Startovní listina BARTH Run 2019

Statistika přihlášených

Trať
1000 m93
5 km - DOGRUN77
5 km - RUN200
10 km - RUN113
10 km - BIKE23
10 km - DOGRUN14
5 km - KOLOB11
Kategorie
ZDOBROČINNÝ RODINNÝ BĚH 93
KDZDOGRUNNING ženy60
KMARUN muži do 34 let50
KZARUN ženy do 34 let48
KZBRUN ženy 35 - 49 let45
DMBRUN muži 35 - 49 let45
KMBRUN muži 35 - 49 let41
DMARUN muži do 34 let20
KDMDOGRUNNING muži17
DZARUN ženy do 34 let16
DZBRUN ženy 35 - 49 let16
BMBIKE muži15
SŠTAFETA 2x5 km11
KMCRUN muži 50 a více let9
BZBIKE ženy8
DDMDOGRUNNING muži8
KZCRUN ženy 50 a více let7
KKZKOLOBĚŽKA ženy7
DDZDOGRUNNING ženy6
KKMKOLOBĚŽKA muži4
DZCRUN ženy 50 a více let3
DMCRUN muži 50 a více let2
Celkem přihlášených531

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
12.4.2019CZEAndělová Aneta + Beanita De Arroyo Blanco Smečky- Dogo Argentino 5 km KDZ 16.4.2019
12.4.2019CZEAndělová Hana + Alandra Amon Ereb Smečky- Dogo Ardentino 5 km KDZ 16.4.2019
25.3.2019CZEBalánová Nicole 10 km DZA 3.4.2019
18.4.2019CZEBaláž Adam 5 km KMA 18.4.2019
30.3.2019CZEBalcarová Romana Stafbul Team 5 km KDZ 3.4.2019
28.4.2019CZEBaňouch Jakub 5 km KMA 29.4.2019
28.4.2019CZEBaňouchová Simona 1000 m Z 29.4.2019
28.4.2019CZEBaňouchová Simona 5 km KZB 29.4.2019
30.4.2019CZEBartoníčková Simona + Matyáš Bartoníček Mety & Miky 1000 m Z nezaplaceno
17.4.2019CZEBartošová Šárka + Aragorn MA-LA-NO Opava 5 km KDZ 18.4.2019
25.4.2019CZEBártová Tereza 1000 m Z 26.4.2019
25.4.2019CZEBártová Tereza 10 km DZA 26.4.2019
2.5.2019CZEBednářová Petra 5 km KZA 3.5.2019
16.4.2019CZEBěhal Jiří 5 km KMB 18.4.2019
5.5.2019CZEBěhalová Lucie + Vilém Běhal 1000 m Z nezaplaceno
16.4.2019CZEBenda Vitezslav + Řádková Nela 1000 m Z 18.4.2019
3.5.2019CZEBeráková Iveta Kooperativa 5 km KKZ 3.5.2019
5.5.2019CZEBeránek Milan + Flam Dogpoint team 10 km DDM 6.5.2019
28.4.2019CZEBester Zaan Duo Lhotka 5 km KZB 29.4.2019
7.3.2019CZEBezoušková Gabriela + Arapiraca Gitigaro Gitigaro 10 km DDZ nezaplaceno
6.5.2019CZEBilkova Lucie PROfair 5 km KZB 6.5.2019
9.3.2019CZEBinarová Monika + Argo 5 km KDZ 18.3.2019
28.4.2019CZEBittner Rostislav Duo Lhotka 5 km KMC 29.4.2019
5.4.2019CZEBláhová Ivana Adventní běhání 5 km KZB 16.4.2019
5.4.2019CZEBláhová Ivana + Michal Bláha Adventní běhání 1000 m Z 16.4.2019
22.3.2019CZEBlažek Jaroslav + Vít Jaroslav Blažek + Karolína Blažková 1000 m Z 22.3.2019
22.3.2019CZEBlažek Jaroslav 10 km DMB 31.3.2019
5.5.2019CZEBLAŽKOVÁ LEA 5 km KZB 6.5.2019
5.5.2019CZEBLAŽKOVÁ LEA + Viktor Kudlič + Bohumil Blažek 1000 m Z 6.5.2019
22.3.2019CZEBlažková Lenka 1000 m Z 31.3.2019
17.4.2019CZEBlažková Leona 5 km KZB 26.4.2019
5.5.2019CZEBoháč Zdeněk 10 km DMB 6.5.2019
5.5.2019CZEBoháč Vít 10 km DMA 6.5.2019
5.5.2019CZEBoháčová Anna 10 km DZA 6.5.2019
18.3.2019CZEBoháčová Sára 5 km KZA 6.5.2019
5.5.2019CZEBoháčová Šárka Šárka + Aram 5 km KDZ nezaplaceno
3.5.2019CZEBořek Radek Sparta 10 km DMB 4.5.2019
14.3.2019CZEBorunská Veronika Morxes 5 km KKZ 18.3.2019
1.4.2019CZEBosák Zbyněk Ilker Team 10 km DMB 18.4.2019
6.4.2019CZEBronček Tomáš 5 km KMA 16.4.2019
8.4.2019CZEBryx Ondřej + Bryxová Nikola + Bryx Ondřej 1000 m Z 16.4.2019
8.4.2019CZEBryx Ondřej 10 km DMB 16.4.2019
29.4.2019CZEBubáková Zuzana NejsmeŠunky 5 km KZA 2.5.2019
5.5.2019CZEBubeníková Lenka + Easy To Adore Coco Lotte - "Dory" Rozběháme Prahu 10 km DDZ 6.5.2019
16.4.2019CZEBurkoň Adam 5 km KMA 16.4.2019
2.5.2019CZEBurkoňová Petra 1000 m Z 3.5.2019
2.5.2019CZEBurkoňová Anna 1000 m Z 3.5.2019
2.5.2019CZEBurkoňová Eliška 1000 m Z 3.5.2019
29.4.2019CZEČáp Richart Kozenateam 10 km DMA 30.4.2019
7.3.2019CZEČermák Zbyněk 5 km KKM 18.3.2019
6.5.2019CZEČermák Martin PROfair 5 km KMB 6.5.2019
6.3.2019CZEČermáková Renata 5 km KZA 25.3.2019
1.4.2019CZEČerná Kamila 5 km KZB 3.4.2019
28.4.2019CZEČerná Pavla + Stella Černá 1000 m Z 29.4.2019
24.4.2019CZEČervená Veronika + Červený Kryštof + Červená Kristýnka 1000 m Z 26.4.2019
23.4.2019CZEČervená Veronika 5 km KKZ 26.4.2019
13.4.2019CZEČervenka Milan Pepek Námořník 5 km KMC 16.4.2019
