Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ.

Statistika přihlášených

Trať
PV200
Kategorie
M1Muži do 35 let64
M2Muži 36 a více let45
TTýmy (čtyřčlenné)28
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)26
Z1Ženy do 35 let22
Z2ženy 36 a více let15
Celkem přihlášených200

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
19.2.2019CZEAberle Jiří Gladiator Race Team VELKEJ M2 21.2.2019
28.2.2019CZEAckermann Václav #GLADIATORRACETEAM. VELKEJ M2 1.3.2019
6.2.2019CZEAndělová Monika OLYMPIA SPARTAN training VELKEJ Z2 12.2.2019
16.2.2019CZEBabušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM VELKEJ Z2 19.2.2019
9.3.2019CZEBenadová Michaela STG KLADNO VELKEJ Z1 19.3.2019
25.2.2019CZEBeran Lukáš Spartan Gym VELKEJ M1 2.3.2019
27.2.2019CZEBergl Petr 2haSance VELKEJ M2 5.3.2019
25.1.2019CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM VELKEJ M2 4.2.2019
7.3.2019CZEBláhovec Jiří + Sylva Neradová VELKEJ D 19.3.2019
28.2.2019CZEBobek Jiri VELKEJ M1 7.3.2019
16.4.2019CZEBoháček Roman + Miroslav Dvořák + Jan Herzog + Miroslav Bankauskas Překážkobijci VELKEJ T 17.4.2019
17.4.2019CZEBureš Václav VELKEJ M1 17.4.2019
27.2.2019CZEButorová Lenka Extra Brno VELKEJ Z2 1.3.2019
28.2.2019CZEČech Daniel OCRUNITED TEAM VELKEJ M2 1.3.2019
17.4.2019CZEČellár Pavel SKI RUN Čakovice VELKEJ M2 24.4.2019
17.4.2019CZEČerná Michaela SKI RUN Čakovice VELKEJ Z2 24.4.2019
20.2.2019CZEČihák Martin #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 22.2.2019
21.2.2019CZECimler Jiří + Schejbalová Tereza Gladiators VELKEJ D 22.2.2019
25.1.2019CZEDiblík Jan MARNÉ PRINCEZNY VELKEJ M1 29.1.2019
28.2.2019CZEDomorád Vojtěch UUHČ VELKEJ M1 7.3.2019
17.4.2019CZEDorňák Petr OCRA VELKEJ M1 17.4.2019
17.4.2019CZEDráb Miroslav + Lucie Kaucká + Jan Gajdoš Crossgym VELKEJ M2 24.4.2019
4.2.2019CZEDrábková Veronika + Vepřek Martin OCR Runners Šumperk VELKEJ D 4.2.2019
11.3.2019CZEDrbohlavová Šárka VELKEJ Z1 12.3.2019
27.3.2019CZEDrinka Filip OCRA CZ TEAM VELKEJ M1 2.4.2019
25.2.2019CZEDubec Robin + Káňová Lucie VELKEJ D 27.2.2019
2.2.2019CZEDušek Vojtěch FUBO VELKEJ M1 4.2.2019
27.2.2019CZEDvořák Antonín SRTG Praha VELKEJ M1 1.3.2019
27.3.2019CZEFencl Michal VELKEJ M1 29.3.2019
25.1.2019CZEFilipec Lukáš VELKEJ M1 1.2.2019
17.4.2019CZEGajdoš Jan Crossgym Praha VELKEJ M1 24.4.2019
17.4.2019CZEHák Jakub VELKEJ M2 23.4.2019
14.2.2019CZEHampejsova Martina + Filip Darebný SKP Maják VELKEJ D 16.2.2019
28.2.2019CZEHašek Rostislav VELKEJ M1 2.3.2019
27.1.2019CZEHlava Václav VELKEJ M1 28.1.2019
11.4.2019CZEHráček Martin SVVAT VELKEJ M1 15.4.2019
15.2.2019CZEHurajová Veronika #GLADIATORRACETEAM VELKEJ Z1 19.2.2019
