Startovní listina MELOUNOVÝ ŠAMPIONÁT - 17. ročník

Statistika přihlášených

Tra
48
Kategorie
DKategorie D15
CKategorie C10
ABKategorie A + B10
CDKategorie C + D7
BKategorie B5
A Kategorie A1
Celkem přihlášených48

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Tra Kat. Platba
30.5.2019CZEAleksoski Vlatko Makedonie AB nezaplaceno
24.4.2019CZEBařinová Veronika SŠ Brno, Charbulova,p.o. D 15.5.2019
8.5.2019CZEBrádlová Jaroslava SOŠ a SOU Horky nad Jizerou CD 19.5.2019
7.5.2019CZEBuchtová Tereza CSCC, Gemini Brno AB 21.5.2019
28.5.2019CZEBuláková Adéla OA a HŠ Třebíč AB 28.5.2019
29.5.2019CZEDernerová Michaela OA a SOŠ Choceň C 29.5.2019
29.5.2019CZEDobrá Natálie ISŠ Slavkov u Brna C 5.6.2019
22.5.2019CZEFrydrych Matěj HŠ Praha, Vršovická CD 22.5.2019
30.5.2019CZEGroulíková Lenka SOŠ a SOU Polička B 1.6.2019
3.6.2019CZEGroulíková Lenka SOŠ a SOU Polička A 4.6.2019
24.4.2019CZEHánová Adéla SŠ Brno, Charbulova,p.o. C 15.5.2019
5.4.2019CZEHarvánková Klára Czech Slovak Carving Team, College of Polytechnics Jihlava AB 8.4.2019
28.5.2019CZEHoráková Nikol OA a HŠ Třebíč AB 28.5.2019
31.5.2019CZEHoráková Lucie SSGS Nová Paka B 4.6.2019
4.6.2019CZEJančáková Eliška OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň D 5.6.2019
29.5.2019CZEJančáková Eliška OA a SOŠ Choceň C 29.5.2019
2.6.2019SVKJankovič LukᚠSOŠ obchodu a služieb, Trnava D nezaplaceno
2.6.2019SVKJankovičová Martina C.S.C.C.,SOŠ obchodu a služieb, Trnava B nezaplaceno
7.5.2019CZEJenešová Lucie Gemini Brno B 21.5.2019
31.5.2019CZEKališová Markéta HŠ Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí B 10.6.2019
31.5.2019CZEKašáková Tereza Anna SŠGS Nová Paka CD 4.6.2019
31.5.2019CZEKavanová Karolína SŠGS Nová Paka D 4.6.2019
4.6.2019CZEKotlantová Tereza OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň D 5.6.2019
29.5.2019CZEKotlantová Tereza OA a SOŠ Choceň C 29.5.2019
3.5.2019CZEKoumarová Martina OA a HŠ Havlíčkův Brod AB 28.5.2019
31.5.2019CZEKřížová Sabina HŠ Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí D 10.6.2019
30.5.2019CZELopaurová Jessica SOŠ a SOU Polička D 1.6.2019
30.5.2019CZEMaixnerová Anežka SOŠ a SOU Polička D 1.6.2019
30.5.2019CZENesvačilová Petra SŠDOS Moravský Krumlov, p.o. C 30.5.2019
28.5.2019CZENevoralová Lucie OA a HŠ Třebíč AB 28.5.2019
7.6.2019SVKPalová Jessica Šurany CD nezaplaceno
3.5.2019CZEPeškeová Diana Hlinsko D 8.5.2019
24.4.2019CZEPlachá Verronika SŠ Brno, Charbulova,p.o. D 15.5.2019
30.5.2019CZEPospíšilová Pavlína SOŠ a SOU Polička D 1.6.2019
31.5.2019CZERejlová Slávka SŠGS Nová Paka CD 4.6.2019
31.5.2019CZESacher Michal SŠGS Nová Paka C 4.6.2019
22.5.2019SVKŠamaj Erik CZECH-SLOVAK CARVING TEAM, SOŠ obchodu a služieb Púchov AB 27.5.2019
30.5.2019CZESekničková Gabriela SŠDOS Moravský Krumlov, p.o. C 30.5.2019
25.5.2019SVKŠenkeryová Zuzana HA Žilina CD nezaplaceno
6.6.2019SVKSilná Diana SOŠ obchodu a služieb, Lomonosovova, Trnava C nezaplaceno
30.5.2019CZESklenář Vojtěch SŠDOS Moravský Krumlov,p.o. C 30.5.2019
31.5.2019CZEŠmídová Barbora SŠGS Nová Paka D 4.6.2019
30.5.2019CZEŠtol TomᚠCZECH-SLOVAK CARVING TEAM, SOŠ a SOU Polička AB 1.6.2019
31.5.2019CZESvobodová Pavlína HŠ Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí D 10.6.2019
30.5.2019CZESvobodová Pavla SOŠ a SOU Polička CD 1.6.2019
31.5.2019CZESýkorová Karolína SŠGS Nová Paka D 4.6.2019
7.5.2019CZEUřičářová Adéla CSCC, Gemini Brno AB 21.5.2019
6.5.2019CZEZjanová Andrea SOŠ a SOU Horky nad Jizerou D 19.5.2019