23.4.2019CZEČervený David + Červený Vítek 10 km S 26.4.2019
25.4.2019CZEChaloupková Lída Kooperativa 10 km BZ 25.4.2019
25.4.2019CZEChára Dominik Czechoslovak Group BARTH-VIP 10 km DMA 25.4.2019
24.4.2019CZEChára Lukáš Czechoslovak Group BARTH-VIP 10 km DMB 24.4.2019
12.4.2019CZECharbuský Jiří 5 km KMA 16.4.2019
9.3.2019CZEChmelikova Ivana + Johanka Mikova Mikovci 1000 m Z 18.3.2019
8.5.2019CZEChvalkova Andrea + Lucy 5 km KDZ nezaplaceno
29.3.2019CZECibulka Radek 10 km DMB 3.4.2019
21.4.2019CZEČípelová Šárka 5 km KZB 24.4.2019
10.3.2019CZECipryán Karel + Tobiáš Karel Cipryán Báječné ženy/muži v běhu 10 km S nezaplaceno
10.3.2019CZECipryánová Alena Báječné ženy v běhu 5 km KZB nezaplaceno
5.3.2019CZEČtvrtečková Lucie 5 km KKZ 18.3.2019
18.4.2019CZEČupcová Petra + Čupec Milan + Čupec Petr 1000 m Z 24.4.2019
25.4.2019CZECvach Martin Kooperativa 10 km DMA 25.4.2019
25.4.2019CZEDalecká Jana 5 km KZA 27.4.2019
26.4.2019CZEDanielková Helena 1000 m Z 29.4.2019
8.4.2019CZEDashkevich Dzmitry 10 km DMB 11.4.2019
6.4.2019CZEDiák Martin 5 km KMB nezaplaceno
18.4.2019CZEDiáková Kateřina 5 km KZA 18.4.2019
4.5.2019CZEDítě Martin + Armus Briard Team 10 km DDM 6.5.2019
30.4.2019CZEDlabáčková Miroslava 10 km DZC nezaplaceno
2.5.2019CZEDobíhalová Radka + Dobíhalová Adéla + Dobíhal Roman Calypso 1000 m Z nezaplaceno
16.4.2019CZEDobrý Milan 5 km KMB nezaplaceno
16.4.2019CZEDobrý Milan + Adéla Dobrá 1000 m Z nezaplaceno
8.4.2019CZEDolanský Josef BARTH-VIP 10 km DMB 8.4.2019
22.3.2019CZEDolezal Jiri 10 km DMB nezaplaceno
22.3.2019CZEDolezal Lukas 5 km KMA nezaplaceno
21.4.2019CZEDoležel Zdeněk 5 km KMB 26.4.2019
21.4.2019CZEDoleželová Markéta 5 km KZB 26.4.2019
23.4.2019CZEDrbohlavová Irena Šneci v běhu 5 km KZA 23.4.2019
17.4.2019CZEDrevaňová Laura 5 km KZA 17.4.2019
3.5.2019CZEDřízhal Václav 10 km DMA 3.5.2019
28.3.2019CZEDunda Milan Kupkolo MTB team Pardubice 10 km BM 3.4.2019
23.4.2019CZEDundáček Filip + Matyáš Dundáček 1000 m Z 29.4.2019
22.3.2019CZEDušek Martin Machine 5 km KMA 25.3.2019
2.5.2019CZEDusil Míra 5 km KMB 3.5.2019
2.5.2019CZEDusilová Jana 5 km KZC 3.5.2019
5.4.2019CZEDuzbaba Václav ŽROUTCI 10 km DMA 8.4.2019
16.4.2019CZEDvořáková Jana + Dvořáková Veronika + Iveta Zdvořáčková + Klára Zdvořáčková + Tibie, Roxy 1000 m Z 16.4.2019
21.4.2019CZEEisová Broňa + Nekut Milan Syn 1000 m Z nezaplaceno
1.4.2019CZEEliáš Jakub 5 km KMA 3.4.2019
18.3.2019CZEEliášová Šárka 5 km KZB 18.3.2019
11.4.2019CZEEliášová Kristýna + Edý 5 km KDZ 16.4.2019
4.4.2019CZEErben Dušan Madami 5 km KMB 8.4.2019
17.4.2019CZEFajt Lukáš NejsmeŠunky 5 km KMA 18.4.2019
17.4.2019CZEFajtová Michaela NejsmeŠunky 5 km KZA 18.4.2019
14.3.2019CZEFelt Klobása Vojtěch 5 km KMB 18.3.2019
17.4.2019CZEFendrich Karel + Martin Fendrich Feda team 1000 m Z 9.5.2019
3.5.2019CZEFendrich Karel Kajda 5 km KMA 6.5.2019
29.4.2019CZEFintora Jakub 5 km KMA 30.4.2019
4.5.2019CZEFloriánová Eliška 5 km KZA 7.5.2019
1.5.2019CZEFogl Marek JBL - Standa tým 10 km DMB 2.5.2019
5.4.2019CZEFörstl Petr Hobíci Nemošice 5 km KMB 8.4.2019
25.4.2019CZEFrk Patrik 10 km DMB 26.4.2019
25.4.2019CZEFrk Patrik + Tereza Bártová + Kryštof Patrik Frk + Kristián Patrik Frk 1000 m Z 26.4.2019
25.3.2019CZEGill Šárka Pintadita 5 km KZC 31.3.2019
25.3.2019CZEGill Eliáš + Astra Latika Pintadita 5 km KDM 31.3.2019
3.5.2019CZEGlos Petr 5 km KMA 5.5.2019
21.3.2019CZEGottfried Marek 10 km DMA 25.3.2019
16.3.2019CZEGregušiaková Anna + David Fogl 10 km S 18.3.2019
1.5.2019CZEHadačová Jana + Diesel 5 km KDZ 3.5.2019
7.3.2019CZEHainiš Pavel 10 km BM nezaplaceno
7.3.2019CZEHainišová Michaela + Pavel Hainiš 1000 m Z 18.4.2019
9.3.2019CZEHainišová Michaela 5 km KZB 18.4.2019
2.5.2019CZEHaisová Beáta Gitigaro 5 km KDZ 3.5.2019
27.4.2019CZEHajná Veronika 5 km KZA 27.4.2019
28.3.2019CZEHakl Jiří 5 km KMA 11.4.2019
28.3.2019CZEHaklová Jana 10 km DZA 31.3.2019
3.5.2019CZEHalamka Jiří Svídnický extrém 10 km BM 7.5.2019
3.5.2019CZEHalamková Petra + Lumka Svídnický extrém 5 km KDZ 7.5.2019
