Startovní listina BENEŠOVSKÁ JUNIORKA

Statistika přihlášených

Trať
A1046
A937
A1230
A1127
A1321
A1420
A819
A617
A716
A111
A59
A28
A47
A1
Kategorie
D3Přípravka II - dívky 8-9 let46
H3Přípravka II - hoši 8-9 let37
D2Přípravka II - dívky 6-7 let30
H2Přípravka I - hoši 6-7 let27
H1Mini přípravka - hoši 5 let a mladší21
D1Mini přípravka - dívky 5 let a mladší20
D4Žákyně mladší 10-11 let19
D5Žákyně starší 12-13 let17
H4Žáci mladší 10-11 let16
D7Dorostenky starší 16-17 let11
H5Žáci starší 12-13 let9
D6Dorostenky mladší 14-15 let8
H6Dorostenci mladší 14-15 let7
D8Juniorky 18-20 let1
Celkem přihlášených269

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Škola Trať Kat. Platba Star.č.
4.9.2019CZEAdamec Matyáš ZŠ Dukelská 650 m H4 4.9.2019132
13.9.2019CZEAtie Maxmilián 650 m H3 13.9.2019337
13.9.2019CZEAtie Alexandr 150 m H1 13.9.2019336
9.9.2019CZEAuersvaldová Elen 150 m D1 9.9.2019162
9.9.2019CZEBalog David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019275
9.9.2019CZEBártl Daniel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019290
12.9.2019CZEBaťcha Tomáš atletika Benešov 650 m H4 17.9.2019377
12.9.2019CZEBaťchová Eliška 325 m D2 17.9.2019378
9.9.2019CZEBečváříková Nela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 12.9.2019244
9.9.2019CZEBednářová Veronika Základní škola Benešov, Dukelská 1818 650 m D4 11.9.2019200
4.9.2019CZEBODIŠ Tadeáš Racek 150 m H1 4.9.2019102
4.9.2019CZEBODIŠ Marek Racek 150 m H1 4.9.2019103
4.9.2019CZEBODIŠOVÁ Martina Racek 325 m D2 4.9.2019104
4.9.2019CZEBODIŠOVÁ Karolína Racek 650 m D3 4.9.2019105
9.9.2019CZEBreburdová Nela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019266
11.9.2019CZEBřínková Alena 150 m D1 13.9.2019342
11.9.2019CZEBřínková Eliška ZŠ Dukelská 650 m D3 13.9.2019341
9.9.2019CZEBrožík Ivan 650 m H4 17.9.2019405
9.9.2019CZEBrožíková Marie 325 m D2 17.9.2019404
11.9.2019CZEBrýlová Ludmila Stredni odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov 975 m D7 13.9.2019343
9.9.2019CZEBubáková Karolína ZŠ Dukelská,Benešov 650 m D4 14.9.2019334
2.8.2019CZEBubeník Miroslav ZŠ Jiráskova 325 m H2 14.8.201967
2.8.2019CZEBubeníková Tereza ZŠ Jiráskova 650 m D3 14.8.201966
15.9.2019CZEBudínová Karolína Střední odborná škola a střední zdravotnická škola Benešov 975 m D7 17.9.2019406
13.9.2019CZEBuřičová Karolína Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov 975 m D7 14.9.2019324
11.9.2019CZEButenko Rinat 325 m H2 13.9.2019340
13.9.2019CZECarmine Nicol 650 m D4 17.9.2019421
14.9.2019CZEČerná Kateřina SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 17.9.2019395
9.9.2019CZEČerný Jakub ZŠ Jiráskova 975 m H5 12.9.2019217
9.9.2019CZEČeřovský Patrik ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 12.9.2019253
4.9.2019CZEČERVEŇÁKOVÁ Šarlota Racek 325 m D2 4.9.2019100
4.9.2019CZEČERVEŇÁKOVÁ Denisa Racek 150 m D1 4.9.2019101
9.9.2019CZEChalupa Jonáš ZŠ Karlov 325 m H2 17.9.2019376
5.9.2019CZEChobotská Elena MŠ Čtyřlístek 150 m D1 7.9.2019144
11.9.2019CZEDařenová Klára Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov 975 m D7 17.9.2019420
13.9.2019CZEDavid Peter ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 14.9.2019210
15.9.2019CZEDlabal Filip Karlov 975 m H5 17.9.2019408
15.9.2019CZEDlabalová hana 150 m D1 17.9.2019407
4.9.2019CZEDUNKOVÁ Laura Racek 325 m D2 4.9.201999
15.9.2019CZEDupačová Magdaléna 150 m D1 17.9.2019397
11.9.2019CZEDurdíková Amélie TJ Sokol Senohraby 650 m D3 13.9.2019345
9.9.2019CZEDurek Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 12.9.2019226
13.9.2019CZEĎuriček Matěj ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 14.9.2019214
15.9.2019CZEEichlerová Anita Atletika Benešov 975 m D5 17.9.2019399
9.9.2019CZEFilip Pavel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019294
12.9.2019CZEFilip Lukášek SK Benešov U8, roč. 2012 325 m H2 14.9.2019328
9.9.2019CZEFillip Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019286
