Startovní listina KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 23. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D111
A229
A430
A125
A325
BF32
A17
A614
A58
A71
Kategorie
MAMuži A 18 - 39 let34
MBMuži B 40 - 49 let22
D2Dívky 2012 - 201318
H4Chlapci 2008 - 200916
D1Dívky 2014 - 201515
D4Dívky 2008 - 2009 14
MCMuži C 50 - 59 let14
ZGŽeny G 35 - 45 let14
H3Chlapci 2010 - 201113
D3Dívky 2010 - 201112
ZFŽeny F do 34 let12
H2Hoši 2012 - 201311
BFZŽeny - Buď fit11
H1Hoši 2014 - 2015 10
HBHoši - Broučci 2016 a mladší9
BFMMuži - Buď fit9
BFMHoši - Buď fit8
DBDívky - Broučci 2016 a mladší8
H6Hoši 2004 - 20057
H5Hoši 2006 - 20077
ZHŽeny H 45 - 54 let7
D5Dívky 2006 - 20076
ZIženy I 55 a více let4
BFZDívky - Buď fit4
MDMuži D 60 - 69 let3
D6Dívky 2004 - 20052
H7Hoši 2001 - 20031
MEMuži E 70 a více let1
Celkem přihlášených292

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
11.6.2019CZE Solař Petr Týnec nad Sázavou 1360 m H5 13.6.2019258
4.6.2019CZEAbsolon Marek 10 km MB 4.6.2019109
9.6.2019CZEAleksič Siniša 3 200 m BFM 11.6.2019202
12.6.2019CZEAnderlová Bára TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 14.6.2019282
12.6.2019CZEAndrle Tobiáš TJ Sokol Senohraby 680 m H3 14.6.2019280
12.6.2019CZEAndrle Matyáš TJ Sokol Senohraby 1360 m H5 14.6.2019281
7.6.2019CZEAndrle Jakub 10 km MA 11.6.2019205
11.6.2019CZEAugustín Richard TJ Sokol Senohraby 100 m HB 13.6.2019198
11.6.2019CZEAugustín Michael TJ Sokol Senohraby 340 m H2 13.6.2019176
17.5.2019CZEBalínková Zuzana 10 km ZG 18.5.201962
12.6.2019CZEBednář Jan 10 km MA 14.6.2019287
11.6.2019CZEBednář Pavel 10 km MC 11.6.2019234
21.5.2019CZEBervidová Zuzana Atletika Benešov 680 m D3 23.5.201969
21.5.2019CZEBervidová Lucie Atletika Benešov 680 m D4 23.5.201968
12.6.2019CZEBlažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 340 m D2 14.6.2019278
23.4.2019CZEBlažek Dan Svárov 10 km MC 24.4.201925
23.4.2019CZEBlažková Renata Svárov 10 km ZH 24.4.201926
22.5.2019CZEBouchner Martin 10 km MA 24.5.201976
10.6.2019CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 340 m D2 11.6.2019225
10.6.2019CZEBožovský Filip 100 m HB 11.6.2019226
10.6.2019CZEBresan Vlastimil 10 km MB 14.6.2019260
31.5.2019CZEBřešťálová Iveta 10 km ZF 4.6.2019104
31.5.2019CZEBřezina Tomáš 10 km MA 7.6.2019129
31.5.2019CZEBřezinová Monika 10 km ZF 7.6.2019128
20.4.2019CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 680 m H4 23.4.201918
29.5.2019CZEBrožík František Sellier & Bellot 10 km MC 4.6.2019105
21.4.2019CZEBrožíkova Marie 340 m D2 23.4.201920
28.5.2019CZEBubáková Karolína Atletika Benešov 680 m D4 30.5.201989
10.6.2019CZEBubeník Karel 10 km MD 13.6.2019254
