Startovní listina Grand Prix Dříteč - 4. ročník

Statistika přihlášených

Trať
K92
D236
A247
A133
A513
A413
A320
Kategorie
ZŽeny 20 a více let50
M30Muži 30 - 39 let42
MMuži 20 a více let33
M40Muži 40 - 49 let33
Z30Ženy 30 - 39 let26
ZDMMČR Zdravotníků - Muži 20 a více let24
M50Muži 50 - 59 let18
Z40Ženy 40 - 49 let17
M60Muži 60 a více let17
ZDZMČR Zdravotníků - Ženy 20 a více let16
H5Chlapci 10 - 11 let15
Z20Ženy 20 - 29 let14
B1Dívky a chlapci do 3 let13
H3Chlapci 6 - 7 let13
Z50Ženy 50 - 59 let13
B2Dívky a chlapci 4 - 5 let13
D5Dívky 10 - 11 let13
H6Mladší žáci 12 - 13 let 13
M20Muži 19 - 29 let12
D4Dívky 8 - 9 let11
D6Mladší žákyně 12 - 13 let11
H4Chlapci 8 - 9 let8
D3Dívky 6 - 7 let7
H7Starší žáci 14 - 15 let6
H8Dorostenci 16 - 17 let5
Z60Ženy 60 a více let4
D8Starší žákyně 14 - 15 let3
JZJuniorky 18 - 19 let2
JMJunioři 18 - 19 let1
D8Dorostenky 16 - 17 let1
Celkem přihlášených454

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
11.1.2019CZEAdámek Daniel SRTG HK 4 km M nezaplaceno0
18.2.2019CZEAdámková Viktorie 1 km D6 18.2.2019516
10.1.2019CZEAdámková Adéla 8 km Z20 14.1.201978
11.3.2019CZEAdéla Kopecká TJ Sokol Jaroměř 1 km D6 11.3.2019524
15.3.2019CZEAndrle Aleš 50 m B1 15.3.2019610
12.1.2019CZEBajer Miloslav Cafe Bajer 8 km M60 16.1.2019111
30.1.2019CZEBálik Štefan Bratov Hnev 8 km ZDM 31.1.201910
11.1.2019CZEBalla Zikmund SK Pod Dubem 8 km M60 14.1.201994
15.1.2019CZEBalner Marcel 8 km ZDM nezaplaceno0
14.1.2019CZEBárta Tomáš 8 km M30 14.1.20195
13.1.2019CZEBednář Josef SK Počaply 8 km M60 17.1.2019120
10.1.2019CZEBeran Petr TJ Sokol Bezděkov 8 km M20 14.1.201962
7.2.2019CZEBeránková Eva Hradec Králové 8 km Z40 nezaplaceno0
19.3.2019CZEBeránková Eva Hradec Králové 8 km Z40 20.3.2019222
12.3.2019CZEBetlach Aleš 8 km M50 13.3.2019195
18.3.2019CZEBielčík Jindřich Lichkov 8 km M60 21.3.2019230
18.3.2019CZEBláha Milan AF KŘOVICE 8 km M60 19.3.2019219
22.2.2019SVKBlanárová Natália 8 km ZDZ 5.3.201927
26.2.2019CZEBlažej Jiří 8 km ZDM 6.3.201914
4.3.2019CZEBlažejová Michaela 8 km ZDZ 6.3.201928
27.2.2019CZEBlažejová Michaela 8 km ZDZ nezaplaceno0
12.1.2019CZEBlažek Michal 8 km M30 14.1.2019112
2.3.2019CZEBlažek David JR.Running sport 4 km M 5.3.2019358
11.1.2019CZEBlazek Aleš Nasavrky bikers 1 km H6 11.1.2019503
2.3.2019CZEBlažek Tomáš JR.Running sport 600 m H5 2.3.2019679
2.3.2019CZEBlažek Jakub JR.Running sport 1 km H7 2.3.2019518
11.1.2019CZEBlazek Ivan Nasavrky bikers 8 km M40 24.1.2019109
15.1.2019CZEBlažková Bára AKEZ Kopřivnice 600 m D4 15.1.2019634
15.1.2019CZEBlažková Anet 50 m B1 15.1.2019605
14.1.2019CZEBlažková Leona 4 km Z 16.1.2019337
11.1.2019CZEBlazkova Jolana Nasavrky bikers 600 m D4 11.1.2019633
12.1.2019CZEBoháčová Alžběta LuBeJa 300 m D3 12.1.2019627
19.2.2019CZEBorovec Roman 8 km ZDM 20.2.201911
27.2.2019CZEBosák Zbyněk ILKER team 8 km M40 15.3.2019167
14.3.2019CZEBrůj Pavel 8 km M30 15.3.2019203
15.1.2019CZEBudín Jan Gargamel 8 km M20 16.1.2019132
11.3.2019CZEBudínová Tereza FC Gargamel 4 km Z 12.3.2019366
15.1.2019CZEBukáčková Irena 4 km Z 25.1.2019340
12.1.2019CZECahlík Jan LuBeJa 1 km H7 12.1.2019505
12.1.2019CZECahlíková Lucie LuBeJa 4 km Z 14.1.2019327
15.3.2019CZEČejka Michal Česká olympijská nadace 600 m H5 15.3.2019685
10.1.2019CZEČepek Martin 8 km M40 14.1.201983
19.2.2019CZEčermáková Kamila 8 km Z30 22.2.2019154
