Startovní listina Dětský Cross Country Beckov 2019

Statistika přihlášených

Trať
A612
A419
A311
A59
A75
A15
A85
A23
Kategorie
MZ1Žáci 1 - rok narození 2011 - 201210
MMZMladší žáci - rok narození 2007 - 200810
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2011 - 20129
MPPředžáci - rok narození 2013 - 20148
MZ2Žáci 2 - rok narození 2009 - 20107
ODOdrážedla - rok narození 2015 a mladší5
MSZStarší žáci - rok narození 2005 - 20065
MKKadeti - rok narození 2003 - 20044
ZPPředžákyně - rok narození 2013 - 20143
MBBobíci - rok narození 2015 a mladší2
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2009 - 20102
ZMZMladší žákyně - rok narození 2007 - 20082
ZBBobice - rok narození 2015 a mladší1
ZKKadetky - rok narození 2003 - 20041
Celkem přihlášených69

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
20.5.2019CZEAlina Adam Hugo ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 20.5.201936
16.5.2019CZEBaranjuk Ernest A3 MP 17.5.201930
19.5.2019CZEBaťcha Filip A2 MB 21.5.201944
14.5.2019CZEBečvář Oliver OVLADEJKOLO - TREK Bikes A5 MZ2 21.5.201943
19.5.2019CZEBílek Michal Bášť A3 MP 20.5.201933
20.5.2019CZEBláha Vojtěch SK Velo Praha A8 MK 22.5.201947
16.5.2019CZEBradáč Michal DUKLA Praha A5 MZ2 17.5.201931
10.5.2019CZECucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR A5 ZZ2 20.5.201935
21.5.2019CZEDedek Ondřej A3 MP 22.5.201949
16.5.2019CZEDěták Mikuláš ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 16.5.201929
20.5.2019CZEFaltys Pavel ADASTRA Cycling Team A2 MB 20.5.201938
20.5.2019CZEFaltysová Gabriela ADASTRA Cycling Team A4 ZZ1 20.5.201939
20.5.2019CZEFaltysová Nela ADASTRA Cycling Team A6 ZMZ 20.5.201940
20.3.2019CZEFous Vít ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 17.4.20194
14.5.2019CZEFrydrych Tomáš Christian TJ Škoda Auto Mladá Boleslav A5 ZZ2 14.5.201922
27.3.2019CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM A4 MZ1 nezaplaceno0
21.3.2019CZEHavelka Štěpán ADASTRA Cycling Team A8 MK 17.4.20195
23.4.2019CZEHolzbachová Kateřina FightStuff A4 ZZ1 30.4.201912
21.3.2019CZEHošek Adam ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 17.4.20196
21.3.2019CZEJech Filip ADASTRA Cycling Team A8 MK 17.4.20198
20.3.2019CZEJech Lukáš ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 17.4.20197
17.4.2019CZEKameník Dominik ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 30.4.201913
11.5.2019CZEKohout Jindřich Velo akademie Kladno A4 MZ1 15.5.201925
15.5.2019CZEKolář David ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 15.5.201928
15.5.2019CZEKolář Dalibor ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 15.5.201927
19.5.2019CZEKozel Vilém MŠ Kovářská A3 MP 22.5.201945
19.5.2019CZEKozlová Julie Kross Bikeranch Team Junior A4 ZZ1 22.5.201946
12.5.2019CZEKříž Petr S.A.C. A1 OD 14.5.201917
12.5.2019CZEKříž David S.A.C. A5 MZ2 14.5.201918
12.5.2019CZEKřížová Veronika S.A.C. A3 ZP 14.5.201919
21.5.2019CZEKryl Karol Veloakademie Kladno A6 MMZ 22.5.201948
10.5.2019CZEKuba Filip Cycling Academy Tábor A7 MSZ nezaplaceno0
15.5.2019CZEKučera Jakub ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 15.5.201926
20.5.2019CZEKukla Dominik ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 20.5.201941
16.5.2019CZEKulíšek Kryštof A4 MZ1 nezaplaceno0
29.4.2019CZEKunstát Jan Šneci v běhu A1 OD nezaplaceno0
11.5.2019CZEMareček Oliver TJ Kovo Praha A3 MP nezaplaceno0
11.5.2019CZEMareček Maxim A1 OD nezaplaceno0
14.5.2019CZENemec Tobias A3 MP nezaplaceno0
10.5.2019CZEOrlowská Pavlína A4 ZZ1 14.5.201915
17.5.2019CZERambousek Tomáš A4 MZ1 nezaplaceno0
17.5.2019CZERambousková Lucie A6 ZMZ nezaplaceno0
18.5.2019CZERusňák Pavel Velo Akademie Kladno A1 OD nezaplaceno0
18.5.2019CZERusňáková Kamila Velo Akademie Kladno A4 ZZ1 nezaplaceno0
18.5.2019CZERusňáková Lucie Velo Akademie Kladno A4 ZZ1 nezaplaceno0
16.4.2019CZESchusová Marie A4 ZZ1 15.5.201924
16.4.2019CZESchusová Eliška A3 ZP 15.5.201923
20.3.2019CZESedlecký Adam ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 17.4.20199
21.3.2019CZESemerád Marek Mitas Mercedes Benz Praha Trek A4 MZ1 27.3.20192
21.3.2019CZESemerádová Emma Mitas Mercedes Benz Praha Trek A2 ZB 27.3.20191
21.5.2019CZESeveryn Richard EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín A6 MMZ 22.5.201950
17.5.2019CZEŠímová Hana A4 ZZ1 17.5.201932
17.4.2019CZEŠimůnek Petr ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 30.4.201914
22.5.2019CZEŠindelář Jan Jaroslav Kulhavy Cycling Team A8 MK 23.5.201952
20.3.2019CZEŠpaček Marek ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 17.4.201910
13.5.2019CZEStudnička Jakub BSK racing juniors A6 MMZ nezaplaceno0
27.3.2019CZEStudnička Michal BSK racing juniors A4 MZ1 14.5.201921
27.3.2019CZEStudnička Jakub Bsk racing junior A6 MMZ 14.5.201920
21.5.2019CZESuchá Kateřina ADASTRA Cycling Team A8 ZK 21.5.201942
21.3.2019CZESuchý Vojtěch ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 17.4.201911
22.5.2019CZESzöllös Samuel ADASTRA Cycling Team A3 MP 22.5.201951
20.5.2019CZESzöllös Štefan ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 20.5.201937
22.5.2019CZETomeš Roman SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU A4 MZ1 nezaplaceno0
18.5.2019CZETsvirko Štěpán A6 MMZ 20.5.201934
10.5.2019CZETvrzníková Marie FERROTHERM.cz A1 OD nezaplaceno0
10.5.2019CZETvrzníková Markéta FERROTHERM.cz A3 ZP nezaplaceno0
10.5.2019CZETvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz A4 ZZ1 nezaplaceno0
10.5.2019CZEVágner Vít Kross Bikeranch Team A3 MP 14.5.201916
27.3.2019CZEZilvar Šimon Bsk racing junior A6 MMZ 1.4.20193