Startovní listina EXCALIBUR RACE - Zimní závod Hornický skanzen Mayrau

Statistika přihlášených

Trať
ER288
DZ34
Kategorie
M1Muži do 39 let106
Z1Ženy do 39 let57
DDvojice48
M2Muži 40 a více let43
Z2Ženy 40 a více let18
TTýmy (čtyřčlenné)16
H1Holky 5-7 let9
K1Kluci 5-7 let7
K3Kluci 10-12 let7
H3Holky 10-12 let6
H2Holky 8-9 let3
K2Kluci 8-9 let2
Celkem přihlášených322

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
31.10.2019CZEAberle Jiří + Veronika Provazníková Gladiator Race Team ER D 5.11.2019
18.11.2019CZEAberle Petr OCRUNITED TEAM ER M2 19.11.2019
31.1.2020CZEAdam Matěj Fitness life Liberec ER M1 3.2.2020
31.1.2020CZEAdam Martin Fitness Life Liberec ER M2 3.2.2020
28.10.2019CZEBabinčáková Veronika ER Z1 29.10.2019
31.12.2019CZEBartoš Jan ER M1 3.1.2020
26.1.2020CZEBartosova Katerina + Holzbach Jan ER D 4.2.2020
22.1.2020CZEBašek Karel ER M1 30.1.2020
4.1.2020CZEBaškovská Kateřina Holky z Vršovky ER Z1 7.1.2020
9.1.2020CZEBebr Lukáš OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
10.10.2019CZEBenešová Kateřina + Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM ER D 14.10.2019
20.11.2019CZEBevelágua Ladislav #OCRunited ER M1 22.11.2019
31.10.2019CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM ER M1 1.11.2019
22.1.2020CZEBischofová Viktorie ER Z1 30.1.2020
5.2.2020CZEBlahuta Bastian Gladiator training Kralupy DZ K1 6.2.2020
18.10.2019CZEBobek Jiri Extra Brno ER M1 22.10.2019
17.1.2020CZEBouchnerová Alena Spartan Training Group Česká Lípa ER Z2 17.1.2020
31.1.2020CZEBrabec Tomáš ER M1 4.2.2020
26.11.2019CZEBrejníková Kristýna STG Mělník ER Z1 27.11.2019
28.11.2019CZEBrožovský Dennis ER M1 29.11.2019
3.2.2020CZEBrychtová Kateřina ER Z2 5.2.2020
9.1.2020CZEBudková Jana OCR Čelákovice ER Z2 9.1.2020
13.1.2020CZEBůžek Adam + Bůžek Martin 2Gods ER D 14.1.2020
5.2.2020CZEČermák Martin OCR Čelákovice ER M2 5.2.2020
24.10.2019CZEČervená Alena DZ H2 1.11.2019
24.10.2019CZEČervená Helena DZ H3 1.11.2019
23.10.2019CZEČervená Valešová Petra + Červený Ladislav + Hanušová Karolína + Vít Jan ER T 1.11.2019
28.11.2019CZEČervený Daniel ER M1 3.12.2019
9.1.2020CZEChassang Romain OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
21.10.2019CZEChwastek Vladimír RSáci ER M2 31.10.2019
20.12.2019CZEČiháková Alexandra STG Rychnov nad Kněžnou ER Z2 23.12.2019
17.12.2019BELDe Bolle Seth #Predatorbracho ER M1 20.12.2019
24.10.2019CZEDebnár Petr MŮJ GYM ER M1 25.10.2019
27.12.2019CZEDibelka Lukáš ER M1 30.12.2019
31.12.2019CZEDoleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou ER M2 6.1.2020
18.10.2019CZEDoležal Roman Sofa Predators ER M1 21.10.2019
28.1.2020CZEDopita Pavel Workout Vrahovice ER M2 5.2.2020
31.10.2019CZEDošková Barbora ER Z1 12.11.2019
13.10.2019CZEDrinka Filip ER M1 14.10.2019
1.2.2020CZEDušková Eliška DZ H1 4.2.2020
15.1.2020CZEDvořák Tomáš STG Kladno ER M2 15.1.2020