9.9.2019CZEFruhbauer Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019278
21.8.2019CZEFryš Jindřich 150 m H1 23.8.201956
4.9.2019CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. 650 m H4 6.9.2019127
4.9.2019CZEGabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. 650 m D3 6.9.2019126
9.9.2019CZEGlonek Denis ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019289
4.9.2019CZEGoliszek Andrzej Racek 650 m H4 4.9.2019106
20.8.2019CZEHála Šostý Štěpán ZŠ Karlov 650 m H3 24.8.201952
20.8.2019CZEHálová Šostá Adriana 325 m D2 24.8.201954
9.9.2019CZEHanzal Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 12.9.2019251
9.9.2019CZEHanzal Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019287
11.9.2019CZEHart Antonín MŠ Čtyřlístek 150 m H1 13.9.2019346
11.9.2019CZEHart Jakub ZŠ a MŠ Benešov Karlov 975 m H6 13.9.2019344
11.9.2019CZEHartová Kateřina gymnastika 650 m D3 12.9.2019188
9.9.2019CZEHarvan Vít ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019295
9.9.2019CZEHarvan Marek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m H1 12.9.2019218
9.9.2019CZEHarvan Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 12.9.2019225
9.9.2019CZEHejhal Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 12.9.2019252
9.9.2019CZEHejhal Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019284
4.9.2019CZEHeřmánek Petr 325 m H2 6.9.2019129
4.9.2019CZEHeřmánek Milan Dukelská, Benešov 325 m H2 6.9.2019128
9.9.2019CZEHeřmanová Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019271
13.9.2019CZEHerza Teresa Atletika Benesov 650 m D3 14.9.2019322
13.9.2019CZEHerza Michael Atletika Benesov 325 m H2 14.9.2019323
23.5.2019CZEHettige Matthias 150 m H1 25.5.201976
8.9.2019CZEHlaváčková Aneta ZŠ DUKELSKÁ BENEŠOV 650 m D4 9.9.2019161
26.8.2019CZEHrubý Jakub 325 m H2 28.8.201980
13.9.2019CZEHrubý Petr 975 m H6 14.9.2019321
11.9.2019CZEHruška Radek 150 m H1 11.9.2019194
9.9.2019CZEHvězda David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019293
9.9.2019CZEIvanova Janica ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019254
8.8.2019CZEJámborová Ema Adrien Elixir Elite Team 650 m D3 23.8.201960
9.9.2019CZEJarkovská Ella ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 12.9.2019245
9.9.2019CZEJarkovský Daniel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019279
9.9.2019CZEJersáková Nikol ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019232
9.9.2019CZEJindřich Václav ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019276
10.9.2019CZEJursík Jakub 150 m H1 11.9.2019197
10.9.2019CZEJursíková Eliška 325 m D2 11.9.2019195
13.9.2019CZEKahoun Jan ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 14.9.2019206
13.9.2019CZEKahounová Johana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 14.9.2019207
22.8.2019CZEKalošová Monika 325 m D2 24.8.201950
22.8.2019CZEKalošová Ema 150 m D1 24.8.201951
9.9.2019CZEKamarýtová Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019264
9.9.2019CZEKaňka Matyáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019283
3.9.2019CZEKlápa Lukáš 325 m H2 5.9.2019130
9.9.2019CZEKleinová Natálie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019297
4.9.2019CZEKobrle Filip Racek 325 m H2 4.9.201996
4.9.2019CZEKobrle Maxim Racek 650 m H3 4.9.201997
4.9.2019CZEKobrle David Racek 975 m H5 4.9.201998
29.8.2019CZEKohout Vladimír 650 m H3 31.8.201978
13.9.2019CZEKohoutová Barbora Gymnázium Vlašim 975 m D5 17.9.2019412
15.9.2019CZEKonopiská Nela 325 m D2 17.9.2019401
11.9.2019CZEKostecká Liliana 650 m D3 13.9.2019339
11.9.2019CZEKostecký Michal ZŠ Dukelská 325 m H2 13.9.2019338
9.9.2019CZEKotek Karel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019249
13.9.2019CZEKotková Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 14.9.2019208
15.9.2019CZEKoukolová Adriana 650 m D4 17.9.2019387
9.9.2019CZEKozáková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019229
