Startovní listina RunX 15K- běžecký závod na 15 km + štafeta

Statistika přihlášených

Trať
15 km94
Kategorie
MMuži30
SSŠtafeta - smíšená20
ZŽeny 14
SZŠtafeta - ženy10
SMŠtafeta - muži10
M40Muži 40 a více let7
Z40Ženy 40 a více let3
Celkem přihlášených94

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
23.7.2019CZE. JACOB Transformers 42 15 km M 23.7.2019
18.7.2019CZEAlbrecht Josef 15 km M 20.7.2019
19.4.2019CZEArban Viktor 15 km M 23.4.2019
7.6.2019CZEBartošová Natalie 15 km Z nezaplaceno
26.6.2019CZEBarvič Michal 15 km M 28.6.2019
21.7.2019CZEBednář Ondřej + Lenka Zdeňková 2 x 7,5 km SS 23.7.2019
25.6.2019CZEBradáčová Martina MK Kladno 15 km Z40 28.6.2019
4.7.2019CZEBrandejská Johana + Bačová Vendula 2 x 7,5 km SZ 4.7.2019
27.6.2019CZEBrousilová Tereza 15 km Z 29.6.2019
20.7.2019CZEBrož Václav 15 km M 23.7.2019
18.7.2019CZEBrožek Ondřej 15 km M 20.7.2019
20.7.2019CZEBuryánová Veronika + Buryán Josef Bury 2 x 7,5 km SS 23.7.2019
25.4.2019CZEBušta Pavel 15 km M 27.4.2019
5.7.2019CZEČejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 15 km M 8.7.2019
30.6.2019CZEČerný Miroslav Jeden Měsíc Běžce 15 km M40 2.7.2019
6.5.2019CZEČiperová Lucie + Molnárová Petra SRTG Praha 2 x 7,5 km SZ 10.5.2019
25.6.2019CZEDenková Nikola 15 km Z 26.6.2019
19.7.2019CZEFilingr Aleš AK Most 15 km M 20.7.2019
16.7.2019CZEFišer Ivan Beerkings 15 km M 16.7.2019
13.7.2019CZEFrank Ronald 15 km M40 16.7.2019
27.6.2019CZEFrodl Martin 15 km M 28.6.2019
21.7.2019CZEGörgl Jan + Petra Davidová Team Slivenec 2 x 7,5 km SS 23.7.2019
25.6.2019CZEGregora David + Tereza Běhounková 2 x 7,5 km SS 26.6.2019
6.7.2019CZEHejnicová Veronika + Venzara Jakub TFA Couple 2 x 7,5 km SS 9.7.2019
21.7.2019CZEHoffman Kylie 15 km Z nezaplaceno
9.7.2019CZEHonsová Soňa + Ilona Tomčíková SRTG Praha 2 x 7,5 km SZ 9.7.2019
30.6.2019CZEHrubý Richard FbC Spartak Žebrák 15 km M 2.7.2019
1.7.2019CZEHudák Martin 15 km M40 nezaplaceno
20.4.2019CZEJílovec Jakub 15 km M 15.7.2019
20.6.2019CZEJobová Anna-Marie + Jakub Tichý 2 x 7,5 km SS nezaplaceno
20.4.2019CZEJuřena Zdeněk 15 km M 24.4.2019
21.7.2019CZEKacafirkova Lucie T42 15 km Z 23.7.2019
9.7.2019CZEKalivoda Jindrich Pajda Racing Limited 15 km M nezaplaceno
14.6.2019CZEKáš František 15 km M 18.6.2019
18.7.2019CZEKhailová Denisa 15 km Z 19.7.2019
21.7.2019CZEKleibl Michal 15 km M40 23.7.2019
20.4.2019CZEKobylkina Natalia 15 km Z 24.4.2019
20.5.2019UKRKokhan Orest 15 km M 22.5.2019
19.4.2019CZEKorba Lukáš Novovesáci 15 km M 24.4.2019
15.7.2019CZEKulíček Martin + Kulíček Ondřej kulda run 2 x 7,5 km SM 17.7.2019
13.5.2019UKRKuntsevych Yulia 15 km Z 15.5.2019
17.7.2019CZELalák Tomáš 15 km M40 18.7.2019
30.6.2019CZEMareš Pavel + Udatný Václav 2 x 7,5 km SM 4.7.2019
6.5.2019CZENauš Robert + Míša Stalmacherová 2 x 7,5 km SS 8.5.2019
26.4.2019CZENavrátilová Iveta + Roháček Jan 2 x 7,5 km SS 27.4.2019
25.6.2019CZENedvědová Petra 15 km Z 26.6.2019
30.6.2019CZENetusil Lukas + Minda Pavol 2 x 7,5 km SM 4.7.2019
30.6.2019CZENetušilová Marta 15 km Z40 4.7.2019
17.7.2019CZEPetráček Jožin + Vacek Michal 2 x 7,5 km SM 23.7.2019
24.6.2019CZEPetrusek Lukáš Sanasport team 15 km M nezaplaceno
29.4.2019CZEPillar Jiri 15 km M 1.5.2019
4.6.2019CZEPyskatý Jan Transformers42 15 km M 5.6.2019
21.7.2019CZERadechovský David 15 km M 23.7.2019
24.4.2019CZERádr Jiří Ra(n)dr 15 km M 25.4.2019
26.6.2019CZEReiterová Hana 15 km Z 28.6.2019
21.7.2019CZERoubíčková Veronika + Blanka Soukupová 2 x 7,5 km SZ 22.7.2019
16.7.2019CZESedláček Cyril 15 km M 18.7.2019
30.6.2019CZESeidlová Monika Štefko running team 15 km Z 4.7.2019
17.7.2019CZESikalova Kamila + Martin Sikal 2 x 7,5 km SS 19.7.2019
19.4.2019CZESladký Jiří KPO 15 km M40 23.4.2019
21.7.2019CZEŠmídl Milan 15 km M40 23.7.2019
21.7.2019CZEŠmídlová Alena 15 km Z40 23.7.2019
17.7.2019CZEŠpaček Miroslav 15 km M 17.7.2019
15.7.2019CZEŠťastný Tomáš 15 km M nezaplaceno
17.6.2019CZEŠtembera Miroslav + Grund Tomáš Miratom 2 x 7,5 km SM 25.7.2019
29.6.2019CZESutanto Leonardus Yudha Septian 15 km M 2.7.2019
14.6.2019CZETrnková Iva 15 km Z 18.6.2019
19.7.2019CZEVenkrbec Tomáš 15 km M 23.7.2019
27.4.2019CZEVocetka Tomáš adidas Runners Prague 15 km M 1.5.2019
4.7.2019DEUVozenilek Patrick Tennis-Club Küchwald e.V. 15 km M nezaplaceno
16.7.2019CZEWaldhans Patrik + Karolina Portellová Barbarian Extreme Team 2 x 7,5 km SS 17.7.2019
29.4.2019CZEYonová Lenka 15 km Z 4.5.2019
16.7.2019CZEZdenkova Lenka 15 km Z nezaplaceno
20.7.2019CZEZoubková Michaela + Anna Pivoňková Mačovický holky 2 x 7,5 km SZ 23.7.2019