28.12.2019CZEDvořák Antonín SRTG Praha ER M1 31.12.2019
26.12.2019CZEEichler Tomáš Xrace ER M1 27.12.2019
21.10.2019CZEExner Jakub ER M1 22.10.2019
9.1.2020CZEFabián Jan OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
24.1.2020CZEFiala Radim + Vacková Lucie RSáci ER D 29.1.2020
18.10.2019CZEFiala Martin OCR LOOSERS ER M1 23.10.2019
31.10.2019CZEFilková Martina MŮJ GYM ER Z1 8.11.2019
5.2.2020CZEFleischmannová Ludmila OCR Čelákovice ER Z1 5.2.2020
28.1.2020CZEFormanová Eliška RSáci Příbram DZ H1 31.1.2020
5.2.2020CZEFortelka Jiří OCR Čelákovice ER M1 5.2.2020
24.12.2019CZEGermánová Nikoleta + Jakub Pátek #unbrokenandbetterthanother ER D 27.12.2019
28.11.2019CZEGončarov Jurij ER M1 2.12.2019
19.12.2019CZEGonzol Tomáš + Šárka Pavlová meac ER D 20.12.2019
5.11.2019CZEGrabmüllerová Tereza MŮJ GYM ER Z1 5.11.2019
22.1.2020CZEGrabmüllerová Isabella DZ H1 23.1.2020
3.2.2020CZEGroger Karel #GLADIATORRACETEAM+ ER M2 10.2.2020
31.10.2019CZEHampejsová Jiřina ER Z1 1.11.2019
29.10.2019CZEHampejsová Martina Rozběháme Kamenici ER Z1 29.10.2019
27.1.2020CZEHartlová Majda #GLADIATORRACETEAM DZ H3 28.1.2020
16.11.2019CZEHartlová Michaela + Hartl Petr ER D 5.12.2019
21.1.2020CZEHlaváček Tadeáš DZ K3 22.1.2020
3.2.2020CZEHoffmannová Veronika ER Z1 6.2.2020
30.10.2019CZEHofman Daniel ER M1 31.10.2019
3.2.2020CZEHoleček Vojtěch GladiatorRaceTeam ER M1 3.2.2020
26.11.2019CZEHonzík Jaroslav Svídnický Extrém ER M1 27.11.2019
5.2.2020CZEHonzu Jiri + Adámková Andrea Team Ironman ER D 7.2.2020
11.12.2019CZEHornych Michal + Jan Šimek + Jiří Moc + Jan Šmejkal AutoBranka ER T 11.12.2019
24.1.2020CZEHošek Jakub ER M1 27.1.2020
29.1.2020CZEHousková Natálie Gladiators ER Z1 29.1.2020
13.1.2020CZEHrdlička Martin ER M1 20.1.2020
10.1.2020CZEHuňáková Michaela Gladiator Race Team ER Z1 16.1.2020
28.10.2019CZEHusáková Lucie Můj gym ER Z1 5.11.2019
10.10.2019CZEILAVSKÝ ROMAN ER M2 15.10.2019
31.1.2020CZEInneman David + Tomášková Martina Davídek a Martinka ER D 4.2.2020
24.1.2020CZEJahelka Jáchym RSáci Příbram DZ K1 29.1.2020
31.10.2019CZEJakoubek Jan ER M2 4.11.2019
4.2.2020CZEJakub Jan OCR Čelákovice ER M1 4.2.2020
15.1.2020CZEJarošová Pavla ER Z1 16.1.2020
30.11.2019CZEJásek Vladislav Drunken Idiots ER M1 3.12.2019
30.11.2019CZEJelínek Jaromír ER M2 10.12.2019
30.11.2019CZEJelínková Dagmar Run magazine team ER Z2 10.12.2019
8.1.2020CZEJiricka Antonin ER M2 10.1.2020
9.1.2020CZEJirků Milan OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
31.10.2019CZEJůna Václav ER M2 6.11.2019
27.1.2020CZEKalaš Matyáš RSáci Příbram DZ K1 31.1.2020
31.12.2019CZEKapoun Lukáš Mutějovický válec ER M1 7.1.2020
9.1.2020CZEKarbula Radek OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
9.1.2020CZEKarbulová Ivana OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
1.11.2019CZEKasíková Patricie Můj Gym ER Z1 4.11.2019
