Startovní listina Hruboskalský canicross 2019

Statistika přihlášených

Trať
2,5 km95
5,2 km24
FS18
Kategorie
Z2Ženy - se psem do 20 kg32
Z3Ženy - se psem nad 20 kg30
ZŽeny se psem13
MMuži se psem11
Z1Ženy - se psem do 10 kg9
M3Muži - se psem nad 20 kg8
M3Muži - se psem nad 20 kg8
JZJuniorky5
M1Muži - se psem do 10 kg4
M2Muži - se psem do 20 kg4
Z3Ženy - se psem nad 20 kg3
JMJunioři3
M2Muži - se psem do 20 kg2
Z1Ženy - se psem do 10 kg2
Z2Ženy - se psem do 20 kg2
M1Muži - se psem do 10 kg1
Celkem přihlášených137

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
12.3.2019CZEBalcarova Eva + Bethany Fitmin sprint 2,5 km Z2 19.3.2019
12.3.2019CZEBalcarova Romana + Britany Romča a Britany Fitmin sprint 2,5 km Z2 19.3.2019
12.4.2019CZEBartošová Šárka + Lilly, Aragorn Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km Z1 18.4.2019
1.7.2019CZEBártová Veronika + Max Fitmin sprint 2,5 km Z1 3.7.2019
12.8.2019CZEBernardová Sandra + Ikar Hruboskalský canicross Svijany enduro nářez 5,2 km Z 12.8.2019
30.7.2019CZEBlaževičová Dana + Ferda Fitmin sprint 2,5 km Z2 31.7.2019
9.7.2019CZEBubeníková Lenka + Dory Rozběháme Prahu Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km Z2 15.7.2019
28.5.2019CZECastleberry Jason + Pedro Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 30.5.2019
1.8.2019CZECepek Jan + Falco Svijany enduro nářez 5,2 km M 1.8.2019
9.5.2019CZEČesáková Kristina + Ario Ario Mon Miracle Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km Z2 16.5.2019
25.7.2019CZEDohnalová Kateřina + Baki Fitmin sprint 2,5 km Z2 27.7.2019
12.8.2019CZEDrbohlav Jan + František Černé lišky Fitmin sprint 2,5 km M1 12.8.2019
21.7.2019CZEErlebachová Aneta + Stormy Mc Český Ráj Fitmin sprint 2,5 km JZ 29.7.2019
20.7.2019CZEFabián Jan + DeLaforce Fine Ruby z Brzaneckych Vinohradu Honzík a Ruby Fitmin sprint 2,5 km M2 22.7.2019
9.5.2019CZEFabiánová Veronika + Matýsek Rapl team Fitmin sprint 2,5 km Z1 10.5.2019
21.5.2019CZEFantová Tereza + Viky Svijany enduro nářez 5,2 km Z 27.5.2019
11.8.2019CZEFröhlichová Nikol + Kyra DoggyBear Team Fitmin sprint 2,5 km Z3 13.8.2019
12.8.2019CZEGill Emir + Cherry Lady z Olteckého pelíšku Pintadita Fitmin sprint 2,5 km JM 12.8.2019
24.4.2019CZEGill Šárka + Chadya Happy Darlings Pintadita Fitmin sprint 2,5 km Z2 25.4.2019
23.7.2019CZEHájková Barbora + Fanny Fitmin sprint 2,5 km Z3 23.7.2019
24.3.2019CZEHalířová Jarmila + Sára/Alin Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km Z1 25.3.2019
13.3.2019CZEHavránek Lukáš + Márty Hruboskalský canicross Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 13.3.2019
31.5.2019CZEHladká Lucie + Kira Fitmin sprint 2,5 km Z3 7.6.2019
19.5.2019CZEHladká Michaela + Dixie Fitmin sprint 2,5 km Z2 21.5.2019
12.8.2019CZEHložková Veronika + Snipe Jcc Svijany enduro nářez 5,2 km Z 13.8.2019
19.7.2019CZEHodek Martin + 5,2km Eragon, 2,5km Boris Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 25.7.2019
27.5.2019CZEHolanová Martina + Bria Holčičky z Ještědu Svijany enduro nářez 5,2 km Z 27.5.2019
