Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ

Statistika přihlášených

Trať
PV142
Kategorie
M1Muži do 35 let63
M2Muži 36 a více let33
Z1Ženy do 35 let13
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
Z2Ženy 36 a více let11
TTýmy (čtyřčlenné)10
Celkem přihlášených142

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
21.6.2019CZEAberle Jiří Gladiator Race Team PV M2 22.6.2019
9.5.2019CZEAndělová Monika OLYMPIA SPARTAN training PV Z2 14.5.2019
27.6.2019CZEBarvič Michal PV M1 28.6.2019
10.5.2019CZEBeran Lukáš Spartan Gym PV M1 15.5.2019
31.8.2019CZEBergl Petr 2HaSance PV M2 5.9.2019
9.8.2019CZEBerková Lenka #GLADIATORRACETEAM PV M1 15.8.2019
30.6.2019CZEBobek Jiri PV M1 9.7.2019
16.7.2019CZEBubeník Marcel PV M1 18.7.2019
25.9.2019CZEBureš Václav PV M1 25.9.2019
18.8.2019CZEButorová Lenka PV Z2 19.9.2019
28.5.2019CZEČech Daniel OCRUNITED TEAM PV M2 30.5.2019
30.8.2019CZEČellár Pavel SKI RUN Čakovice PV M2 6.9.2019
28.8.2019CZEČempel Dalimil PV M2 6.9.2019
30.8.2019CZEČerná Michala SKI RUN Čakovice PV Z2 6.9.2019
30.6.2019CZEČerná Renata + Radek Letáček PV D 4.7.2019
28.8.2019CZEČerný Pavel + Zeman David + Slaměník Bedřich + Slaměník Martin neBull a Makej PV T 5.9.2019
31.5.2019CZEČihák Martin #GLADIATORRACETEAM PV M1 7.6.2019
28.6.2019CZEČiháková Alexandra + Žatečka Jakub PV D 2.7.2019
14.7.2019CZEDavid Lubos SRTG Kolín PV M2 11.9.2019
20.8.2019CZEDemjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM PV M1 22.8.2019
28.6.2019CZEDivišová Monika PV Z2 4.7.2019
24.9.2019CZEDráb Miroslav moudrá pěchota PV M2 1.10.2019
19.8.2019CZEDrábková Veronika + Martin Vepřek OCR Runners Šumperk PV D 22.8.2019
23.9.2019CZEDrinka Filip PV M1 28.9.2019
14.8.2019CZEDvořák Antonín SRTG Praha PV M1 16.8.2019
5.9.2019CZEDvořák Miroslav PV M2 7.9.2019
20.6.2019CZEFiala Martin OCR LOOSERS PV M1 22.6.2019
21.9.2019CZEFišer Tom Srtg Česká Třebová PV M1 24.9.2019
29.7.2019CZEFlössler Jaromír Extra Brno PV M1 31.7.2019
30.5.2019CZEFlössler Jaromír Extra Brno PV M1 1.6.2019
30.6.2019CZEGajdoš Jan Crossgym PV M1 8.7.2019
21.9.2019CZEGaži Dušan PV M1 nezaplaceno
21.6.2019CZEHampejsova Martina + Filip Darebný SKP Maják PV D 27.6.2019
18.9.2019CZEHavlat Marek PV M2 nezaplaceno
20.6.2019CZEHejzlarová Martina + Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM PV D 2.7.2019
11.9.2019CZEHerzog Jan PV M1 13.9.2019
10.5.2019CZEHlava Václav PV M1 11.5.2019
13.8.2019CZEHlavatý Vladislav AF team Plzeň PV M1 15.8.2019
23.9.2019CZEHnilička Václav PV M1 25.9.2019
9.9.2019CZEHoleček Vojtěch #GladiatorRaceTeam PV M1 23.9.2019
28.5.2019CZEJamrichová Renata Vlčice PV Z2 30.5.2019
24.9.2019CZEJilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY PV Z1 1.10.2019
9.9.2019CZEJozefčák Ladislav Funkční Trénink Milovice PV M1 11.9.2019
9.9.2019CZEJozefčáková Jana Funkční Trénink Milovice PV Z2 11.9.2019