31.1.2020CZEKinská Kateřina LionsTeamOCR ER Z1 7.2.2020
13.10.2019CZEKlaška Martin #GLADIATORRACETEAM ER M1 14.10.2019
31.10.2019CZEKnobloch Lukáš + Lopourová Kristýna SRTG Nové Strašecí ER D 5.11.2019
20.11.2019CZEKnotková Monika + Jiří Šteiner + Roman Doležal + Ondřej Palička Sofa Predators ER Z1 20.11.2019
9.10.2019CZEKocián Vojtěch V Cíli padnu ER M1 11.10.2019
31.12.2019CZEKodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou ER M2 3.1.2020
18.1.2020CZEKolářová Lenka SRTG Holýšov ER Z1 21.1.2020
9.1.2020CZEKonrádová Jitka OCR Čelákovice ER Z2 9.1.2020
12.1.2020CZEKopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM ER M2 14.1.2020
13.1.2020CZEKopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM DZ K1 17.1.2020
13.1.2020CZEKopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM DZ H1 17.1.2020
13.1.2020CZEKopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM DZ H3 17.1.2020
9.10.2019CZEKopečný David Můj Gym ER M1 10.10.2019
31.10.2019CZEKopernický Daniel Koprrrr77 ER M1 1.11.2019
3.1.2020CZEKopřiva Petr ER M1 8.1.2020
3.1.2020CZEKošťák Jaroslav ER M2 8.1.2020
3.1.2020CZEKošťák Jan ER M2 8.1.2020
23.10.2019CZEKostková Romana Můj Gym ER Z1 25.10.2019
19.10.2019CZEKoudelkova Lucie ER Z1 23.10.2019
3.2.2020CZEKoutník Jiří + Alena Medková ER D 10.2.2020
15.1.2020CZEKrál Tomáš SRTG Praha ER M1 23.1.2020
2.2.2020CZEKrálík Petr + Jana Webrová plzeňáci ER D 4.2.2020
4.2.2020CZEKrampera Ivo OCR Čelákovice ER M1 4.2.2020
12.1.2020CZEKratochvíl Pavel ER M1 14.1.2020
31.1.2020CZEKřišťan Zdeněk ER M2 5.2.2020
31.10.2019CZEKrumbholzova Alena jinej gang ER Z2 4.11.2019
9.1.2020CZEKrupička Jiří OCR Čelákovice ER M2 9.1.2020
30.10.2019CZEKrupka Milan Dyckystone ER M1 1.11.2019
5.2.2020CZEKubeček Antonín ProBro ER M1 7.2.2020
9.1.2020CZEKubešová Tereza OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
28.10.2019CZEKudrna Miloš OCR Hunters ER M2 29.10.2019
30.11.2019CZEkulišan Karel ER M1 2.12.2019
26.1.2020CZEkuncl martin ER M1 30.1.2020
26.1.2020CZEKupková Václava RSáci Příbram ER Z1 31.1.2020
27.1.2020CZEKupková Kateřina RSáci Příbram DZ H1 31.1.2020
26.1.2020CZEKupková Šárka RSáci Příbram ER Z1 30.1.2020
29.12.2019CZEKuropatnická Zuzana Gladiator ER Z1 3.1.2020
9.1.2020CZEKuželíková Zuzana OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
22.11.2019CZEKyrych Michaela Můj gym ER Z1 26.11.2019
19.1.2020CZEKyrych Natálie Můj gym DZ H1 21.1.2020
29.10.2019CZELacina Josef SRTG Beroun ER M2 7.11.2019
16.1.2020CZELesňák Tomáš + Blažková Jitka + Oličová Kačulilinka + Teplý Petr Fááákt hustýýý ER T 23.1.2020
31.12.2019CZELiebezeitová Eva Mutějovický válec ER Z2 1.1.2020
4.2.2020CZELinka Milan CASIA Excalibur race Team ER M1 4.2.2020
29.10.2019CZELipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM ER Z1 31.10.2019
31.1.2020CZELöffler Erik Spartan gym ER M1 11.2.2020