6.8.2019CZEHORÁČKOVÁ Stanislava + Bady Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km Z3 6.8.2019
31.5.2019CZEHoráčková Nikol + Nikol Fitmin sprint 2,5 km Z1 3.6.2019
13.8.2019CZEHoráková Stanislava + ŽERYK Fitmin sprint 2,5 km Z2 13.8.2019
19.5.2019CZEHovorka Milan + Alexej Tryreplay Žabonosáci Svijany enduro nářez 5,2 km M 22.5.2019
6.8.2019CZEHozák Kamil + Blue Moon PSA Fitmin sprint 2,5 km M1 6.8.2019
12.3.2019CZEHozáková Martina + Sindy Fitmin sprint 2,5 km Z2 13.3.2019
30.4.2019CZEHrdá Diana + Bruce Vořeši Fitmin sprint 2,5 km Z3 1.5.2019
24.7.2019CZEHrdý Tomáš + Sany Vořeši Fitmin sprint 2,5 km M3 24.7.2019
19.5.2019CZEHudáková Pavlína + Elí Fitmin sprint 2,5 km Z3 20.5.2019
24.7.2019CZEHůlková Veronika + Shelly Fitmin sprint 2,5 km Z3 29.7.2019
31.3.2019CZEHůlová Petra + Ginny Fitmin sprint 2,5 km Z2 1.4.2019
8.5.2019FRAjean-philippe deshayes jean-philippe deshayes + Odin/Ina Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 9.5.2019
6.5.2019CZEJedličková Nikola + Jamina Katčina zahrada Nikča a Mňaminka Fitmin sprint 2,5 km Z3 7.5.2019
5.8.2019CZEJelínková Hana + Bagheera Hanka a Bagheera Fitmin sprint 2,5 km Z2 12.8.2019
1.8.2019CZEJičínská Natálie + Brigit Fitmin sprint 2,5 km Z2 1.8.2019
22.7.2019CZEJirkovec Jiří + Rony Svijany enduro nářez 5,2 km M 22.7.2019
29.6.2019CZEKadleckova Linda + Bara Fitmin sprint 2,5 km Z1 3.7.2019
29.5.2019CZEKalenská Ilona + Black MK JCC Fitmin sprint 2,5 km Z2 29.5.2019
29.3.2019CZEKarpianusová Zuzana + Coudy Falcoline Relax Coudy Svijany enduro nářez 5,2 km Z 2.4.2019
20.5.2019CZEKarvan Roman + White Fitmin sprint 2,5 km M3 21.5.2019
20.5.2019CZEKarvanová Zuzana + Tadeáš Fitmin sprint 2,5 km Z3 21.5.2019
23.7.2019CZEKasalová Klára + Max Fitmin sprint 2,5 km Z3 24.7.2019
4.6.2019CZEKolumpková Kateřina + Monty Fitmin sprint 2,5 km Z1 5.6.2019
12.8.2019CZEKošíková Šárka + Laky Fitmin sprint 2,5 km Z3 15.8.2019
13.3.2019CZEKoudelková Marcela + Bady Marcela & Bady Fitmin sprint 2,5 km Z3 19.3.2019
2.8.2019CZEKovalčin Jan + Gaston Honza a Gay Fitmin sprint 2,5 km M1 2.8.2019
17.6.2019CZEKřemelová Lucie + Anchorage Graf Czech Fitmin sprint 2,5 km Z3 18.6.2019
4.4.2019CZEKrížková Petra + Mia SK Děti Severu Fitmin sprint 2,5 km Z3 9.4.2019
29.5.2019CZEKřížová Petra + Scooby MK Tlapky v tahu Fitmin sprint 2,5 km Z2 30.5.2019
29.4.2019CZEKrumlová Helena + Teri Rehazone Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km Z3 2.5.2019
9.5.2019CZEKučabová Lenka + Ennie Fitmin sprint 2,5 km Z2 10.5.2019
31.5.2019CZEKulhanek Michal + Kira Kira Fitmin sprint 2,5 km M2 2.6.2019
23.6.2019CZEKvasnička Michal + Adar Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 28.6.2019
29.5.2019CZEKvasničková Zuzana + Carrie Fitmin sprint 2,5 km Z3 30.5.2019
26.6.2019CZEKynclová Zuzana + Fík Fitmin sprint 2,5 km Z3 27.6.2019
12.8.2019CZEKyselová Romana + Daisy Svijany enduro nářez 5,2 km Z 15.8.2019
6.7.2019CZELacková Eliška + Barny Fitmin sprint 2,5 km JZ 8.7.2019
15.5.2019DEULemke Ingo + Allis Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 20.5.2019
