Startovní listina CYKLOMARATON Česká Třebová - 11. ročník

Statistika přihlášených

Trať
K73
D63
Kategorie
M21+Muži M21+: 1985 - 199823
M50Muži M50: 1970 - 197918
M40Muži M40: 1980 - 198914
M35+Muži M35+: 1970 - 198414
JMJunioři: 1999 a mladší13
M30Muži M30: 1990 a mladší12
M60Muži M60: 1960 - 19698
M50+Muži M50+: 1969 a starší6
Z21+Ženy Z21+: 1985 - 19986
DMChlapci: 2004 a mladší5
Z40Ženy Z40: 1980 - 1989 4
M70Muži M70: 1959 a starší3
Z35+Ženy Z35+: 1970 - 19843
Z50Ženy Z50: 1979 a starší2
JZJuniorky: 1999 a mladší2
Z30Ženy Z30: 1990 a mladší2
DZDívky: 2004 a mladší1
Celkem přihlášených136

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.5.2019CZEBejr David 50 km M40 14.5.20195
25.6.2019CZEBendl Jaroslav SK Unitherm Jablonec nad Nisou 25 km M50+ 26.6.2019295
24.5.2019CZEBlaho Martin PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km M30 27.5.201913
7.5.2019CZEBlažek Tomáš BOSSCHAK, AUTO-ELI.cz 25 km M35+ 29.5.2019209
22.5.2019CZEBoušek Michal 25 km M35+ 24.5.2019221
23.6.2019CZEBumbálek František BIKE FOR LIFE bike club 50 km M50 24.6.201926
24.6.2019CZEČada Tomáš Redpoint Eleven Team 50 km M60 nezaplaceno0
24.6.2019CZEČervenka Lukáš 25 km M21+ 27.6.2019298
27.6.2019CZECeska Petr 50 km M40 28.6.201953
20.5.2019CZEChládková Stanislava 25 km Z35+ 21.5.2019216
27.6.2019CZEChmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 50 km M30 28.6.201949
21.6.2019CZEČížek Dominik 25 km M21+ 25.6.2019243
20.5.2019CZEDejdar Miroslav Třebovice 50 km M50 21.5.20198
13.6.2019CZEDejdar Zdeněk Česká Třebová 50 km M40 17.6.20194
23.6.2019CZEDlubal Jan BikeMarast 50 km M30 nezaplaceno0
25.4.2019CZEDobruský Lubomír 25 km M35+ 26.4.2019207
25.6.2019CZEDoležal Ludvík Ghost Team 50 km M40 26.6.201940
21.5.2019CZEFiala Josef Advantech B+B 25 km M21+ 23.5.2019219
22.6.2019CZEFúzik Jakub HC Kohouti Česká Třebová 25 km M21+ 24.6.2019241
6.6.2019CZEGaži Lukáš 25 km JM 10.6.2019234
17.6.2019CZEHalfar Martin eSeNBáci 50 km M40 27.6.201944
12.5.2019CZEHamerník Jaroslav LOMAX Česká Třebová 25 km M35+ 21.5.2019213
25.6.2019CZEHavel Michal TJ Lokomotiva Teplice 50 km M40 26.6.201942
25.6.2019CZEHavran Jiří Havrani 50 km M40 26.6.201941
9.6.2019CZEHelele Emil CYKLOŠVEC - GALAXY - STEVENS 50 km M50 nezaplaceno0
21.6.2019CZEHemský Marek Hc Kohouti Česká Třebová 25 km M21+ 24.6.2019242
22.6.2019CZEHolec Radek Bikesport team Mohelnice 50 km M30 nezaplaceno0
28.5.2019CZEHolub Jan 25 km M35+ 29.5.2019229
24.6.2019CZEJánský Jakub 25 km M21+ 24.6.2019245
29.5.2019CZEJeřábek Petr OCK Osík 25 km M50+ 26.6.2019287
24.6.2019CZEJiran Jan MTBO racing team Hradec Králové 50 km M50 25.6.201934
26.6.2019CZEJureček Michal Cotkytle 25 km M21+ 27.6.2019302
23.6.2019CZEJůzová Kateřina STRATOS AUTO - VELOCENTRUM 50 km Z30 25.6.201932
25.6.2019CZEKarlíček Filip 25 km JM 26.6.2019286
25.6.2019CZEKarlíček Jakub Prestige Cycling Team 25 km JM 26.6.2019294
2.6.2019CZEKašpar Zbyněk 25 km M21+ 25.6.2019284
21.5.2019CZEKlumpar Petr KCN 50 km M60 22.5.201910
25.6.2019CZEKlusák Rostislav Cyklo ski klub Polička 50 km M50 25.6.201938
26.6.2019CZEKlusák Radim Cyklo-ski klub Polička 25 km JM 27.6.2019300