14.11.2019CZELukeš Petr STS Chvojkovice Brod ER M1 15.11.2019
9.12.2019CZEMach Jiří Můj Gym ER M2 10.12.2019
1.2.2020CZEMacharáček Roman ER M2 4.2.2020
28.1.2020CZEMacharáčková Karolina ER Z2 4.2.2020
9.1.2020CZEMachura Petr OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
31.12.2019CZEMalinová Klára STG Rychnov nad Kněžnou ER Z1 8.1.2020
29.10.2019CZEMaloň Tomáš Predator workout Brno ER M1 30.10.2019
29.11.2019CZEManolevski Michael ER M2 2.12.2019
1.1.2020CZEMarek Aleš Mutějovický válec ER M2 7.1.2020
9.1.2020CZEMarhulová Martina OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
29.11.2019CZEMatoušek Lukáš ER M1 2.12.2019
29.11.2019CZEMatoušková Eva ER Z2 2.12.2019
6.1.2020CZEMelč Jan Mutějovický válec ER M1 7.1.2020
3.1.2020CZEMelichar Tomáš DZ K2 7.1.2020
6.1.2020CZEMerenyi David SRTG Praha ER M1 9.1.2020
30.10.2019CZEMertl Michal Dyckystone ER M1 4.11.2019
27.1.2020CZEMezerová Kateřina Rachot lebek ER Z2 28.1.2020
3.2.2020CZEMolnárová Nikola DZ H3 11.2.2020
30.10.2019CZEMoravec Tomáš ER M1 4.11.2019
27.11.2019CZEMoupic Jan #GladiatorRaceTeam ER M2 28.11.2019
3.2.2020CZEMoupic Martin GladiatorRaceTeam DZ K3 4.2.2020
9.1.2020CZEMraček Lukáš OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
4.2.2020CZEMüller Marek Shybuj.cz ER M1 5.2.2020
30.1.2020CZEMusil Petr + Maleček Jaroslav ER D 1.2.2020
5.11.2019CZENajmanová Alena ER Z1 6.11.2019
26.11.2019CZENavrátilová Alena SRTG Otrokovice ER Z2 28.11.2019
25.10.2019CZENěmcová Vendula + Moravec Martin ER D 5.11.2019
28.10.2019CZENěmec Ladislav ER M1 29.10.2019
25.1.2020CZENová Petra Gladiators Kralupy ER Z1 4.2.2020
31.10.2019CZENovák Lukáš ER M1 4.11.2019
26.11.2019CZENovák Ondřej ER M1 27.11.2019
10.10.2019CZENováková Iva ER Z1 15.10.2019
31.1.2020CZENový Jaroslav LionsTeamOCR ER M1 4.2.2020
20.12.2019CZEOlšavský Nikolas STG Rychnov nad Kněžnou ER M1 23.12.2019
20.12.2019CZEOlšavský Marian STG Rychnov nad Kněžnou ER M1 23.12.2019
22.12.2019CZEOnderková Monika ER Z1 24.12.2019
31.10.2019CZEOndrová Klára SRTG Otrokovice ER Z2 5.11.2019
28.11.2019CZEOpplová Veronika Drunken Idiots ER Z1 2.12.2019
26.12.2019CZEOříško Martin ER M1 30.12.2019
3.2.2020CZEPacholík Ondřej Predator gym Plzeň ER M1 7.2.2020
18.10.2019DEUPalička Ondřej SOFA Predators ER M1 21.10.2019
31.10.2019CZEPalková Zuzana SRTG Rokycany ER Z1 4.11.2019
20.1.2020CZEPammerová Ema RSáci Příbram DZ H1 22.1.2020
16.1.2020CZEPančura Tomáš Panchy ER M1 20.1.2020
31.10.2019CZEPaniagua Nicolas ER M1 5.11.2019
7.1.2020CZEPaukner Lukáš ER M1 15.1.2020
12.1.2020CZEPaukner Lukáš DZ K2 15.1.2020
4.2.2020CZEPavelková Anna CASIA Excalibur race Team ER Z1 4.2.2020
5.2.2020CZEPavlík Michal + Daniel Hartl #GLADIATORRACETEAM ER D 7.2.2020
27.1.2020CZEPavlíková Barborka #GLADIATORRACETEAM DZ H2 4.2.2020
14.12.2019CZEPazderova Katerina ER Z1 17.12.2019
12.1.2020CZEPeterka Lukáš ER M2 15.1.2020