11.1.2019CZEČermáková Petra 8 km ZDZ 22.1.201922
13.1.2019CZEChlupáč Kamil 8 km M50 14.1.2019115
11.1.2019CZEChmelík Dominik Atletika Chrudim 4 km JM 14.1.2019325
18.2.2019CZEChvojková Veronika CR10 8 km Z40 14.3.2019149
14.1.2019CZEČižinská Štěpánka 8 km Z40 16.1.2019127
19.3.2019CZEČop Marek CS Beton 4 km H8 19.3.2019384
19.3.2019CZEČopová Petra CS Beton 4 km Z 19.3.2019385
22.1.2019CZECulka Václav 8 km M60 24.1.2019143
19.2.2019CZECvrčkova Petra CSOB 8 km Z30 5.3.2019152
31.1.2019CZEDanilov Denis 8 km M30 nezaplaceno0
10.2.2019CZEDítě Marek TJ Sokol Jaroměř 1 km H7 10.2.2019513
11.1.2019CZEDlabáčková Miroslava 8 km Z60 14.1.2019102
18.2.2019CZEDoktor Martin ČOV running team 4 km M 18.2.2019351
10.1.2019CZEDoleček Jan 8 km M20 14.1.201970
17.3.2019CZEDoležal Stanislav BK Pardubice 8 km M60 18.3.2019211
14.3.2019CZEDolezalova Petra 4 km Z 16.3.2019375
4.3.2019CZEDominová Alina 8 km Z40 15.3.2019176
19.2.2019CZEDostál Václav 8 km ZDM 22.2.201912
13.2.2019CZEDostálková Kateřina 4 km Z 15.2.2019349
1.2.2019CZEDostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř 600 m D4 1.2.2019635
19.2.2019CZEDostálová Hana 8 km ZDZ 6.3.201926
13.1.2019CZEDufka Vladislav Červený Kostelec 8 km M20 22.1.2019121
18.3.2019CZEDunda Pavel AC 1866 8 km M20 19.3.2019218
1.3.2019CZEDundáček Matyáš 50 m B1 1.3.2019607
23.2.2019CZEDušková Sabina 8 km Z20 nezaplaceno0
10.2.2019CZEDušková Linda Hvězda Pardubice 4 km JZ 11.2.2019345
15.3.2019CZEDvorak Michal 8 km M40 15.3.2019204
14.3.2019CZEDvořáková Daniela 600 m D5 14.3.2019652
10.1.2019CZEEger Martin 4 km M 14.1.2019307
10.1.2019CZEEgerová Lucie 4 km Z 14.1.2019306
13.3.2019CZEEis Radek 8 km M30 14.3.2019199
13.3.2019CZEEisová Renata 4 km Z 14.3.2019372
18.3.2019CZEFajt Lukas Úžasňákovi No.1 4 km M 19.3.2019380
18.3.2019CZEFajtová Michaela Úžasňákovi No.1 4 km Z 19.3.2019379
10.1.2019CZEFikejz Miroslav Choceňská mlékárna 8 km M50 14.1.201989
14.1.2019CZEFikr Zdeněk Zerve 8 km M30 16.1.2019128
12.1.2019CZEFörstl Petr Hobíci Nemošice 4 km M 14.1.2019301
7.3.2019CZEFörstlová Sophie 100 m B2 7.3.2019620
14.1.2019CZEFořt Martin ELEVEN RUN TEAM 8 km M50 17.1.2019122
11.1.2019CZEFrei Robert 8 km ZDM 14.1.20197
4.2.2019CZEFric Milan 8 km ZDM 11.2.20192
11.3.2019CZEFriebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 8 km Z50 14.3.2019192
19.3.2019CZEFrinta Tomáš 600 m H4 19.3.2019692
19.3.2019CZEFrinta Jiří 300 m H3 19.3.2019691
15.1.2019CZEFronc Tadeáš 600 m H4 15.1.2019668
5.3.2019CZEFrýdlová Šárka 8 km Z20 14.3.2019177
17.3.2019CZEGofus Ján KCH FNHK 8 km ZDM 19.3.201918
18.2.2019CZEGraclík Petr ČOV running team 4 km M 18.2.2019352
31.1.2019CZEGrishanov Anatolii 8 km ZDM nezaplaceno0
17.1.2019CZEHabr Jiří Vella Team Náchod 8 km M40 17.1.2019136
17.3.2019CZEHájková Eliška 50 m B1 17.3.2019602
18.2.2019CZEHájkovâ Rozálie 1 km D6 18.2.2019514
10.1.2019CZEHaklová Jana 8 km Z20 14.1.201964
17.3.2019CZEHamplová Šárka 4 km Z 18.3.2019210
10.1.2019CZEHavlíková Zuzana 8 km Z30 14.1.201973
19.3.2019CZEHavlín Jan 8 km M50 22.3.2019236
5.3.2019CZEHejko Dmytro Jurášci 8 km ZDM 7.3.201915
11.3.2019CZEHercíková Barbora KREJČÍK GIRLS 8 km Z40 19.3.2019188
14.1.2019CZEHindráková Petra Gladiator Race 4 km Z 16.1.2019336
10.3.2019CZEHladík Vilém HLADIK boys 100 m B2 10.3.2019621
10.3.2019CZEHladík Adam HLADIK boys 600 m H5 10.3.2019680