29.5.2019GBRBurchill Matthew 10 km MB 30.5.201997
10.6.2019CZEBurian Jáchym SK Jeseniova 1360 m H5 11.6.2019228
10.6.2019CZEBurianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesy 680 m D4 11.6.2019227
14.5.2019CZECarmine Nicol Atletika Jižní Město 680 m D4 16.5.201959
10.6.2019CZEČech Martin 10 km MA 11.6.2019219
17.3.2019CZEČečil Matyáš 100 m HB 18.3.20199
13.5.2019CZEČervová Zuzana MSF Vlašim 10 km ZI 18.5.201960
10.6.2019CZEChaloupka Vítězslav Les 10 km ME 13.6.2019197
11.6.2019CZEChobotská Elena 100 m D1 13.6.2019245
7.6.2019CZEChobotská Kačka Helen Doron 340 m D2 7.6.2019160
7.6.2019CZEChodora Matyáš Helen Doron 680 m H4 7.6.2019139
14.5.2019CZECinka Ivan Atletika Benešov 10 km MD 15.5.201955
7.6.2019CZECoufalová Natálie Anna Helen Doron 100 m D1 7.6.2019152
7.6.2019CZEDoksanský Dominik Helen Doron 680 m H4 7.6.2019135
7.6.2019CZEDoksanský Filip Helen Doron 1360 m H6 7.6.2019134
3.6.2019CZEDolejšová Sára 680 m D4 6.6.2019121
3.6.2019CZEDolejšová Eliška 680 m D4 6.6.2019120
7.6.2019CZEDrábek Václav Helen Doron 680 m H4 7.6.2019157
7.6.2019CZEDrábek František Helen Doron 1360 m H5 7.6.2019156
28.5.2019CZEDřízal Jiří 10 km MA 30.5.201991
11.6.2019CZEDubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3 200 m BFM 11.6.2019235
10.6.2019CZEDubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km ZF 11.6.2019210
26.5.2019CZEDucar Vasil 10 km MA 28.5.201986
7.6.2019CZEDuchoslav Jenda Helen Doron 680 m H3 7.6.2019137
7.6.2019CZEDuchoslav Antonín Helen Doron 680 m H4 7.6.2019136
20.5.2019CZEDumský Ondřej Benešov 10 km MA 20.5.201964
31.5.2019CZEDupal Bohumil 10 km MB 31.5.201999
31.5.2019CZEDupalová Klára 10 km ZG 31.5.2019101
28.5.2019CZEDurek Jakub 340 m H2 29.5.201990
12.6.2019CZEDvořáková Renáta Znosim 10 km ZH 14.6.2019285
9.6.2019CZEFejtek Jakub Běžci Slaný 10 km MA 11.6.2019194
7.6.2019CZEFencl Jan 10 km MB 14.6.2019262
19.4.2019CZEFiala Radovan Benešovský běžecký klub 10 km MB 24.4.201911
14.5.2019CZEFialová Blanka Benešovský běžecký klub 10 km ZG 16.5.20191
27.5.2019CZEFilípková Johanka 680 m D4 29.5.201988
8.6.2019CZEFilipová Bára 100 m D1 10.6.2019178
11.6.2019CZEFolberger Aneta 10 km ZF 13.6.2019246
5.6.2019CZEFryš Jindřich 100 m H1 7.6.2019131
11.6.2019CZEFuchs Jan Ondřejov 10 km MA 13.6.2019251
11.6.2019CZEFuchs Michal Ondřejov 340 m H2 13.6.2019252
9.6.2019CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. 680 m H4 11.6.2019191
19.2.2019CZEHála Šostý Štěpán ŠODY 680 m H3 21.2.20193
10.6.2019CZEHalaška Matyáš MŠ Kolonka 100 m H1 11.6.2019230
19.2.2019CZEHálová Petra Benešovský běžecký klub 10 km ZF 21.2.20192
19.2.2019CZEHálová Šostá Adriana ŠODY 340 m D2 21.2.20194
7.6.2019CZEHanzal Jakub Helen Doron 680 m H3 7.6.2019141
