Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
1500 m168
500 m47
2000 m39
100 m20
Kategorie
SZ2Školačky 2 9-11 let - rok narození 2008 - 201048
SM2Školáci 2 9-11 let - rok narození 2008 - 201047
SZŠkolačky 6-8 let - rok narození 2011 - 201339
SMŠkoláci 6-8 let - rok narození 2011 - 201334
PMPředškoláci 3-5let - rok narození 2014-201631
SZ3Školačky 3 12-15 let - rok narození 2004 - 200721
SM3Školáci 3 12-15 let - rok narození 2004 - 200718
PZPředškolačky 3-5 let - rok narození 2014-201616
D1Dívky 1-2 roky - rok narození 2017-201810
H1Chlapci 1-2 roky - rok narození 2017-201810
Celkem přihlášených274

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
29.4.2019CZEAdéla Hlaváčková Hvězda Pardubice 2000 m SZ3 2.5.2019
10.7.2019CZEAnitaPavlíčková Anita STG Choceň 500 m PZ 15.7.2019
5.7.2019CZEBáča Dominik Teqball Team 500 m PZ 8.7.2019
8.6.2019CZEBalcarova Marie Proficar 2000 m SZ3 25.6.2019
11.4.2019CZEBaranovič Tobias 500 m PM 15.4.2019
11.4.2019CZEBaranovičová Sarah 1500 m SZ2 15.4.2019
15.3.2019CZEBartošová Eliška 1500 m SZ 18.3.2019
15.3.2019CZEBartošová Nela 1500 m SZ2 18.3.2019
14.3.2019CZEBečička Tobiáš 500 m PM 18.3.2019
29.5.2019CZEBeran Štěpán T.J. Sokol Potštejn 2000 m SM3 30.5.2019
29.5.2019CZEBeran Antonín T.J. Sokol Potštejn 1500 m SM2 30.5.2019
29.5.2019CZEBeranová Anežka T.J. Sokol Potštejn 2000 m SZ3 30.5.2019
11.4.2019CZEBis Adam 1500 m SM2 17.5.2019
4.7.2019CZEBohuminská Adéla Boppe 1500 m SZ2 8.7.2019
4.7.2019CZEBohuminský Patrik Boppe 2000 m SM3 8.7.2019
31.12.2018CZEBozetický Denis 1500 m SM2 16.1.2019
26.5.2019CZEBuben Dominik 100 m H1 27.5.2019
3.3.2019CZEČáp Oldřich 500 m PM 4.3.2019
22.5.2019CZEČapek Matěj 100 m H1 24.5.2019
22.5.2019CZEČapek Jakub 500 m PM 24.5.2019
3.3.2019CZEČápová Rozálie 1500 m SZ 4.3.2019
15.2.2019CZECoufalová Aneta 1500 m SZ 18.2.2019
15.2.2019CZECoufalová Denisa Sokol Jehnědí 500 m PZ 18.2.2019
28.3.2019CZEDaňková Viktorie 1500 m SZ 29.3.2019
11.2.2019CZEDejdarová Terezka Iscarex Junior team Česká Třebová 1500 m SZ2 12.2.2019
29.5.2019CZEDostál Adam T.J. Sokol Potštejn 1500 m SM 30.5.2019
29.5.2019CZEDostálová Anna T.J. Sokol Potštejn 1500 m SZ2 30.5.2019
29.5.2019CZEDrahošová Aneta T.J. Sokol Potštejn 2000 m SZ3 30.5.2019
29.5.2019CZEDrahošová Vendula T.J. Sokol Potštejn 1500 m SZ2 30.5.2019
31.5.2019CZEDudycha Jakub 2000 m SM3 4.6.2019
31.5.2019CZEDudychová Michaela 1500 m SZ2 4.6.2019
20.1.2019CZEDvořáčková Ema STG Choceň 1500 m SZ 1.2.2019
11.4.2019CZEDvořáková Zuzana 500 m PZ 2.5.2019
28.3.2019CZEEliáš Štěpán 500 m PM 29.3.2019
19.5.2019CZEEliáš František 1500 m SM2 27.5.2019
19.5.2019CZEEliáš Adam 2000 m SM3 27.5.2019
26.5.2019CZEEliášová Jana 1500 m SZ2 27.5.2019
28.3.2019CZEFajfr Jan 1500 m SM2 29.3.2019
10.5.2019CZEFajfrova Daniela Fajfr tým 1500 m SZ 29.5.2019
28.3.2019CZEFajfrová Michaela 2000 m SZ3 29.3.2019
28.5.2019CZEFaltus Marek 2000 m SM3 29.5.2019
28.5.2019CZEFaltusová Kristina 1500 m SZ 29.5.2019
24.12.2018CZEFenclová Mia Fénix Plzeň Kids 100 m D1 27.12.2018