22.5.2019CZEKočí Jan SK Žamberk Tessuti sport 25 km M21+ 22.5.2019220
23.5.2019CZEKočí Štěpán Jaroslav Kulhavý cycling team 25 km JM 24.5.2019224
20.4.2019CZEKolář David WHEELERS 25 km M21+ 7.5.2019205
19.4.2019CZEKolář Daniel WHEELERS 25 km JM 7.5.2019204
19.4.2019CZEKolář Jiří WHEELERS 25 km M35+ 7.5.2019203
23.6.2019CZEKombercová Renata Dobruška 50 km Z50 24.6.201928
11.6.2019CZEKopecký Lukáš Prestige Cycling Team 50 km M50 11.6.201917
20.5.2019CZEKouřil Jiří Fitko Jeseník 50 km M70 21.5.20197
23.5.2019CZEKovaříček Vojtěch Jaroslav Kulhavý cycling team 25 km JM 24.5.2019225
24.6.2019CZEKubinová Adéla Elite sport Boskovice 25 km DZ 27.6.2019297
27.5.2019CZEKubišta Michal Šmídl Bike Team 25 km M21+ 30.5.2019228
22.4.2019CZEKunčár Pavel 50 km M50 22.4.20193
20.5.2019CZEKunčár Zdeněk Lanškroun 50 km M50 21.5.20199
14.6.2019CZEKundera Petr Mountaintime team 50 km M60 nezaplaceno0
28.6.2019CZEKupka Roman 50 km M60 nezaplaceno0
4.6.2019CZEKyselová Denisa ZPcyklo PROOFY Corratec team 25 km JZ 11.6.2019233
27.6.2019CZELangr Jiří 50 km M50 28.6.201951
26.2.2019CZELibich Robert 50 km M50 18.4.20192
21.6.2019CZELněnička Tomáš Team CykloTrener 25 km M21+ 25.6.2019303
1.6.2019CZEMachálek Adam 25 km JM 14.6.2019232
24.5.2019CZEMacko Milan Česká Třebová 50 km M50 27.5.201912
13.5.2019CZEMakovská Eliška 25 km Z21+ 13.5.2019214
25.6.2019CZEMatocha Pavel GAPP System - Cabtech 50 km M30 26.6.201943
25.6.2019CZEMatysík Kateřina 25 km Z21+ 26.6.2019292
13.6.2019CZEMedková Michaela Rock Machine Cyklomax 25 km Z21+ 14.6.2019236
25.6.2019CZEMeduna Tomáš Swiss Nik cycling team 25 km M21+ 26.6.2019293
24.6.2019CZEMeduna Jakub Swiss Nik Cycling Team 50 km M30 25.6.201936
22.4.2019CZEMeier Lukáš GHOST Team 25 km DM 18.6.2019206
23.6.2019CZEMervart Václav TC Dobruška 50 km M50 24.6.201929
23.5.2019CZEMikulecký Pavel 25 km M21+ 24.5.2019223
20.5.2019CZEMiláček Ladislav Modřanské šlapky 25 km M35+ 23.5.2019215
15.4.2019CZEMlčůch David 25 km M35+ 22.4.2019202
22.5.2019CZEMoravec Jaroslav SK Žamberk Tesutti sport 50 km M70 24.5.201911
25.6.2019CZENagy Petr Stratos Auto - Velocentrum 50 km M50 25.6.201939
17.6.2019CZENeset Jan IN-LIFE cycling team 50 km M40 18.6.201921
17.6.2019CZENesetová Tereza IN-LIFE cycling team 50 km Z40 18.6.201922
7.6.2019CZENeumann Boris eSeNBaci Jeseník 50 km M60 nezaplaceno0
23.6.2019CZENeumanová Martina PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km Z40 25.6.201933
16.6.2019CZENosek Rudolf VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 50 km M50 17.6.201920
16.6.2019CZENovák Stanislav BIKE CLUB SVITAVY 25 km M50+ nezaplaceno0
23.6.2019CZENovák Jakub Swiss Nik Cycling Team 25 km JM 24.6.2019200
19.6.2019CZENovák Michal VELOCENTRUM 50 km M30 24.6.201931
27.6.2019CZENovák David SK Donocykl 50 km M30 28.6.201950
27.5.2019CZENovák Martin Rudoltice 50 km M40 30.5.201914
9.5.2019CZENovotný Radek OCK Osík 50 km M50 13.5.201916
20.3.2019CZENovotný Jan 25 km JM 17.5.2019201
25.6.2019CZEObstová Kateřina SKP Duha Lanškroun 25 km JZ 26.6.2019291
26.6.2019CZEOdehnal Zdeněk Putyka Kamechy 50 km M60 27.6.201946