28.1.2019CZEHyndrák Honza VELKEJ M1 4.2.2019
17.4.2019CZEJamrichová Renata Vlčice VELKEJ Z2 23.4.2019
21.2.2019CZEJánská Markéta VELKEJ Z1 nezaplaceno
31.3.2019CZEJeřábková Petra Fénix Plzeň VELKEJ Z1 2.4.2019
25.1.2019CZEJilemnická Kateřina OCRA CZ TEAM VELKEJ Z1 25.1.2019
7.2.2019CZEJilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY VELKEJ Z1 15.2.2019
11.2.2019CZEJozefčák Ladislav Funkční Trénink Milovice VELKEJ M1 12.2.2019
11.2.2019CZEJozefčáková Jana VELKEJ Z2 12.2.2019
13.2.2019CZEKarel Štěpán VELKEJ M1 15.2.2019
17.4.2019CZEKaucká Lucie Crossgyn VELKEJ Z1 23.4.2019
10.3.2019CZEKecina Tomáš GLADIATOR RACE TEAM VELKEJ M2 14.3.2019
31.1.2019CZEKedršt Daniel VELKEJ M2 4.2.2019
12.2.2019CZEKlaška Martin #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 14.2.2019
15.4.2019CZEKloz David VELKEJ M1 16.4.2019
17.4.2019CZEKloz Lukáš VELKEJ M1 18.4.2019
6.2.2019CZEKocián Vojtěch V cíli padnu VELKEJ M1 12.2.2019
17.4.2019CZEKorytova Kateřina Gladiatorrace team VELKEJ Z2 nezaplaceno
2.2.2019CZEKotulkova Eliska 2haSance VELKEJ Z1 4.2.2019
31.3.2019CZEKovacik Branislav Fénix Plzeň VELKEJ M1 2.4.2019
10.2.2019CZEKovaříková Martina + Vykoukal Petr VELKEJ D 12.2.2019
22.3.2019CZEKovaříková Gabriela VELKEJ Z1 11.4.2019
17.4.2019CZEKrál Josef VELKEJ M1 17.4.2019
17.4.2019CZEKrejčí Pavel OCRA VELKEJ M2 17.4.2019
19.2.2019CZEKšír Ladislav #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 20.2.2019
28.2.2019CZEKukula Michal + Říha Pavel + Krejčí Michal + Němec Jan Skorolezci VELKEJ T 5.3.2019
11.2.2019CZEKukulová Nikola + Ludmila Nyklesová + Ivana Tomanová + Marie Kučerová VELKEJ T 12.2.2019
27.2.2019CZEKunštár Pavel VELKEJ M1 1.3.2019
7.3.2019CZEKyrych Michaela STG Kladno VELKEJ Z2 19.3.2019
12.2.2019CZELaburdová Lucie VELKEJ Z1 19.3.2019
19.3.2019CZELangerová Kristýna Gladiator Race Team VELKEJ Z1 20.3.2019
10.2.2019CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 12.2.2019
22.3.2019CZELevý Štěpán PŘEKÁŽKÁČ VELKEJ M2 17.4.2019
2.4.2019CZELöffler Erik Spartan gym VELKEJ M2 nezaplaceno
28.2.2019CZELukeš Vladimír Pytlíci OCR team VELKEJ M2 5.3.2019
19.3.2019CZEMacek Pavel VELKEJ M2 20.3.2019
28.2.2019CZEMach Jiří STG Kladno VELKEJ M2 2.3.2019
15.3.2019CZEMacola Pavel + Lucie Špalková SRTG Pardubice VELKEJ D 19.3.2019
12.2.2019CZEMalínský František + Andrea Malínská Berounské běhny VELKEJ D 14.2.2019
31.3.2019CZEMalý Václav VELKEJ M1 3.4.2019
5.2.2019CZEManolevski Michael VELKEJ M2 14.2.2019
11.2.2019CZEMerta David Diversity Beasts VELKEJ M2 12.2.2019
28.2.2019CZEMevald Filip VELKEJ M1 2.3.2019
28.2.2019CZEMevald Dalibor VELKEJ M1 5.3.2019
19.2.2019CZEMichalego Aleš VELKEJ M2 19.3.2019