10.3.2019CZEHladík Štěpán HLADIK boys 1 km H6 10.3.2019521
10.3.2019CZEHladík Luboš HLADIK boys 8 km M30 12.3.2019187
7.3.2019CZEHoluša Jakub Team Holuša 8 km M30 7.3.2019180
11.1.2019CZEHorak Leoš Cafe Bajer 8 km M50 16.1.2019103
11.1.2019CZEHoráková Jana Cafe Bajer 8 km ZDZ nezaplaceno0
11.1.2019CZEHorká Kateřina 1 km D6 11.1.2019504
11.1.2019CZEHorký Adam 300 m H3 11.1.2019656
10.1.2019CZEHoudek Jakub Run magazine 8 km M30 14.1.201972
22.2.2019CZEHovorka Martin ČSOB 8 km M30 5.3.2019156
19.3.2019CZEHovorka Antonín 50 m B1 19.3.2019612
19.3.2019CZEHovorková Anna 300 m D3 19.3.2019631
22.2.2019CZEHovorková Jana ČSOB 8 km Z30 5.3.2019157
26.1.2019CZEHož Matěj 300 m H3 26.1.2019660
12.3.2019CZEHozáková Markéta 8 km Z30 14.3.2019196
26.1.2019CZEHožová Andrea 100 m B2 26.1.2019615
17.3.2019CZEHrabík Lukáš 1 km H6 17.3.2019529
16.1.2019CZEHrbek Tomáš Athletic Foottball Academy Hradec Králové 8 km M50 19.2.2019134
16.1.2019CZEHrbek Kryštof Athletic Foottball Academy Hradec Králové 1 km H6 16.1.2019510
16.1.2019CZEHrbek Sebastian Athletic Foottball Academy Hradec Králové 300 m H3 16.1.2019659
10.1.2019CZEHrdinka Jirka Run4fun 8 km M30 14.1.201966
14.1.2019CZEHrůša Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 4 km M 25.1.2019335
12.3.2019CZEHyšpler Hynek 100 m B2 12.3.2019622
12.3.2019CZEHyšpler Jiří 8 km M30 18.3.2019194
12.3.2019CZEHyšplerová Eva 4 km Z 18.3.2019369
12.3.2019CZEHyšplerová Anna 300 m D3 12.3.2019628
14.1.2019CZEJanatová Kateřina 8 km Z20 16.1.2019130
14.1.2019CZEJanatová Petra 8 km Z40 30.1.2019129
18.3.2019CZEJandera Jakub 8 km M40 19.3.2019216
18.3.2019CZEJandera Jakub 4 km M 18.3.2019364
18.3.2019CZEJanderová Veronika 4 km Z 18.3.2019378
19.3.2019CZEJanouchová Jana 3D Fitness Race Team 8 km Z50 20.3.2019223
19.3.2019CZEJanoušek Lukáš 300 m H3 19.3.2019690
19.3.2019CZEJanoušek Mayáš 600 m H5 19.3.2019689
13.1.2019CZEJantsch Viťězslav Eleven run team 8 km M60 14.1.2019118
21.2.2019CZEJaroš Jan FNHK 8 km ZDM nezaplaceno0
9.3.2019CZEJavůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 8 km M60 14.3.2019185
14.1.2019CZEJelínek Mareček Jelínek running team 50 m B1 14.1.2019604
4.3.2019CZEJelínek Matěj 8 km M60 6.3.2019173
14.1.2019CZEJelínková Adélka Jelínek running team 50 m B1 14.1.2019603
4.3.2019CZEJelínková Magdalena 8 km Z60 6.3.2019174
18.3.2019CZEJenýš Theodore James 50 m B1 18.3.2019611
18.3.2019CZEJenýš Petr 4 km M 18.3.2019377
2.2.2019CZEJeřábek Pavel 4 km M 6.2.2019344
11.1.2019CZEJeřábek Filip 50 m B1 11.1.2019600
11.1.2019CZEJeřábek Adam 100 m B2 11.1.2019613
19.2.2019CZEJiráková Eva 8 km Z20 26.2.2019153
9.3.2019CZEJirásko Lubomír SK SRCH 8 km M40 11.3.2019182
9.3.2019CZEJirásko Dušan SK SRCH 8 km M40 11.3.2019181
11.1.2019CZEJirman Petr 4 km M 14.1.2019317
11.1.2019CZEJirmanová Jitka 4 km Z 14.1.2019316
10.1.2019CZEJirmanová Markéta 4 km Z 14.1.2019313
18.3.2019CZEJiroutová Gabriela 8 km Z30 nezaplaceno0
19.3.2019CZEJonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 8 km Z50 19.3.201998
25.2.2019CZEJor Martin ČSOB 8 km M30 5.3.2019160
26.2.2019CZEJukl Lukáš 8 km M20 5.3.2019162
27.2.2019CZEKalina David www.elbapramen.cz 4 km M 27.2.2019357
10.1.2019CZEKalinová Michaela 600 m D5 10.1.2019644
10.1.2019CZEKalinová Dita 8 km Z40 14.1.201979
10.1.2019CZEKaráskova Darina Báječné ženy v běhu 8 km Z60 14.1.201977
11.3.2019CZEKarnas Daniel FC Gargamel 8 km M30 12.3.2019189