9.9.2019CZEKratochvílová Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019228
13.9.2019CZEKřesinová Hanka SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 17.9.2019414
9.9.2019CZEKristl Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019281
9.9.2019CZEKrutská Kateřina ZŠ Jiráskova 650 m D3 12.9.2019216
10.9.2019CZEKučerová Aneta GYMNÁZIUM BENEŠOV 975 m D6 17.9.2019394
10.9.2019CZEKučerová Karolína DUKELSKÁ BENEŠOV 975 m D5 17.9.2019393
9.9.2019CZEKudr Martin ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019280
9.9.2019CZEKudrová Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019257
9.9.2019CZEKuldová Klára ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019258
4.9.2019CZELapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D4 17.9.2019400
9.9.2019CZELupač Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019282
9.9.2019CZEMachan Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 12.9.2019250
9.9.2019CZEMachanová Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019269
1.9.2019CZEMachotka Tomáš 150 m H1 6.9.2019125
31.8.2019CZEMairich Michal 650 m H4 3.9.2019109
9.9.2019CZEMarešová Julie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019263
21.8.2019CZEMarková Viktorie Marýs family 150 m D1 24.8.201953
9.9.2019CZEMaštalířová Denisa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019256
9.9.2019CZEMatějovská Denisa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019299
12.9.2019CZEMaurová Amélie 325 m D2 17.9.2019375
14.9.2019CZEMecová Anežka ŽS Jiráskova 975 m D5 14.9.2019291
15.9.2019CZEMensa Daniel ZŠ Týnec nad Sázavou 650 m H3 17.9.2019392
9.9.2019CZEMerta Matyáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 12.9.2019223
9.9.2019CZEMerta Jakub ZŠ Jiráskova 975 m H5 14.9.2019215
11.9.2019CZEMíčková Karolína 150 m D1 14.9.2019331
13.9.2019CZEMrkvička David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 14.9.2019213
9.9.2019CZEMúčka Tobiáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019288
9.9.2019CZEMullerova Aneta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019349
9.9.2019CZEMullerova Denisa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 12.9.2019248
4.9.2019CZEMustafi Alban Racek 975 m H5 4.9.201995
4.9.2019CZEMustafi Arlinde ZŠ Dukelská 975 m D6 4.9.2019134
13.8.2019CZENebřenská Klára 150 m D1 16.8.201965
9.9.2019CZENěmcová Nela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 12.9.2019238
9.9.2019CZENěmtina Milena ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 12.9.2019241
26.7.2019CZENovák Daniel 650 m H3 30.7.201971
9.9.2019CZENováková Daniela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019273
13.9.2019CZENulíček Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 14.9.2019211
6.9.2019CZEOlmrová Anežka ZŠ Štefánikova Pardubice 650 m D3 19.9.2019425
13.9.2019CZEOttl Lukáš 650 m H3 17.9.2019416
13.9.2019CZEOttlová Táňa ZŠ Dukelská Benešov 975 m D5 17.9.2019413
13.9.2019CZEOttlová Šárka atletika benešov 650 m D3 17.9.2019415
1.9.2019CZEPála Jan ZŠ KARLOV B 325 m H2 3.9.2019108
15.9.2019CZEPechová Julie ZŠ Dukelská 325 m D2 17.9.2019380
15.9.2019CZEPechová Sofie ZŠ Dukelská 650 m D3 17.9.2019379
12.9.2019CZEPelikánová Lucie Gymnázium Benešov 650 m D4 14.9.2019319
15.7.2019CZEPodešva Patrik BB Racing Čerčany 650 m H3 27.7.201973
15.7.2019CZEPodešva Alex BB Racing Čerčany 150 m H1 27.7.201972
9.9.2019CZEPodlipná Eva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019268
23.5.2019CZEPohořalová Magdalena 150 m D1 25.5.201975
23.5.2019CZEPohořalová Marie ZŠ Jiráskova 325 m D2 25.5.201974
9.9.2019CZEPohůnková Vanesa ZŠ Jiráskova 650 m D3 14.9.2019203
13.9.2019CZEPokorná Vanesa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 14.9.2019212
9.9.2019CZEPolívková Kamila ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 12.9.2019240
11.9.2019CZEPoslušná Karla TJ Sokol Senohraby 650 m D3 11.9.2019193
