Startovní listina OKOLO STRAČOVA - 6. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D129
K22
Kategorie
AMuži do 39 let37
BMuži 40 - 49 let33
FŽeny do 39 let16
CMuži 50 - 59 let15
GŽeny 40 - 49 let14
MMuži13
ZŽeny9
HŽeny 50 - 59 let7
DMuži 60 - 69 let5
EMuži 70 a více let2
Celkem přihlášených151

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
12.2.2019CZEAdámek Daniel SRTG HK 10 km A 18.2.201964
15.2.2019CZEAndělová Monika OLYMPIA SPARTAN training 10 km G 18.2.201953
19.2.2019CZEBarták David 10 km B 28.2.201994
12.2.2019CZEBartoňová Monika 10 km F 18.2.201960
11.3.2019CZEBartos Jan 10 km A 12.3.2019127
18.2.2019CZEBerná Eva Run4Fun 5 km Z 19.2.201966
11.3.2019CZEBláha Milan AF KŘOVICE 10 km D 12.3.2019130
6.3.2019CZEBlažek Zdeněk MOPOS 10 km D 10.3.2019112
6.3.2019CZEBolechová Veronika 10 km G 10.3.2019113
15.1.2019CZEBrádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10 km C 16.1.20196
9.2.2019CZEBrišák Vladimír 10 km A 26.2.201987
21.2.2019CZEBroulík Luděk TJ Jiskra Jaroměř 10 km B 25.2.201974
22.1.2019CZEBulko Jaromír Novopacké pivo 10 km C 24.1.201927
11.3.2019CZECabalková Iva Run4Fun 10 km H 13.3.2019136
25.2.2019CZEČeněk Jan KASPER SWIX TEAM 10 km A 26.2.201985
21.2.2019CZEČepelka Petr Run4Fun 10 km A 25.2.201973
15.2.2019CZEČerná Petra 3D Fitness Race Team 10 km G 18.2.201958
23.2.2019CZEChmelařová Marcela 5 km Z 25.2.201975
13.3.2019CZEDoležal Petr 5 km M 13.3.2019144
12.3.2019CZEDoležal Vít SK Slavia Jičín 5 km M 14.3.2019148
11.3.2019CZEDrbohlav Jiří Lomnice nad Popelkou 5 km M 12.3.2019125
11.3.2019CZEDrbohlavová Lenka 5 km Z 12.3.2019127
6.3.2019CZEDrozd Jiří Mopos Pardubice 10 km D 10.3.2019114
1.3.2019CZEDunda Pavel AC 1866 10 km A 1.3.2019100
24.1.2019CZEDuzbaba Václav Duzbaba 10 km A 25.1.201930
11.2.2019CZEEliášová Šárka 10 km G 12.2.201951
21.1.2019CZEErsepke Luboš 10 km A 21.1.201923
11.3.2019CZEFejfar Aleš TJ Spartak Vrchlabí 5 km M 12.3.2019132
13.3.2019CZEFejk Lukáš Carla.kupkolo.cz 10 km A 13.3.2019146
11.2.2019CZEFikar Ondřej 10 km A 12.2.201950
4.3.2019CZEFriebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 10 km H 5.3.2019107
3.3.2019CZEFuksa Oldrich GoMango 10 km B 10.3.2019109
23.2.2019CZEGroh Stanislav AC Vrchlabi 10 km E 26.2.201983
17.1.2019CZEHabr Jiří Vella Team Náchod 10 km B 18.1.20198
16.1.2019CZEHak Tomáš 10 km B 4.2.201942
14.2.2019CZEHamplová Šárka 5 km Z 18.2.201959
4.3.2019CZEHanzl Radko V Lukách 10 km C 5.3.2019108
2.3.2019CZEHanzlová Radka Adidas Runners Prague 10 km F 4.3.2019102
25.1.2019CZEHartmanová Marcela AC GoMango Hogner 10 km G 30.1.201937
25.2.2019CZEHauschke Tomáš 5 km M 25.2.201978
12.3.2019CZEHavlín Jan 10 km C 13.3.2019142
4.3.2019CZEHeller Tomáš Hradec Králové 10 km A 10.3.2019110
17.1.2019CZEHlobil Petr Run4fun 10 km B 24.1.201928
16.1.2019CZEHrdinka Jirka Run4fun 10 km A 18.1.201913
11.3.2019CZEHrdlička Josef 10 km A 12.3.2019124
15.1.2019CZEJančík Bořek Svartes Hořice 10 km C 15.1.20191
