Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ

Statistika přihlášených

Trať
PM99
Kategorie
Z1Ženy do 35 let24
M1Muži do 35 let22
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)17
M2Muži 36 a více let17
Z2Ženy 36 a více let11
TTýmy (čtyřčlenné)8
Celkem přihlášených99

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
25.9.2019CZEBalážova Monika PM Z2 nezaplaceno
28.8.2019CZEBaškovská Kateřina PM Z1 3.9.2019
31.8.2019CZEBenda Stanislav PM M2 3.9.2019
6.8.2019CZEBendová Petra PM Z2 8.8.2019
10.5.2019CZEBeran Lukáš Spartan Gym PM M1 14.5.2019
30.5.2019CZEBílková Hana PM Z1 5.6.2019
24.9.2019CZEBláha Tomáš + Leona Bláhová Hoblíci PM D 25.9.2019
15.8.2019CZEBláhovec Jiří + Sylva Neradová PM D nezaplaceno
17.7.2019CZEBlažek David + Nováková Zuzana Šneci PM D 19.7.2019
30.5.2019CZEBrabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY PM Z1 7.6.2019
30.5.2019CZEBrychtová Kateřina PM Z2 4.6.2019
25.9.2019CZEBučko Zdeněk PM M2 nezaplaceno
16.5.2019CZEčálek ondřej PM M2 23.9.2019
23.9.2019CZEChudomelová Monika 2HaSance PM Z1 nezaplaceno
25.8.2019CZEČiháková Alexandra + Jakub Žatečka PM D 27.8.2019
24.9.2019CZEČížek Jan + Nikola Rychtrová SRTG Nové Strašecí PM D 1.10.2019
14.7.2019CZEDavid Lubos SRTG Kolín PM M2 nezaplaceno
27.6.2019CZEDivišová Monika PM Z2 8.7.2019
28.8.2019CZEDoleček Milan PM M2 5.9.2019
31.8.2019CZEFilipec Lukáš PM M1 3.9.2019
17.9.2019CZEFlídrová Lenka PM Z1 nezaplaceno
16.9.2019CZEhabrnal martin PM M1 nezaplaceno
9.8.2019CZEHalířová Kristýna SRTG Hradec Králové PM Z2 17.9.2019
23.9.2019CZEHamplová Vlasta FUBO PM Z2 26.9.2019
5.6.2019CZEHelcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM PM M2 11.6.2019
27.7.2019CZEHoffmannová Veronika PM Z1 30.7.2019
23.9.2019CZEHolub Roman PM M2 25.9.2019
17.7.2019CZEHonzík Jaroslav Svídnický Extrém PM M1 nezaplaceno
11.8.2019CZEHoráková Barbora PM Z1 nezaplaceno
17.9.2019CZEHousková Natálie + Lukáš Veselý Gladiators PM D 23.9.2019
22.9.2019CZEHrevuš Alexandr SPORT Břehy PM M2 26.9.2019
12.8.2019CZEJanderová Natálie FUBO team PM Z1 13.8.2019
2.6.2019CZEJanoušek Petr OCR Losers PM M2 6.6.2019
24.9.2019CZEJilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY PM Z1 nezaplaceno
12.9.2019CZEJirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM PM Z2 22.9.2019
15.9.2019CZEJůn Jiří PM M2 17.9.2019
15.9.2019CZEJůn David PM M1 17.9.2019
20.8.2019CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM PM M2 22.8.2019
23.8.2019CZEkmonickova iva PM Z2 nezaplaceno
27.6.2019CZEKonrádová Jitka PM Z2 29.6.2019
12.9.2019CZEKoudelka Tomáš PM M1 27.9.2019
31.8.2019CZEKrál Josef PM M1 6.9.2019
16.9.2019CZEKřičenský Miloslav PM M1 27.9.2019
13.9.2019CZELÁSKOVÁ ZUZANA PM Z1 22.9.2019
23.5.2019CZELaštovička Martin PM M1 25.5.2019
4.6.2019CZELaštovička Petr + Laštovičková Lenka #GLADIATORRACETEAM PM D 6.6.2019
30.6.2019CZELipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM PM Z1 4.7.2019
23.9.2019CZELochmanová Lucie + Chudomelová 2HaSance PM Z1 25.9.2019
30.6.2019CZELudínová Marie PM Z1 4.7.2019