13.8.2019CZEPreisler Lukáš 325 m H2 27.8.201981
13.8.2019CZEPreislerova Denisa 650 m D3 27.8.201979
9.9.2019CZEProcházková Julie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019265
15.9.2019CZEPtáčníková Pavlína Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov 975 m D7 17.9.2019391
13.9.2019CZERada Vít ZŠ KARLOV Benešov 650 m H3 17.9.2019386
13.9.2019CZERada Tobiáš ZŠ KARLOV Benešov 975 m H5 17.9.2019385
11.9.2019CZERadochlib Jiří ZŠ Dukelská 325 m H2 14.9.2019332
11.9.2019CZERadochlibová Zdeňka 650 m D4 14.9.2019333
11.9.2019CZERadochlibová Pavlína Atletika Benešov 975 m D6 14.9.2019335
13.9.2019CZERadová Daniela ZŠ KARLOV Benešov 975 m D6 17.9.2019388
25.8.2019CZERadvanová Žofie 150 m D1 27.8.201984
25.8.2019CZERadvanová Barbora 150 m D1 27.8.201983
25.8.2019CZERadvanová Anna ZŠ Karlov 650 m D3 27.8.201982
9.9.2019CZEŘáha Martin ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H5 12.9.2019243
11.9.2019CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 325 m D2 14.9.2019330
11.9.2019CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 650 m D4 14.9.2019329
15.9.2019CZERichterová Zuzana 975 m D8 19.9.2019443
14.9.2019CZERokosová Nikola SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 17.9.2019396
9.9.2019CZERoubíček Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019277
9.9.2019CZERůžičková Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019221
9.9.2019CZERůžičková Zuzana ZŠ Jiráskova 650 m D3 14.9.2019201
15.9.2019CZERůžková Klára 650 m D3 17.9.2019390
15.9.2019CZERůžková Lucie Gymnázium Vlašim 975 m D5 17.9.2019389
11.9.2019CZERybka Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 12.9.2019350
11.9.2019CZERybková Alžběta Gymnázium Vlašim 650 m D4 12.9.2019189
15.9.2019CZEŠachl Vít MŠ Bystřice 150 m H1 17.9.2019409
15.9.2019CZEŠachl Ondřej ZŠ Bystřice 325 m H2 17.9.2019410
11.9.2019CZESchnurpfeil Ella Nechodí do školy ani školky :) 150 m D1 13.9.2019348
9.9.2019CZEŠeborová Magdaléna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D6 12.9.2019235
9.9.2019CZESedlák Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019274
17.8.2019CZEŠibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 325 m H2 20.8.201962
15.9.2019CZEŠílená Alena 650 m D4 17.9.2019398
14.9.2019CZESilvey Olivia Sokol Senohraby 975 m D5 19.9.2019426
9.9.2019CZEŠíma Matěj ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 12.9.2019237
10.9.2019CZEŠinágl Josef Atletika Benešov 975 m H6 11.9.2019198
10.9.2019CZEŠináglová Anna Atletika Benešov 650 m D4 11.9.2019196
5.9.2019CZEŠindelář Michal 150 m H1 11.9.2019190
5.9.2019CZEŠindelářová Marie 325 m D2 11.9.2019192
19.8.2019CZESkála Radek ZŠ Jiráskova 325 m H2 22.8.201961
7.8.2019CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 650 m D3 9.8.201970
9.9.2019CZEŠkoula Daniel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019285
15.9.2019CZEŠkvor David 325 m H2 17.9.2019403
14.9.2019CZEŠkvorová Michaela 150 m D1 17.9.2019402
9.9.2019CZESkywalker Zahra ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019261
3.9.2019CZESkywalker Olivia 325 m D2 5.9.2019131
4.9.2019CZESrstka Adam Racek 650 m H4 4.9.2019107
9.9.2019CZEStarostová Lenka ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 12.9.2019242
9.9.2019CZEStarostová Isabela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019267
9.9.2019CZEStarostová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019255
9.9.2019CZEStibor Jan 650 m H3 9.9.2019165
13.9.2019CZEStibor Mikuláš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H5 14.9.2019209
9.9.2019CZEStibor Jidřich 150 m H1 9.9.2019163
9.9.2019CZEStiborová Klaudie 325 m D2 9.9.2019164
9.9.2019CZEStiborová Magdaléna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019260
9.9.2019CZEStibůrková Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019272
13.9.2019CZEŠtouralová Adéla Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov 975 m D7 17.9.2019411
