Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ

Statistika přihlášených

Trať
PV59
Kategorie
M1Muži do 35 let23
M2Muži 36 a více let12
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
Z2Ženy 36 a více let7
Z1Ženy do 35 let5
TTýmy (čtyřčlenné)4
Celkem přihlášených59

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
21.6.2019CZEAberle Jiří Gladiator Race Team PV M2 22.6.2019
9.5.2019CZEAndělová Monika OLYMPIA SPARTAN training PV Z2 14.5.2019
27.6.2019CZEBarvič Michal PV M1 28.6.2019
10.5.2019CZEBeran Lukáš Spartan Gym PV M1 15.5.2019
30.6.2019CZEBobek Jiri PV M1 9.7.2019
16.7.2019CZEBubeník Marcel PV M1 18.7.2019
28.5.2019CZEČech Daniel VM Cross PV M2 30.5.2019
30.6.2019CZEČerná Renata + Radek Letáček PV D 4.7.2019
31.5.2019CZEČihák Martin #GLADIATORRACETEAM PV M1 7.6.2019
28.6.2019CZEČiháková Alexandra + Žatečka Jakub PV D 2.7.2019
21.6.2019CZEDarebná Petra + Filip Darebný SKP Maják PV D 27.6.2019
14.7.2019CZEDavid Lubos SRTG Kolín PV M2 nezaplaceno
28.6.2019CZEDivišová Monika PV Z2 4.7.2019
20.6.2019CZEFiala Martin OCR LOOSERS PV M1 22.6.2019
30.5.2019CZEFlössler Jaromír Extra Brno PV M1 1.6.2019
30.6.2019CZEGajdoš Jan Crossgym PV M1 8.7.2019
20.6.2019CZEHejzlarová Martina + Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM PV D 2.7.2019
10.5.2019CZEHlava Václav PV M1 11.5.2019
28.5.2019CZEJamrichová Renata Vlčice PV Z2 30.5.2019
30.6.2019CZEKaška Lukáš PV M1 2.7.2019
16.7.2019CZEKašpar David + Matěj Horák + Radek Letáček + Jan Hendrych OCR TEAM Pardubice PV T 18.7.2019
19.7.2019CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM PV M2 nezaplaceno
13.5.2019CZEKedršt Daniel PV M2 14.5.2019
27.6.2019CZEKonrádová Jitka PV Z2 29.6.2019
10.5.2019CZEKotlík Martin PV M1 11.5.2019
9.5.2019CZEKovaříková Gabriela + Vojtěch Dušek PV D 14.5.2019
30.5.2019CZEKukula Michal + Ivana Tomanová + Nikola Kukulová + Pavel Říha Skorolezci PV T 1.6.2019
21.5.2019CZELaburdová Lucie PV Z1 nezaplaceno
4.6.2019CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM PV M1 6.6.2019
8.7.2019CZEMacháček Tomáš Olympia Spartan Training KH PV M1 12.7.2019
15.5.2019CZEManolevski Michael PV M2 nezaplaceno
14.5.2019CZEMerta David Diversity Beasts PV M2 16.5.2019
16.7.2019CZEMilotová Petra PV Z1 nezaplaceno
25.6.2019CZEMinařík Rostislav + Polívka Štěpán + Čížek Jan + Bechyně Jan SRTG Nové Strašecí PV T 26.6.2019
30.6.2019CZENovák Lukáš + Miloš Lukačovič + Olga Roučková + Ludvík Cimburek Šneci PV T nezaplaceno
29.6.2019CZEPecharová Aneta STG Kolín PV Z1 8.7.2019
27.6.2019CZEPetrides Oldřich Blato team PV M2 3.7.2019
30.5.2019CZEPivoňka Jaroslav Extra Brno PV M1 1.6.2019
20.6.2019CZEPodivinský Tomáš PV M1 20.6.2019
31.5.2019CZEProcházka Tomáš PV M1 nezaplaceno
16.7.2019CZEProkopová Denisa Predator Gym Team PV Z1 nezaplaceno
10.5.2019CZERampír Jiří Diversity Beasts PV M2 15.5.2019
10.5.2019CZERampírová Petra Diversity Beasts PV Z2 15.5.2019
15.5.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM PV M1 17.5.2019
15.5.2019CZEŠašková Zuzana Roudnice nad Labem PV Z2 19.5.2019
30.6.2019CZEŠlemr Jakub + Zuzana Ptáčková Kerské krátkonohé křupky PV D 2.7.2019
30.6.2019CZESodomek Vojtěch Hlavně doběhnout PV M1 2.7.2019
24.6.2019CZEŠorf Petr PV M1 2.7.2019
15.7.2019CZESouček Jan Dýchavičné duo PV M2 nezaplaceno
9.5.2019CZESpringle Marek PV M1 29.5.2019
24.6.2019CZESvobodová Mirka Tomi&Miri PV Z1 26.6.2019
25.5.2019CZEToth Tomáš PV M1 28.5.2019
13.5.2019CZETremmel Jiří Olympia Spartan Training KH PV M2 17.5.2019
15.7.2019CZETrnečka Pavel Dýchavičné duo PV M2 16.7.2019
24.5.2019CZETykal Lukáš PV M1 25.5.2019
24.6.2019CZEVilági Tomáš Tomi&Miri PV M1 28.6.2019
15.5.2019CZEViršíková Klára + Murčo Tomáš SRTG-Lišov PV D 23.5.2019
3.7.2019CZEWolfová Michaela Vlčice PV Z2 12.7.2019
27.6.2019CZEZdrazilova Zlata + Petr Šmejkal PV D nezaplaceno