Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ.

Statistika přihlášených

Trať
PM102
Kategorie
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)24
M1Muži do 35 let23
Z1Ženy do 35 let19
M2Muži 36 a více let17
TTýmy (čtyřčlenné)12
Z2Ženy 36 a více let7
Celkem přihlášených102

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
25.2.2019CZEBeran Lukáš Spartan Gym MALEJ M1 2.3.2019
21.2.2019CZEBílková Hana MALEJ Z1 22.2.2019
16.2.2019CZEBlažek David + Nováková Zuzana Šneci MALEJ D 19.2.2019
21.2.2019CZEBrychtová Kateřina MALEJ Z2 26.2.2019
4.4.2019CZEBuchal Petr + Pavlína Málková PePa MALEJ D nezaplaceno
16.4.2019CZEBuřval Jan MALEJ M1 nezaplaceno
30.1.2019CZEčálek ondřej MALEJ M2 1.2.2019
30.3.2019CZECerny David + Jan Praus + Tomáš Praus + Martin Praus snaha byla MALEJ T 2.4.2019
8.4.2019CZEČiháková Alexandra + Jakub Žatečka STG Rychnov nad Kněžnou MALEJ D 9.4.2019
17.4.2019CZECimler Jiří Gladiators MALEJ M1 18.4.2019
25.1.2019CZECoufalová Jana OCRA CZ TEAM MALEJ Z1 nezaplaceno
11.4.2019CZEDufek Jakub MALEJ M1 15.4.2019
5.4.2019CZEHalířová Kristýna SRTG Hradec Králové MALEJ Z2 15.4.2019
8.4.2019CZEHejzlarová Martina + Tomáš Hejzlar #GLADIATORRACETEAM MALEJ D 11.4.2019
10.2.2019CZEHelcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM MALEJ M2 19.2.2019
1.3.2019CZEHonzík Jaroslav Svídnický Extrém MALEJ M1 1.3.2019
8.4.2019CZEHousková Natálie MALEJ Z1 10.4.2019
15.2.2019CZEHurajová Veronika #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z1 19.2.2019
11.4.2019CZEJanák Miloš + Dufková Alena Gladiator Race Team MALEJ D 15.4.2019
17.4.2019CZEJilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY MALEJ Z1 nezaplaceno
20.3.2019CZEJurčeková Alena MALEJ Z1 30.3.2019
1.3.2019CZEKaniok David ZM GROUP MALEJ M2 1.3.2019
20.2.2019CZEKašpar Daniel MALEJ M1 20.2.2019
5.4.2019CZEKecina Tomáš Kondiční box TRUTNOV MALEJ M2 6.4.2019
12.2.2019CZEKlaška Martin #GLADIATORRACETEAM MALEJ M2 14.2.2019
16.4.2019CZEKlimek Jan + Vendula Soukupová MALEJ D 18.4.2019
22.3.2019CZEKmoníčková Iva MALEJ Z2 3.4.2019
11.3.2019CZEKřepelová Leona + Lenka Rezová + Eva Vosyková + Pavlína Černá ŽENY V POKUŠENÍ MALEJ T 14.3.2019
31.3.2019CZEKubková Vendula MALEJ Z1 9.4.2019
17.4.2019CZELangerová Petra Svídnický extrém MALEJ Z1 nezaplaceno
11.4.2019CZELÁSKOVÁ ZUZANA MALEJ Z1 15.4.2019
10.2.2019CZELaštovička Petr + Lenka Laštovičková #GLADIATORRACETEAM MALEJ D 12.2.2019
11.2.2019CZELaštovička Martin MALEJ M1 12.2.2019
26.3.2019CZELipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z1 29.3.2019
15.4.2019CZELudínová Marie MALEJ Z1 nezaplaceno