30.6.2019CZEKaška Lukáš PV M1 2.7.2019
16.7.2019CZEKašpar David + Matěj Horák + Radek Letáček + Jan Hendrych OCR TEAM Pardubice PV T 18.7.2019
8.8.2019CZEKaucká Lucie Crossgym PV Z1 13.8.2019
19.7.2019CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM PV M2 31.7.2019
13.5.2019CZEKedršt Daniel PV M2 14.5.2019
25.8.2019CZEKnobloch Lukáš + Lopourová Kristýna SRTG Nové Strašecí PV D 28.8.2019
28.8.2019CZEKocián Vojtěch V Cíli padnu PV M1 29.8.2019
27.6.2019CZEKonrádová Jitka PV Z2 29.6.2019
10.5.2019CZEKotlík Martin PV M1 11.5.2019
31.8.2019CZEKotulkova Eliska 2hasance PV Z1 3.9.2019
30.8.2019SVKKovacik Branislav Fénix Plzeň PV M1 3.9.2019
9.5.2019CZEKovaříková Gabriela + Novotný Marek PV D 14.5.2019
28.8.2019CZEKožená Lenka Fénix Plzeň PV Z1 30.8.2019
23.9.2019CZEKrál Josef PV M1 23.9.2019
30.8.2019CZEKratochvíl Jakub Fénix Plzeň PV M1 3.9.2019
9.8.2019CZEKšír Ladislav OCR Losers PV M1 14.8.2019
25.9.2019CZEKubiš Michael PV M1 25.9.2019
30.5.2019CZEKukula Michal + Ivana Tomanová + Nikola Kukulová + Pavel Říha Skorolezci PV T 1.6.2019
17.9.2019CZEKunštár Pavel PV M1 20.9.2019
2.9.2019CZEKuropatnicka Zuzana + Vítek Tadeáš PV D 2.9.2019
21.5.2019CZELaburdová Lucie PV Z1 23.9.2019
25.9.2019CZELanghammer Milan PV M2 27.9.2019
4.6.2019CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM PV M1 6.6.2019
28.8.2019CZELípa Daniel PV M2 14.9.2019
10.9.2019CZEMach Lukáš PV M1 23.9.2019
8.7.2019CZEMacháček Tomáš Olympia Spartan Training KH PV M1 12.7.2019
15.5.2019CZEManolevski Michael PV M2 nezaplaceno
24.9.2019CZEMarek Martin PV M1 26.9.2019
14.5.2019CZEMerta David Diversity Beasts PV M2 16.5.2019
30.8.2019CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice PV M2 3.9.2019
16.7.2019CZEMilotová Petra PV Z1 31.7.2019
25.6.2019CZEMinařík Rostislav + Polívka Štěpán + Čížek Jan + Bechyně Jan SRTG Nové Strašecí PV T 26.6.2019
25.9.2019CZEMlejnek Tomáš + Marcela Loskotová PV D 27.9.2019
14.9.2019CZEMoudr Adam PV M1 17.9.2019
30.6.2019CZENovák Lukáš + Miloš Lukačovič + Olga Roučková + Ludvík Cimburek Šneci PV T 29.9.2019
24.9.2019CZENovák David Diversity Beasts PV M1 26.9.2019
5.9.2019CZENovotný Petr Shybuj.cz PV M1 7.9.2019
1.9.2019CZEOlbort Jan STG Kladno PV M1 23.9.2019
29.6.2019CZEPecharová Aneta STG Kolín PV Z1 8.7.2019
27.6.2019CZEPetrides Oldřich Blato team PV M2 3.7.2019
29.7.2019CZEPIVOŇKA Jaroslav Extra Brno PV M1 8.8.2019
30.5.2019CZEPivoňka Jaroslav Extra Brno PV M1 1.6.2019
2.9.2019CZEPlašilová Tereza STG Kladno PV Z1 23.9.2019
25.9.2019CZEplihal tomáš pardubaci PV M2 3.10.2019
20.6.2019CZEPodivinský Tomáš PV M1 20.6.2019
6.8.2019CZEPohanka Lukáš PV M2 7.8.2019
19.9.2019CZEPokorný Michal + Kristýna Hůrková + Jaroslav Naďo + Vojtěch Bubeník STG Kolín BRAVO PV T 20.9.2019
9.9.2019CZEPrantl Jiří #GladiatorRaceTeam PV M1 23.9.2019
