Startovní listina NOVOROČNÍ BĚH - 20. ročník běžeckého závodu

Statistika přihlášených

Trať
5,4 km79
2,7 km32
Kategorie
BMuži 40 - 49 let22
AMuži do 39 let15
HŽeny 45 - 54 let12
CMuži 50 - 59 let9
FŽeny do 34 let7
BFMMuži 6
BFZŽeny 6
GŽeny 35 - 44 let6
HAChlapci do 10 let5
DMuži 60 - 69 let5
DBDívky 11- 14 let5
HBChlapci 11- 14 let4
DADívky do 10 let3
IŽeny 55 a více let3
HCChlapci 15 - 17 let2
DCDívky 15 - 17 let1
Celkem přihlášených111

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
21.12.2019CZEAdam Ondřej 5,4 km A 24.12.201986
22.12.2019CZEAdamcová Andrea Vlašim 5,4 km H 24.12.201989
22.12.2019CZEAdamec Jiří Vlašim Buď fit HC 24.12.201990
10.12.2019CZEAlbertová Eva 5,4 km F 14.1.202025
11.12.2019CZEAnděl Jaroslav Chabeřice 5,4 km B 12.12.201927
26.12.2019CZEBořilová Magdaléna 5,4 km I 28.12.201941
20.12.2019CZEBouberle Vojtěch 5,4 km D 21.12.201940
22.12.2019CZEBrožík Ivan Atletika Benešov Buď fit HB 24.12.201975
22.12.2019CZEBrožíková Marie Atletika Benešov Buď fit DA 24.12.201976
24.12.2019CZEBursík Martin 5,4 km B 28.12.201972
22.12.2019CZEČastvaj Daniel 5,4 km B 24.12.201987
21.12.2019CZEChlumský Jan Atletika Benešov Buď fit HB 24.12.201985
8.12.2019CZECinka Ivan Atletika Benešov 5,4 km D 10.12.201914
24.12.2019CZEDejmek Pavel Chlístov 5,4 km B 28.12.201959
23.12.2019CZEDonát Martin Yedoo 5,4 km B 28.12.201974
8.12.2019CZEDubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou Buď fit BFM 10.12.201916
15.12.2019CZEDvořák Stanislav 5,4 km A 28.12.201958
17.12.2019CZEDvořáková Lucie Buď fit BFZ 19.12.201936
10.12.2019CZEEliáš Miroslav 5,4 km A 10.12.20194
13.12.2019CZEFiala Radovan Benešovský běžecký klub 5,4 km B 16.12.201921
18.12.2019CZEFialová Blanka Benešovský běžecký klub 5,4 km G 18.12.201922
27.12.2019CZEFojtů Petr Běhej Poděbrady 5,4 km A 31.12.2019115
8.12.2019CZEFulín Václav BBK Benešov 5,4 km D 10.12.201915
25.11.2019CZEGavroňová Irena 5,4 km H 28.11.20198
25.12.2019CZEGötz Miroslav 5,4 km B 31.12.2019110
27.12.2019CZEHájek Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5,4 km A 30.12.201995
14.12.2019CZEHalenka Martin 5,4 km A 24.12.201981
9.12.2019CZEHandl Jan SK ALMA Benešov 5,4 km B 10.12.20191
13.12.2019CZEHlom Petr 5,4 km A 16.12.201928
30.11.2019CZEHrdá Klára 5,4 km G 10.12.201912
24.11.2019CZEHrdinková Lucie 5,4 km G 26.11.20195
23.12.2019CZEHrubá Eva Buď fit BFZ 28.12.201970
23.12.2019CZEHulínská Renáta Spartan Gym 5,4 km H 24.12.201979
23.12.2019CZEHulínský Roman Spartan Gym 5,4 km C 24.12.201980
24.12.2019CZEHuptys Matyáš Buď fit HA 28.12.201963
25.12.2019CZEJahoda Vít Benešovský běžecký klub 5,4 km A 28.12.201950
17.12.2019CZEJančík Dominik 5,4 km A 17.12.201934
9.12.2019CZEjančíková hana 5,4 km H 10.12.201919
23.12.2019CZEJánošík Dominik Vlašim Buď fit HB 28.12.201962
23.12.2019CZEJánošík Rudolf Vlašim 5,4 km B 28.12.201965
27.12.2019CZEJanoušková Olga Čochtan-parta 5,4 km H 28.12.201956
26.12.2019CZEJiroušková Hana Znosim 5,4 km H 28.12.201964
10.12.2019CZEJohnová Ludmila Kuželky na olympiádu 5,4 km F 10.12.201924
27.12.2019CZEKadeřábek Marek 5,4 km A 28.12.201957
9.12.2019CZEkliner miloslav 5,4 km C 10.12.201918
10.12.2019CZEKočovská Pavlína Senohraby Buď fit BFZ 12.12.20199
10.12.2019CZEKočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 5,4 km B 12.12.201910
20.12.2019CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 5,4 km C 24.12.201982
16.12.2019CZEKulda Martin 5,4 km B 17.12.201933
7.12.2019CZELebeda Petr TT Astra Benešov 5,4 km B 10.12.201913
19.12.2019CZELiška Jiří Koutečtí Gladiároři 5,4 km A 21.12.201939