19.9.2019CZEMalínská Kamila + Adam Jiří Malínský PM D 23.9.2019
28.8.2019CZEMatyášová Monika PM Z1 3.9.2019
12.9.2019CZEMichalik Michal + Kaďerova Veronika Z+M group PM D 19.9.2019
20.8.2019CZEMlchová Simona + Lukáš Beran Spartan Gym PM D 22.8.2019
5.6.2019CZEMoravcová Veronika PM Z1 nezaplaceno
9.9.2019CZEMrázová Lucie PM Z1 10.9.2019
16.9.2019CZEMusil Jakub PM M1 17.9.2019
7.9.2019CZEMusil Jakub PM M1 nezaplaceno
29.8.2019CZENovák Jakub + Kristýna Venclová Novis TEAM PM D 31.8.2019
25.9.2019CZENovák Daniel Game Over Praha PM M1 1.10.2019
30.6.2019CZENovák Lukáš + Miloš Lukačovič + Olga Roučková + Ludvík Cimburek Šneci PM T 29.9.2019
25.9.2019CZENovák Daniel Šneci PM M1 nezaplaceno
27.6.2019CZENovák Michal + Nováková Dominika Šneci PM D 26.9.2019
17.9.2019CZENováková Iva PM Z1 19.9.2019
12.8.2019CZENováková Renata #GLADIATORRACETEAM PM Z1 23.9.2019
25.9.2019CZENovotná Petra + Tupý Václav + Danihelka Tomáš + Konvalinová Renata Nejsme saláti PM T nezaplaceno
24.9.2019CZENovotný Tomáš #GLADIATORRACETEAM PM M2 26.9.2019
25.8.2019CZEOlšavský Marian PM M1 27.8.2019
25.8.2019CZEOlšavský Nikolas + Natálie Žatečková PM D 27.8.2019
29.8.2019CZEPařízek Pavel Workout Lomnice PM M1 31.8.2019
23.9.2019CZEParoulek Josef PM M1 24.9.2019
25.7.2019CZEPetrides Oldřich + Petrides Miroslava Blato team PM D 31.7.2019
14.7.2019CZEPlocek Libor XXX PM M2 17.7.2019
28.8.2019CZEPopiolek Martin PM M1 3.9.2019
29.8.2019CZEPůža Jan + Půža Patrik + Pecharová Aneta + Tomanová Kateřina SRTG KOLÍN PM T 31.8.2019
24.9.2019CZEReichman Daniel + David Černý + Jakub Blažej + Petr Sobotka Červená pastelka PM T nezaplaceno
17.7.2019CZERejman Marek Svídnický Extrém PM M2 nezaplaceno
11.9.2019CZERichter Lukáš Psinek PM M2 12.9.2019
25.9.2019CZEŘíha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM PM M1 27.9.2019
11.9.2019CZERylková Kateřina OCRUNITED TEAM PM Z1 19.9.2019
17.7.2019CZEŠabatka Jan Svídnický Extrém PM M2 nezaplaceno
29.8.2019CZEŠabatová Soňa PM Z2 31.8.2019
12.5.2019CZESangho Aline PM Z1 21.5.2019
24.9.2019CZEŠevčíková Andrea PM Z1 25.9.2019
30.5.2019CZEShejbalová Jana RUN magazine team PM Z1 nezaplaceno
28.8.2019CZEŠlezingrová Lenka PM Z2 31.8.2019
26.5.2019CZESotona Petr PM M2 28.5.2019
26.5.2019CZESotonová Monika PM Z1 28.5.2019
9.5.2019CZESpringle Marek PM M1 29.5.2019
14.8.2019CZEStřílek Radislav + Sadílek Martin + Gazda Michal + Benych Oldřich Šneci Team PM T 16.8.2019
24.9.2019CZESůrová Adéla GLADIATORRACETEAM PM Z1 nezaplaceno
24.6.2019CZESvobodová Mirka + Tomáš Világi Tomi&Miri PM D 26.6.2019
3.9.2019CZETóth Roman PM M1 nezaplaceno
28.8.2019CZETóth Roman PM M1 nezaplaceno
25.9.2019CZEValasek Jaroslav + Petr Pohořalý + Jan Trousil + Martina Pohořalá #GLADIATORRACETEAM PM T 1.10.2019
25.9.2019CZEVíšek Tadeáš + Jeřábek Martin + Buřval Jan + Rössler Vojtěch Eldisáci PM T 27.9.2019
13.7.2019CZEVokál Aleš PM M1 18.7.2019
29.6.2019CZEVyroubal David + Zuzana Kučerová + Tereza Jankovská + Martin Kucko Lemry PM T 2.7.2019
16.8.2019CZEZajíček Petr + Jozífková Žaneta PM D 17.8.2019
30.7.2019CZEZdrazilova Zlata + Petr Šmejkal PM D nezaplaceno