Startovní listina BARTH Run 2019

Statistika přihlášených

Trať
5 km48
1000 m14
10 km26
Kategorie
KDZDOGRUNNING ženy16
ZDOBROČINNÝ RODINNÝ BĚH 14
KZBRUN ženy 35 - 49 let6
SŠTAFETA 2x5 km6
KZARUN ženy do 34 let6
KMBRUN muži 35 - 49 let5
KMARUN muži do 34 let5
DMBRUN muži 35 - 49 let5
KDMDOGRUNNING muži3
KKMKOLOBĚŽKA muži3
DZBRUN ženy 35 - 49 let3
DMARUN muži do 34 let3
KKZKOLOBĚŽKA ženy2
KMCRUN muži 50 a více let2
DDMDOGRUNNING muži2
BZBIKE ženy2
BMBIKE muži2
DDZDOGRUNNING ženy1
DZARUN ženy do 34 let1
DZCRUN ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených88

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
7.3.2019CZEBezoušková Gabriela + Arapiraca Gitigaro Gitigaro 10 km DDZ nezaplaceno
9.3.2019CZEBinarová Monika + Argo 5 km KDZ 18.3.2019
22.3.2019CZEBlažek Jaroslav + Vít Jaroslav Blažek + Karolína Blažková 1000 m Z 22.3.2019
22.3.2019CZEBlažek Jaroslav 10 km DMB nezaplaceno
22.3.2019CZEBlažková Lenka 1000 m Z nezaplaceno
18.3.2019CZEBoháčová Sára 5 km KZA nezaplaceno
14.3.2019CZEBorunská Veronika Morxes 5 km KKZ 18.3.2019
7.3.2019CZEČermák Zbyněk 5 km KKM 18.3.2019
6.3.2019CZEČermáková Renata 5 km KZA nezaplaceno
9.3.2019CZEChmelikova Ivana + Johanka Mikova Mikovci 1000 m Z 18.3.2019
10.3.2019CZECipryán Karel + Tobiáš Karel Cipryán Báječné ženy/muži v běhu 10 km S nezaplaceno
10.3.2019CZECipryánová Alena Báječné ženy v běhu 5 km KZB nezaplaceno
5.3.2019CZEČtvrtečková Lucie 5 km KKZ 18.3.2019
22.3.2019CZEDolezal Lukas 5 km KMA nezaplaceno
22.3.2019CZEDolezal Jiri 10 km DMB nezaplaceno
22.3.2019CZEDušek Martin Machine 5 km KMA nezaplaceno
18.3.2019CZEEliášová Šárka 5 km KZB 18.3.2019
14.3.2019CZEFelt Klobása Vojtěch 5 km KMB 18.3.2019
21.3.2019CZEGottfried Marek 10 km DMA nezaplaceno
16.3.2019CZEGregušiaková Anna + David Fogl 10 km S 18.3.2019
7.3.2019CZEHainiš Pavel 10 km BM nezaplaceno
7.3.2019CZEHainišová Michaela + Pavel Hainiš 1000 m Z nezaplaceno
9.3.2019CZEHainišová Michaela 5 km KZB nezaplaceno
9.3.2019CZEHainišová Michaela 5 km KDZ nezaplaceno
22.3.2019CZEHloušková Tereza pen.tagram 5 km KZA nezaplaceno
6.3.2019CZEHrabinova Marcela 10 km DMB nezaplaceno
9.3.2019CZEJavorová Petra + Marley 5 km KDZ nezaplaceno
13.3.2019CZEJelínková Adéla + Barny 5 km KDZ 18.3.2019
13.3.2019CZEJoskova Michaela 5 km KZB nezaplaceno
6.3.2019CZEJungwirth Karel 5 km KMB nezaplaceno
14.3.2019CZEJurášek Roman 3D FITNESS Race Team 10 km DDM nezaplaceno
23.3.2019CZEKiryliuk Natallia 5 km KZA nezaplaceno
15.3.2019CZEKociánová Kristýna 5 km KZA nezaplaceno
7.3.2019CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km DZB nezaplaceno
21.3.2019CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km DZB nezaplaceno
17.3.2019CZEKrálová Natálie 5 km KZB nezaplaceno
14.3.2019CZEKrálová Lucie 10 km BZ nezaplaceno
24.3.2019CZEKratochvíl Vladimír dht bohdaneč 5 km KMC nezaplaceno
24.3.2019CZEKratochvíl Vladimír dht bohdaneč 5 km KMC nezaplaceno
18.3.2019CZEKratochvíl Miloš 5 km KMB 18.3.2019
19.3.2019CZEKreiselová Slávka + Rocky Slávka a Rocky 5 km KDZ nezaplaceno