5.5.2019CZEHamráková Kristína 5 km KZA 6.5.2019
25.4.2019CZEHanousek Jiří 10 km DMA 26.4.2019
9.4.2019CZEHanuš Daniel 10 km DMB 9.4.2019
9.4.2019CZEHanuš Daniel + Hanuš Vojtěch + Hutlová Andrea 1000 m Z 9.4.2019
16.4.2019CZEHarant Daniel 10 km BM 16.4.2019
4.5.2019CZEHavlíček Josef AFK Ostřešany 5 km KMA 6.5.2019
6.4.2019CZEHejdova Petra 1000 m Z 8.4.2019
18.4.2019CZEHemerka Aleš 5 km KMA 18.4.2019
25.4.2019CZEHindráková Petra Gladiator Race 5 km KZA 26.4.2019
26.4.2019CZEHlaváčková Pavla 1000 m Z 29.4.2019
5.5.2019CZEHlaváčková Jana 5 km KZC 6.5.2019
25.4.2019CZEHlaváčková Andrea 5 km KZA 26.4.2019
29.3.2019CZEHlínová Helena 10 km BZ nezaplaceno
22.4.2019CZEHloušková Šárka Dogrunning 5 km KDZ nezaplaceno
22.3.2019CZEHloušková Tereza pen.tagram 5 km KZA 25.3.2019
29.4.2019CZEHložková Veronika 5 km KDZ nezaplaceno
14.4.2019CZEHodek Martin + Eragon z Avarku 5 km KDM 18.4.2019
23.4.2019CZEHofman Oldřich TriClub Dobruška 5 km KMC 30.4.2019
7.4.2019CZEHolická Marta Divoženky 5 km KZB 8.4.2019
7.4.2019CZEHolická Žaneta divoženky 10 km BZ 8.4.2019
7.4.2019CZEHolický Josef divoši 10 km BM 8.4.2019
26.3.2019CZEHoráková Jindra + Anna Marie Báječné ženy v běhu 1000 m Z 31.3.2019
26.3.2019CZEHoráková Jindra Báječné ženy v běhu 5 km KZC 31.3.2019
30.4.2019CZEHorník Jakub Ráfkárna IDEA Cycling Team 10 km BM 2.5.2019
8.5.2019CZEHortenská Jana + Lady 5 km KDZ 9.5.2019
5.5.2019CZEHorvathová Hana 5 km KZA 6.5.2019
16.4.2019CZEHošek Miroslav 10 km DMB 18.4.2019
10.4.2019CZEHozáková Markéta 2 Lemry 10 km DZB 11.4.2019
1.4.2019CZEHozáková Martina + Sindy 5 km KDZ 8.4.2019
6.3.2019CZEHrabinova Marcela 10 km DMB nezaplaceno
29.4.2019CZEHráská Natálie Kooperativa 10 km BZ 29.4.2019
29.4.2019CZEHráská Jolana Kooperativa 10 km BZ 29.4.2019
29.4.2019CZEHráský Kristián Kooperativa 10 km BM 29.4.2019
29.4.2019CZEHráský Vladimír Kooperativa 10 km BM 29.4.2019
31.3.2019CZEHrbkova Simona 5 km KZB 11.4.2019
25.3.2019CZEHromádko Jiří Skuteč 10 km DMB 31.3.2019
3.5.2019CZEHromádková Natálie 5 km KZA 4.5.2019
29.4.2019CZEHronková Alena 10 km DZB 6.5.2019
7.5.2019CZEHrubeš Michal 10 km DMC nezaplaceno
27.4.2019CZEHrubešová Pavla + Hrubešová Natálie + Hrubešová Karolína 1000 m Z 29.4.2019
29.4.2019CZEHuňáček Ondřej 10 km BM 3.5.2019
29.4.2019CZEHušková Jana 10 km DZA 3.5.2019
9.4.2019CZEHutlová Andrea + Hanuš Vojtěch + Hanuš Daniel 5 km KZB 9.4.2019
23.4.2019CZEHutlová Andrea 5 km KZB 23.4.2019
5.5.2019CZEHybeš David 10 km DMA 6.5.2019
3.5.2019CZEHybešová Hana + Cherry 5 km KDZ 6.5.2019
2.5.2019CZEJäger Milan 5 km KMA 3.5.2019
3.5.2019CZEJakubcová Žaneta + Cherry 5 km KDZ 6.5.2019
22.4.2019CZEJambor Roman 5 km KMB 26.4.2019
23.4.2019CZEJamborová zuzana + Adéla Jamborová 1000 m Z 26.4.2019
23.4.2019CZEJamborová Aneta 5 km KZA 26.4.2019
5.5.2019CZEJamrichová Renata Vlčice 10 km DZB 10.5.2019
10.4.2019CZEJaneba František A-FORUM 1000 m Z 11.4.2019
10.4.2019CZEJaneba František A-FORUM 5 km KMC 11.4.2019
10.4.2019CZEJaneba Filip 10 km DMA 11.4.2019
4.5.2019CZEJaneček Filip 5 km KMA 7.5.2019
25.4.2019CZEJaníková Zdena 5 km KZA 27.4.2019
4.5.2019CZEJankovičová Petra + Pithart Tobiáš + Pithartová Nela 1000 m Z 6.5.2019
2.5.2019CZEJanošíková Lenka Kooperativa 5 km KZA 2.5.2019
1.5.2019CZEJánský Karel 5 km KMB 3.5.2019
9.3.2019CZEJavorová Petra + Marley 5 km KDZ 11.4.2019
12.4.2019CZEJavorský Adam Fotři v triku 10 km DMB 16.4.2019
25.4.2019CZEJechová Gabriela KOOPERATIVA 5 km KKZ 25.4.2019
13.3.2019CZEJelínková Adéla + Barny 5 km KDZ 18.3.2019
27.3.2019CZEJeřábková Mirka 10 km DZA 8.4.2019
29.4.2019CZEJergušová Gabriela 5 km KZA 30.4.2019
12.4.2019CZEJičínský Petr Peugeot 5 km KMA 12.4.2019
6.5.2019CZEJirák Petr 10 km DMA 10.5.2019
5.4.2019CZEJiroutková Michaela Valcha tým 10 km DZC 8.4.2019
16.4.2019CZEJordáková Věra 5 km KZB 18.4.2019
29.4.2019CZEJoska Petr + Joska.Matyáš Joskasboss 5 km KMB 29.4.2019
1.5.2019CZEJoska Matyáš JOSKASBOSS 5 km KMA 2.5.2019
13.3.2019CZEJoskova Michaela 5 km KZB nezaplaceno
6.5.2019CZEJosková Pavla + Josková Denisa + Josková Nikola 1000 m Z nezaplaceno