25.11.2019CZELupačová Jaroslava 5,4 km H 28.11.20196
27.12.2019CZEMachačková Barbora Lišáci Buď fit BFZ 29.12.201999
27.12.2019CZEMachačková Barbora Lišáci 5,4 km F 29.12.201997
22.12.2019CZEMachainová Zdeňka Protherm Buď fit BFZ 24.12.201983
27.12.2019CZEMachan Filip Buď fit HB 28.12.201944
27.12.2019CZEMachan Vladimír 5,4 km B 28.12.201943
27.12.2019CZEMachanová Kateřina Buď fit DA 28.12.201945
26.12.2019CZEMařík Michal 5,4 km B 28.12.201960
15.12.2019CZEMartínek David Buď fit BFM 16.12.201932
18.12.2019CZEMerašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic s.r.rr 5,4 km I 21.12.201938
27.12.2019CZENovák Daniel Buď fit HA 31.12.2019111
27.12.2019CZENovák Rostislav Buď fit BFM 31.12.2019113
27.12.2019CZENováková Sára Buď fit DC 31.12.2019112
11.11.2019CZENováková Alena 5,4 km G 13.11.20193
27.12.2019CZEOttl Lukáš Buď fit HA 29.12.2019101
27.12.2019CZEOttlová Táňa atletika benešov Buď fit DB 29.12.201996
27.12.2019CZEOttlová Šárka atletika benešov Buď fit DA 29.12.2019100
16.12.2019CZEPejša Jan smí být prázdné 5,4 km B 28.12.201961
26.12.2019CZEPelikán Karel Benešovský běžecký klub 5,4 km B 31.12.2019106
26.12.2019CZEPelikánová Linda Benešovský běžecký klub 5,4 km F 31.12.2019105
26.12.2019CZEPelikánová Lucie Atletika Benešov Buď fit DB 31.12.2019104
22.12.2019CZEPicková Jana Chramiště 5,4 km H 24.12.201977
27.12.2019CZEPlachá Linda Buď fit DB 31.12.2019107
27.12.2019CZEPlachá Jana Buď fit BFZ 31.12.2019114
27.12.2019CZEPlachý Daniel SK Benešov U8 Buď fit HA 31.12.2019108
27.12.2019CZEPlachý Lukáš Buď fit BFM 31.12.2019116
20.12.2019CZEPlášil Matěj Sokol Senohraby 5,4 km A 24.12.201991
20.12.2019CZEPlášilová Kateřina Sokol Senohraby 5,4 km G 24.12.201993
23.12.2019CZEPrchalová Jana Adventní běhání 5,4 km H 28.12.201973
27.12.2019CZEPrchlík Adam Benešovský běžecký klub Buď fit HC 28.12.201955
27.12.2019CZEPrchlíková Barbora Benešovský běžecký klub 5,4 km H 28.12.201954
10.12.2019CZEPřibylová Lucie 5,4 km F 12.12.201926
23.12.2019CZEProcházková Hana 5,4 km H 28.12.201971
27.12.2019CZEPudil Karel 5,4 km D 28.12.201953
27.12.2019CZEPudilová Anežka 5,4 km F 28.12.201951
20.12.2019CZESchovánek Milan Krčský les B 5,4 km C 24.12.201992
17.12.2019CZESehnal Adrien SC Radotín 5,4 km D 30.12.201994
29.11.2019CZEŠibrava Stanislav Zruč nad Sázavou 5,4 km A 10.12.201911
27.12.2019CZESilvey Olivia Sokol Senohraby Buď fit DB 28.12.201942
7.11.2019CZEŠíma Jiří sportreg 5,4 km B 12.11.20192
27.12.2019CZESkála Radek 5,4 km B 31.12.2019109
27.12.2019CZESlunečko Jindřich TT Astra Benešov 5,4 km C 28.12.201946
27.12.2019CZESmejkal Aleš Buď fit BFM 29.12.2019103
27.12.2019CZESmejkal Aleš Lišáci Buď fit HA 29.12.2019102
27.12.2019CZESmejkal Aleš 5,4 km B 29.12.201998
20.12.2019CZEStojanov Vladimír TJ Zbořený Kostelec 5,4 km A 28.12.201969
9.12.2019CZEStolárik Peter Benešovský běžecký klub 5,4 km C 10.12.201917
18.12.2019CZEStožický Petr 5,4 km B 20.12.201937
20.12.2019CZETrombala Pavel Rajec tým 5,4 km A 24.12.201984
20.12.2019CZETruhlářová Elena Sokol Kobylisy 5,4 km I 24.12.201988
17.12.2019CZETůma Jiří Spartak Vlašim 5,4 km C 21.12.201935
27.12.2019CZEValášek Tomáš Buď fit BFM 28.12.201952
15.12.2019CZEVolková Lucie 5,4 km F 16.12.201931
27.12.2019CZEVorlová Anežka Buď fit DB 28.12.201948
25.11.2019CZEVycpálek Pavel 5,4 km C 28.11.20197
26.12.2019CZEWagner Jan 5,4 km C 28.12.201967
26.12.2019CZEWagnerová Jitka 5,4 km H 28.12.201968
27.12.2019CZEZeman Petr TT Astra Benešov 5,4 km B 28.12.201947
15.12.2019CZEZoubcová Lenka AngecoTeam 5,4 km G 16.12.201930
15.12.2019CZEZubec Ondrej AngecoTeam 5,4 km B 16.12.201929