7.6.2019CZEHanzal Jirka Helen Doron 680 m H4 7.6.2019172
7.6.2019CZEHavlíček Jakub Helen Doron 100 m H1 7.6.2019147
7.6.2019CZEHavlíček Filip Helen Doron 340 m H2 7.6.2019146
9.5.2019CZEHazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 3 200 m BFZ 11.5.201939
9.5.2019CZEHazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 1020 m D5 11.5.201935
5.5.2019CZEHnízdilová Eva Běžci Slaný 10 km ZH 10.5.201934
26.2.2019CZEHolada Miloš 10 km MB 27.2.20197
12.6.2019CZEHorová Lucie 10 km ZG 13.6.2019259
7.6.2019CZEHradecká Jana 10 km ZG 11.6.2019190
11.6.2019CZEHrubý Petr AC Čáslav 1360 m H6 14.6.2019291
7.6.2019CZEHrubý Tomáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 340 m H2 11.6.2019204
7.6.2019CZEHrubý Šimon TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 100 m H1 11.6.2019203
27.4.2019CZEHrubý Jakub 340 m H2 30.4.201927
22.4.2019CZEHruška Pavel Sokol Václavice 10 km MB 24.4.201921
25.2.2019CZEHruška Miroslav 10 km MA 27.2.20196
26.5.2019CZEJalůvka Jan Novis TK Praha 10 km MC 28.5.201983
31.5.2019CZEJanďourek Petr Galerie Karlov 10 km MB 31.5.201998
15.5.2019CZEJánošík Dominik Vlašim 680 m H4 25.5.201977
15.5.2019CZEJánošík Rudolf Vlašim 10 km MB 25.5.201979
27.5.2019CZEJelínek Pavel Praha 6 10 km MC 28.5.201987
27.5.2019CZEJelínek Tomáš Praha 6 10 km MA 28.5.201985
12.6.2019CZEJelínek Jonáš ŠSK Újezd nad Lesy 680 m H4 14.6.2019283
27.5.2019CZEJelínek Aleš Praha 6 10 km MA 28.5.201984
4.6.2019CZEJežková Renata 10 km ZF 5.6.2019118
28.5.2019CZEJirásek Marek TJ Sokol Kbely 10 km MB 1.6.2019102
28.5.2019CZEJirásková Kateřina 10 km ZG 6.6.2019125
8.6.2019CZEJiří Kabelka 10 km MB 12.6.2019236
11.6.2019CZEJiroušková Hana Znosim 10 km ZH 14.6.2019261
2.3.2019CZEKačena Štěpán KPMG 10 km MA 7.3.20198
3.6.2019CZEKahoun Jan Prádelna Kyselý 10 km MA 6.6.2019124
7.6.2019CZEKantorová Magdalenka Helen Doron 100 m D1 7.6.2019154
7.6.2019CZEKantorová Eliška Helen Doron 340 m D2 7.6.2019153
29.5.2019CZEKárník Zdeněk SVC Ledeč 10 km MC 4.6.2019107
12.6.2019CZEKarolová Sylvie Metry 10 km ZF 14.6.2019290
14.5.2019CZEKažmierski Tomáš 3 200 m BFM 15.5.201956
3.6.2019CZEKilian Lukaš Kilifamily 3 200 m BFM 11.6.2019224
3.6.2019CZEKilianová Lucie Kilifamily 3 200 m BFZ 13.6.2019256
12.6.2019CZEKohout Filip TJ Sokol Senohraby 1360 m H6 14.6.2019279
19.5.2019CZEKos Jakub TJ Sokol Senohraby 1360 m H6 24.5.201973
22.5.2019CZEKos Vojtěch Senohraby 10 km MA 24.5.201974
19.4.2019CZEKosíková Nela 680 m D3 23.4.201916
11.6.2019CZEKošťák David 10 km MA 13.6.2019241
9.6.2019CZEKot Jiří Humpolec 10 km MB 11.6.2019193
10.6.2019CZEKotlík Kamil Hegesh 10 km MB 14.6.2019269
10.6.2019CZEKotlíková Petra TJ BANES Slavoj Pacov 10 km ZG 14.6.2019271