30.1.2020CZEPetr Tomáš ER M1 31.1.2020
30.12.2019CZEPetrů Martin ER M1 31.12.2019
2.12.2019CZEPetružálek Tomáš ER M1 4.12.2019
4.11.2019DEUPeuker Michael + Baeckmann, Simone SiMi ER D 7.11.2019
9.1.2020CZEPfeffer Jan OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
28.1.2020CZEPizúr Matouš SVVAT DZ K3 31.1.2020
28.1.2020CZEPizúr Marek SVVAT ER M2 31.1.2020
28.11.2019CZEPlachý Martin Drunken Idiots ER M2 10.12.2019
31.10.2019CZEPlašilová Tereza MŮJ GYM ER Z1 13.11.2019
29.1.2020CZEPlch Dušan #GLADIATORRACETEAM ER M2 30.1.2020
27.1.2020CZEPlíhal Jakub ER M1 28.1.2020
9.1.2020CZEPodhora Ondřej OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
3.1.2020CZEPolach Marian ER M1 9.1.2020
18.1.2020CZEPreslova Lenka ER Z1 22.1.2020
28.10.2019CZERadkovičová Martina Šneci v běhu ER Z1 29.10.2019
8.1.2020CZERaitrová Vendula ER Z1 9.1.2020
28.1.2020CZERapčan Ladislav ER M1 29.1.2020
26.11.2019CZERejman Marek Svídnický Extrém ER M2 27.11.2019
26.11.2019CZERepiský Tomáš Predator Workout Kladno ER M1 27.11.2019
31.10.2019CZEŘíha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM ER M1 1.11.2019
11.12.2019CZERoth Zdeněk ER M1 12.12.2019
31.12.2019CZERoubík Lukáš Mutějovický válec ER M1 1.1.2020
6.1.2020CZERus David SRTG Praha ER M1 8.1.2020
31.12.2019CZERůžková Viola DZ H3 3.1.2020
12.11.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM ER M1 14.11.2019
14.11.2019CZERybišar Josef čvacht ER M2 19.11.2019
14.11.2019CZERybišarová Tina Čvacht DZ H3 19.11.2019
28.11.2019CZEŠámal Jiří + Kavka Martin SRTG Neratovice ER D 3.12.2019
1.2.2020CZESchacherl Jan RSáci ER M1 6.2.2020
14.10.2019CZESchauer Miroslav GLADIATORRACETEAM ER M1 16.10.2019
5.2.2020CZESchrötter Šimon BroBro ER M1 7.2.2020
28.10.2019CZEŠebestová Zdenka ER Z2 6.11.2019
9.11.2019CZEŠeda Radek OCRA CZ TEAM ER M2 11.11.2019
7.1.2020CZESejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM ER Z2 14.1.2020
9.1.2020CZESekerova Petra OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
3.2.2020CZEŠimák Vítězslav ER M1 4.2.2020
28.10.2019CZESimandl Radek + Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz ER D 29.10.2019
10.1.2020CZEŠimon Ondřej + Jan Macek ER D 16.1.2020
28.11.2019CZEŠindelář Jan Drunken Idiots ER M1 2.12.2019
2.2.2020CZESittova Barbora Hammerocrteam ER Z1 10.2.2020
16.11.2019CZEŠlik Jan SRTG Kladno ER M2 16.11.2019
20.12.2019CZEŠmídlová Monika + Pojkarová Lucie Unicorn Sisters ER D 23.12.2019
28.1.2020CZEŠnajdr David RSáci Příbram DZ K3 4.2.2020
4.2.2020CZEŠnejdarová Jana OCR Čelákovice ER Z2 4.2.2020
28.1.2020CZESonda Martin SVVAT ER M2 30.1.2020
21.12.2019CZESotona Petr ER M2 24.12.2019
9.1.2020CZESpáčil Dan OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
30.11.2019CZEŠpírek Jiří FM Logistic ER M1 3.12.2019
31.12.2019CZEStaněk Milan ER M1 1.1.2020
18.10.2019CZEŠteiner Jiří + Knotková Monika + Doležal Roman + Palička Ondřej Sofa Predators ER M1 29.10.2019