6.5.2019CZEJungwirth Jan SVVAT 5 km KMB 9.5.2019
6.3.2019CZEJungwirth Karel 5 km KMB 31.3.2019
14.3.2019CZEJurášek Roman 3D FITNESS Race Team 10 km DDM nezaplaceno
10.4.2019CZEKabelková Michaela + Gapi Tlapky v tahu 5 km KDZ nezaplaceno
6.5.2019CZEKabelková Michaela + Gapi Musher klub Tlapky v tahu 5 km KDZ 7.5.2019
6.5.2019CZEKadlec Zdeněk škoda auto louda 5 km KDM nezaplaceno
8.4.2019CZEKahl Václav + Kahlová Veronika Draci v hradci 10 km S 11.4.2019
7.5.2019CZEKalenská Ilona + Black Musher club JCC 5 km KDZ nezaplaceno
16.4.2019CZEKápičková Lenka 10 km DZA 16.4.2019
24.4.2019CZEKaplan Radek Czechoslovak Group BARTH-VIP 10 km DMB 24.4.2019
31.3.2019CZEKarabinová Petra + Valigurská Anežka Pežka 10 km S 8.4.2019
10.4.2019CZEKarásková Darina Báječné ženy v běhu 5 km KZC 10.4.2019
29.3.2019CZEKarpianusová Martina + Arya Axarzen Relax Arya 10 km DDZ 3.4.2019
29.3.2019CZEKarpianusová Zuzana + Coudy Falcoline Relax Coudy 10 km DDZ 3.4.2019
27.4.2019CZEKasalová Klára + Max 5 km KDZ 29.4.2019
29.4.2019CZEKašpar Tomáš NejsmeŠunky 5 km KMA 30.4.2019
25.3.2019CZEKašpar Petr 10 km DMB 31.3.2019
23.3.2019CZEKiryliuk Natallia 5 km KZA 25.3.2019
2.5.2019CZEKlapka Miroslav SK Lvíček 10 km DMB 10.5.2019
7.5.2019CZEKlíma David Kiekert 10 km DMB 9.5.2019
2.5.2019CZEKlofanda Martin + Klofanda Daniel + Klofandová Marketa + Klofanda David Klofandovi 1000 m Z 2.5.2019
29.4.2019CZEKmoníček Jaroslav + Kumpan Daniel Kumpaňáci 1000 m Z 2.5.2019
29.3.2019CZEKmoníček Jakub BARTH-REKLAMKA 5 km KMA 29.3.2019
24.4.2019CZEkmonickova Ivana + Matěj Myšák 1000 m Z nezaplaceno
29.4.2019CZEKmoníčková Marcela + Kumpanová Anita Kumpaňáci 1000 m Z 2.5.2019
24.4.2019CZEKněžourová Michala Amazonky z Kooperativy 5 km KKZ 24.4.2019
25.4.2019CZEKoch Tomáš Kooperativa 5 km KMA 25.4.2019
15.3.2019CZEKociánová Kristýna 5 km KZA nezaplaceno
5.5.2019CZEKohoutková Jana + Kaisy Janie + Kaisy 5 km KDZ nezaplaceno
8.5.2019CZEKolářová Naďa + Matouš Kolář + Jan Kolář + Petr Kolář 5 km KZB 9.5.2019
5.5.2019CZEKolesová Andrea 5 km KZB nezaplaceno
15.4.2019CZEKonečná Ladislava Seč 5 km KZB nezaplaceno
25.4.2019CZEKonvalina Oldřich Kooperativa 10 km BM 25.4.2019
7.5.2019CZEKopecký Matěj 5 km KMA 8.5.2019
11.4.2019CZEKopecký Miroslav + Jiří Mercl Pašinka 1 10 km S 30.4.2019
5.5.2019CZEKorel Jiří 5 km KMB 6.5.2019
5.5.2019CZEKorelová Linda + Korelová Viktorie + Jiří Korel 1000 m Z 6.5.2019
3.5.2019CZEKořínek Petr 5 km KMB 6.5.2019
17.4.2019CZEKořínková Tereza Kardiologie Pardubice 10 km DZA nezaplaceno
20.4.2019CZEKorotvičková Miroslava 5 km KZB 24.4.2019
7.5.2019CZEKošíková Šárka + Laky 5 km KDZ 10.5.2019
22.4.2019CZEKosinová Šárka + Lukáš Hloušek + Karolína Hloušková Rodinný běh 1 km. 1000 m Z nezaplaceno
2.5.2019CZEKoubek Pavel 5 km KMB 2.5.2019
26.4.2019CZEKoubková Helena 5 km KZB 26.4.2019
26.3.2019CZEKovář Jaroslav 5 km KMC 31.3.2019
2.5.2019CZEKovařík Radim Kooperativa 5 km KMA 2.5.2019
26.3.2019CZEKovářová Monika 5 km KZC 31.3.2019
3.4.2019CZEKozák Jan Kozena team 10 km DMB 3.4.2019
21.3.2019CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km DZB 25.3.2019
8.5.2019CZEKrálová Markéta Čáslav 5 km KZB 10.5.2019
17.3.2019CZEKrálová Natálie 5 km KZB nezaplaceno
14.3.2019CZEKrálová Lucie 10 km BZ 6.5.2019
1.4.2019CZEKrálová Lucie 5 km KZB 6.5.2019
24.3.2019CZEKratochvíl Vladimír dht bohdaneč 5 km KMC 25.3.2019
18.3.2019CZEKratochvíl Miloš 5 km KMB 18.3.2019
13.4.2019CZEKratochvíl Michal Kraťáci 5 km KMA 16.4.2019
13.4.2019CZEKratochvílová Jitka Kraťáci 5 km KZB 16.4.2019
19.3.2019CZEKreiselová Slávka + Rocky Slávka a Rocky 5 km KDZ 3.4.2019
26.4.2019CZEKřepelová Leona NOVOMĚSTSKÝ BĚHNY 10 km DZB 30.4.2019
14.3.2019CZEKrhut Břeťa Morxes 5 km KKM 11.4.2019
30.4.2019CZEKrištofová Veronika + Krištof Daniel 1000 m Z 2.5.2019
3.5.2019CZEKřivková Denisa + Britney 5 km KDZ 3.5.2019
7.5.2019CZEKubásková Petra + Nela Hromádková + Jiří Hromádko Nelinka 1000 m Z 8.5.2019
6.5.2019CZEKubásková Ivana + Eliška Huňáčková + Šarlota Huňáčková + Vlastimil Huňáček 1000 m Z nezaplaceno