17.2.2019CZEJanečková Jana 10 km H 18.2.201957
16.1.2019CZEJanouchová Jana 3D Fitness Race Team 10 km H 1.3.201998
8.3.2019CZEJavůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 10 km E 10.3.2019116
10.3.2019CZEJežek Martin SK Stará Paka 10 km A 11.3.2019120
15.1.2019CZEJežková Martina 10 km F 16.1.20195
9.3.2019CZEJirásko Dušan SK SRCH 10 km B 11.3.2019119
9.3.2019CZEJirásko Lubomír SK SRCH 10 km B 11.3.2019118
19.2.2019CZEJudová Petra běhna z Trauče 10 km G 25.2.201968
8.3.2019CZEKašpárek Martin TJ Velichovky 10 km C 13.3.2019134
15.1.2019CZEKdoulová Mirka Sovětice 10 km F 16.1.20197
17.2.2019CZEKestler Ivan North Czech Runners 10 km B 18.2.201955
21.1.2019CZEKlimešová Zuzka GoMango 10 km H 22.1.201924
19.2.2019CZEKlinecká Jana 10 km F 25.2.201969
10.3.2019CZEKolovratník Jan AC 1866 10 km B 11.3.2019122
12.3.2019CZEKolovratník František AC 1866 10 km A 13.3.2019141
8.2.2019CZEKoníř Kryštof 10 km A 11.2.201946
18.1.2019CZEKopčilová Markéta Run4fun 5 km Z 27.2.201989
22.1.2019CZEKopecký Jiří AC Gomango-Högner 10 km B 24.1.201929
22.2.2019CZEKoubík Jan BIKE HERO www.bikehero.cz 10 km B 25.2.201979
29.1.2019CZEKoudelka Drahomir Meixner Consulting 10 km B 25.2.201967
17.1.2019CZEKovařík Pavel M.J. 10 km B 4.2.201941
15.1.2019CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km G 21.1.201921
11.2.2019CZEKratochvíl Miloš 10 km B 12.2.201952
10.3.2019CZEKrejčí Tomáš BIKE & RUN Pardubice 10 km C 12.3.2019123
22.1.2019CZEKrejčová Pavlína Novopacké pivo 10 km F 24.1.201926
25.1.2019CZEKrempa Milan AC Gomango-Hogner 10 km C 4.2.201940
21.1.2019CZEKrempová Anna AC Gomango Högner 10 km H 4.2.201939
18.1.2019CZEKrunka Kamil SK Nové Město nad Metují 10 km A 18.1.201914
14.2.2019CZEKrupka Adam Run4fun 10 km A 19.2.201965
2.3.2019CZEKrupka Milan Indičtí běžci 5 km M 4.3.2019103
11.3.2019CZEKubín tomáš Run4Fun 10 km B 12.3.2019131
26.2.2019CZEKubišta Michal 10 km B 28.2.201993
15.1.2019CZEKůtek Jiří TJ SKP Valdice 10 km A 6.2.201943
17.2.2019CZEKvačková Petra 10 km F 27.2.201992
18.1.2019CZELán Filip OK Slavia Hradec Králové 10 km A 21.1.201922
20.1.2019CZELášek Marek IOS Hradec Králové 10 km A 21.1.201918
19.1.2019CZELášek Josef IOS Hradec Králové 10 km C 21.1.201917
12.3.2019CZELedce Ales Jkf Jaromer 10 km C 14.3.2019150
15.1.2019CZELetko Zbyněk 10 km A 16.1.20194
28.2.2019CZELukášek Vincent BULOWAAH 5 km M 1.3.201997
18.2.2019CZELuštický Josef 10 km A 25.2.201980
15.1.2019CZEMajoroš Michal MM 10 km A 16.1.20193
15.1.2019CZEMalinová Staňka RUN4FUN - Milan Janata team 10 km F 15.1.20192
6.3.2019CZEMalochova Lenka 10 km G 10.3.2019115
12.3.2019CZEMládková Gabriela 10 km G 13.3.2019143
10.2.2019CZEMocek Tomáš Neváhej a běž ! 10 km B 18.2.201961
11.3.2019CZEModry Vaclav Beast shapes 10 km A 12.3.2019126
13.3.2019CZEMotl Jiří Carla.kupkolo.cz 10 km B 13.3.2019147
10.2.2019CZEMottl Frantisek 10 km A 11.2.201948
26.2.2019CZEMrázek Jiří 10 km A 27.2.201991
12.3.2019CZENosek Tomáš Běžecký klub České spořitelny 10 km A 12.3.2019133
