Startovní listina Grand Prix Dříteč - 4. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D8 km100
K4 km46
A11 km12
A2600 m12
A3300 m7
A550 m5
A4100 m2
Kategorie
ZŽeny 20 a více let26
M30Muži 30 - 39 let14
MMuži 20 a více let13
Z30Ženy 30 - 39 let12
M40Muži 40 - 49 let10
Z40Ženy 40 - 49 let9
M50Muži 50 - 59 let9
Z20Ženy 20 - 29 let9
M60Muži 60 a více let9
ZDMMČR Zdravotníků - Muži 20 a více let8
ZDZMČR Zdravotníků - Ženy 20 a více let7
Z50Ženy 50 - 59 let6
B1Dívky a chlapci do 3 let5
M20Muži 19 - 29 let5
D5Dívky 10 - 11 let5
H6Mladší žáci 12 - 13 let 5
H3Chlapci 6 - 7 let4
H8Dorostenci 16 - 17 let4
D3Dívky 6 - 7 let3
D4Dívky 8 - 9 let3
D6Mladší žákyně 12 - 13 let3
D8Starší žákyně 14 - 15 let2
B2Dívky a chlapci 4 - 5 let2
Z60Ženy 60 a více let2
H7Starší žáci 14 - 15 let2
H5Chlapci 10 - 11 let2
H4Chlapci 8 - 9 let2
D8Dorostenky 16 - 17 let1
JZJuniorky 18 - 19 let1
JMJunioři 18 - 19 let1
Celkem přihlášených184

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
11.1.2019CZEAdámek Daniel SRTG HK 4 km M nezaplaceno
10.1.2019CZEAdámková Adéla 8 km Z20 14.1.2019
12.1.2019CZEBajer Miloslav Cafe Bajer 8 km M60 16.1.2019
11.1.2019CZEBalla Zikmund SK Pod Dubem 8 km M60 14.1.2019
15.1.2019CZEBalner Marcel 8 km ZDM nezaplaceno
14.1.2019CZEBárta Tomáš 8 km ZDM 14.1.2019
13.1.2019CZEBednář Josef SK Počaply 8 km M60 17.1.2019
10.1.2019CZEBeran Petr TJ Sokol Bezděkov 8 km M20 14.1.2019
11.1.2019CZEBlazek Aleš Nasavrky bikers 1 km H6 11.1.2019
11.1.2019CZEBlazek Ivan Nasavrky bikers 8 km M40 nezaplaceno
12.1.2019CZEBlažek Michal 8 km M30 14.1.2019
14.1.2019CZEBlažková Leona 4 km Z 16.1.2019
11.1.2019CZEBlazkova Jolana Nasavrky bikers 600 m D4 11.1.2019
15.1.2019CZEBlažková Bára AKEZ Kopřivnice 600 m D4 15.1.2019
15.1.2019CZEBlažková Anet 50 m B1 15.1.2019
12.1.2019CZEBoháčová Alžběta LuBeJa 300 m D3 12.1.2019
15.1.2019CZEBudín Jan Gargamel 8 km M20 16.1.2019
15.1.2019CZEBukáčková Irena 4 km Z nezaplaceno
12.1.2019CZECahlík Jan LuBeJa 1 km H7 12.1.2019
12.1.2019CZECahlíková Lucie LuBeJa 4 km Z 14.1.2019
10.1.2019CZEČepek Martin 8 km M40 14.1.2019
11.1.2019CZEČermáková Petra 8 km ZDZ nezaplaceno
13.1.2019CZEChlupáč Kamil 8 km M50 14.1.2019
11.1.2019CZEChmelík Dominik Atletika Chrudim 4 km JM 14.1.2019
14.1.2019CZEČižinská Štěpánka 8 km Z40 16.1.2019
11.1.2019CZECulka Václav Nové Město nad Metují 8 km M60 nezaplaceno
11.1.2019CZEDlabáčková Miroslava 8 km Z60 14.1.2019
10.1.2019CZEDoleček Jan 8 km M20 14.1.2019
11.1.2019CZEDolezalova Petra T 4 km Z nezaplaceno
13.1.2019CZEDufka Vladislav Červený Kostelec 8 km M20 nezaplaceno
10.1.2019CZEEger Martin 4 km M 14.1.2019
10.1.2019CZEEgerová Lucie 4 km Z 14.1.2019
10.1.2019CZEFikejz Miroslav Choceňská mlékárna 8 km M50 14.1.2019
14.1.2019CZEFikr Zdeněk Zerve 8 km M30 16.1.2019