11.3.2019CZEKarnasová Kamila FC Gargamel 4 km Z 12.3.2019367
10.1.2019CZEKaška Zdeněk Sk Kyšperk 8 km M50 14.1.201987
10.1.2019CZEKejvalová Karolína 4 km Z 15.1.2019314
4.3.2019CZEKindl Josef 4 km M 7.3.2019360
22.2.2019CZEKišidai Marian 100 m B2 22.2.2019617
23.1.2019CZEKleiberova Magda 8 km Z50 nezaplaceno0
27.2.2019CZEKlíma Dave Zukuftsmacher 8 km M30 nezaplaceno0
17.1.2019CZEKlimšová Alena 8 km Z20 17.1.2019135
4.3.2019CZEKlouda Filip CHDP Sport Team 8 km M30 9.3.2019172
17.3.2019CZEKňavová Rozalie Hladík boys 600 m D4 17.3.2019642
13.1.2019CZEKocková Hana 4 km Z 14.1.2019330
8.3.2019CZEKodym Petr 8 km M40 nezaplaceno0
8.3.2019CZEKodymová Kristina 600 m D5 8.3.2019649
10.1.2019CZEKohoutová Katerina 4 km Z 14.1.201991
10.1.2019CZEKoliášová Michala 8 km Z30 14.1.201960
11.3.2019CZEKoliášová Michala TJ Tesla Pardubice 50 m B1 11.3.2019609
9.2.2019CZEKonvalina Miloš 8 km M50 11.2.2019147
15.3.2019CZEKopáčková Tereza 600 m D4 15.3.2019640
16.3.2019CZEKopecký Ondřej 4 km M 18.3.2019376
11.3.2019CZEKopecký Ladislav TJ Sokol Jaroměř 600 m H5 11.3.2019683
11.3.2019CZEKopecký Vojtěch TJ Sokol Jaroměř 1 km H6 11.3.2019523
9.3.2019CZEKopecký Ondřej 8 km M30 12.3.2019184
11.1.2019CZEKotyz Eliška 8 km ZDZ 14.1.201921
19.2.2019CZEKoudelka Drahomir Meixner Consulting 8 km M40 13.3.2019151
13.3.2019CZEKoudelková Nelli Pomněnky 600 m D4 13.3.2019638
11.2.2019CZEKoudelková Miroslava Pomněnky 4 km Z 16.2.2019347
4.3.2019CZEKoutník Lumír A.O. Spartak Vrchlabí 8 km M50 6.3.2019175
19.3.2019CZEKovalikova Zuzana 4 km Z 22.3.2019239
11.1.2019CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 8 km Z40 14.1.2019110
19.3.2019CZEKramule Matyáš SDH Milovice 600 m H5 19.3.2019687
19.3.2019CZEKramule Tadeáš AFK Milovice 300 m H3 19.3.2019665
10.1.2019CZEKrátká Anna Hvězda Pardubice 8 km Z50 14.1.201982
10.1.2019CZEKratochvílová Lucie OMT Pardubice 8 km Z20 19.3.201968
19.3.2019CZEKrejčí Tomáš Bike Run Polanský 8 km M50 21.3.2019231
15.1.2019CZEKrejčík Matyáš KREJČÍK BOYS 100 m B2 15.1.2019614
15.1.2019CZEKrejčík Pavel KREJČÍK BOYS 600 m H5 15.1.2019675
15.1.2019CZEKrejčík Daniel KREJČÍK BOYS 600 m H4 15.1.2019667
18.2.2019CZEKrejčík Michael KREJČÍK BOYS 50 m B1 18.2.2019606
18.2.2019CZEKrejčíková Amálie KREJČÍK GIRLS 1 km D6 18.2.2019515
18.2.2019CZEKrejčíková Kateřina KREJČÍK GIRLS 4 km Z 19.2.2019354
15.1.2019CZEKrejčíková Vendula KREJČÍK GIRLS 4 km Z 15.1.2019300
13.2.2019CZEKrištová Michaela 4 km Z 15.2.2019350
22.1.2019CZEKřížková Marcela 4 km Z 24.1.2019342
12.3.2019CZEKroček Lumír Honza CZZSR 8 km ZDM 15.3.201916
17.3.2019CZEKrupařova Vanessa Hladik boys 600 m D5 17.3.2019654
15.2.2019CZEKrupičková Adéla KKL Hlinsko 600 m D4 15.2.2019636
29.1.2019CZEKučera Radek Marcipan 8 km M40 30.1.2019145
25.1.2019CZEKudláček Milan TJ Sokol Jaroměř 600 m H4 25.1.2019669
14.1.2019CZEKupková Slávka Crossfit HK 8 km Z30 16.1.2019126
18.2.2019CZEKužel Zbyněk ČOV running team 4 km M 18.2.2019353
10.1.2019CZELambert Josef Syrovátka 8 km M60 14.1.201990
15.3.2019CZELederer Vladimír Cyklo RD Pardubice 8 km M50 18.3.2019197
6.3.2019CZELesák Vašek 4 km M 8.3.2019362
6.3.2019CZELesáková Ema 100 m B2 6.3.2019619
10.1.2019CZELešková Božena 4 km Z 11.2.2019310
18.3.2019CZELiška Matyáš 300 m H3 18.3.2019664
16.1.2019CZELišková Markéta 8 km Z30 17.1.2019133