11.3.2019CZENovák Vojtěch 10 km B 12.3.2019129
18.1.2019CZENovák Petr SDH Nechanice 10 km C 18.1.201915
17.1.2019CZENovotný Luděk Carla.kupkolo.cz 10 km B 18.1.20199
19.1.2019CZENovotný Jaroslav TEP Trutnov 10 km D 25.2.201972
16.1.2019CZENovotný Petr Shybuj.cz 10 km A 28.1.201934
15.2.2019CZENovotný Miloš 10 km B 18.2.201954
9.2.2019CZEPavel Jiří Sovětice 10 km B 11.2.201947
26.2.2019CZEPavlištík Tomáš Mouří 10 km A 27.2.201990
17.1.2019CZEPirkl Miroslav Šneci v běhu 10 km B 1.2.201938
27.2.2019CZEPluhař Pavel 10 km C 28.2.201996
27.2.2019CZEPluhařová Rut 10 km G 28.2.201995
24.2.2019CZEPodlipná Veronika 10 km F 25.2.201977
17.2.2019CZEPolášková Miluše 10 km F 18.2.201956
16.1.2019CZEPospíšil Petr 10 km B 11.2.201945
24.2.2019CZEPoživilová Barbora Run4Fun 5 km Z 25.2.201976
4.3.2019CZEPrchlík Jindřich 10 km C 4.3.2019105
24.2.2019CZEPřibylová VERONIKA PRIBYLOVCI 5 km Z 26.2.201981
8.2.2019CZEProkop Milan 10 km B 18.2.201963
15.1.2019CZERanda Deahomír 10 km B 18.1.201910
21.1.2019CZERitter Tomáš Run4Fun 10 km B 22.1.201925
12.3.2019CZERudolfová Jana BAK SEAL 6TEAM 10 km G 13.3.2019137
17.1.2019CZERýdlová Denisa Vella Team Náchod 10 km F 18.1.201912
12.2.2019CZEŠanda Ladislav Anička&Ládík 5 km M 18.2.201962
11.3.2019CZESchejbalová Dana 10 km F 15.3.2019151
5.3.2019CZEŠedivý Petr 10 km A 10.3.2019111
9.2.2019CZESedláčková Ilona RUN4FUN 10 km G 11.2.201944
13.3.2019CZESeifrt Jaroslav VK DK 10 km A 13.3.2019145
15.1.2019CZESeifrtová Martina MM 10 km F 16.1.201916
19.2.2019CZEŠichová Marcela Vlčí smečka 5 km Z 25.2.201970
27.1.2019CZESkalická Michaela 5 km Z 26.2.201984
4.3.2019CZESlavicek David Mládenc 5 km M 5.3.2019106
10.3.2019CZESmola Josef Náchod 10 km A 11.3.2019121
12.3.2019CZESocha Štěpán Kyje 5 km M 13.3.2019140
11.2.2019CZEŠťovíček Pavel Sukorady 10 km A 12.2.201949
22.1.2019CZEStruhár Milan Milovice 10 km B 28.1.201932
20.2.2019CZESušír Radek 10 km B 25.2.201971
25.2.2019CZEŠvorc Jan Hradec Králové 10 km C 4.3.2019101
26.2.2019CZETomášek Filip 10 km B 27.2.201988
19.1.2019CZETomková Denisa 10 km F 21.1.201919
16.1.2019CZETomšíková Lenka Run4Fun 10 km F 29.1.201936
18.1.2019CZETremmel Jiří #Gladiátorraceteam 10 km C 21.1.201920
1.3.2019CZETrník Josef 10 km A 1.3.201999
25.1.2019CZETrousilová Pavlína AC Gomango Högner 10 km H 28.1.201933
11.3.2019CZEVacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 10 km D 13.3.2019135
9.3.2019CZEValena Tomáš HC Mžany 10 km B 10.3.2019117
17.1.2019CZEVavřínková Eva Royal bay 10 km G 18.1.201911
12.3.2019CZEVeigertová Gabriela Sk Slavia Jičín 10 km F 14.3.2019149
21.1.2019CZEVerster Rigardt 10 km A 28.1.201931
14.2.2019CZEVlachynská Kristýna HaKi-run 10 km G 26.2.201982
25.2.2019CZEVlachynský Libor DTJ Hk 5 km M 26.2.201986
12.3.2019CZEVoňka Tomáš 5 km M 13.3.2019139
12.3.2019CZEVoňka Roman 5 km M 13.3.2019138
3.3.2019CZEZámečník Adrien BULOWAAH 10 km A 4.3.2019104
16.1.2019CZEZáruba Martin MěÚ DKnL 10 km B 29.1.201935