12.1.2019CZEFörstl Petr Hobíci Nemošice 4 km M 14.1.2019
14.1.2019CZEFořt Martin ELEVEN RUN TEAM 8 km M50 17.1.2019
11.1.2019CZEFrei Robert 8 km ZDM 14.1.2019
15.1.2019CZEFronc Tadeáš 600 m H4 15.1.2019
17.1.2019CZEHabr Jiří Vella Team Náchod 8 km M40 17.1.2019
10.1.2019CZEHaklová Jana 8 km Z20 14.1.2019
10.1.2019CZEHavlíková Zuzana 8 km Z30 14.1.2019
11.1.2019CZEHellerová Hana Hradec Králové 8 km Z50 14.1.2019
14.1.2019CZEHindráková Petra Gladiator Race 4 km Z 16.1.2019
11.1.2019CZEHorak Leoš Cafe Bajer 8 km M50 16.1.2019
11.1.2019CZEHoráková Jana Cafe Bajer 8 km ZDZ nezaplaceno
11.1.2019CZEHorká Kateřina 1 km D6 11.1.2019
11.1.2019CZEHorký Adam 300 m H3 11.1.2019
10.1.2019CZEHoudek Jakub Run magazine 8 km M30 14.1.2019
16.1.2019CZEHrbek Kryštof Athletic Foottball Academy Hradec Králové 1 km H6 16.1.2019
16.1.2019CZEHrbek Sebastian Athletic Foottball Academy Hradec Králové 300 m H3 16.1.2019
16.1.2019CZEHrbek Tomáš Athletic Foottball Academy Hradec Králové 8 km M50 nezaplaceno
10.1.2019CZEHrdinka Jirka Run4fun 8 km M30 14.1.2019
14.1.2019CZEHrůša Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 4 km M nezaplaceno
14.1.2019CZEJanatová Kateřina 8 km Z20 16.1.2019
14.1.2019CZEJanatová Petra 8 km Z40 nezaplaceno
13.1.2019CZEJantsch Viťězslav Eleven run team 8 km M60 14.1.2019
14.1.2019CZEJelínek Adam Sportklinik 8 km M30 nezaplaceno
14.1.2019CZEJelínek Marek Jelínek running team 50 m B1 14.1.2019
14.1.2019CZEJelínková Adéla Jelínek running team 50 m B1 14.1.2019
11.1.2019CZEJeřábek Filip 50 m B1 11.1.2019
11.1.2019CZEJeřábek Adam 100 m B2 11.1.2019
11.1.2019CZEJirman Petr 4 km M 14.1.2019
11.1.2019CZEJirmanová Jitka 4 km Z 14.1.2019
10.1.2019CZEJirmanová Markéta 4 km Z 14.1.2019
10.1.2019CZEKalinová Michaela 600 m D5 10.1.2019
10.1.2019CZEKalinová Dita 8 km Z40 14.1.2019
10.1.2019CZEKaráskova Darina Báječné ženy v běhu 8 km Z60 14.1.2019
10.1.2019CZEKaška Zdeněk Sk Kyšperk 8 km M50 14.1.2019
10.1.2019CZEKejvalová Karolína 4 km Z 15.1.2019
17.1.2019CZEKlimšová Alena 8 km Z20 17.1.2019
13.1.2019CZEKocková Hana 4 km Z 14.1.2019
10.1.2019CZEKohoutová Katerina 8 km Z40 14.1.2019
10.1.2019CZEKoliášová Michala 8 km Z30 14.1.2019
11.1.2019CZEKotyz Eliška 8 km ZDZ 14.1.2019
11.1.2019CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 8 km Z40 14.1.2019
10.1.2019CZEKrátká Anna Hvězda Pardubice 8 km Z50 14.1.2019
10.1.2019CZEKratochvílová Lucie OMT Pardubice 8 km Z20 nezaplaceno
15.1.2019CZEKrejčík Matyáš KREJČÍK BOYS 100 m B2 15.1.2019
15.1.2019CZEKrejčík Pavel KREJČÍK BOYS 600 m H5 15.1.2019
15.1.2019CZEKrejčík Daniel KREJČÍK BOYS 600 m H4 15.1.2019
15.1.2019CZEKrejčíková Vendula 4 km Z 15.1.2019
14.1.2019CZEKupková Slávka Crossfit HK 8 km Z30 16.1.2019
10.1.2019CZELambert Josef Syrovátka 8 km M60 14.1.2019