18.3.2019CZELišková Daniela 600 m D5 18.3.2019655
10.1.2019CZEMacková Petra Atletická škola HK 8 km Z30 14.1.201981
10.1.2019CZEMacola Pavel SRTG Pardubice 8 km M40 14.1.201965
11.1.2019CZEMajorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 8 km ZDZ 14.1.201923
21.2.2019CZEMannlová Jana Iscarex Česká Třebová 8 km Z30 22.2.2019155
10.1.2019CZEMárová Eliška Šneci v běhu 8 km Z30 14.1.201961
14.1.2019CZEMašindová Kateřina 4 km Z 16.1.2019334
12.2.2019CZEMatěnová Tereza 4 km Z 14.2.2019348
19.3.2019CZEMatyášová Jana Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí 8 km Z50 19.3.2019221
11.1.2019CZEMatys Vladimír 8 km M30 14.1.201999
9.3.2019CZEMejznar Jakub 8 km M30 12.3.2019183
13.2.2019CZEMertlík Kuba Občerstvení Na Špalkách 8 km M30 15.2.2019148
13.1.2019CZEMiletín Tomáš Kamarádi 8 km ZDM 26.1.20198
1.3.2019CZEMiletínová Aneta Ohnivá kopyta 1 km D6 1.3.2019517
11.1.2019CZEMiletinova Jitka 8 km Z50 17.1.201995
25.2.2019CZEMizerák Radek Runsport team 8 km M30 5.3.2019159
26.2.2019CZEMocek Tomáš 8 km M40 2.3.2019165
11.3.2019CZEMORAVEC Prokop Anenský zámek 8 km M60 13.3.2019190
11.1.2019CZEMošovská Lucie Báječné ženy v běhu 8 km ZDZ 17.1.201920
27.2.2019CZEMrkva Josef Zámek Choltice 8 km M30 28.2.2019166
19.3.2019CZEMužík David 300 m H3 19.3.2019666
15.3.2019CZENagy Adam Tj Sokol Jaroměř 1 km H6 15.3.2019528
15.3.2019CZENagy Lukáš TJ Sokol Jaroměř 600 m H5 15.3.2019684
3.3.2019CZENavrátil Jakub 8 km M30 5.3.2019171
19.3.2019CZENavrátil Pavel GoMango 8 km ZDM 20.3.201931
11.1.2019CZENechanická Karin 8 km ZDZ 14.1.201919
27.2.2019CZENěmec Václav 8 km M40 20.3.2019224
11.2.2019CZENemeitová Martina Pomněnky 4 km Z 12.2.2019346
10.1.2019CZENeumann Matyáš SPORTKLINIK 600 m H5 10.1.2019674
13.1.2019CZENeumann Nicolas Sportklinik 4 km H8 19.3.2019383
10.1.2019CZENeumann Jiří Sportklinik 8 km ZDM 14.1.20193
13.1.2019CZENeumannová Pavlína Sportklinik 4 km Z 19.2.2019332
13.1.2019CZENeumannová Anna Sportklinik 1 km D6 13.1.2019507
13.1.2019CZENeumannová Pavlína Sportklinik 4 km JZ 19.2.2019331
19.3.2019CZENohýnková Andrea 8 km Z40 20.3.2019226
19.3.2019CZENouzovský Miloš AC GoMango Hogner Hradec Králové 8 km M40 21.3.2019233
13.1.2019CZENovák Jiří 8 km M50 17.1.2019116
11.1.2019CZENovák Jakub 4 km M 14.1.2019318
7.3.2019CZENovák Samuel 100 m B2 7.3.2019691
17.2.2019CZENovák Karel 8 km ZDM nezaplaceno0
12.3.2019CZENováková Gabriela 4 km Z 16.3.2019370
12.1.2019CZENováková Radomíra 8 km Z40 18.3.2019114
12.1.2019CZENováková Alžběta 600 m D5 12.1.2019647
11.1.2019CZENovotný Zdeněk TITAN-NEUROREHABILITACE 8 km ZDM 14.1.20196
16.3.2019CZENývltová Veronika 100 m B2 16.3.2019623
16.3.2019CZENývltová Tereza 300 m D3 16.3.2019629
6.3.2019CZEOdl Milan ČEZ 8 km M30 14.3.2019178
10.1.2019CZEOláh Karol 4 km M 14.1.2019305
10.1.2019CZEOliva Radim Kalda Team 8 km M40 14.1.201971
13.1.2019CZEOliva Filip 4 km H8 14.1.2019329
14.1.2019CZEOlívka Tomáš CHDP sport divizion 8 km M30 14.1.2019125
11.1.2019CZEOlmr Pavel 8 km M40 14.1.2019104
11.1.2019CZEOlmrová Anežka ZŠ Štefánikova Pardubice 600 m D4 11.1.2019632
6.3.2019CZEPaclík Mathias Merkur 1 km H6 6.3.2019519
12.1.2019CZEPanchártek Tomáš Šneci v běhu 300 m H3 12.1.2019657
9.1.2019CZEPanchártková Zuzana Šneci v běhu 4 km Z 14.1.2019302
18.2.2019CZEPekař Patrik Kamarádi 8 km M20 20.2.2019150
15.3.2019CZEPekarek Miroslav 8 km M30 18.3.2019207