8.1.2019CZEFišer Jakub Tvoje Máma 2000 m SM3 9.1.2019
23.2.2019CZEHašková Barbora 1500 m SZ 25.2.2019
23.2.2019CZEHašková Zuzana 1500 m SZ 25.2.2019
5.5.2019CZEHavlíčková Ema 500 m PZ 9.5.2019
1.1.2019CZEHlávková Adélka 1500 m SZ 6.1.2019
11.7.2019CZEHofman Adam 500 m PM 15.7.2019
14.4.2019CZEHolingerová Alenka 1500 m SZ2 15.4.2019
14.4.2019CZEHolingerová Bětka 1500 m SZ2 15.4.2019
29.5.2019CZEHoráková Eliška 2000 m SZ3 30.5.2019
18.6.2019CZEHoudek Tobiáš 500 m PM 20.6.2019
22.4.2019CZEHradecky Maxim 1500 m SM2 23.4.2019
28.1.2019CZEHrnčířová Nela 1500 m SZ2 1.2.2019
14.3.2019CZEHubáček Radim 100 m H1 18.3.2019
14.3.2019CZEHubaček Vojtěch 1500 m SM 18.3.2019
15.1.2019CZEHubálková Michaela MOTLICI 1500 m SZ2 22.1.2019
18.6.2019CZEHubková Emilie 500 m PZ 20.6.2019
25.12.2018CZEHynek Karim Skřítci z borovic 1500 m SM 23.5.2019
5.4.2019CZEJanáček Dominik 1500 m SM2 3.5.2019
5.4.2019CZEJanáčková Nikol 500 m PZ 3.5.2019
20.5.2019CZEJanespalová Daniela Myšky 1500 m SZ2 21.5.2019
20.5.2019CZEJanespalová Adéla Myšky 1500 m SZ2 21.5.2019
11.4.2019CZEJelínek Jiří 100 m H1 2.5.2019
11.4.2019CZEJelínková Ella 1500 m SZ 2.5.2019
19.5.2019CZEJindra Josef 500 m PM 20.5.2019
18.7.2019CZEJiráská Elen 2000 m SZ3 nezaplaceno
7.7.2019CZEJiruf Filip 1500 m SM2 8.7.2019
7.7.2019CZEJiruf Šimon 1500 m SM 8.7.2019
7.7.2019CZEJirufova Veronika 500 m PZ 8.7.2019
30.5.2019CZEKadlecová Nikol 1500 m SZ2 30.5.2019
9.2.2019CZEKadoch Filip 500 m PM 13.2.2019
10.3.2019CZEKaplan Damián 1500 m SM 15.3.2019
10.3.2019CZEKaplan Jonáš 500 m PM 15.3.2019
15.3.2019CZEKaplanová Tereza KSK Koldín 2000 m SZ3 25.3.2019
1.4.2019CZEKarlová Sofie 100 m D1 4.4.2019
15.5.2019CZEKavalíková Karolína 1500 m SZ2 16.5.2019
4.6.2019CZEKlusoň Aleš 1500 m SZ2 nezaplaceno
6.6.2019CZEKlusoňová Hana 1500 m SZ 10.6.2019
6.6.2019CZEKlusoňová Milena 1500 m SZ2 10.6.2019
11.6.2019CZEKohoutek Matěj Koko team 500 m PM 12.6.2019
11.6.2019CZEKohoutková Ema Koko Team 1500 m SZ 12.6.2019
11.4.2019CZEKolář Kryštof 500 m PM 2.5.2019
11.4.2019CZEKolářová Anežka 1500 m SZ2 2.5.2019
11.2.2019CZEKoller David 1500 m SM 12.2.2019
11.2.2019CZEKollerová Pavlína 1500 m SZ 12.2.2019
31.12.2018CZEKollerová Rozárie 1500 m SZ 2.1.2019
8.6.2019CZEKomárek Josef Komárkovi392 500 m PM 8.7.2019
18.6.2019CZEKomárková Veronika Komárkovi392 1500 m SZ2 8.7.2019
18.6.2019CZEKomárková Anna Komárkovi392 1500 m SZ2 8.7.2019
18.6.2019CZEKomárková Dominika Komárkovi392 100 m D1 8.7.2019
23.3.2019CZEKopsa Ondřej 1500 m SM2 27.3.2019
30.5.2019CZEkorec Matěj SRTG Svitavy 2000 m SM3 3.6.2019
30.5.2019CZEKorec Vojtěch SRTG Svitavy 1500 m SM2 3.6.2019
24.12.2018CZEKosár Adrian Dětské ZOO 1500 m SM 28.12.2018
24.12.2018CZEKosárová Kristýna Dětské ZOO 1500 m SZ 28.12.2018
16.3.2019CZEKouba Radim ISCAREX Junior team ČT 1500 m SM 21.3.2019
16.3.2019CZEKoubová Elen ISCAREX Junior team ČT 1500 m SZ2 21.3.2019
13.3.2019CZEKratochvíl Šimon Krataci 1500 m SM2 3.6.2019
13.3.2019CZEKratochvíl Lukáš Krataci 1500 m SM 3.6.2019
24.4.2019CZEKrebs Jan NA ROVINĚ 1500 m SM2 19.6.2019