17.4.2019CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice VELKEJ M2 nezaplaceno
26.3.2019CZEMilec Jindřich BEAST Varnsdorf VELKEJ M2 28.3.2019
16.2.2019CZEMilotová Petra VELKEJ Z1 19.2.2019
8.3.2019CZENěmec David Pierburg Team VELKEJ M2 16.3.2019
18.2.2019CZENovák Lukáš Hoštka VELKEJ M1 19.2.2019
17.4.2019CZENovák Lukáš OCRA VELKEJ M1 17.4.2019
12.2.2019CZENovotný Petr Shybuj.cz VELKEJ M1 15.2.2019
26.3.2019CZENovotný Tomáš Beast Varnsdorf VELKEJ M1 28.3.2019
25.1.2019CZEnutil michal FUBO VELKEJ M1 25.1.2019
29.1.2019CZEOhrablová Eva + Lukáš Pohanka VELKEJ D 4.2.2019
7.3.2019CZEOlbort Jan Stg Kladno VELKEJ M1 19.3.2019
25.1.2019CZEPacola David STG Mladá Boleslav VELKEJ M2 25.1.2019
17.4.2019CZEPásztor Tomáš VELKEJ M1 nezaplaceno
11.4.2019CZEPelikánová Barbora VELKEJ Z1 16.4.2019
28.2.2019CZEPetrides Oldřich Blato team VELKEJ M2 6.3.2019
7.3.2019CZEPlašilová Tereza STG Kladno VELKEJ Z1 19.3.2019
17.4.2019CZEplihal tomáš svidnicky extrem VELKEJ M2 17.4.2019
11.4.2019CZEPodivinský Tomáš VELKEJ M1 11.4.2019
6.4.2019CZEPolívka Michal #gladiatorraceteam VELKEJ M1 9.4.2019
4.3.2019CZEPolívka Štěpán + Jan Čížek + Rostislav Minařík + Jiří Hrdlička SRTG Nové Strašecí VELKEJ T 4.3.2019
30.1.2019CZEPospíšil Patrik VELKEJ M1 nezaplaceno
13.2.2019CZEPrášil Jiří VOSA VELKEJ M2 16.2.2019
3.2.2019CZEPříhoda Martin MEDUNA kalírna VELKEJ M2 4.2.2019
28.2.2019CZERajnoha Matěj Predator´s GYM VELKEJ M1 5.3.2019
10.4.2019CZERambousková Kateřina STG Kladno VELKEJ Z1 15.4.2019
28.2.2019CZERampír Jiří Diversity Beasts VELKEJ M2 2.3.2019
28.2.2019CZERampírová Petra Diversity Beasts VELKEJ Z2 2.3.2019
28.2.2019CZERaslová Marie + David Řezníček + Libor Judl + Jan Černý VELKEJ T 5.3.2019
27.2.2019CZEŘehulka Milan VELKEJ M1 28.2.2019
9.2.2019CZERichter Jiří STG KLADNO VELKEJ M2 16.2.2019
6.2.2019CZEŘíha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 12.2.2019
17.2.2019CZERosecký Patrik + Ruby Mizon Predator České Budějovice VELKEJ D 20.2.2019
28.2.2019CZERozsíval Marek VELKEJ M1 5.3.2019
7.3.2019CZERudková Kristýna STG KLADNO VELKEJ Z1 19.3.2019
28.2.2019CZERůžek Pavel Gladiators VELKEJ M1 2.3.2019
28.2.2019CZERůžek Vojtěch Gladiators VELKEJ M1 2.3.2019
18.3.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 19.3.2019
24.2.2019CZERybišar Josef čvacht VELKEJ M2 26.2.2019
28.2.2019CZEŠafránek Michal SRTG Kolín VELKEJ M1 5.3.2019
12.2.2019CZEŠašková Zuzana Roudnice nad Labem VELKEJ Z2 1.3.2019
17.4.2019CZESiegl Josef Svídnický Extrém Team VELKEJ M2 17.4.2019
3.2.2019CZEŠinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 4.2.2019
15.4.2019CZESkoupá Anna VELKEJ Z2 24.4.2019