15.3.2019CZEPekarkova Adela 8 km Z30 18.3.2019206
18.2.2019CZEPekařová Lucie Kamarádi 4 km Z 20.2.2019355
18.3.2019CZEPesava Jan TJ Jablonné nad Orlicí 8 km M20 22.3.2019237
13.3.2019CZEPEŠTA Martin Bakako Nová Paka 8 km M40 nezaplaceno0
10.1.2019CZEPichl Jan Psinek 4 km M 14.1.2019303
11.1.2019CZEPirk Jan Lékařský Triatlon klub Praha 8 km ZDM 17.1.20191
14.1.2019CZEPirklová Kateřina 4 km Z 19.1.2019339
8.2.2019CZEPíšová Věra 8 km Z40 nezaplaceno0
11.1.2019CZEPohanka Petr jídelna Pohanka 8 km M50 14.1.201996
17.3.2019CZEPoláčková Markéta KCH FNHK 8 km ZDZ 20.3.201930
19.3.2019CZEPolanský Petr Polanský Bike&Run 8 km M60 21.3.2019232
26.1.2019CZEPospíšil Jaroslav 8 km M40 31.1.2019144
14.3.2019CZEPošva Radek SDH DŘÍTEČ 4 km M 14.3.2019374
18.3.2019CZEPošva Lukáš 1 km H6 18.3.2019530
10.1.2019CZEPošvová Iveta 8 km Z30 16.1.201974
13.1.2019CZEPotoček Vojtěch TJ Sokol Jaroměř 1 km H7 13.1.2019506
11.3.2019CZEPozděna Martin FC Gargamel 4 km M 12.3.2019368
11.1.2019CZEPrchal Pavel 4 km M 14.1.2019323
11.1.2019CZEPrchal Petr 4 km M 14.1.2019322
11.1.2019CZEPrchal Jakub 4 km M 14.1.2019320
11.1.2019CZEPrchalová Jana 4 km Z 14.1.2019321
19.3.2019CZEPtáček Honza 8 km M30 20.3.2019228
14.1.2019CZEPucherna Vítek 300 m H3 14.1.2019658
14.1.2019CZEPuchernová Tereza Pardubice 1 km D8 14.1.2019509
13.1.2019CZEPullman Miroslav Jablonec nad Nisou 8 km M60 14.1.2019117
3.3.2019CZEPultar Pavel Tlapkova patrola 100 m B2 3.3.2019618
3.3.2019CZEPultar Pavel Tlapkova patrola 8 km M40 5.3.2019170
10.1.2019CZERadilová Jana 4 km Z 14.1.2019309
14.3.2019CZERadilová Michaela SDH Dříteč 600 m D5 14.3.2019651
2.3.2019CZERaim Ladislav Nový Hradec 600 m H5 2.3.2019678
10.1.2019CZERajnet František 1 km H6 10.1.2019501
10.1.2019CZERajnetová Radka 4 km D8 14.1.2019315
10.1.2019CZERajnetová Anna 1 km D6 10.1.2019500
14.1.2019CZERambová Marcela GoMango Hogner 8 km Z40 16.1.2019124
18.2.2019CZEŘehoř Vašík 100 m B2 18.2.2019616
17.1.2019CZEResutiková Jana 4 km Z 19.1.2019341
15.3.2019CZERichter Adam Česká olympijská nadace 600 m H4 15.3.2019672
10.1.2019CZERichter Lukáš Psinek 4 km M 14.1.2019304
19.3.2019CZERohlík Václav 8 km M30 19.3.2019220
13.3.2019CZEROTTOVÁ VANĎA Rott-team 600 m D4 13.3.2019637
13.3.2019CZEROTTOVÁ NATY Rott-team 1 km D6 13.3.2019526
19.1.2019CZERučová Simona ŠAK Pardubice 1 km D8 19.1.2019511
10.1.2019CZERUNDOVA Renáta Zdravka team 8 km Z50 16.1.201986
11.3.2019CZERyba Přemysl SDH Dříteč 600 m H5 11.3.2019681
27.2.2019CZERybyšár Laco JAMESON team 8 km M30 22.3.2019242
17.1.2019CZERýdlová Denisa Vella Team Náchod 8 km Z30 18.1.2019137
16.3.2019CZEŠafková Emily 300 m D3 16.3.2019630
18.1.2019CZEŠafránek Zdeněk 8 km M30 18.1.2019138
10.1.2019CZESamek Ondřej 8 km M30 14.1.201975
10.1.2019CZESamková Kristýna 300 m D3 10.1.2019625
10.1.2019CZESamková Karolína 600 m D5 10.1.2019643
10.1.2019CZESamková Lenka 8 km Z30 14.1.201976
14.1.2019CZEŠanda Ladislav Anička&Ládík 4 km M 14.1.2019338
15.3.2019CZESchejbal Martin ČPP 8 km M30 19.3.2019205
26.2.2019CZEŠebrle Roman PRIMA TV 8 km M40 26.2.2019161
7.3.2019CZESedláček Tomáš Velký Vřešťov 4 km M 14.3.2019363
14.1.2019CZEŠedová Tereza 4 km Z 14.1.2019333
15.3.2019CZEŠefcová Eva SKI Police nad Metují 8 km Z50 20.3.2019229
21.1.2019CZESemerák Roman SK Pod Dubem 8 km M40 23.1.2019140
3.3.2019CZESenecká Neli Tlapkova patrola 600 m D5 3.3.2019648