30.8.2019CZEPrášil Jiří VOSA PV M2 31.8.2019
31.5.2019CZEProcházka Tomáš PV M1 nezaplaceno
16.7.2019CZEProkopová Denisa Predator Gym Team PV Z1 nezaplaceno
1.9.2019CZERadkovičová Martina PV Z1 23.9.2019
25.8.2019CZERajnoha Matěj Predator´s GYM PV M1 27.8.2019
10.5.2019CZERampír Jiří Diversity Beasts PV M2 15.5.2019
10.5.2019CZERampírová Petra Diversity Beasts PV Z2 15.5.2019
28.8.2019CZERaslová Marie + David Řezníček + Libor Judl + Jan Černý PV T 31.8.2019
11.9.2019CZERichter Lukáš Psinek PV M2 12.9.2019
1.9.2019CZERichter Jiří STG KLADNO PV M2 23.9.2019
20.9.2019CZERoth Zdenek PV M1 24.9.2019
15.5.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM PV M1 17.5.2019
20.8.2019CZEŠafránek Michal + Martin Turek + Michal Freund + Jiří Skolil SRTG Kolín PV T 23.8.2019
12.8.2019CZEŠašek Matěj PV M1 14.8.2019
15.5.2019CZEŠašková Zuzana Roudnice nad Labem PV Z2 19.5.2019
25.9.2019CZESiegl Pepino Svídnický Extrém Team PV M2 25.9.2019
30.6.2019CZEŠlemr Jakub + Zuzana Ptáčková Kerské krátkonohé křupky PV D 2.7.2019
7.8.2019CZESnopko David shybuj.cz PV M2 7.8.2019
30.6.2019CZESodomek Vojtěch Hlavně doběhnout PV M1 2.7.2019
24.6.2019CZEŠorf Petr PV M1 2.7.2019
15.7.2019CZESouček Jan Dýchavičné duo PV M2 nezaplaceno
9.5.2019CZESpringle Marek PV M1 29.5.2019
21.8.2019CZEŠtembera Petr PV M2 23.8.2019
31.8.2019CZEŠteňko Marian Fénix Plzeň PV M2 6.9.2019
1.9.2019CZEŠvec Jiří STG Kladno PV M1 23.9.2019
24.6.2019CZESvobodová Mirka Tomi&Miri PV Z1 26.6.2019
13.8.2019CZETesař Lukáš Spolek ledoborců PV M1 15.8.2019
22.8.2019CZEThiele Aleš STG Kolín PV M1 28.8.2019
9.9.2019CZEToman Luboš + Kuchařík Michal + Kuchařík Tomáš + Holeček Jan Antikontočerepapinovikovičovy PV T 11.9.2019
25.5.2019CZEToth Tomáš PV M1 28.5.2019
13.5.2019CZETremmel Jiří Olympia Spartan Training KH PV M2 17.5.2019
31.8.2019CZETřeštíková Michaela PV Z2 31.8.2019
15.7.2019CZETrnečka Pavel Dýchavičné duo PV M2 16.7.2019
24.5.2019CZETykal Lukáš PV M1 25.5.2019
28.8.2019CZEVaněk Tomáš RAC PV M1 29.8.2019
28.8.2019CZEVaněk Aleš RAC PV M2 29.8.2019
1.9.2019CZEVargová Alice STG Kladno PV Z1 23.9.2019
23.9.2019CZEVesely Slavek #GLADIATORRACETEAM PV M1 25.9.2019
24.6.2019CZEVilági Tomáš Tomi&Miri PV M1 28.6.2019
15.5.2019CZEViršíková Klára + Murčo Tomáš SRTG-Lišov PV D 23.5.2019
9.9.2019CZEVláčil Zdeněk PV M1 11.9.2019
31.8.2019CZEVodičková Pavla + Pavel Šír + Marian Kusak + Martin Čermák BootcampTeam PV T 6.9.2019
13.8.2019CZEWagner Petr #GLADIATORACETEAM# PV M1 15.8.2019
3.7.2019CZEWolfová Michaela Vlčice PV Z2 12.7.2019
1.9.2019CZEZábranská Barbora PV Z1 23.9.2019
27.6.2019CZEZdrazilova Zlata + Petr Šmejkal PV D nezaplaceno
25.9.2019CZEZelinka Jiří OCR Pardubáci PV M2 25.9.2019
16.8.2019CZEzezulka jan PV M2 25.9.2019
24.9.2019CZEZich Jakub STG Pardubice PV M1 25.9.2019
20.9.2019CZEZvěřina Tomáš PV M1 24.9.2019