Startovní listina BĚH O ÚNĚTICKOU 10 - 17. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D163
K8
Kategorie
AMuži A 19 - 39 let56
BMuži B 40 - 49 let26
FŽeny F 19 - 34 let24
CMuži C 50 - 59 let15
GŽeny G 35 - 45 let14
DMuži D 60 - 69 let12
Iženy I 50 a více let6
HŽeny H 46 - 49 let5
JMJunioři (2001-2002)4
DDDorostenci (2003-2004)3
SZ2Starší žáci II (2005-2006)3
SZ1Starší žáci I (2007-2008)2
EMuži E 70 a více let1
Celkem přihlášených171

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
29.9.2019CZEAmbrožová Irena SK Svěrák 7 km F nezaplaceno
16.9.2019CZEBeneš Radek ViR 7 km B nezaplaceno
5.10.2019CZEBlecha Zbynek 7 km B nezaplaceno
8.10.2019CZEBlodek Tomáš Letiště Praha 7 km C nezaplaceno
25.9.2019CZEBodó Barbora LEGO 7 km F nezaplaceno
5.10.2019CZEBurianová Michaela Burian Sport 7 km F nezaplaceno
5.10.2019CZECakl Alex 7 km D nezaplaceno
7.10.2019CZEČerná Leona 7 km H nezaplaceno
7.10.2019SVKČernický Peter Hraj Na Tie Nohy Bratislava 7 km A nezaplaceno
26.9.2019CZECerny Jan 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZEČerný Petr Athletico Valdek 7 km C nezaplaceno
30.9.2019CZEChaloupka Vítězslav Běžci z lesa 7 km E nezaplaceno
10.10.2019CZEChaloupková Dana Silvini Madhus Team 7 km H nezaplaceno
9.10.2019CZECholenský Petr 7 km B nezaplaceno
12.9.2019CZEChytil David 7 km A nezaplaceno
9.10.2019CZEDewachter Kevin 7 km A nezaplaceno
10.10.2019CZEDohnal David DP Praha 7 km D nezaplaceno
6.10.2019CZEDoležal Jaromír SABZO Praha 7 km D nezaplaceno
23.7.2019CZEDostálová Barbora 7 km F nezaplaceno
10.10.2019CZEDrábek Matěj Šílenci v běhu 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZEDragoun Martin TK Velvary 7 km A nezaplaceno
16.9.2019CZEDub Václav Centrální běžky 7 km A nezaplaceno
6.10.2019CZEDušek Jan 7 km A nezaplaceno
17.9.2019CZEDvořáková Lucie 7 km G nezaplaceno
10.10.2019CZEFajta Viktor D5 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZEFiala Theodor M.U.F. Roztoky 7 km A nezaplaceno
1.10.2019CZEFiala Pavel Škola da Vinci 7 km A nezaplaceno
19.9.2019CZEFreivalt David LEGO 7 km A nezaplaceno
30.9.2019CZEHadač Jakub 7 km B nezaplaceno
11.10.2019CZEHadačová Kristýna 7 km F nezaplaceno
11.10.2019CZEHaller Marek TJ Sečovce 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZEHanousek Martin x 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZEHauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 7 km B nezaplaceno
2.9.2019CZEHejna Jan Rumový express 7 km A nezaplaceno
8.10.2019CZEHejný Martin STS Chvojkovice-Brod 7 km C nezaplaceno
3.10.2019CZEHejtmánek Jan TJ Slavoj Břevnov 7 km D nezaplaceno
7.10.2019CZEHerink Tomáš AK Louny 2,3 km SZ2 nezaplaceno
8.10.2019CZEHerren Barbora 7 km F nezaplaceno
11.10.2019CZEHolubová Pavla n.a. 7 km G nezaplaceno
23.9.2019CZEHorsky Petr LEGO 7 km A nezaplaceno
9.10.2019CZEHradcova Zuzana 7 km F nezaplaceno
1.10.2019CZEHřích Jan AC TEPO Kladno 2,3 km DD nezaplaceno
9.10.2019CZEHromádka Ondřej Laco Team 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZEHrouda Štěpán Líný Drzý Holky 7 km A nezaplaceno
28.9.2019CZEHübschová Hana Kráva 7 km G nezaplaceno
7.10.2019CZEJančík Martin Pražská Boleslav 7 km A nezaplaceno
7.10.2019SVKJančíková Alexandra Pražská Boleslav 7 km F nezaplaceno
9.10.2019CZEJandoš Zdeněk 7 km B nezaplaceno
10.10.2019CZEJanska Kamila 7 km F nezaplaceno
8.10.2019CZEJindra Pavel MULTISPORT TEAM 7 km B nezaplaceno
28.9.2019CZEJurák Jan Nike 7 km A nezaplaceno