5.5.2019CZEKubíček Pavel + Armstrong SBTC 5 km KDM 7.5.2019
5.5.2019CZEKubíčková Ivana SBTC 10 km DZB 6.5.2019
16.4.2019CZEKučerová Kateřina 5 km KZA 18.4.2019
30.4.2019CZEKukula Michal Skorolezci 5 km KMA 2.5.2019
30.4.2019CZEKukulová Nikola Skorolezci 5 km KZA 2.5.2019
9.4.2019CZEKulhánek Tomáš 10 km DMB 11.4.2019
27.3.2019CZEKulhánková Dana 10 km DZB 8.4.2019
24.4.2019CZEKumpan Ondřej Kumpaňáci 1000 m Z 30.4.2019
24.4.2019CZEKumpanová Marcela 1000 m Z 30.4.2019
8.5.2019CZEKuřinová Lenka 10 km DZB nezaplaceno
8.5.2019CZEKúth Lukáš AC Pardubice 5 km KMA 9.5.2019
8.5.2019CZEKúth Lukáš Ac Pardubice 5 km KMA nezaplaceno
16.4.2019CZEKutlvašrová Markéta 5 km KZA 29.4.2019
6.3.2019CZEKužma Petr + Aki 5 km KDM 29.4.2019
15.4.2019CZEKvapil Jaroslav 10 km DMC nezaplaceno
7.3.2019CZEKvochová Ivana 5 km KZA 6.5.2019
4.5.2019CZEKynčlová Pavlína + Roxy 5 km KDZ 9.5.2019
4.5.2019CZELabudíková Bára + Andy 5 km KDZ 6.5.2019
4.5.2019CZELabudíková Aneta 5 km KZA 6.5.2019
25.4.2019CZELachmanová Monika Kooperativa 5 km KZA 25.4.2019
3.4.2019CZELacourt Petr Kozena team 10 km DMB 3.4.2019
25.3.2019CZELadrová Andrea + Fífa 5 km KDZ 26.4.2019
4.4.2019CZELangerová Martina 10 km DZA nezaplaceno
22.3.2019CZELangova Tereza + Matěj Chrbolka + Šimon Chrbolka + Michal Dvořáček Fajníci 1000 m Z nezaplaceno
19.4.2019CZELauryn Radek + Falco 10 km DDM 24.4.2019
16.4.2019CZELednická Kateřina 5 km KZA 16.4.2019
16.4.2019CZELednická Petra 5 km KZB 16.4.2019
16.4.2019CZELednická Magdalena 5 km KZA 16.4.2019
16.4.2019CZELednický Václav 5 km KMC 16.4.2019
7.5.2019CZELevínský Jakub + Pan Willis 5 km KDM 8.5.2019
17.4.2019CZELevinský Václav + Levinská Eliska + Levinský Vašík + Levinska Veronika 10 km DMB 30.4.2019
8.5.2019CZEListopad Jan 5 km KDM 9.5.2019
1.5.2019CZELocker Václav AC Pardubice 5 km KMA 2.5.2019
30.4.2019CZELorencová Helena + Ella Pazourková + Jiří Pazourek 2 dospělí a 1 dítě 1000 m Z 3.5.2019
29.4.2019CZEMacák Ondra 5 km KMA 29.4.2019
2.5.2019CZEMacáková Veronika 5 km KZB 2.5.2019
24.4.2019CZEMachala Petr 10 km DMB 26.4.2019
24.4.2019CZEMachalová Martina 10 km DZB 29.4.2019
29.4.2019CZEMacháňová Lucie 5 km KZB 30.4.2019
18.3.2019CZEMadro Peter 5 km KMA 25.3.2019
25.4.2019CZEMalá Eliška + Matěj Klimčík + Anetka Klimčíková Opičky 1000 m Z 26.4.2019
3.5.2019CZEMalá Veronika + Podaný Lubomír 10 km S 4.5.2019
16.3.2019CZEMálek Zdeněk Pohádková zahrada se zvířátky 10 km DMA 18.3.2019
30.3.2019CZEMálková Lenka + Tadeášek + Jonášek Mamka - Táda - Jonda 1000 m Z 16.4.2019
16.3.2019CZEMálková Petra + Tobiáš Málek + Zdeněk Málek 1000 m Z 18.3.2019
3.5.2019CZEMalůšková Olga 5 km KZB 3.5.2019
5.5.2019CZEMalý Jiří 5 km KMB 5.5.2019
24.4.2019CZEMarečková Veronika Cyklokostka 5 km KKZ nezaplaceno
4.5.2019CZEMatějka Ondřej 10 km DMB 4.5.2019
5.5.2019CZEMatějková Barbora 5 km KDZ 6.5.2019
5.5.2019CZEMatysík Kateřina + Němeček Šimon + Matysík Zdeněk Matysík Eventing 1000 m Z 6.5.2019
7.5.2019CZEMatysik Zbyněk 5 km KMA 9.5.2019
6.3.2019CZEMatysík Kateřina Matysík Eventing 10 km BZ 18.3.2019
29.3.2019CZEMeloun Jan 5 km KMA 29.3.2019
16.4.2019CZEMikší Tereza 5 km KZA 29.4.2019
4.5.2019CZEMilata Martin SyrMil 5 km KMB 8.5.2019
4.5.2019CZEMilatová Iva SyrMil 5 km KZB 8.5.2019
7.5.2019CZEMlatečková Zuzana + Ondřej Mlateček 1000 m Z 9.5.2019
30.4.2019CZEMocek Tomáš Neváhej a běž ! 10 km DMB 2.5.2019
23.4.2019CZEModráčková Petra + Tereza Modráčková Ferďa 1000 m Z nezaplaceno
6.5.2019CZEMokrý Maxim PROfair 5 km KMA 6.5.2019
6.5.2019CZEMrkvička Jiří PROfair 5 km KMB 6.5.2019
6.5.2019CZEMrkvičková Sára PROfair 5 km KZA 6.5.2019
7.5.2019CZEMudroch Lukáš Riders Pardubice 5 km KKM 9.5.2019
5.4.2019CZEMusil Michal + Adelka Musilova 1000 m Z 8.4.2019
6.3.2019CZEMyšáková Sandra + Yuko 5 km KDZ 29.4.2019
7.5.2019CZEMyšková Nela + Bártová Markéta + Špičanová Nella PROfair 5 km KZA 7.5.2019
21.3.2019CZENávesník Stanislav 5 km KMB nezaplaceno
21.3.2019CZENávesník Jakub 1000 m Z 21.3.2019