10.1.2019CZELešková Božena 4 km Z nezaplaceno
16.1.2019CZELišková Markéta 8 km Z30 17.1.2019
10.1.2019CZEMacková Petra Atletická škola HK 8 km Z30 14.1.2019
10.1.2019CZEMacola Pavel SRTG Pardubice 8 km M40 14.1.2019
11.1.2019CZEMajorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 8 km ZDZ 14.1.2019
10.1.2019CZEMárová Eliška Šneci v běhu 8 km Z30 14.1.2019
14.1.2019CZEMašindová Kateřina 4 km Z 16.1.2019
11.1.2019CZEMatys Vladimír 8 km M30 14.1.2019
13.1.2019CZEMiletín Tomáš Kamarádi 8 km ZDM nezaplaceno
11.1.2019CZEMiletinova Jitka 8 km Z50 17.1.2019
11.1.2019CZEMošovská Lucie Báječné ženy v běhu 8 km ZDZ 17.1.2019
11.1.2019CZENechanická Karin 8 km ZDZ 14.1.2019
10.1.2019CZENeumann Jiří Sportklinik 8 km ZDM 14.1.2019
13.1.2019CZENeumann Nicolas Sportklinik 4 km H8 nezaplaceno
10.1.2019CZENeumann Matyáš SPORTKLINIK 600 m H5 10.1.2019
13.1.2019CZENeumannová Pavlína Sportklinik 4 km Z nezaplaceno
13.1.2019CZENeumannová Anna Sportklinik 1 km D6 13.1.2019
13.1.2019CZENeumannová Pavlína Sportklinik 4 km JZ nezaplaceno
11.1.2019CZENovák Jakub 4 km M 14.1.2019
13.1.2019CZENovák Jiří 8 km M50 17.1.2019
12.1.2019CZENováková Radomíra 8 km Z40 nezaplaceno
12.1.2019CZENováková Alžběta 600 m D5 12.1.2019
11.1.2019CZENovotný Zdeněk TITAN-NEUROREHABILITACE 8 km ZDM 14.1.2019
10.1.2019CZEOláh Karol 4 km M 14.1.2019
10.1.2019CZEOliva Radim Kalda Team 8 km M40 14.1.2019
13.1.2019CZEOliva Filip 4 km H8 14.1.2019
14.1.2019CZEOlívka Tomáš CHDP sport divizion 8 km M30 14.1.2019
11.1.2019CZEOlmr Pavel 8 km M40 14.1.2019
11.1.2019CZEOlmrová Anežka ZŠ Štefánikova Pardubice 600 m D4 11.1.2019
12.1.2019CZEPanchártek Tomáš Šneci v běhu 300 m H3 12.1.2019
9.1.2019CZEPanchártková Zuzana Šneci v běhu 4 km Z 14.1.2019
10.1.2019CZEPichl Jan Psinek 4 km M 14.1.2019
11.1.2019CZEPirk Jan Lékařský Triatlon klub Praha 8 km M60 17.1.2019
14.1.2019CZEPirklová Kateřina 4 km Z 19.1.2019
11.1.2019CZEPohanka Petr jídelna Pohanka 8 km M50 14.1.2019
10.1.2019CZEPošvová Iveta 8 km Z30 16.1.2019
13.1.2019CZEPotoček Vojtěch TJ Sokol Jaroměř 1 km H7 13.1.2019
11.1.2019CZEPrchal Jakub 4 km M 14.1.2019
11.1.2019CZEPrchal Pavel 4 km M 14.1.2019
11.1.2019CZEPrchal Petr 4 km M 14.1.2019
11.1.2019CZEPrchalová Jana 4 km Z 14.1.2019
14.1.2019CZEPucherna Vítek 300 m H3 14.1.2019
14.1.2019CZEPuchernová Tereza Pardubice 1 km D8 14.1.2019
13.1.2019CZEPullman Miroslav Jablonec nad Nisou 8 km M60 14.1.2019
10.1.2019CZERadilová Jana 4 km Z 14.1.2019
10.1.2019CZERajnet František 1 km H6 10.1.2019
10.1.2019CZERajnetová Anna 1 km D6 10.1.2019
10.1.2019CZERajnetová Radka 4 km D8 14.1.2019
14.1.2019CZERambová Marcela GoMango Hogner 8 km Z40 16.1.2019
17.1.2019CZEResutiková Jana 4 km Z 19.1.2019
10.1.2019CZERichter Lukáš Psinek 4 km M 14.1.2019