3.3.2019CZESenecká Michaela Tlapkova patrola 4 km Z 5.3.2019359
27.2.2019CZEŠenítko Pavka kropiči 8 km M20 1.3.2019168
12.1.2019CZESháněl Denis SDH Dříteč 4 km H8 16.1.2019328
12.1.2019CZEShánělová Dorota SDH Dříteč 600 m D5 12.1.2019646
12.1.2019CZEShánělová Karolína SDH Dříteč 600 m D5 12.1.2019645
10.1.2019CZEShejbalová Jana Run Magazine team 8 km Z20 14.1.201967
3.2.2019CZEŠiklová Dagmar 8 km Z40 14.3.2019146
10.1.2019CZEŠindelář Pavel 8 km M30 14.1.201984
17.3.2019CZEŠinkovská Olga #GLADIATORRACETEAM 8 km Z40 22.3.2019241
17.3.2019CZEŠinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM 100 m B2 17.3.2019624
4.3.2019CZEŠinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM 8 km M40 22.3.2019240
17.3.2019CZEŠinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM 600 m H4 17.3.2019673
19.3.2019CZESkalická Dita 4 km Z 19.3.2019382
19.3.2019CZESkalický Petr 4 km M 19.3.2019381
10.1.2019CZEŠkorvánková Marta 4 km Z 14.1.2019311
15.1.2019CZESlabý Josef TJ Sokol Kolín-atletika 8 km ZDM nezaplaceno0
11.1.2019CZESláma Jiří Vella team Náchod 8 km M40 19.3.2019105
22.1.2019CZESlanina Martin Sokol Hradec Králové 8 km ZDM 24.1.20199
10.1.2019CZEŠlingrová Jana Šneci v běhu 4 km Z 14.1.2019308
13.1.2019CZEŠmídlová Nela Kamarádi 8 km Z20 16.1.2019119
10.1.2019CZEŠmídová Kateřina T 4 km Z 25.1.2019312
13.3.2019CZESmutný Jan 8 km M30 14.3.2019198
15.1.2019CZEŠolc Vítězslav BKL Machov 8 km M60 17.1.2019131
11.1.2019CZESoukup Tomas ČSOB - AC GoMango - Hogner 8 km ZDM 14.1.20194
10.1.2019CZEŠpalková Lucie 8 km Z20 14.1.201963
21.2.2019CZEŠtádler Tomáš 4 km M 22.2.2019356
28.2.2019CZEStarý Karel ILKER team 4 km M 2.3.2019169
14.3.2019CZEŠternerová Hana Hradec Králové 8 km Z50 15.3.2019201
10.1.2019CZEStránská Marta 4 km Z nezaplaceno0
18.3.2019CZEStranska Jana 8 km Z30 19.3.2019217
17.3.2019CZEStránská Adéla INOV-8 team 8 km Z20 18.3.2019212
17.3.2019CZEStránský Aleš Iscarex Česká Třebová 8 km M50 18.3.2019214
10.1.2019CZEStránský Radek Šneci v běhu 8 km M40 14.1.201992
30.1.2019CZEStředová Markéta 8 km ZDZ 31.1.201925
10.2.2019CZEStrnad Vítek AC Pardubice 600 m H5 10.2.2019676
10.2.2019CZEStrnadová Elena AC Pardubice 1 km D8 10.2.2019512
10.3.2019CZEŠtrup Tomáš 1 km H7 10.3.2019520
10.3.2019CZEŠtrupová Stela 50 m B1 10.3.2019608
10.3.2019CZEŠtrupová Eliška AC vysoké Mýto 600 m D5 10.3.2019650
23.2.2019CZEŠtys Pavel RETIA 8 km M40 26.2.2019158
14.1.2019CZESuchánek Jiří 8 km M40 16.1.2019123
10.1.2019CZESvítil Jakub 8 km M30 nezaplaceno0
23.1.2019CZESvoboda Mojmír Hvězda Pardubice 8 km M50 nezaplaceno0
14.3.2019CZESynek Jiří Uranové doly Hamr 1972 8 km M40 15.3.2019202
13.1.2019CZETakačová Gabriela 50 m B1 13.1.2019601
21.1.2019CZETall Pavel Pivovar Moucha 8 km M50 23.1.2019141
12.3.2019CZETikal Jan Tikis 4 km M 15.3.2019371
13.3.2019CZETikalová Lucie 4 km Z 15.3.2019373
26.2.2019CZETomášek Dan 300 m H3 26.2.2019661
26.2.2019CZETomášek Ota 600 m H5 26.2.2019677
26.2.2019CZETomášek Filip 8 km M40 28.2.2019164
11.1.2019CZETomášková Jana Báječné ženy v běhu 8 km ZDZ 14.1.201924
16.3.2019CZETomášová Bára AC GoMango HÖGNER 600 m D5 16.3.2019653
12.3.2019CZETomášová Lenka AC Gomango - Hogner 8 km ZDZ nezaplaceno0
16.3.2019CZETomášová Klára AC GoMango HÖGNER 600 m D4 16.3.2019641
8.3.2019CZETomšíková Lenka Šneček team 8 km Z30 nezaplaceno0
19.3.2019CZETomšíková Helena 8 km Z30 20.3.2019225