18.4.2019CZENěmec Miloš Už nemůžu! 10 km BM 18.4.2019
15.4.2019CZENemešová Jana Neméšice 5 km KZB 24.4.2019
22.3.2019CZENetíková Adéla + Netíková Simona 10 km S 25.3.2019
11.3.2019CZENikolínková Markéta + Amadeus Markéta a Sylvina 5 km KDZ 18.3.2019
25.4.2019CZENosková Lucie + Nosková Adélka + Nosek David + Nosek Adámek Croodsovi 1000 m Z 26.4.2019
23.4.2019CZENovák Petr NetflixCrew 5 km KMA 29.4.2019
8.5.2019CZENovák Lukáš Šneci 10 km DMA nezaplaceno
21.4.2019CZENovák Jiří + Tereza Nováková + Adam Novák + Alena Nováková 1000 m Z 24.4.2019
7.5.2019CZENováková Jitka + True 5 km KDZ 9.5.2019
2.5.2019CZENovotná Denisa Mokrý banditi 10 km DZA 3.5.2019
11.3.2019CZENovotná Sylva + Sofie Pepi Markéta a Sylvina 5 km KDZ 18.3.2019
2.5.2019CZENovotná Renata + Robin 5 km KDZ 4.5.2019
11.3.2019CZENovotna Michaela Davídek 1000 m Z 18.3.2019
2.5.2019CZENovotná Renata 5 km KZB 6.5.2019
2.5.2019CZENovotný Antonín + Bady 5 km KDM 4.5.2019
2.5.2019CZENOvotný Roman + Ondřej Novotný 1000 m Z 6.5.2019
28.4.2019CZEOdehnal Jan + Debbi Yellow ribon run 5 km KDM nezaplaceno
6.4.2019CZEOhnoutková Hana 1000 m Z 8.4.2019
3.5.2019CZEOlah Karel + Pepssinka Lady hawks 5 km KDM 4.5.2019
2.4.2019CZEOlahová Zuzana Ladyhawks 5 km KDZ 3.4.2019
2.5.2019CZEOndra Roman 10 km DMB 2.5.2019
5.4.2019CZEPačes Radim 10 km DMB 30.4.2019
25.4.2019CZEPajorová Michaela 5 km KZA 26.4.2019
6.4.2019CZEPálková Denisa 1000 m Z 11.4.2019
6.5.2019CZEPapadopulu Martina PROfair 5 km KZB 6.5.2019
6.5.2019CZEPáslerová Jana + ŽÁBA ŽÁBA TEAM 5 km KDZ 7.5.2019
24.4.2019CZEPaulusová Kateřina + Adélka Paulusová + Barborka Paulusová 1000 m Z 26.4.2019
4.4.2019CZEPávek Miloš Little Peacock 10 km DDM 8.4.2019
30.4.2019CZEPavlík Michal #GLADIATORRACETEAM 5 km KMB 3.5.2019
30.4.2019CZEPavlík Michal + Baruška Pavlíková + Verunka Pavlíková + Matěj Pavlík + Radka Pavlíková #GLADIATORRACETEAM 1000 m Z 30.4.2019
18.4.2019CZEPecková Naděžda 5 km KDZ 18.4.2019
20.3.2019CZEPektor Karel + Patrik Pektor + Oliver Karel Pektor + Max Nikolas Pektor 1000 m Z nezaplaceno
2.5.2019CZEPenčáková Aneta + Žofka 5 km KDZ nezaplaceno
4.5.2019CZEPenčáková Aneta 1000 m Z nezaplaceno
25.4.2019CZEPetera Josef Peterovci 5 km KMB 29.4.2019
4.3.2019CZEPětíková Diana + JD 5 km KDZ 4.3.2019
5.5.2019CZEPetráčková Adéla + Aron A&A 5 km KDZ 7.5.2019
6.5.2019CZEPetrusova Katerina 5 km KZA nezaplaceno
18.3.2019CZEPilgr Jiří + Kerry Agility VM 5 km KDM nezaplaceno
18.3.2019CZEPilgr Jiří Agility VM 5 km KDM nezaplaceno
23.4.2019CZEPísař Martin Team CykloTrener 5 km KMB 30.4.2019
23.4.2019CZEPísař Martin Team CykloTrener 10 km BM 30.4.2019
10.3.2019CZEPišová Věra 10 km DZB nezaplaceno
23.4.2019CZEPivokonská Renata + Pivokonská Nela 1000 m Z 24.4.2019
23.4.2019CZEPivokonský Ondřej 5 km KMA 26.4.2019
23.4.2019CZEPivokonský Libor 5 km KDM nezaplaceno
23.4.2019CZEPivokonský Libor 5 km KMB 26.4.2019
5.3.2019CZEPlačková Veronika + Plačková Ellen BARTH-FAMILY 1000 m Z nezaplaceno
13.4.2019CZEPodzemský Tomáš 10 km DMA 16.4.2019
25.4.2019CZEPohan Jakub Kooperativa 5 km KMA 25.4.2019
6.5.2019CZEPokorná Michaela 10 km DZA 7.5.2019
6.5.2019CZEPokorný Ondřej + Leslee Pintadita 5 km KDM nezaplaceno
26.4.2019CZEPolák Matej 10 km DMA 26.4.2019
6.5.2019CZEPoslusny Pavel 10 km DMB 8.5.2019
2.5.2019CZEPražák Tomáš TJ Jiskra Hylváty 10 km DMB nezaplaceno
3.5.2019CZEPražáková Veronika 5 km KZA 5.5.2019
28.4.2019CZEPřecechtěl Martin 10 km DMB 28.4.2019
14.4.2019CZEPůhoný David 5 km KMA 14.4.2019
14.4.2019CZEPůhoný Jiří 5 km KMC 14.4.2019
15.4.2019CZEPůhoný David 5 km KMA 15.4.2019
7.3.2019CZEPůlpánová Bára + Jamie 5 km KDZ nezaplaceno
2.5.2019CZEPultar Pavel Tlapkova patrola 5 km KMB 3.5.2019
2.5.2019CZEPultar Pavel + Pultar Pavel + Senecká Michaela Tlapkova patrola 1000 m Z 3.5.2019
7.4.2019CZEPultarová Veronika 5 km KZA 11.4.2019
27.4.2019CZERadoň Michal 10 km DMB 29.4.2019
28.4.2019CZERak Jaroslav + Gita Švihoříková + Tomáš Švihořík + Ing. Stanislava Raková + Apolena Raková + Kryštof Rak Ráčata a Švihadla 1000 m Z 29.4.2019
6.5.2019CZERáliš Tomáš 10 km DMB 8.5.2019