12.9.2019CZEJůza Vojtěch Centrální běžky 7 km A nezaplaceno
2.9.2019CZEKacířová Tereza USK Kočičák 7 km F nezaplaceno
30.9.2019CZEKasinová Bára 7 km F nezaplaceno
11.10.2019CZEKlouzal Jan 7 km B nezaplaceno
10.10.2019CZEKnapp Kryštof 7 km A nezaplaceno
10.10.2019CZEKnapp Matouš Facson 7 km A nezaplaceno
10.10.2019CZEKnapp Petr 7 km D nezaplaceno
11.10.2019CZEKnorová Natálie AK Louny 2,3 km DD nezaplaceno
8.10.2019CZEKombercová Tereza SK Svěrák 7 km F nezaplaceno
9.10.2019CZEKorchan Michal 7 km A nezaplaceno
7.10.2019SVKKorečková Lucia Pražská Boleslav 7 km F nezaplaceno
11.10.2019CZEKošťáková Monika 7 km F nezaplaceno
11.10.2019CZEKoukolíková Kateřina Dřínov 7 km G nezaplaceno
7.10.2019CZEKrajňáková Katarina CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 7 km G nezaplaceno
8.10.2019CZEKrál Zdeněk Velke Prilepy 7 km C nezaplaceno
11.10.2019CZEKrálová Veronika 7 km F nezaplaceno
7.10.2019CZEKrátká Jana Příležitostní běžci 7 km G nezaplaceno
10.10.2019CZEKroftová Kristýna Hopman Team 7 km F nezaplaceno
1.10.2019CZEKučera Štěpán Dorados Run 7 km B nezaplaceno
1.10.2019CZEKučerová Andrea Dorados Run 7 km H nezaplaceno
7.10.2019SVKKvasňovská Katarína 7 km G nezaplaceno
7.10.2019SVKKvasňovský Ivan 7 km B nezaplaceno
9.10.2019CZEKyzlík Kamil Dobřichovice 7 km B nezaplaceno
9.10.2019CZEKyzlíková Veronika Dobřichovice 7 km G nezaplaceno
9.10.2019CZELedvina Tomáš BONBON Praha 7 km C nezaplaceno
10.10.2019CZELedvina Štěpán CTU Vysehrad 7 km A nezaplaceno
2.10.2019CZELukeš Petr STS Chvojkovice Brod 7 km A nezaplaceno
2.9.2019CZEMalina Dalibor Lemonade 7 km B nezaplaceno
9.10.2019CZEMališová Karla Sabzo 7 km I nezaplaceno
30.9.2019CZEMališová Karla Sabzo 7 km I nezaplaceno
9.10.2019CZEMareček Petr OSKON 7 km A nezaplaceno
22.8.2019CZEMařík Michal 7 km B nezaplaceno
7.10.2019CZEMatula Štěpán Olympia Kladno 7 km B nezaplaceno
25.9.2019CZEMěchura Marek SK Svěrák 7 km A nezaplaceno
21.9.2019CZEMiklošová Lýdia 7 km G nezaplaceno
8.10.2019CZEMikula Václav Horoměřice 7 km A nezaplaceno
29.9.2019CZEMinchev Ivan JUST 7 km D nezaplaceno
8.10.2019CZEMinistr Martin 7 km A nezaplaceno
17.9.2019CZEMrázová Adéla 7 km F nezaplaceno
1.10.2019CZENeumannová Stanislava slaný team 7 km G nezaplaceno
10.10.2019CZENeumannová Lenka Letiště Praha 7 km I nezaplaceno
8.10.2019CZENovotný Lukáš Líná chůze 7 km B nezaplaceno
11.10.2019CZEOnderka Alois Lipník Dragons 7 km C nezaplaceno
8.10.2019CZEOndruš Mario Velké Přílepy 7 km JM nezaplaceno
8.10.2019CZEOndruš Mikuláš Velké Přílepy 7 km JM nezaplaceno
8.10.2019CZEOndruš Petr Velké Přílepy 7 km B nezaplaceno
7.10.2019CZEOšťádal Luboš Pražská Boleslav 7 km A nezaplaceno
10.10.2019CZEPaličková Martina 7 km F nezaplaceno
5.10.2019CZEParma Karel AK Louny 2,3 km SZ1 nezaplaceno
3.10.2019CZEParpel Jaroslav Srdíčkáři 7 km B nezaplaceno
11.10.2019CZEPetr Přibyl Český běžecký klubu 7 km B nezaplaceno
11.10.2019CZEPetrik Vaclav 7 km A nezaplaceno
9.9.2019CZEPetrová Martina 7 km I nezaplaceno
19.9.2019CZEPichl Ota 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZEPína Jaroslav AmB Řež 7 km C nezaplaceno
18.9.2019CZEPinkner Adam 7 km A nezaplaceno
25.9.2019CZEPíša Ondřej SK Svěrák 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZEPluhovská Hana 7 km I nezaplaceno
9.10.2019CZEPoborská Helena Kerteam 7 km G nezaplaceno
10.10.2019CZEPokorný Matěj 7 km A nezaplaceno