12.3.2019CZELenfeldová Lucie + Manzi Fitmin sprint 2,5 km Z2 15.3.2019
9.8.2019CZELuštincová Tereza + Bára Fitmin sprint 2,5 km Z3 9.8.2019
18.6.2019CZELyčka Pavel + Kallistó Fitmin sprint 2,5 km M3 19.6.2019
16.6.2019CZEMacháčková Katka + Ozzy Pawsbourne Barkness Svijany enduro nářez 5,2 km Z 20.6.2019
4.5.2019CZEMachková Lucie + Čiko Fitmin sprint 2,5 km Z1 7.5.2019
23.6.2019CZEMachová Diana + Renda Fitmin sprint 2,5 km Z2 25.6.2019
25.3.2019CZEMaixner Martin + Pluto Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 26.3.2019
17.7.2019CZEMaixner Jan + Gromit Wallace & Gromit Team Fitmin sprint 2,5 km M2 23.7.2019
12.3.2019CZEMalík Tomáš + Lola Hruboskalsky canicross Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M2 12.3.2019
28.7.2019CZEMalíková Kristýna + Brouček z Vlčí chaloupky Musher Club JCC Svijany enduro nářez 5,2 km Z 30.7.2019
6.5.2019CZEMarešová Daniela + Ellie Fitmin sprint 2,5 km Z2 9.5.2019
5.7.2019CZEMateiciucová Adéla + Atila MKJCC Fitmin sprint 2,5 km Z3 8.7.2019
7.8.2019CZEMihok Michal + Matýsek Svijany enduro nářez 5,2 km M 7.8.2019
25.3.2019CZEMikšík Aleš + Jolana Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M1 27.3.2019
1.5.2019CZEMíšková Tereza + Coudy from Devil rock SRTG Olomouc Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km Z3 2.5.2019
22.5.2019CZEMrázková Linda + Aiko El GullAsch Fitmin sprint 2,5 km Z1 23.5.2019
9.8.2019CZENováková Dominika + Aru Fitmin sprint 2,5 km Z3 15.8.2019
13.3.2019CZENovakova Karolína + Štuclina Fitmin sprint 2,5 km Z3 20.3.2019
24.7.2019CZENovotná Adéla + Jessy Fitmin sprint 2,5 km JZ 1.8.2019
16.6.2019CZENovotný Braňo + Edward the Dog Barkness Svijany enduro nářez 5,2 km M 24.6.2019
19.7.2019CZENývltová Elena + Denicol MC Metuje Fitmin sprint 2,5 km Z3 19.7.2019
24.3.2019CZEPalaščak Martin + Maya Svijany enduro nářez 5,2 km M 27.3.2019
28.7.2019CZEPenc Martin + Joey Svijany enduro nářez 5,2 km M 30.7.2019
27.7.2019CZEPeterková Veronika + Yass Želivská perla Fitmin sprint 2,5 km Z2 29.7.2019
30.7.2019CZEPetráčková Adéla + Aron SVVAT Fitmin sprint 2,5 km Z3 5.8.2019
25.4.2019CZEPíšová Markéta + Kirsten Black Z J Bonda Fitmin sprint 2,5 km Z2 2.5.2019
8.8.2019CZEPlíva Tomáš + Ben Hruboskalský canicross Fitmin sprint 2,5 km JM 9.8.2019
12.8.2019CZEPoledník Michal + Jasmína Fitmin sprint 2,5 km M3 12.8.2019
21.7.2019CZEPotměšilová Dominika + Nessie Musher klub Tlapky v tahu Fitmin sprint 2,5 km Z2 21.7.2019
30.6.2019CZEPreusslerova Katerina + Charles Katka a Charles Fitmin sprint 2,5 km Z3 3.7.2019
12.8.2019CZERadovská Michaela + Arwen Fitmin sprint 2,5 km Z3 13.8.2019
12.8.2019CZERichtrová Monika + Harry Hastrmánek Hruboskalský canicross Svijany enduro nářez 5,2 km Z 12.8.2019
21.7.2019CZEŠaňková Kateřina + Aranka Hruboskalský canicross Fitmin sprint 2,5 km Z1 21.7.2019
11.8.2019CZEŠenková Jana + Amálka Fitmin sprint 2,5 km Z2 13.8.2019
2.7.2019CZEŠindler Radek + Valori Svijany enduro nářez 5,2 km M 2.7.2019
15.7.2019CZESkalická Kamila + Crazy Fitmin sprint 2,5 km Z2 19.7.2019