23.4.2019CZERázl Lukáš NetflixCrew 5 km KMA 24.4.2019
3.5.2019CZEŘíha Pavel Písecké Zmije 5 km KMB 6.5.2019
6.3.2019CZERůčka Pavel 10 km DMB 18.3.2019
15.4.2019CZERulcová Monika 5 km KZA 15.4.2019
18.4.2019CZEŠafařík Michal ...už nemůžu... 10 km BM 18.4.2019
29.4.2019CZESakhová Radana + Pischky 5 km KDZ 30.4.2019
26.4.2019CZESedláček Vladimír 5 km KMA 27.4.2019
2.5.2019CZESenecká Michaela Tlapkova patrola 5 km KZB 3.5.2019
5.3.2019CZEShejbalová Jana RUN magazine team 10 km DZA 2.5.2019
18.4.2019CZESiglerová Nikola Už nemůžu! 10 km BZ 18.4.2019
5.5.2019CZEŠimerdová Nikola + Bella 5 km KDZ nezaplaceno
7.5.2019CZEŠinágl Petr ILKER team 10 km DMB 8.5.2019
5.5.2019CZESkala Tomáš 5 km KMA 5.5.2019
21.3.2019CZEŠkarková Kateřina + Čečák Kryštof 1000 m Z 25.3.2019
29.4.2019CZEŠkolníková Petra + Žofka Petra a Žofka 5 km KDZ 30.4.2019
2.5.2019CZESkořepa Martin 10 km DMB 9.5.2019
24.4.2019CZESkořepová Rebeka 5 km KZA 24.4.2019
14.4.2019CZEŠkorpilová Andrea Special A Team VM CZE 5 km KZA 16.4.2019
30.4.2019CZEŠlaisová Daniela 5 km KZA 2.5.2019
15.3.2019CZESlavkovský Milan Dum spiro spero 10 km DMB 18.3.2019
8.5.2019CZEŠlechtová Martina PROfair 5 km KZB 8.5.2019
15.4.2019CZESmetana Pavel obec Úhřetice & PČR ÚO OHK Pardubice 5 km KMB 18.4.2019
6.5.2019CZESmolík Tomáš + Smolíková Adéla + Smolík David + Smolík Daniel 1000 m Z 8.5.2019
3.5.2019CZESmolík Tomáš 5 km KMC 4.5.2019
3.5.2019CZESmolíková Marcela 5 km KZB 4.5.2019
29.4.2019CZESmrcová Kateřina 5 km KZB 2.5.2019
6.5.2019CZESotonová Petra + Sotonová Nella + Sotona David 1000 m Z 6.5.2019
27.3.2019CZESoukup Petr + Adrianka Soukupová 1000 m Z nezaplaceno
7.5.2019CZESoukup Vojta + Sandy 5 km KDM 9.5.2019
5.5.2019CZEŠpačková Petra 5 km KZB 6.5.2019
4.5.2019CZESpálenka Daniel + Dominique R. Spálenka + Veronika Spálenková + Veronika Pourová + Alena Fidrová Germáni 1000 m Z 6.5.2019
30.4.2019CZESpalenska Veronika + Kim 5 km KDZ 2.5.2019
30.4.2019CZESpalenska Veronika + Laura Spalenska 1000 m Z 2.5.2019
16.4.2019CZEŠpalková Lucie 10 km DZA 18.4.2019
2.5.2019CZEStaňková Karolína + Mia 10 km DDZ 3.5.2019
3.4.2019CZEStará Iveta + Marek + Vojta Šneci v běhu 1000 m Z nezaplaceno
28.4.2019CZEŠťástka Jiří + Šťástková Tereza + Šťástka Jan + Baňouch Jakub + Baňouch David 1000 m Z 29.4.2019
28.4.2019CZEŠťástka Jiří + Tereza Šťástková 5 km KMB 29.4.2019
28.4.2019CZEŠťástka Jiří 1000 m Z 29.4.2019
28.4.2019CZEŠťástková Tereza 5 km KZA 29.4.2019
1.5.2019CZEStebel Martin + Skype Svídnický extrém team 10 km DDM 6.5.2019
6.5.2019CZEStenzl Jiří + Gimli 5 km KDM 9.5.2019
27.4.2019CZEŠtěpánek Radim 5 km KMA 27.4.2019
19.3.2019CZEŠtěpánková Monika + Štěpánek Vítek + Štěpánková Klára Splašené tenisky 1000 m Z 25.3.2019
26.4.2019CZEStloukal Jiří 10 km DMA 26.4.2019
9.4.2019CZEStrachotova Anna 10 km DZA 11.4.2019
8.5.2019CZEStřílek Radislav Šneci 10 km DMB 10.5.2019
6.5.2019CZESudek Milan + Koza Manmat team 5 km KDM 7.5.2019
14.3.2019CZEŠulcová Magdaléna + Meby TEAM OD QUEEN 5 km KDZ 18.3.2019
18.4.2019CZESvědík Jan 5 km KMB 18.4.2019
18.4.2019CZESvědík Jan 5 km KMB nezaplaceno
3.5.2019CZESvitáková Lenka + Lucky Svídnický Extrém team 5 km KDZ 7.5.2019
5.4.2019CZESvoboda Jakub YOGI Racing Team Ostrava 10 km BM 11.4.2019
6.3.2019CZEŠvorcová Irena Šneci v běhu 5 km KDZ 11.4.2019
21.3.2019CZESvozil Lumír Šohaj od Močidla 5 km KMB nezaplaceno
3.5.2019CZESýkora Karel 5 km KMB 3.5.2019
30.4.2019CZESynek Luboš 5 km KMB 30.4.2019
26.3.2019CZESynek Jiří Uranové doly Hamr 1972 10 km DMB 31.3.2019
30.4.2019CZESynek Luboš + Synková Nella + Synek Jakub 1000 m Z 30.4.2019
6.4.2019CZESyrový Filip #GLADIATORRACETEAM 5 km KMA 8.4.2019
1.4.2019CZETamchynová Marcela 5 km KZC 3.4.2019
18.4.2019CZETampír Václav 5 km KMB 18.4.2019
30.4.2019CZETejnecký Michal Michal Tejnecký 10 km BM nezaplaceno
6.5.2019CZETesařová Markéta PROfair 5 km KZB 6.5.2019
30.4.2019CZEThiele Aleš SRTG Kolín 10 km DMA 2.5.2019
16.4.2019CZEThornton Monika 10 km DZB 18.4.2019
30.4.2019CZETomanová Ivana Skorolezci 5 km KZA 2.5.2019
