Startovní listina EXCALIBUR RACE - Zimní závod Hornický skanzen Mayrau

Statistika přihlášených

Trať
ER109
DZ5
Kategorie
M1Muži do 39 let45
Z1Ženy do 39 let25
M2Muži 40 a více let18
DDvojice10
Z1Ženy 40 a více let8
TTýmy (čtyřčlenné)3
K3Kluci 10-12 let2
H3Holky 10-12 let2
H2Holky 8-9 let1
Celkem přihlášených114

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
31.10.2019CZEAberle Jiří + Starý Ondřej Gladiator Race Team ER D 5.11.2019
18.11.2019CZEAberle Petr OCRUNITED TEAM ER M2 19.11.2019
28.10.2019CZEBabinčáková Veronika ER Z1 29.10.2019
27.11.2019CZEBartoš Jan ER M1 nezaplaceno
26.11.2019CZEBašek Karel ER M1 nezaplaceno
10.10.2019CZEBenešová Kateřina + Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM ER D 14.10.2019
20.11.2019CZEBevelágua Ladislav #OCRunited ER M1 22.11.2019
31.10.2019CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM ER M1 1.11.2019
26.11.2019CZEBischofová Viktorie ER Z1 nezaplaceno
18.10.2019CZEBobek Jiri Extra Brno ER M1 22.10.2019
26.11.2019CZEBrejníková Kristýna STG Mělník ER Z1 27.11.2019
28.11.2019CZEBrožovský Dennis ER M1 29.11.2019
24.10.2019CZEČervená Alena DZ H2 1.11.2019
24.10.2019CZEČervená Helena DZ H3 1.11.2019
23.10.2019CZEČervená Valešová Petra + Červený Ladislav + Hanušová Karolína + Vít Jan ER T 1.11.2019
28.11.2019CZEČervený Daniel ER M1 3.12.2019
21.10.2019CZEChwastek Vladimír RSáci ER M2 31.10.2019
24.10.2019CZEDebnár Petr MŮJ GYM ER M1 25.10.2019
18.10.2019CZEDoležal Roman Sofa Predators ER M1 21.10.2019
31.10.2019CZEDošková Barbora ER Z1 12.11.2019
13.10.2019CZEDrinka Filip ER M1 14.10.2019
21.10.2019CZEExner Jakub ER M1 22.10.2019
18.10.2019CZEFiala Martin OCR LOOSERS ER M1 23.10.2019
31.10.2019CZEFilková Martina MŮJ GYM ER Z1 8.11.2019
28.11.2019CZEGončarov Jurij ER M1 2.12.2019
5.11.2019CZEGrabmüllerová Tereza MŮJ GYM ER Z1 5.11.2019
31.10.2019CZEHampejsová Jiřina ER Z1 1.11.2019
29.10.2019CZEHampejsová Martina Šněkyně v běhu ER Z1 29.10.2019
16.11.2019CZEHartlová Michaela + Hartl Petr ER D 5.12.2019
30.10.2019CZEHofman Daniel ER M1 31.10.2019
26.11.2019CZEHonzík Jaroslav Svídnický Extrém ER M1 27.11.2019
24.11.2019CZEHornych Michal + Jan Šimek + Jiří Moc + Jan Šmejkal AutoBranka ER T nezaplaceno
28.10.2019CZEHusáková Lucie Můj gym ER Z1 5.11.2019
31.10.2019CZEJakoubek Jan ER M2 4.11.2019
30.11.2019CZEJásek Vladislav Drunken Idiots ER M1 3.12.2019
30.11.2019CZEJelínek Jaromír ER M2 nezaplaceno
30.11.2019CZEJelínková Dagmar Run magazine team ER Z1 nezaplaceno
31.10.2019CZEJůna Václav ER M2 6.11.2019
1.11.2019CZEKasíková Patricie Můj Gym ER Z1 4.11.2019
13.10.2019CZEKlaška Martin #GLADIATORRACETEAM ER M1 14.10.2019
19.11.2019CZEKlein Vladimír Kelwin ER M2 22.11.2019
31.10.2019CZEKnobloch Lukáš + Lopourová Kristýna SRTG Nové Strašecí ER D 5.11.2019
20.11.2019CZEKnotková Monika + Jiří Šteiner + Roman Doležal + Ondřej Palička Sofa Predators ER Z1 20.11.2019
9.10.2019CZEKocián Vojtěch V Cíli padnu ER M1 11.10.2019
9.10.2019CZEKopečný David Můj Gym ER M1 10.10.2019
31.10.2019CZEKopernický Daniel Koprrrr77 ER M1 1.11.2019
23.10.2019CZEKostková Romana Můj Gym ER Z1 25.10.2019
19.10.2019CZEKoudelkova Lucie ER Z1 23.10.2019
10.10.2019CZEKowolowski Hana ER Z1 15.10.2019
31.10.2019CZEKrumbholzova Alena jinej gang ER Z1 4.11.2019
30.10.2019CZEKrupka Milan Dyckystone ER M1 1.11.2019
28.10.2019CZEKudrna Miloš OCR Hunters ER M2 29.10.2019
30.11.2019CZEkulišan Karel ER M1 2.12.2019
22.11.2019CZEKyrych Michaela Můj gym ER Z1 26.11.2019
29.10.2019CZELacina Josef SRTG Beroun ER M2 7.11.2019