17.3.2019CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MC 22.3.201912
23.5.2019CZEKratochvílová Adéla ZŠ Jiráskova Benešov 340 m D2 28.5.201982
4.6.2019CZEKrchňák Roman 10 km MC 8.6.2019167
22.5.2019CZEKrejča Tomáš Prádelna Kyselý a.s. 10 km MA 6.6.2019127
10.6.2019CZEKříž Matěj Atletika Benešov 680 m H4 10.6.2019186
10.6.2019CZEKříž Dušan BBK 3 200 m BFM 10.6.2019188
10.6.2019CZEKřížová Elen Atletika Benešov 100 m D1 10.6.2019187
9.6.2019CZEKrutská Kateřina Atletika Benešov 680 m D3 11.6.2019206
3.5.2019CZEKubickova Lucie Hujerovic 100 m DB 14.5.201942
10.6.2019CZEKučerová Blanka Adventní běhání 10 km ZG 11.6.2019213
9.6.2019CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 1020 m D6 13.6.2019250
9.6.2019CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 3 200 m BFZ 13.6.2019249
9.6.2019CZEKučerová Karolína Atletika Benešov 1020 m D5 13.6.2019248
9.6.2019CZEKučerová Karolína DUKELSKÁ BENEŠOV 3 200 m BFZ 13.6.2019247
10.6.2019CZEKučerová Lucie 1020 m D5 11.6.2019214
9.6.2019CZEKunstová Lenka TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 10.6.2019184
7.6.2019CZEKuzenko Deniska Helen Doron 680 m D4 7.6.2019142
13.5.2019CZELapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m D4 15.5.201954
9.6.2019CZELebeda Jaroslav Benešovský běžecký klub 10 km MB 10.6.2019189
4.6.2019CZELemfeld Tomáš Lomničtí běžci 10 km MC 8.6.2019165
10.6.2019CZELiška David 10 km MA 11.6.2019207
28.5.2019CZEMacháček Matěj Pony team 10 km MA 11.6.2019196
29.5.2019CZEMacháčková Veronika Pony team 3 200 m BFZ 11.6.2019200
26.5.2019CZEMarek Miloš 10 km MA 30.5.201996
12.6.2019CZEMařík Jakub Žabiny 3 200 m BFM 14.6.2019268
24.5.2019CZEMarková Viktorie 100 m DB 25.5.201978
12.6.2019CZEMartina Blažejovská TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m D3 14.6.2019277
12.5.2019CZEMaur Kryštof Rugby Petrovice 3 200 m BFM 14.5.201945
12.5.2019CZEMaur Jan 3 200 m BFM 14.5.201948
12.5.2019CZEMaurová Michaela 3 200 m BFZ 14.5.201946
12.5.2019CZEMaurová Amélie 340 m D2 14.5.201947
10.6.2019CZEMaxa Antonin TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3 200 m BFM 11.6.2019216
10.6.2019CZEMaxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3 200 m BFM 11.6.2019209
10.6.2019CZEMaxa Antonín TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m H4 11.6.2019211
10.6.2019CZEMaxová Petra TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3 200 m BFZ 11.6.2019208
17.5.2019CZEMerasicka Dagmar Continental Automotive Czech Republic s.r.rr 10 km ZI 24.5.201975
30.5.2019CZEMiroslav Borkovec Quo 10 km MC 30.5.201992
7.6.2019CZEMittasch Marek Helen Doron 3 200 m BFM 7.6.2019164
7.6.2019CZEMittasch Viktória Helen Doron 340 m D2 7.6.2019151