1.5.2019CZETomášková Nela + Scoty 5 km KDZ 3.5.2019
6.5.2019CZETomíška David 5 km KMB 8.5.2019
5.5.2019CZETomíška David + Václav Tomíška 1000 m Z 6.5.2019
27.3.2019CZETomšíková Helena 10 km DZA nezaplaceno
12.4.2019CZETopol Tomáš + Ema Topolová + Sára Topolová + Jana Topolová 5 km KMB 12.4.2019
7.3.2019CZETravenec Tomáš 10 km DMA 18.3.2019
10.4.2019CZETretinová Petra + Oliver Pelikán + Sabina Pelikánová PELIKÁNI 1000 m Z 11.4.2019
30.4.2019CZETrníková Renata MMM 1000 m Z 6.5.2019
30.4.2019CZETrniková Renata + Marek Trník + Michal Trník MMM 1000 m Z 6.5.2019
30.3.2019CZETržilova Jana + Bessinka Janča a Bessinka 5 km KDZ 26.4.2019
25.4.2019CZETureček Jakub #GLADIATORRACETEAM 5 km KMA nezaplaceno
25.4.2019CZETurečková Simona #GLADIATORRACETEAM 5 km KZA nezaplaceno
31.3.2019CZEUrbánková Pavla + Ema Urbánková + Michal Urbánek + Michal Urbánek ml. GLADIATOR RACE TEAM 1000 m Z 24.4.2019
10.4.2019CZEVáclavek Pavel 10 km DMB 16.4.2019
10.4.2019CZEVáclavková Marcela 5 km KZB 16.4.2019
21.3.2019CZEVagner Alex + SAMUEL Special A Team VM CZE 10 km DDM 25.3.2019
8.5.2019CZEValachová Jitka + Kaira 5 km KDZ 9.5.2019
29.4.2019CZEValenta David 5 km KMA 3.5.2019
17.4.2019CZEValentová Pavlina 5 km KZB 17.4.2019
17.4.2019CZEValentová Pavlína + Matěj Valenta + Markéta Valentová + Stanislav Valenta 1000 m Z 17.4.2019
5.3.2019CZEValouch Petr 5 km KKM 18.3.2019
26.4.2019CZEVamberský Radim 5 km KMB 30.4.2019
21.3.2019CZEVejtasová Ilona + Aisha 5 km KDZ 30.4.2019
4.5.2019CZEVelínská Hana + Filip Velínský + Tomáš Velínský Velíni 1000 m Z 5.5.2019
7.5.2019CZEVelíšek Petr + Miky Liga atletů Pelhřimov 10 km DDM nezaplaceno
5.5.2019CZEVeselý Vítězslav + Veselá Natálie 1000 m Z 5.5.2019
15.4.2019CZEVidlák Erik 5 km KMA 15.4.2019
23.4.2019CZEViktora Milan 10 km DMA nezaplaceno
29.4.2019CZEViktorin Jan 5 km KMA 10.5.2019
29.4.2019CZEViktorinová Petra + Bára Viktorinová + Jan Viktorin 1000 m Z 10.5.2019
27.3.2019CZEVinopalová Václava 10 km DZB 27.3.2019
30.3.2019CZEVít Tomáš SCP Pardubice 10 km DMB 3.4.2019
2.5.2019CZEVítek Robert 10 km DMB 3.5.2019
25.4.2019CZEVítová Alena 5 km KZB 26.4.2019
7.5.2019CZEVítová Kateřina 10 km DZB 8.5.2019
21.3.2019CZEVlachynská Kristýna HaKi-run 5 km KZB 25.3.2019
11.4.2019CZEVodičková Hedvika + Angel Blue Strážce Slavníků 5 km KDZ 16.4.2019
22.3.2019CZEVondra Vaclav + Vondrová Denisa Rudník 10 km S 31.3.2019
22.3.2019CZEVondráčková Irena + Gina Irena 5 km KDZ 31.3.2019
30.4.2019CZEVorlíček Radek NejsmeŠunky 5 km KMA 2.5.2019
7.3.2019CZEVosahlova Kamila + Jacobs cofi capito J&K 5 km KDZ nezaplaceno
26.4.2019CZEVosyková Eva Novoměstský běhny 10 km DZB 6.5.2019
4.5.2019CZEVoženílek Michal + Voženílek Bronislav 10 km S 6.5.2019
4.3.2019CZEVránová Kateřina + Žofie Petráčková 1000 m Z 4.3.2019
10.4.2019CZEVrátilová Soňa 2 Lemry 10 km DZB 11.4.2019
30.4.2019CZEVytasil Krajíčková Petra + Marcel Vytasil 1000 m Z 3.5.2019
8.4.2019CZEWeidlich Tomáš + Ema Weidlichová + Nela Weidlichová + Regína Weidlichová USK Pardubice 5 km KMB 11.4.2019
23.4.2019CZEWeinertová Magdaléna + Pedro 5 km KDZ 24.4.2019
7.3.2019CZEWimmer Tomáš + Wimmerova Sofinka + Wimmerova Timinka rychlé housenky 1000 m Z 18.3.2019
5.5.2019CZEWolfová Michaela Vlčice 10 km DZB 10.5.2019
1.5.2019CZEZahrádková Eliška NejsmeŠunky 5 km KZA 2.5.2019
14.3.2019CZEZápalková Zuzana + Firefox Srdcerváč FiFo team 5 km KDZ 7.5.2019
8.5.2019CZEZavadil Vojtěch Šneci 10 km DMA 9.5.2019
26.3.2019CZEZáveská Nina 5 km KDZ 31.3.2019
22.3.2019CZEZavřel Vít Zavři Němčice 5 km KMA 31.3.2019
22.3.2019CZEZavřelová Jana Zavři Němčice 10 km DZC 31.3.2019
2.5.2019CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 10 km DZA 3.5.2019
19.3.2019CZEŽdímal Pavel + Picková Lenka LP 10 km S 25.3.2019
4.5.2019CZEZemanová Diana + Chia z Kovárny 10 km DDZ 6.5.2019
15.4.2019CZEŽídek Radek SYNTHESIA 10 km DMB 16.4.2019
5.5.2019CZEŽlumov Martin Žlumíci 5 km KMB 6.5.2019
5.5.2019CZEŽlumovová Zuzana Žlumíci 5 km KZA 6.5.2019
28.4.2019CZEZumrová Šárka 5 km KZA 29.4.2019