Startovní listina MTB & RUN Mikuláš cup 2019

Statistika přihlášených

Trať
K20
D23
R1
Kategorie
MH1Muži hobby 19 - 44 let10
M40Muži 40 - 49 let8
M30Muži 30 - 39 let8
M50Muži 50+ let5
MJMuži junioři 15 - 18 let4
MH2Muži hobby 45+ let3
M20Muži 19 - 29 let2
MRRun Muži 8 km1
M40Ženy 40+ let1
M20Ženy 19 - 39 let1
ZJŽeny juniorky 15- 18 let1
Celkem přihlášených44

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
30.7.2019CZEBureš Pavel Chlastana Racing 24 km MH1 31.7.201915
18.7.2019CZEChalupník Jan 24 km MH2 31.7.201917
24.7.2019CZEČupová Jana NOVATOP GHOST 24 km M20 25.7.20198
29.7.2019CZEDittrich Jiří F - BIKE KLUB SÁDEK 40 km M30 29.7.201961
25.7.2019CZEDostál Jiří 24 km MH1 28.7.201911
21.7.2019CZEFliedr Tomáš F - BIKE KLUB SÁDEK 40 km M40 29.7.201954
19.7.2019CZEHavran Jiří Havrani 40 km M30 25.7.201953
30.7.2019CZEHolec Jiří Cyklo Bendl 24 km MJ 31.7.201919
20.7.2019CZEHoráček Čestmír Cyklo Bendl Vysoké Mýto 24 km MJ 28.7.20196
30.7.2019CZEJeřábek Petr OCK Osík 24 km MH2 nezaplaceno0
29.5.2019CZEJeřábek Petr OCK Osík 40 km M50 nezaplaceno0
28.7.2019CZEJohan Lukáš 24 km MH1 29.7.201913
29.7.2019CZEKlimeš Miloš ENDEKA BASSTA team 40 km M50 31.7.201967
29.7.2019CZEKlusák Rostislav Cyklo ski klub Polička 40 km M40 29.7.201960
29.7.2019CZEKočí Štěpán Jaroslav Kulhavý cycling team 40 km M20 30.7.201962
30.7.2019CZEKočí Roman 40 km M50 30.7.201966
28.7.2019CZEKolesa Luděk Kbely Cycling Team 40 km M50 30.7.201959
20.6.2019CZEKořízek Richard OCK Osík 40 km M30 nezaplaceno0
28.7.2019CZEKoudelka Drahomir Meixner Consulting 40 km M40 nezaplaceno0
23.7.2019CZEKučera Radek 24 km MH1 25.7.20197
24.6.2019CZEKučera Milan Polička 40 km M30 nezaplaceno0
29.7.2019CZEKysela Patrik ZPcyklo PROOFY Corratec team 40 km M40 30.7.201963
28.7.2019CZEKyselová Denisa ZP cyklo PROOFY coratec team 24 km ZJ 30.7.201914
23.7.2019CZELederer Vladimír Cyklo RD Pardubice 40 km M50 28.7.201955
23.7.2019CZELibra Mirek Novatop Lapierre 40 km M30 25.7.201956
6.7.2019CZEMachálek Adam 24 km MJ 25.7.20192
30.7.2019CZEMěřínský Lukáš CGB RACING TEAM 40 km M40 30.7.201965
23.7.2019CZEMotyčka Martin OCK Osík 40 km M40 25.7.201957
21.5.2019CZENovotný Radek OCK Osík 40 km M40 25.7.201951
16.7.2019CZEOndráček Martin CYKLO PROFI GOLD FREN 40 km M40 25.7.201952
28.7.2019CZEPeprný Aleš NATIVESPORT 40 km M30 30.7.201958
25.7.2019CZEPetrnoušek Dominik Cyklo Profi Gold Fren Holice 40 km M20 nezaplaceno0
19.7.2019CZEPísař Martin Team CykloTrener 8 km MR 31.7.20190
9.7.2019CZEPlocek Robert 24 km MH1 25.7.20194
24.7.2019CZEPokorný Filip VF Sport Team Černá Hora 24 km MH1 30.7.20199
12.6.2019CZEPřibylová Dagmar Eleven Mercedes Mitas team 24 km M40 29.7.20191
29.7.2019CZEPružina Dan 40 km M30 30.7.201964
30.5.2019CZERejfa Josef SDH Štěnec 40 km M30 nezaplaceno0
9.7.2019CZEŠavelka David Chlastana Racing 24 km MH1 25.7.20193
29.7.2019CZESouček Vojtěch Prestige cycling team 24 km MJ 31.7.201918
31.7.2019CZEStejskal Martin Chrudim 24 km MH1 31.7.201916
19.7.2019CZEVeselík Marek MV Bazény Racing Team 24 km MH1 25.7.20195
25.7.2019CZEVopařil Rudolf 24 km MH2 25.7.201912
25.7.2019CZEWimmer Jiří 24 km MH1 28.7.201910