29.10.2019CZELipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM ER Z1 31.10.2019
14.11.2019CZELukeš Petr STS Chvojkovice Brod ER M1 15.11.2019
29.10.2019CZEMaloň Tomáš Predator workout Brno ER M1 30.10.2019
29.11.2019CZEManolevski Michael ER M2 2.12.2019
29.11.2019CZEMatoušek Lukáš ER M1 2.12.2019
29.11.2019CZEMatoušková Eva ER Z1 2.12.2019
30.10.2019CZEMertl Michal Dyckystone ER M1 4.11.2019
30.10.2019CZEMoravec Tomáš ER M1 4.11.2019
27.11.2019CZEMoupic Jan #GladiatorRaceTeam ER M2 28.11.2019
5.11.2019CZENajmanová Alena ER Z1 6.11.2019
26.11.2019CZENavrátilová Alena SRTG Otrokovice ER Z1 28.11.2019
25.10.2019CZENěmcová Vendula + Moravec Martin ER D 5.11.2019
28.10.2019CZENěmec Ladislav ER M1 29.10.2019
26.11.2019CZENovák Ondřej ER M1 27.11.2019
31.10.2019CZENovák Lukáš ER M1 4.11.2019
10.10.2019CZENováková Iva ER Z1 15.10.2019
27.11.2019CZENováková Zuzana ER Z1 28.11.2019
31.10.2019CZEOndrová Klára SRTG Otrokovice ER Z1 5.11.2019
28.11.2019CZEOpplová Veronika Drunken Idiots ER Z1 2.12.2019
18.10.2019DEUPalička Ondřej SOFA Predators ER M1 21.10.2019
31.10.2019CZEPalková Zuzana SRTG Rokycany ER Z1 4.11.2019
31.10.2019CZEPaniagua Nicolas ER M1 5.11.2019
2.12.2019CZEPetružálek Tomáš ER M1 4.12.2019
4.11.2019DEUPeuker Michael + Baeckmann, Simone SiMi ER D 7.11.2019
28.11.2019CZEPlachý Martin Drunken Idiots ER M2 nezaplaceno
31.10.2019CZEPlašilová Tereza MŮJ GYM ER Z1 13.11.2019
28.10.2019CZERadkovičová Martina ER Z1 29.10.2019
26.11.2019CZERejman Marek Svídnický Extrém ER M2 27.11.2019
31.10.2019CZEŘíha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM ER M1 1.11.2019
26.11.2019CZERoth Zdeněk ER M1 nezaplaceno
12.11.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM ER M1 14.11.2019
14.11.2019CZERybišar Josef čvacht ER M2 19.11.2019
14.11.2019CZERybišarová Tina Čvacht DZ H3 19.11.2019
28.11.2019CZEŠámal Jiří + Kavka Martin SRTG Neratovice ER D 3.12.2019
14.10.2019CZESchauer Miroslav GLADIATORRACETEAM ER M1 16.10.2019
28.10.2019CZEŠebestová Zdenka ER Z1 6.11.2019
9.11.2019CZEŠeda Radek OCRA CZ TEAM ER M2 11.11.2019
28.10.2019CZESimandl Radek + Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz ER D 29.10.2019
28.11.2019CZEŠindelář Jan Drunken Idiots ER M1 2.12.2019
16.11.2019CZEŠlik Jan SRTG Kladno ER M2 16.11.2019
30.11.2019CZEŠpírek Jiří FM Logistic ER M1 3.12.2019
18.10.2019CZEŠteiner Jiří + Knotková Monika + Doležal Roman + Palička Ondřej Sofa Predators ER M1 29.10.2019
26.11.2019CZESuchopárková Simona Predator Workout Kladno ER Z1 27.11.2019
4.12.2019CZESurý Martin + Varcholová Veronika Brutal Kruháč TEAM ER D nezaplaceno
30.10.2019CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team ER M2 1.11.2019
28.10.2019CZESvoboda Martin Můj gym ER M1 5.11.2019
30.10.2019CZESychrava Martin #GLADIATORRACETEAM ER M2 4.11.2019
25.10.2019CZETaterová Martina Mimoni ER Z1 29.10.2019
20.10.2019CZEThomayer Jan ER M1 29.10.2019
29.11.2019CZETřešňák Petr + Půček Zdeněk + Černý Lukáš + Hora Vojtěch SlanýKobylky ER T 3.12.2019
18.10.2019CZEVítková Lenka SOFA Predators ER Z1 21.10.2019
24.10.2019CZEVlk Jan MŮJ GYM ER M1 25.10.2019
10.10.2019CZEVoborský Matěj ER M1 21.10.2019
8.11.2019CZEVšetula Ivo ER M1 12.11.2019
28.11.2019CZEWilfer Martin Predátor Kladno ER M2 nezaplaceno
14.11.2019CZEZábranská Barbora STG Kladno ER Z1 14.11.2019
24.11.2019CZEZelenka Michal #GLADIATORRACETEAM DZ K3 nezaplaceno
24.11.2019CZEZelenka Petr #GLADIATORRACETEAM DZ K3 nezaplaceno
3.12.2019CZEZelinka Richard + Lucie Lišková ER D 4.12.2019