno
13.11.2019CZESvobodová Petra Sprint s licencí - 6,2 km SC21 14.11.2019
13.11.2019CZESvobodová Kristýna Junior sprint - 2,2 km CCJM 14.11.2019
11.11.2019SVKThill Emmanuel Luxemburg sleddog team Mid s licencí - 22,2 km MU1 nezaplaceno
15.11.2019CZETobiášek Michal CALIBRA, Non-stop Sprint s licencí - 6,2 km C nezaplaceno
13.11.2019CZETomášek Miloš Sprint s licencí - 6,2 km C1 nezaplaceno
6.11.2019POLTomaszewski Maciej Mid s licencí - 22,2 km MU 12.11.2019
13.11.2019CZETyasko Yuriy Sprint bez licence - 6,2 km BKJ nezaplaceno
17.11.2019CZEUrbánek Jiří MC METUJE Sprint s licencí - 6,2 km CCM nezaplaceno
9.11.2019CZEVargová Martina Obří skály Mid s licencí - 22,2 km MSC2 nezaplaceno
10.11.2019CZEVeselá Alena Brita Mid s licencí - 22,2 km MCC 13.11.2019
6.11.2019CZEVlčková Bára MK Obří Skály Sprint s licencí - 6,2 km A nezaplaceno
17.11.2019CZEVočadlová Tereza MK Tlapky v tahu Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
7.11.2019CZEVondráček David Mid s licencí - 22,2 km MB2 nezaplaceno
16.11.2019CZEVondrů Tomáš kuže líný Mid s licencí - 22,2 km MB nezaplaceno
11.11.2019CZEWimmer Jan Sprint s licencí - 6,2 km SC21 12.11.2019
16.11.2019CZEZapletalová Kateřina TJ Sokol Maxičky Sprint s licencí - 6,2 km BkjW nezaplaceno
4.11.2019CZEZasadil Roman MC METUJE Sprint s licencí - 6,2 km C1 5.11.2019
5.11.2019CZEZasadilová Tereza Junior sprint - 2,2 km CCJS 14.11.2019
5.11.2019CZEZasadilová Zuzana Junior sprint - 2,2 km CCJM 14.11.2019
16.11.2019CZEZelenková Pavlína MC Metuje Sprint s licencí - 6,2 km CCW nezaplaceno
17.11.2019CZEŽeníšek Michal Fitmin Sprint s licencí - 6,2 km SC2 nezaplaceno
17.11.2019CZEŽeníšek Michal Fitmin Sprint bez licence - 6,2 km SC nezaplaceno