1.8.2019CZEŠkvrnová Adéla + Arči Musher club Český ráj Fitmin sprint 2,5 km Z3 1.8.2019
20.6.2019CZESmrčka Petr + Šiška TJ Sokol Maxičky Svijany enduro nářez 5,2 km M 26.6.2019
20.6.2019CZESmrčková Pavlína + Arnošt TJ Sokol Maxičky Fitmin sprint 2,5 km Z3 22.6.2019
20.6.2019CZESmrčková Eliška + Betka TJ Sokol Maxičky Fitmin sprint 2,5 km JZ 26.6.2019
20.7.2019CZESochůrková Veronika + Cappy Cappy Fitmin sprint 2,5 km Z2 20.7.2019
3.5.2019CZEŠopáková Michaela + Bejby Fitmin sprint 2,5 km Z1 7.5.2019
6.3.2019CZEŠpaček Petr + Mates Hruboskalský canicross Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M3 6.3.2019
16.5.2019CZEStanovská Šárka + Rajo Behejsepsem.cz Fitmin sprint 2,5 km Z2 17.5.2019
12.8.2019CZEŠťastný Marek + Nix Hruboskalský canicross Fitmin sprint 2,5 km M3 12.8.2019
25.3.2019CZEŠtěpánková Martina + Nick Fitmin tým Svijany enduro nářez 5,2 km Z 25.3.2019
8.8.2019CZEŠťípalová Hana + Peťo T.J Sokol Maxičky Fitmin sprint 2,5 km Z3 14.8.2019
10.6.2019CZEŠubrtová Alena + Timothy Fitmin sprint 2,5 km Z3 17.6.2019
3.8.2019CZESůrová Michaela + Snow Flake Husky Jack Magor Team Fitmin sprint 2,5 km Z2 5.8.2019
6.3.2019CZETomčo Tomáš + Spajky Hruboskalský canicross Fitmin sprint 2,5 km M2 6.3.2019
27.5.2019CZETrna Daniel + Grumpy Gru Black Bubble Fitmin sprint 2,5 km M1 29.5.2019
13.8.2019CZETržilová Jana + Bessinka Janča a Bessinka Fitmin sprint 2,5 km Z2 13.8.2019
12.8.2019CZETurčeková Lena + Saly Fitmin sprint 2,5 km Z3 13.8.2019
28.3.2019CZETurek Marcel + Brixa Musher club Český ráj Svijany enduro nářez 5,2 km M 28.3.2019
23.7.2019CZETurek Jonáš + Eima Musher club Český ráj Fitmin sprint 2,5 km JM 23.7.2019
8.4.2019CZEUrbanová Miroslava + Aykan Fitmin sprint 2,5 km Z2 12.4.2019
22.6.2019CZEVališová Tereza + Amy Svijany enduro nářez 5,2 km Z 24.6.2019
12.4.2019CZEVatková Gabriela + Tuffy Everest Valkar Tuffy Fitmin sprint 2,5 km Z3 16.4.2019
12.4.2019CZEVatková Karolína + Tuffy Fitmin sprint 2,5 km JZ 16.4.2019
1.4.2019CZEVeselá Hana + Bobinka Veselý Ranč Fitmin sprint 2,5 km Z2 7.4.2019
15.6.2019CZEVeselý Josef + Dan MK Tlapky v tahu Fitmin sprint 2,5 km M3 24.6.2019
30.4.2019CZEVirglová Petra + Falco Vořeši Fitmin sprint 2,5 km Z2 9.5.2019
6.5.2019CZEVítovská Radka + Aura Canini Corde Fitmin sprint 2,5 km Z3 10.5.2019
9.8.2019CZEVokrouhlík Michal + Roky Roky Fitmin sprint 2,5 km + Svijany enduro nářez 5,2 km M2 13.8.2019
29.4.2019CZEVoldánová Lenka + Paul Svijany enduro nářez 5,2 km Z 30.4.2019
25.3.2019CZEVondráčková Irena + Gina Fitmin sprint 2,5 km Z2 28.3.2019
11.8.2019CZEVrána Petr + Rocky Fehrer Liberec Fitmin sprint 2,5 km M3 12.8.2019
11.8.2019CZEVrána Jan + Meggie Rokytnice nad Jizerou Fitmin sprint 2,5 km M3 12.8.2019
9.8.2019CZEVyletělová Ivana + Dangee Musher klub Tlapky v tahu Fitmin sprint 2,5 km Z2 12.8.2019
12.3.2019CZEVytinová Veronika + Meggie Sweep OCR Team Fitmin sprint 2,5 km Z2 15.3.2019
22.6.2019CZEWeinertová Magdaléna + Pedro Svijany enduro nářez 5,2 km Z 24.6.2019
8.8.2019CZEŽeníšek Michal + Basta T.J. Sokol Maxičky / FITMIN Svijany enduro nářez 5,2 km M 14.8.2019