19.1.2019CZERučová Simona ŠAK Pardubice 1 km D8 19.1.2019
10.1.2019CZERUNDOVA Renáta Zdravka team 8 km Z50 16.1.2019
17.1.2019CZERýdlová Denisa Vella Team Náchod 8 km Z30 18.1.2019
18.1.2019CZEŠafránek Zdeněk 8 km M30 18.1.2019
10.1.2019CZESamek Ondřej 8 km M30 14.1.2019
10.1.2019CZESamková Karolína 600 m D5 10.1.2019
10.1.2019CZESamková Lenka 8 km Z30 14.1.2019
10.1.2019CZESamková Kristýna 300 m D3 10.1.2019
14.1.2019CZEŠanda Ladislav Anička&Ládík 4 km M 14.1.2019
14.1.2019CZEŠedová Tereza 4 km Z 14.1.2019
12.1.2019CZESháněl Denis SDH Dříteč 4 km H8 16.1.2019
12.1.2019CZEShánělová Dorota SDH Dříteč 600 m D5 12.1.2019
12.1.2019CZEShánělová Karolína SDH Dříteč 600 m D5 12.1.2019
10.1.2019CZEShejbalová Jana Run Magazine team 8 km Z20 14.1.2019
10.1.2019CZEŠindelář Pavel 8 km M30 14.1.2019
10.1.2019CZEŠkorvánková Marta 4 km Z 14.1.2019
15.1.2019CZESlabý Josef TJ Sokol Kolín-atletika 8 km ZDM nezaplaceno
11.1.2019CZESláma Jiří Vella team Náchod 8 km M40 nezaplaceno
10.1.2019CZEŠlingrová Jana Šneci v běhu 4 km Z 14.1.2019
13.1.2019CZEŠmídlová Nela Kamarádi 8 km Z20 16.1.2019
10.1.2019CZEŠmídová Kateřina T 4 km Z nezaplaceno
15.1.2019CZEŠolc Vítězslav BKL Machov 8 km M60 17.1.2019
11.1.2019CZESoukup Tomas ČSOB - AC GoMango - Hogner 8 km ZDM 14.1.2019
10.1.2019CZEŠpalková Lucie 8 km Z20 14.1.2019
10.1.2019CZEStránská Marta 4 km Z nezaplaceno
10.1.2019CZEStránský Radek Šneci v běhu 8 km M40 14.1.2019
14.1.2019CZESuchánek Jiří 8 km M40 16.1.2019
10.1.2019CZESvítil Jakub 8 km M30 nezaplaceno
13.1.2019CZETakačová Gabriela 50 m B1 13.1.2019
11.1.2019CZETomášková Jana Báječné ženy v běhu 8 km ZDZ 14.1.2019
11.1.2019CZETrávníček Marek 8 km M40 14.1.2019
11.1.2019CZETryner Michael Emporio exclusive s.r.o. 8 km M30 17.1.2019
11.1.2019CZETrynerová Věra Emporio exclusive s.r.o. 8 km Z50 17.1.2019
10.1.2019CZETykvartová Romana 8 km Z30 14.1.2019
13.1.2019CZEVaněk Filip 1 km H6 nezaplaceno
11.1.2019CZEVejsová Markéta 300 m D3 11.1.2019
11.1.2019CZEVejsová Lenka 4 km Z nezaplaceno
10.1.2019CZEVít Tomáš SCP Pardubice 8 km M30 14.1.2019
10.1.2019CZEVítová Jitka 8 km Z30 nezaplaceno
19.1.2019CZEVlachynská Kristýna HaKi-run 8 km Z40 nezaplaceno
11.1.2019CZEVoborová Denisa Báječné ženy v běhu 8 km Z40 14.1.2019
11.1.2019CZEVondra Matěj Vondrovi 1 km H6 11.1.2019
11.1.2019CZEVondra Vaclav Vondrovi 8 km M50 16.1.2019
11.1.2019CZEVondrová Denisa Vondrovi 4 km Z 16.1.2019
10.1.2019CZEVondrová Lenka Šneci v běhu 8 km Z30 14.1.2019
10.1.2019CZEVrbický Ondřej AC GoMango Högner 8 km M20 14.1.2019
11.1.2019CZEZavřel Vít Zavři Němčice 4 km H8 14.1.2019
11.1.2019CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 8 km Z20 14.1.2019
11.1.2019CZEZavřelová Jana Zavři Němčice 8 km Z50 14.1.2019
12.1.2019CZEŽižka David TRX team Pardubice 8 km M30 16.1.2019