16.5.2019CZEMládek Pavel 10 km MB 18.5.201961
22.5.2019CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 680 m D3 5.6.2019113
7.6.2019CZEMuller Maxík Helen Doron 100 m H1 7.6.2019163
12.6.2019CZENalewajka David Nevyměknem 10 km MA 14.6.2019274
12.6.2019CZENalewajková Nikol Nevyměknem 100 m DB 14.6.2019275
5.6.2019CZENavrátilová Lenka 3 200 m BFZ 7.6.2019132
28.5.2019CZENavrátilová Anežka Pony team 3 200 m BFZ 11.6.2019195
7.6.2019CZENerad Adam Helen Doron 100 m D1 7.6.2019143
7.6.2019CZENetík Antonín Helen Doron 100 m HB 7.6.2019145
7.6.2019CZENetíková Gabriela Helen Doron 340 m D2 7.6.2019144
2.4.2019CZENovak Ondrej N/A 10 km MB 10.4.201913
13.5.2019CZENovák Daniel 680 m H3 14.5.201949
10.3.2019CZENováková Alena 3 200 m BFZ 18.3.201910
4.6.2019CZENovotná Markéta MM Team 10 km ZG 6.6.2019122
7.6.2019CZENovotný Vítek Helen Doron 100 m H1 7.6.2019149
10.6.2019CZEOberlander Jan TJ Sokol Senohraby 10 km MB 14.6.2019276
8.6.2019CZEOttl Lukáš 680 m H3 10.6.2019181
8.6.2019CZEOttlová Táňa Benešov 1020 m D5 10.6.2019180
8.6.2019CZEOttlová Šárka Benešov 680 m D3 10.6.2019174
11.6.2019CZEPancíř Tomáš TJ Sokol Senohraby 340 m H2 13.6.2019242
14.5.2019CZEPazdera Jiří Babolat 100 m HB 16.5.201958
14.5.2019CZEPazdera Jiří Babolat 10 km MA 16.5.201957
10.6.2019CZEPazour Martin 100 m HB 11.6.2019220
4.6.2019CZEPechač Jan 10 km MA 5.6.2019119
27.4.2019CZEPicková Jana Chramiště 10 km ZH 30.4.201928
29.5.2019CZEPlášilová Kateřina Sokol Senohraby 10 km ZG 30.5.201993
22.5.2019CZEPodešva Alex BB Racing Čerčany 100 m H1 23.5.201970
11.5.2019CZEPODESVA Patrik BB RACING 680 m H3 14.5.201940
7.6.2019CZEPokorná Baruška Helen Doron 100 m D1 7.6.2019159
7.6.2019CZEPokorný Jakub Helen Doron 100 m H1 7.6.2019158
12.6.2019CZEPoslušná Karla TJ Sokol Senohraby 680 m D3 13.6.2019255
11.6.2019CZEPošvecová Tereza 10 km ZF 11.6.2019231
12.4.2019CZEPrchlíková Barbora Benešovský běžecký klub 10 km ZH 24.4.201924
27.5.2019CZEProcházka Luděk Triatlon Team ASTRA Benešov 3 200 m BFM 27.5.201980
27.5.2019CZEProcházka Lukáš Triatlon Team ASTRA Benešov 3 200 m H7 27.5.201981
11.6.2019CZEProkeš Matěj Atletika Benešov 680 m H4 11.6.2019229
29.5.2019CZERada Vít Atletika Benešov 680 m H3 3.6.2019110
29.5.2019CZERada Tobiáš Atletika Benešov 3 200 m BFM 3.6.2019103
29.5.2019CZERada Tobiáš Atletika Benešov 1360 m H5 3.6.2019150
6.5.2019CZERahbani Mathias 680 m H4 11.5.201937
6.5.2019CZERahbani Petra 3 200 m BFZ 11.5.201936
6.5.2019CZERahbani Filip 680 m H3 8.5.201931
7.6.2019CZERákosníková Terezka Helen Doron 340 m D2 7.6.2019148
23.4.2019CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 340 m D2 8.5.201930