29.8.2019CZEStožický Michal 650 m H4 31.8.201992
29.8.2019CZEStožický Martin 650 m H4 31.8.201977
12.8.2019CZEStraka Adam 325 m H2 16.8.201963
12.8.2019CZEStraková Karolína MŠ a ZŠ Senohraby 650 m D3 16.8.201964
9.9.2019CZEStrnad Petr ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 12.9.2019236
13.9.2019CZESvoboda Dominik 975 m H6 14.9.2019320
13.9.2019CZESvoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m H4 14.9.2019326
9.9.2019CZESvoboda Bedřich ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 12.9.2019296
1.9.2019CZESvobodová Adéla 650 m D4 3.9.2019110
13.9.2019CZESvobodová Eliška TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D3 14.9.2019327
13.9.2019CZESvobodová Laura ZŠ Benešov Dukelská 975 m D6 14.9.2019292
9.9.2019CZESvobodová Barbora ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 12.9.2019247
13.9.2019CZESvobodová Veronika ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 14.9.2019204
9.9.2019CZETichá Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019259
3.9.2019CZETrubač Tadeáš 650 m H4 7.9.2019145
4.9.2019CZETrubač Hugo 325 m H2 7.9.2019146
21.8.2019CZEUrban Lukáš BC Benešov 325 m H2 23.8.201958
21.8.2019CZEUrbanová Veronika BC Benešov 150 m D1 23.8.201955
21.8.2019CZEUrbanová Štěpánka BC Benešov 150 m D1 23.8.201959
21.8.2019CZEUrbanová Eliška ZŠ a MŠ Karlov 650 m D3 23.8.201957
4.9.2019CZEVachan Jakub Racek 150 m H1 4.9.201994
4.9.2019CZEVachanová Izabela Racek 650 m D3 4.9.201993
9.9.2019CZEVášáryová Jasmina 325 m D2 17.9.2019382
9.9.2019CZEVášáryová Johana 975 m D5 17.9.2019381
9.9.2019CZEVašatová Ema ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019231
9.9.2019CZEVesecká Karolína ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019262
8.8.2019CZEVobecký Lukáš Atletika Benešov 650 m H3 13.8.201969
8.8.2019CZEVobecký Filip Atletika Benešov 650 m H3 13.8.201968
9.9.2019CZEVodrážka Radim ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m H1 12.9.2019219
9.9.2019CZEVodrážková Natálie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019230
13.9.2019CZEVorel Filip 150 m H1 17.9.2019418
13.9.2019CZEVorlová Alžběta 150 m D1 17.9.2019417
13.9.2019CZEVorlová Anežka 650 m D4 17.9.2019419
10.9.2019CZEVymětalíková Sára 150 m D1 20.9.2019575
10.9.2019CZEVymětalíková Anežka ZŠ Šeberov 325 m D2 20.9.2019574
9.9.2019CZEVynšová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 12.9.2019246
9.9.2019CZEVynšová Barbora ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019227
9.9.2019CZEVyskočil Vojtěch ZŠ Dukelská Atletika Benešov 650 m H3 11.9.2019199
5.9.2019CZEWatzková Anna 975 m D6 11.9.2019191
9.9.2019CZEZafouková Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019233
9.9.2019CZEZafouková Eva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m D1 12.9.2019222
9.9.2019CZEZahradníček Aleš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 12.9.2019224
9.9.2019CZEZahradníčková Aneta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 12.9.2019239
9.9.2019CZEZahradník Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m H1 12.9.2019220
9.9.2019CZEZahradníková Adéla ZŠ Jiráskova 650 m D3 20.9.2019506
9.9.2019CZEŽajglová Nikola ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 12.9.2019298
9.9.2019CZEŽák Štěpán ZŠ Jiráskova 975 m H5 14.9.2019202
6.9.2019CZEZak David 150 m H1 9.9.2019160
9.9.2019CZEZemanová Iva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 12.9.2019270
13.9.2019CZEŽeromská Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 14.9.2019205
13.9.2019CZEZhorná Dominika SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 14.9.2019325
11.9.2019CZEZhorná Veronika SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 13.9.2019347
9.9.2019CZEŽížalová Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D6 12.9.2019234
15.9.2019CZEŽižka František 150 m H1 17.9.2019383
15.9.2019CZEŽižka Antonín 150 m H1 17.9.2019384