11.2.2019CZESnopko David shybuj.cz VELKEJ M2 16.2.2019
27.2.2019CZEŠorf Petr VELKEJ M1 1.3.2019
14.4.2019CZESouček Jan Dýchavičné duo VELKEJ M2 15.4.2019
17.4.2019CZESoukupová Vendula OCRA VELKEJ Z1 17.4.2019
11.3.2019CZEŠpacírová Denisa VELKEJ Z1 14.3.2019
23.3.2019CZESpringle Marek VELKEJ M1 26.3.2019
3.4.2019CZEŠtefanek Petr VELKEJ M1 nezaplaceno
31.3.2019CZEŠteňko Marian + Jeřábková Petra + Štraub David + Kováčik Branislav Fénix Plzeň VELKEJ M2 nezaplaceno
3.2.2019CZEŠtěpán Martin + Vanura Ondřej VELKEJ M2 4.2.2019
15.2.2019CZEŠtětinová Soňa #GLADIATORRACETEAM VELKEJ Z2 19.2.2019
15.4.2019CZEStrassová Michala VELKEJ Z1 16.4.2019
31.3.2019CZEŠtraub David Fénix Plzeň VELKEJ M2 3.4.2019
14.2.2019CZESuchna David OCRA CZ TEAM VELKEJ M1 14.2.2019
27.2.2019CZESuchopárková Simona Predator Workout Kladno VELKEJ Z2 2.3.2019
7.3.2019CZEŠvec Jiří STG Kladno VELKEJ M1 19.3.2019
12.4.2019CZEŠvihálek Jiří + Kašparová Klára + Brzek David + Drápalík Michal (J)elita VELKEJ T 16.4.2019
28.2.2019CZESvobodová Mirka VELKEJ Z1 2.3.2019
26.1.2019CZEToman Luboš + Michal Kuchařík + Zdeněk Motáček + Tomáš Dvořák Druhá pěší VELKEJ T 29.1.2019
28.2.2019CZETóth Roman VELKEJ M1 5.3.2019
25.1.2019CZETremmel Jakub Olympia Spartan Training KH VELKEJ M1 29.1.2019
25.1.2019CZETremmel Jiří #Gladiatorraceteam VELKEJ M2 29.1.2019
13.4.2019CZETrnečka Pavel Dýchavičné duo VELKEJ M2 15.4.2019
5.2.2019CZETykal Lukáš ja ja ja jenom ja VELKEJ M1 12.2.2019
26.1.2019CZEValentová Markéta Velosport Valenta Scott team Pelhřimov VELKEJ Z2 nezaplaceno
2.2.2019CZEVaňura Ondřej VELKEJ M2 nezaplaceno
7.3.2019CZEVargová Alice STG Kladno VELKEJ Z1 19.3.2019
8.4.2019CZEVeselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 10.4.2019
28.2.2019CZEVětrovský Jakub OCRA CZ Team VELKEJ M1 27.3.2019
23.2.2019CZEVolný Tomaš + Břusková Kateřina Ostravske Kalače VELKEJ D 26.2.2019
28.2.2019CZEVyčichlo Tomáš Spartan Gym VELKEJ M2 2.3.2019
25.2.2019CZEVytásek Richard Extra Brno VELKEJ M1 26.2.2019
22.3.2019CZEWacker Lukáš + Anastázie Germanová VELKEJ D 15.4.2019
20.2.2019CZEWagner Petr #GLADIATORACETEAM# VELKEJ M1 27.2.2019
27.2.2019CZEWilfer Martin Predator Workout Kladno VELKEJ M2 2.3.2019
17.4.2019CZEWolfová Michaela Vlčice VELKEJ Z2 23.4.2019
8.3.2019CZEWunsch Petr Pierburg Team VELKEJ M1 16.3.2019
5.2.2019CZEZábranská Ladislava + Roman Uhlík VELKEJ D 12.2.2019
26.2.2019CZEŽaloudek Jiří RSáci VELKEJ M1 28.2.2019
15.4.2019CZEZbránek Daniel VELKEJ M1 16.4.2019
17.4.2019CZEZelinka Jiří GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 17.4.2019
8.3.2019CZEZich Jakub STG Pardubice VELKEJ M1 19.3.2019
2.2.2019CZEZítko Petr Tarzan Koldín VELKEJ M2 8.2.2019