11.1.2019CZETrávníček Marek 8 km M40 14.1.2019101
13.3.2019CZETruhlář Václav 300 m H3 13.3.2019662
11.3.2019CZEtruhlář slávek 8 km M40 13.3.2019193
13.3.2019CZETruhlářová Anežka 1 km D6 13.3.2019525
11.1.2019CZETryner Michael Emporio exclusive s.r.o. 8 km M30 17.1.2019108
11.1.2019CZETrynerová Věra Emporio exclusive s.r.o. 8 km Z50 17.1.2019107
16.3.2019CZETurský Juraj 8 km M30 18.3.2019208
10.1.2019CZETykvartová Romana 8 km Z30 14.1.201980
14.3.2019CZEUrbanec Vojtěch 1 km H6 14.3.2019527
18.3.2019CZEVacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 8 km M60 18.3.2019186
29.1.2019CZEVachek Mikuláš 8 km ZDM nezaplaceno0
14.3.2019CZEVacková Hana Sokol Starkoč 8 km Z60 20.3.2019227
19.3.2019CZEVala Denis 8 km M40 22.3.2019238
13.1.2019CZEVaněk Filip 1 km H6 22.1.2019508
11.3.2019CZEVatter David Ohrazenice 8 km M30 nezaplaceno0
11.3.2019CZEVavřín Lukáš TJ Sokol Jaroměř 600 m H4 11.3.2019670
11.3.2019CZEVavřín Jaromír TJ Sokol Jaroměř 1 km H6 11.3.2019522
15.3.2019CZEVejběrová Andrea 8 km Z30 19.3.2019142
27.1.2019CZEVejběrová Andrea 8 km Z30 nezaplaceno0
11.1.2019CZEVejsová Markéta 300 m D3 11.1.2019626
11.1.2019CZEVejsová Lenka 4 km Z 19.3.2019326
11.3.2019CZEVencláková Kateřina 8 km ZDZ 13.3.201929
17.3.2019CZEVerster Ivana 8 km Z30 18.3.2019215
7.2.2019CZEVeselý Lukáš 8 km M20 9.2.2019163
18.3.2019CZEVetchá Rozálie ISCAREX Junior tým 1 km D6 18.3.2019532
18.3.2019CZEVetchý Kryštof ISCAREX Junior tým 1 km H7 18.3.2019531
17.3.2019CZEVetchý Jan Iscarex Česká Třebová 8 km M30 19.3.2019213
25.2.2019CZEVětvička Jaroslav www.sport-sympozium.cz, UVN 8 km ZDM 25.2.201913
1.2.2019CZEVírava Martin 4 km M 2.2.2019343
19.3.2019CZEVíšková Natálie AC Vysoké Mýto 8 km Z20 22.3.2019235
10.1.2019CZEVít Tomáš SCP Pardubice 8 km M30 14.1.201988
10.1.2019CZEVítová Jitka 8 km Z30 21.3.2019234
19.1.2019CZEVlachynská Kristýna HaKi-run 8 km Z40 18.3.2019139
16.3.2019CZEVlachynský Libor DTJ Hk 600 m H5 16.3.2019686
4.3.2019CZEVlas Vlastimil 8 km M30 nezaplaceno0
9.3.2019CZEVlčková Veronika 4 km Z 12.3.2019365
16.3.2019CZEVoborník Martin KCH FNHK 8 km ZDM 18.3.201917
11.1.2019CZEVoborová Denisa Báječné ženy v běhu 8 km Z40 14.1.201993
15.3.2019CZEVoigts Sarah Dříteč 600 m D4 15.3.2019639
11.3.2019CZEVojtěch Pavel Horní Jelení 8 km M40 13.3.2019191
11.1.2019CZEVondra Matěj Vondrovi 1 km H6 11.1.2019502
11.1.2019CZEVondra Vaclav Vondrovi 8 km M50 16.1.2019100
11.1.2019CZEVondrová Denisa Vondrovi 4 km Z 16.1.2019324
10.1.2019CZEVondrová Lenka Šneci v běhu 8 km Z30 14.1.201985
6.3.2019CZEVorel Milan 8 km M60 7.3.2019179
13.3.2019CZEVrátilová Soňa 8 km Z30 16.3.2019200
10.1.2019CZEVrbický Ondřej AC GoMango Högner 8 km M20 14.1.201969
11.1.2019CZEZavřel Vít Zavři Němčice 4 km H8 14.1.2019319
11.1.2019CZEZavřelová Jana Zavři Němčice 8 km Z50 14.1.201997
11.1.2019CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 8 km Z20 14.1.2019106
19.3.2019CZEZdeňka Jonášová 8 km Z50 nezaplaceno0
5.3.2019CZEŽehanová Barbora ČOV running team 4 km Z 6.3.2019361
11.3.2019CZEZelenka Petr 600 m H4 11.3.2019671
11.3.2019CZEZelenka Michal 600 m H5 11.3.2019682
14.3.2019CZEZeman Dominik 300 m H3 14.3.2019663
18.3.2019CZEZenkl Adam Olymp Praha 8 km M20 18.3.2019209
12.1.2019CZEŽižka David TRX team Pardubice 8 km M30 16.1.2019113
19.2.2019CZEZoubková Barbora MC Český ráj 8 km ZDZ nezaplaceno0