9.1.2020CZEStřelka Filip OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
13.1.2020CZEStrnadová Tereza ER Z1 20.1.2020
4.12.2019CZESurý Martin + Varcholová Veronika Brutal Kruháč TEAM ER D 10.12.2019
30.10.2019CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team ER M2 1.11.2019
9.1.2020CZEŠvandová Miroslava OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
28.10.2019CZESvoboda Martin Můj gym ER M1 5.11.2019
20.1.2020CZESvoboda Jiří RSáci Příbram DZ K1 27.1.2020
19.1.2020CZESvoboda Petr RSáci ER M1 27.1.2020
27.1.2020CZESvoboda Martin RSáci Příbram ER M1 5.2.2020
24.1.2020CZESvobodovà Eliška RSáci Příbram DZ H1 27.1.2020
28.1.2020CZESvobodová Klára ER Z1 29.1.2020
30.10.2019CZESychrava Martin #GLADIATORRACETEAM ER M2 4.11.2019
27.11.2019CZESyrový Filip DZ K1 28.11.2019
25.10.2019CZETaterová Martina Můj Gym ER Z1 29.10.2019
9.1.2020CZETelváková Marie OCR Čelákovice ER Z2 9.1.2020
26.12.2019CZETichý Michal STG Prostějov ER M2 27.12.2019
9.1.2020CZETrefil Vladislav OCR Čelákovice ER M2 9.1.2020
29.11.2019CZETřešňák Petr + Půček Zdeněk + Černý Lukáš + Hora Vojtěch SlanýKobylky ER T 3.12.2019
13.12.2019CZETůmová Michaela ER Z1 19.12.2019
13.12.2019CZETůmová Věra ER Z2 18.12.2019
9.1.2020CZEUlrychová Petra OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
9.1.2020CZEUlrychová Michaela OCR Čelákovice ER Z1 9.1.2020
21.1.2020CZEVacková Tereza Tydydym tym team ER Z1 22.1.2020
29.1.2020CZEVargová Adéla Můj Gym ER Z1 4.2.2020
29.12.2019CZEVečeřa Kryštof Gladiator DZ K1 3.1.2020
30.1.2020CZEVečl Ondřej ER M1 31.1.2020
13.1.2020CZEVepřek Martin OCR runners Šumperk ER M1 13.1.2020
29.1.2020CZEVeselý Lukáš + Veselý Slávek Bratři z #GLADIATORRACETEAMu ER D 29.1.2020
18.10.2019CZEVítková Lenka SOFA Predators ER Z1 21.10.2019
24.10.2019CZEVlk Jan MŮJ GYM ER M1 25.10.2019
10.10.2019CZEVoborský Matěj ER M1 21.10.2019
31.12.2019CZEVocetková Miroslava ER Z1 7.1.2020
20.10.2019CZEVolák Adam ER M1 29.10.2019
20.1.2020CZEVrbická Eliška RSáci Příbram DZ H1 22.1.2020
8.11.2019CZEVšetula Ivo ER M1 12.11.2019
31.1.2020CZEVybíral Vladislav ER M2 4.2.2020
29.1.2020CZEWágner Alex #GLADIATPRRACETEAM DZ K3 4.2.2020
19.11.2019CZEWágner Petr Kelwin ER M2 22.11.2019
29.1.2020CZEWÁGNEROVÁ Tereza #GLADIATORRACETEAM DZ H2 4.2.2020
28.11.2019CZEWilfer Martin Predátor Kladno ER M2 10.12.2019
14.11.2019CZEZábranská Barbora STG Kladno ER Z1 14.11.2019
23.1.2020CZEZajíček Daniel ER M1 24.1.2020
9.1.2020CZEŽďára Adam OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
11.12.2019CZEZelenka Michal #GLADIATORRACETEAM DZ K3 11.12.2019
11.12.2019CZEZelenka Petr #GLADIATORRACETEAM DZ K3 11.12.2019
3.12.2019CZEZelinka Richard + Lucie Lišková ER D 4.12.2019
9.1.2020CZEZiegler Jiří OCR Čelákovice ER M1 9.1.2020
5.2.2020CZEZlatohlávková Dita OCR Čelákovice ER M1 5.2.2020