23.4.2019CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 680 m D4 8.5.201929
26.4.2019CZEŘíha Karel BBK 10 km MC 10.5.201933
11.6.2019CZEŘÍHA Martin 680 m H4 13.6.2019199
10.6.2019CZEŘíha Pavel Pony team 10 km MA 11.6.2019192
29.5.2019CZERozboud Ivo Pony team 10 km MA 11.6.2019201
9.6.2019CZESchovánek Milan Krčský les B 10 km MC 10.6.2019179
30.5.2019CZEŠebetovská Žofie Žofka Team 100 m DB 10.6.2019173
30.5.2019CZESedláčková Pavla 10 km ZH 4.6.2019108
10.6.2019CZESemrád Ladislav Čáslav 10 km MC 13.6.2019177
6.6.2019CZEŠevců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MA 14.6.2019270
9.5.2019CZEŠibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 340 m H2 11.5.201938
12.5.2019CZEŠibrava Stanislav Zruč nad Sázavou 3 200 m BFM 14.5.201944
10.6.2019CZEŠinágl Josef Atletika Benešov 1360 m H6 11.6.2019223
10.6.2019CZEŠináglová Anna ATLETIKA BENEŠOV 680 m D4 11.6.2019221
10.6.2019CZEŠináglová Lenka Benešovský běžecký klub 10 km ZG 11.6.2019222
3.5.2019CZESindelarova Diana Hujerovic 100 m DB 14.5.201943
3.5.2019CZEŠindelářová Markéta 10 km ZF 14.5.201941
6.6.2019CZEŠittlerová Ema 100 m DB 8.6.2019166
29.5.2019CZESkořepová Alena TJ Sokol Senohraby 10 km ZG 30.5.201994
29.5.2019CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 680 m D3 30.5.201995
27.5.2019CZESlunečko Jindřich TT ASTRA Benešov 10 km MB 29.5.2019100
10.6.2019CZEŠmigelská Hana 100 m D1 11.6.2019215
12.6.2019CZESochůrková Barbora ATLETIKA BENEŠOV 680 m D3 14.6.2019264
11.6.2019CZESolař Tomáš ATLETIKA BENEŠOV 680 m H4 13.6.2019257
22.5.2019CZESoukup Jan Šneci v běhu 10 km MA 23.5.201972
22.5.2019CZESoukupová Oldřiška Šneci v běhu 10 km ZG 23.5.201971
7.6.2019CZEŠremer Jáchym Helen Doron 680 m H3 7.6.2019162
7.6.2019CZEŠremer Antonín Helen Doron 1360 m H5 7.6.2019161
3.6.2019CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 5.6.2019115
3.6.2019CZEŠťastný Pavel TJ Sokol Senohraby 680 m H4 5.6.2019114
3.6.2019CZEŠťastný Jan TJ Sokol Senohraby 10 km MB 5.6.2019116
22.2.2019CZEStehlíková Klaudie 100 m D1 26.2.20195
9.6.2019CZEŠtěpánek Matěj 1360 m H6 10.6.2019182
9.6.2019CZEŠtěpánková Monika 680 m D4 10.6.2019183
30.5.2019CZEStojanov Vladimír TJ Zbořený Kostelec 10 km MA 7.6.2019130
13.5.2019CZEStraka Adam TJ Sokol Senohraby 340 m H2 15.5.201952
13.5.2019CZEStraková Karolína TJ Sokol Senohraby 680 m D3 15.5.201953
10.6.2019CZEŠulc Šimon 680 m H3 14.6.2019288
10.6.2019CZEŠulc Štěpán 3 200 m BFM 14.6.2019286
10.6.2019CZEŠulcová Sára 340 m D2 14.6.2019289
4.6.2019CZEŠustová Marie Šneci v běhu 10 km ZI 6.6.2019126
23.5.2019CZESvejkovska Zuzana Hujerovic 340 m D2 5.6.2019117
12.6.2019CZESvoboda Dominik TJ Sokol Senohraby 1360 m H6 14.6.2019265
22.4.2019CZESvoboda Ondřej Divišov 100 m H1 23.4.201919