27.6.2019CZEOlejníček Dušan GT OPPORTUNITY BRNO 50 km M60 28.6.201952
25.5.2019CZEOrlich Miroslav Saltman bike team 25 km M50+ 27.5.2019226
18.6.2019CZEOTRUBA Jan Oceloví letci 25 km M50+ 25.6.2019285
24.6.2019CZEPapáčková Adéla Prestige cycling team 25 km Z21+ 26.6.2019289
23.6.2019CZEPávek Lukáš 50 km M40 24.6.201927
25.6.2019CZEPeterková Michaela 25 km Z35+ 26.6.2019290
22.5.2019CZEPodolský Filip 25 km M21+ 23.5.2019222
29.5.2019CZEProvaz David Torun Czech 25 km M35+ 6.6.2019231
24.6.2019CZERauchfuss Marek Kross Bikeranch 50 km M30 25.6.201937
24.6.2019CZERejfa Josef SDH Štěnec 50 km M40 nezaplaceno0
24.6.2019CZERudolf Tomáš Wikov Hronov 50 km M50 nezaplaceno0
23.6.2019CZERůžička Jakub Cyklo bendl 50 km M30 25.6.201935
23.6.2019CZERýznar Jaroslav 25 km M21+ 26.6.2019288
21.5.2019CZESchmidtová Tereza Swiss NiK cycling team 25 km Z21+ 22.5.2019218
12.6.2019CZESeidenglanz Milan 50 km M40 13.6.201919
13.6.2019CZEŠípek Michal Rock Machine Cyklomax 25 km M21+ 14.6.2019235
16.3.2019CZESirový Aleš Bike club Svitavy 50 km M50 nezaplaceno0
12.6.2019CZESkalická Zuzana KROSS BIKERANCH TEAM 50 km Z30 13.6.201918
3.6.2019CZEŠkodová Radka 50 km Z50 nezaplaceno0
28.5.2019SVKSlanina Martin 25 km M21+ 29.5.2019230
14.6.2019CZEŠlor Robert 25 km M35+ 14.6.2019237
26.5.2019CZESouček Vojtěch Prestige cycling team 25 km JM 28.5.2019227
19.5.2019CZESpáčil Leopold NOVATOP LAPIERRE / Letovice 50 km M70 20.5.20196
14.6.2019CZESticha David VEUS Vyškov 25 km M21+ 17.6.2019239
25.6.2019CZEŠtolba Zdeněk 25 km M50+ 28.6.2019304
25.6.2019CZEŠtolba David Ghost team 50 km M30 28.6.201948
26.6.2019CZESvatoš Tomáš Cyklo ski klub Polička 25 km DM 27.6.2019301
24.6.2019CZESvoboda Marian UNIKOVO MTB TEAM Žamberk 25 km JM 24.6.2019252
11.5.2019CZETeplý Marek 25 km M21+ 13.5.2019212
24.6.2019CZETichý Tomáš Alltraining.cz 25 km M21+ 24.6.2019244
18.6.2019CZETomeš Jiří 25 km M21+ 19.6.2019240
22.6.2019CZETopol Tomas SUP Doubravice 25 km M35+ nezaplaceno0
24.6.2019CZETrávníček Jan Kamenec 25 km M35+ 24.6.2019280
14.6.2019CZETutsch Václav PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km M60 17.6.201925
20.2.2019CZEVaněk Vladimír HSK Cycling team 50 km M40 18.4.20191
19.6.2019CZEVejda Michal PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km M30 24.6.201930
26.6.2019CZEVeselá Lucie GT OPPORTUNITY BRNO 50 km Z40 27.6.201945
9.5.2019CZEVik Samuel S-Sport Hronov 25 km DM 14.5.2019211
9.5.2019CZEVik Petr S-Sport Hronov 25 km M35+ 14.5.2019210
21.5.2019CZEVítek Daniel 25 km JM 21.5.2019217
27.5.2019CZEVlček Jaroslav 50 km M40 28.5.201915
26.6.2019CZEVokatá Martina HOVRCH 50 km Z40 27.6.201947
1.5.2019CZEVondra Jiří 25 km M21+ 7.5.2019208
24.6.2019CZEVrátil Ondřej Cyklo Bendl Vysoké Mýto 25 km DM 25.6.2019283
24.6.2019CZEVrátil Jáchym Cyklo Bendl Vysoké Mýto 25 km DM 25.6.2019282
25.6.2019CZEVtípil Radek Ghost team 25 km M35+ 27.6.2019299
18.6.2019CZEWittnerová Bronislava Short bike academy Opletal 25 km Z35+ 27.6.2019296
18.6.2019CZEZáruba Dušan 50 km M50 21.6.201923
14.6.2019CZEZedníková Iveta Skibikecentrum.cz 25 km Z21+ 18.6.2019238