14.3.2019CZEKrhut Břeťa Morxes 5 km KKM nezaplaceno
6.3.2019CZEKužma Petr + Aki 5 km KDM nezaplaceno
7.3.2019CZEKvochová Ivana 5 km KZA nezaplaceno
22.3.2019CZELangova Tereza + Matěj Chrbolka + Šimon Chrbolka + Michal Dvořáček Fajníci 1000 m Z nezaplaceno
18.3.2019CZEMadro Peter 5 km KMA nezaplaceno
16.3.2019CZEMálek Zdeněk Pohádková zahrada se zvířátky 10 km DMA 18.3.2019
16.3.2019CZEMálková Petra + Tobiáš Málek + Zdeněk Málek 1000 m Z 18.3.2019
6.3.2019CZEMatysík Kateřina Matysík Eventing 10 km BZ 18.3.2019
6.3.2019CZEMyšáková Sandra + Yuko 5 km KDZ nezaplaceno
21.3.2019CZENávesník Stanislav 5 km KMB nezaplaceno
21.3.2019CZENávesník Jakub 1000 m Z 21.3.2019
22.3.2019CZENetíková Adéla + Netíková Simona 10 km S nezaplaceno
11.3.2019CZENikolínková Markéta + Amadeus Markéta a Sylvina 5 km KDZ 18.3.2019
9.3.2019CZENovák Karel 10 km S 9.3.2019
11.3.2019CZENovotna Michaela Davídek 1000 m Z 18.3.2019
11.3.2019CZENovotná Sylva + Sofie Pepi Markéta a Sylvina 5 km KDZ 18.3.2019
20.3.2019CZEPektor Karel + Patrik Pektor + Oliver Karel Pektor + Max Nikolas Pektor 1000 m Z nezaplaceno
4.3.2019CZEPětíková Diana + JD 5 km KDZ 4.3.2019
18.3.2019CZEPilgr Jiří + Kerry Agility VM 5 km KDM nezaplaceno
18.3.2019CZEPilgr Jiří Agility VM 5 km KDM nezaplaceno
10.3.2019CZEPišová Věra 10 km DZB nezaplaceno
5.3.2019CZEPlačková Veronika + Plačková Ellen BARTH-FAMILY 1000 m Z nezaplaceno
11.3.2019CZEPodaný Lubomír 5 km KMA 18.3.2019
7.3.2019CZEPůlpánová Bára + Jamie 5 km KDZ nezaplaceno
6.3.2019CZERůčka Pavel 10 km DMB 18.3.2019
24.3.2019CZESafarik Michal My 4 :-) 10 km BM nezaplaceno
5.3.2019CZEShejbalová Jana RUN magazine team 10 km DZA nezaplaceno
21.3.2019CZEŠkarková Kateřina + Čečák Kryštof 1000 m Z nezaplaceno
15.3.2019CZESlavkovský Milan Dum spiro spero 10 km DMB 18.3.2019
19.3.2019CZEŠtěpánková Monika + Štěpánek Vítek + Štěpánková Klára Splašené tenisky 1000 m Z nezaplaceno
14.3.2019CZEŠulcová Magdaléna + Meby Team od Queens 5 km KDZ 18.3.2019
6.3.2019CZEŠvorcová Irena Šneci v běhu 5 km KDZ nezaplaceno
21.3.2019CZESvozil Lumír 5 km KMB nezaplaceno
7.3.2019CZETravenec Tomáš 10 km DMA 18.3.2019
21.3.2019CZEVagner Alex + SAMUEL Run4fun VM 10 km DDM nezaplaceno
5.3.2019CZEValouch Petr 5 km KKM 18.3.2019
21.3.2019CZEVejtasová Ilona + Aisha 5 km KDZ nezaplaceno
21.3.2019CZEVlachynská Kristýna HaKi-run 5 km KZB nezaplaceno
22.3.2019CZEVondra Vaclav + Vondrová Denisa Rudník 10 km S nezaplaceno
22.3.2019CZEVondráčková Irena + Gina Irena 5 km KDZ nezaplaceno
7.3.2019CZEVosahlova Kamila + Jacobs cofi capito J&K 5 km KDZ nezaplaceno
4.3.2019CZEVránová Kateřina + Žofie Petráčková 1000 m Z 4.3.2019
7.3.2019CZEWimmer Tomáš + Wimmerova Sofinka + Wimmerova Timinka rychlé housenky 1000 m Z 18.3.2019
14.3.2019CZEZápalková Zuzana + Firefox Srdcerváč FiFo team 5 km KDZ nezaplaceno
22.3.2019CZEZavřel Vít Zavři Němčice 5 km KMA nezaplaceno
22.3.2019CZEZavřelová Jana Zavři Němčice 10 km DZC nezaplaceno
19.3.2019CZEŽdímal Pavel + Picková Lenka LP 10 km S nezaplaceno