12.6.2019CZESvobodová Laura TJ Sokol Senohraby 1020 m D6 14.6.2019263
22.4.2019CZESvobodová Adéla 680 m D4 23.4.201917
7.5.2019CZETite Barbora 10 km ZF 8.5.201932
11.6.2019CZETrýb Toník Kola Ledeč 100 m HB 12.6.2019240
11.6.2019CZETrýb Vláďa Kola Ledeč 10 km MA 11.6.2019232
11.6.2019CZETrýbová Anežka Kola Ledeč 100 m D1 13.6.2019253
23.4.2019CZETůma Jonáš 10 km MA 24.4.201923
23.4.2019CZETůma Ladislav Dubovsko 10 km MC 24.4.201922
13.5.2019CZETůmová Lenka Dubovsko 3 200 m BFZ 15.5.201951
13.5.2019CZETůmová Leontýna Dubovsko 3 200 m BFZ 15.5.201950
5.6.2019CZEUrban Lukáš BC Benešov 340 m H2 8.6.2019170
5.6.2019CZEUrbanová Eliška BC Benešov 680 m D3 8.6.2019168
5.6.2019CZEUrbanová Veronika 100 m D1 8.6.2019169
5.6.2019CZEUrbanová Štěpánka BC Benešov 100 m D1 8.6.2019171
12.6.2019CZEValouch Karel 10 km MA 14.6.2019266
12.6.2019CZEVávrová Adéla TJ JISKRA Zruč nad Sázavou 340 m D2 14.6.2019272
12.6.2019CZEVávrová Linda TJ JISKRA Zruč nad Sázavou 680 m D3 14.6.2019273
7.6.2019CZEVelebil Patrik 3 200 m BFM 13.6.2019175
11.4.2019CZEVilímek Adam Keldovi 100 m HB 15.4.201915
3.6.2019CZEVilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MD 5.6.2019111
11.4.2019CZEVilímková Veronika 10 km ZF 15.4.201914
20.5.2019CZEVobecký Lukáš Atletika Benešov 680 m H3 22.5.201967
20.5.2019CZEVobecký Filip Atletika Benešov 680 m H3 22.5.201966
12.6.2019CZEVorel Filip 100 m H1 14.6.2019293
2.6.2019CZEVoříšek Martin SK Neskončíme na kapačkách 10 km MA 4.6.2019106
12.6.2019CZEVorlová Alžběta 100 m D1 14.6.2019284
7.6.2019CZEVorlová Anežka Helen Doron 680 m D4 7.6.2019138
12.6.2019CZEVrbata Jan Nadšenci z Posázaví 10 km MA 14.6.2019267
12.6.2019CZEVrbatová Alžběta Metry 100 m DB 14.6.2019292
20.5.2019CZEVynšová Barbora Atletika Benešov 340 m D2 22.5.201965
20.5.2019CZEVynšová Monika Benešov 10 km ZG 20.5.201963
5.6.2019CZEVyšinka Tomáš 3 200 m BFM 7.6.2019133
7.6.2019CZEZach Tomáš Helen Doron 340 m H2 7.6.2019155
4.6.2019CZEZafouk Filip 10 km MB 4.6.2019112
10.6.2019CZEZafoukova Anna Vaclavice 340 m D2 13.6.2019244
10.6.2019CZEZafoukova Eva Vaclavice 100 m DB 13.6.2019243
11.6.2019CZEZahrádka Vít TJ Sokol Senohraby 1360 m H5 11.6.2019233
11.6.2019CZEZahradkova Leontyna TJ Sokol Senohraby 340 m D2 12.6.2019239
11.6.2019CZEZahradkova Ela TJ Sokol Senohraby 100 m D1 12.6.2019238
11.6.2019CZEZahradková Ema TJ Sokol Senohraby 100 m D1 12.6.2019237
9.6.2019CZEZelená Barbora TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 10.6.2019185
4.6.2019CZEZítová Alena MM Team 10 km ZI 6.6.2019123
10.6.2019CZEZradička Eliáš 100 m HB 11.6.2019218
10.6.2019CZEZradičková Iva 10 km ZF 11.6.2019217
10.6.2019CZEŽůček Petr primadovca.cz 10 km MB 11.6.2019212