1.10.2019CZEPolák Marek Únětický pivovar 7 km A nezaplaceno
10.10.2019CZEPřibyl Petr Český běžecký klub 7 km B nezaplaceno
11.10.2019CZEPulec Karel Messenger 7 km A nezaplaceno
25.9.2019CZEPunčochářová Lenka 7 km F nezaplaceno
9.9.2019CZERejmont Luboš Harambeee 7 km A nezaplaceno
14.9.2019CZEŘežábek Michal Spartak Praha 4 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZEŘízek Mára Marathon Děčín 7 km B nezaplaceno
8.10.2019CZERock Jan 7 km D nezaplaceno
1.10.2019CZERoubal Zdeněk Praha 6 7 km D nezaplaceno
9.10.2019CZERůžička Martin Šílenci v běhu 7 km JM nezaplaceno
10.10.2019CZEScheu Harald 7 km C nezaplaceno
9.10.2019CZESchonfeldova Petra 7 km F nezaplaceno
13.8.2019CZEŠebek Jiří 7 km A nezaplaceno
13.8.2019CZEŠebková Kateřina 7 km G nezaplaceno
17.9.2019CZESedláček Jan SK Svěrák 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZESedláček Patrik PSK Olymp 7 km JM nezaplaceno
4.10.2019CZESedláček Jaroslav OK Roztoky 7 km C nezaplaceno
18.9.2019CZESedláčková Petra OK Roztoky 7 km H nezaplaceno
10.10.2019CZESedlák Gabriel Hüseště 7 km C nezaplaceno
7.10.2019CZESlabý Václav 7 km D nezaplaceno
9.10.2019CZEŠlais Václav 7 km A nezaplaceno
10.10.2019CZEŠmeral Pavel 7 km B nezaplaceno
15.8.2019CZEŠperl Filip 7 km A nezaplaceno
19.9.2019CZESpiegl Jakub LEGO 7 km A nezaplaceno
30.9.2019CZESrb Jindřich Horoměřice 7 km A nezaplaceno
23.9.2019CZEStádník Štěpán 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZEŠtěpánová Zdeňka 7 km F nezaplaceno
18.9.2019CZESton David 7 km B nezaplaceno
30.9.2019CZEStraka Zdeněk Dorados RUN 7 km B nezaplaceno
7.10.2019CZEŠvihálek Tomáš Cyklotrenink.com 7 km C nezaplaceno
11.10.2019CZESvoboda Vít 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZESvoboda Tomáš Dorados RUN 2,3 km SZ1 nezaplaceno
7.10.2019CZESvoboda Karel Dorados RUN 7 km B nezaplaceno
9.10.2019CZESvoboda Ondřej Torino 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZESvobodová Simona Dorados RUN 7 km H nezaplaceno
11.10.2019CZEŠvorc David Rolníci 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZETajč Jan HH Smíchov 7 km C nezaplaceno
2.9.2019CZETkadlec Stepan Únětický pivovar 7 km B nezaplaceno
7.10.2019CZEUrban Miroslav Hopman team Žatec 7 km C nezaplaceno
7.10.2019CZEUrban Filip Hopman team Žatec 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZEUrbanová Iva Hopman team Žatec 7 km I nezaplaceno
25.9.2019CZEValášková Kristýna LEGO 7 km F nezaplaceno
11.10.2019CZEValoušek Ondřej AK Louny 2,3 km SZ2 nezaplaceno
11.10.2019CZEValoušek Petr 7 km B nezaplaceno
7.10.2019CZEVarmužová Simona 7 km G nezaplaceno
1.10.2019CZEVávrová Veronika AC TEPO Kladno 2,3 km SZ2 nezaplaceno
5.10.2019CZEVečeříková Katka 7 km F nezaplaceno
11.10.2019CZEVIZINA PETR SK Babice 7 km C nezaplaceno
23.9.2019CZEVlček Bohumil Praha 13 7 km C nezaplaceno
6.10.2019CZEVodička Josef 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZEVokáč Michal Hasiči Hostivice 7 km A nezaplaceno
7.10.2019CZEVolný Petr Relax medvědice 7 km D nezaplaceno
11.10.2019CZEVotava Stanislav FACSON 7 km D nezaplaceno
1.10.2019CZEZahrádková Eliška AC TEPO Kladno 2,3 km DD nezaplaceno
11.10.2019CZEZajak Jan neregistrovaný 7 km A nezaplaceno
6.10.2019CZEZborníková Eva 7 km G nezaplaceno
10.10.2019CZEZehringer Aleš OA Kollarova 7 km D nezaplaceno
24.9.2019CZEZenklova Zuzana 7 km F nezaplaceno
4.10.2019CZEŽítek Ondřej Charlieho Andílci 7 km A nezaplaceno
11.10.2019CZEŽižka Filip 7 km A nezaplaceno