23.2.2019CZEMichalik Michal + Veronika kaderova ZM GROUP MALEJ D 25.2.2019
16.4.2019CZEMlejnek Tomáš MALEJ M1 16.4.2019
29.3.2019CZENěmcová Martina MALEJ Z2 30.3.2019
17.4.2019CZENováček Tomáš + Tereza Millichová retia MALEJ D nezaplaceno
14.2.2019CZENovák Michal + Dominika Nováková MALEJ D 21.2.2019
25.3.2019CZENováková Renata MALEJ Z1 30.3.2019
22.2.2019CZENovotná Petra + Václav Tupý + Tomáš Danihelka + Adéla Surová (Ne)jsme saláti MALEJ T 19.3.2019
8.4.2019CZEOlšavský Marian MALEJ M1 9.4.2019
8.4.2019CZEOlšavský Nikolas MALEJ M1 9.4.2019
24.2.2019CZEPařízek Pavel Workout Lomnice MALEJ M1 26.2.2019
17.4.2019CZEPavlíček Martin MALEJ M1 nezaplaceno
31.3.2019CZEPetera Tadeaš Vrihedd MALEJ M1 3.4.2019
12.2.2019CZEPlocek Libor MALEJ M2 14.2.2019
12.4.2019CZEPonikelský Jiří Ponik Racing MALEJ M1 16.4.2019
30.1.2019CZEPospíšil Patrik MALEJ M1 nezaplaceno
13.3.2019CZEPospíšil Patrik Lužice MALEJ M1 nezaplaceno
30.1.2019CZEPospíšil Patrik MALEJ M1 nezaplaceno
14.4.2019CZEPovolný Lukáš muj MALEJ M2 15.4.2019
16.4.2019CZEPříhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z2 16.4.2019
11.2.2019CZEProvazníková Veronika #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z1 nezaplaceno
1.3.2019CZERejman Marek Svídnický Extrém MALEJ M2 1.3.2019
25.2.2019CZERemeš David MALEJ M2 25.2.2019
1.2.2019CZERichter Lukáš Psinek MALEJ M2 8.2.2019
16.4.2019CZERössler Vojtěch MALEJ M1 nezaplaceno
1.3.2019CZEŠabatka Jan Svídnický Extrém MALEJ M2 1.3.2019
20.2.2019CZESangho Aline MALEJ Z1 21.2.2019
17.4.2019CZESchejbalová Tereza OCRA MALEJ Z1 17.4.2019
17.4.2019CZEŠevčíková Andrea MALEJ Z1 17.4.2019
3.2.2019CZEŠinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM MALEJ M2 4.2.2019
16.4.2019CZESonda Martin SVVAT MALEJ M2 17.4.2019
20.2.2019CZESotona Petr MALEJ M2 22.2.2019
17.4.2019CZESoukupová Vendula OCRA MALEJ Z1 17.4.2019
31.3.2019CZESpringle Marek MALEJ M1 5.4.2019
15.2.2019CZEŠtětinová Soňa #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z2 19.2.2019
15.4.2019CZESuk Radek MALEJ M2 15.4.2019
12.4.2019CZESvěráková Michaela CSG MALEJ Z1 15.4.2019
1.3.2019CZESvoboda Petr ZM GROUP MALEJ M2 1.3.2019
15.4.2019CZESýkora Karel CSG MALEJ M2 15.4.2019
17.4.2019CZETrestikova Michaela MALEJ Z2 18.4.2019
18.2.2019CZETrousil Honza + Řezáčová Veronika Predator Workout Ústí nad Labem MALEJ D 21.2.2019
25.1.2019CZEUrban Tomáš MALEJ M1 nezaplaceno
25.1.2019CZEUrban Jiří MALEJ M1 nezaplaceno
17.4.2019CZEVesely Slavek + Šplíchalova Jana #GLADIATORRACETEAM MALEJ D 17.4.2019
15.4.2019CZEVíšek Tadeáš MALEJ M1 nezaplaceno
3.4.2019CZEVokal Ales MALEJ M1 9.4.2019
8.4.2019CZEŽatečková Natálie MALEJ Z1 9.4.2019