9.2.2019CZEKristl Ondřej 500 m PM 13.2.2019
9.2.2019CZEKristl Adam 500 m PM 13.2.2019
9.2.2019CZEKristlová Nikol 1500 m SZ 13.2.2019
5.6.2019CZEKubeš Jan 500 m PM nezaplaceno
30.12.2018CZEKubová Nela Proficar 2000 m SZ3 28.2.2019
30.12.2018CZEKubová Karolína Proficar 1500 m SZ2 28.2.2019
14.4.2019CZEKubový Vítek 500 m PM 16.4.2019
14.4.2019CZEKubový Lukáš 1500 m SM 16.4.2019
12.7.2019CZEKubový Filip 500 m PM 15.7.2019
25.2.2019CZEKučera Jaroslav Skřítci z borovic 1500 m SM 15.4.2019
15.3.2019CZEKučera Jiří Orli 1500 m SM2 25.4.2019
15.3.2019CZEKučerová Tereza Orli 2000 m SZ3 25.4.2019
15.4.2019CZEKučerová Zdeňka Orli 1500 m SZ 16.4.2019
25.2.2019CZEKučerová Barbora Ellen Skřítci z borovic 1500 m SZ2 15.4.2019
15.4.2019CZEKučerová Jana Orli 1500 m SZ2 16.4.2019
10.2.2019CZEKukulová Eliška 100 m D1 12.2.2019
6.5.2019CZEKunčická Mia 500 m PZ 9.5.2019
6.5.2019CZEKunčická Claudinka 1500 m SZ 9.5.2019
19.7.2019CZEKuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM 2000 m SZ3 nezaplaceno
24.12.2018CZELipavský Matěj 1500 m SM2 31.12.2018
24.12.2018CZEMacháček Vít AC Choceň 1500 m SM 28.12.2018
24.12.2018CZEMacháčková Kateřina AC Choceň 1500 m SZ2 28.12.2018
29.5.2019CZEMarhold Jan Choceň 1500 m SM2 30.5.2019
31.5.2019CZEMarhold Daniel 1500 m SM2 4.6.2019
29.5.2019CZEMarholdová Nikola Choceň 1500 m SZ2 30.5.2019
22.1.2019CZEMedvedík Jakub Parta Hic 1500 m SM2 25.1.2019
22.1.2019CZEMedvedík Viktor Parta Hic 1500 m SM 25.1.2019
19.3.2019CZEMikulecká Adéla 1500 m SZ2 20.3.2019
7.2.2019CZEMikulecká Nela 1500 m SZ 13.2.2019
19.3.2019CZEMikulecká Nela 1500 m SM2 20.3.2019
29.5.2019CZEMikulecká Melissa Tygři Choceň 1500 m SZ2 3.6.2019
29.5.2019CZEMikulecká Melinda Tygři Choceň 1500 m SZ 3.6.2019
29.5.2019CZEMikulecký Tobias Tygři Choceň 2000 m SM3 3.6.2019
7.2.2019CZEMikulecký Nikolas 1500 m SM2 13.2.2019
15.1.2019CZEMinařiková Lucie Parta Hic 2000 m SZ3 23.1.2019
21.5.2019CZEMiškolci Tadeáš Extréme obstacle runers 1500 m SM2 21.5.2019
21.5.2019CZEMiškolci Tomáš Stg Česká Třebová 2000 m SM3 21.5.2019
1.5.2019CZEMolnár Tobiáš 500 m PM 2.5.2019
15.1.2019CZEMoravcová Magdalena 500 m PZ 16.1.2019
16.6.2019CZEMoravec Adam Zlobivý a zlobivější 500 m PM 19.6.2019
16.6.2019CZEMoravec Matěj Zlobivý a zlobivější 1500 m SM 19.6.2019
5.3.2019CZEMoravek Filip 100 m H1 8.3.2019
5.3.2019CZEMoravkova Nikola 1500 m SM 8.3.2019
15.1.2019CZEMotl Miroslav MOTLICI 500 m PM 22.1.2019
22.1.2019CZEMotlová Monika Hrošíci 1500 m SZ 24.1.2019
12.5.2019CZEMotyčka Matouš 1500 m SM2 20.5.2019
12.3.2019CZEMullerová Veronika 1500 m SZ 14.3.2019
12.3.2019CZEMullerová Tereza 1500 m SZ2 14.3.2019
11.2.2019CZENešpořík Šmon 1500 m SM2 13.2.2019
10.2.2019CZENovotný Roman pproma Choceň 100 m H1 12.2.2019
31.5.2019CZEOrlík Filip 1500 m SM 13.6.2019
31.5.2019CZEOrlíková Gabriela 1500 m SZ 13.6.2019
31.5.2019CZEOrlíková Daniela 1500 m SZ2 13.6.2019
10.2.2019CZEPártlová Amalie pproma Choceň 1500 m SZ 12.2.2019
29.5.2019CZEPavlíčková Nikola 100 m D1 25.6.2019
30.4.2019CZEPelech Štěpán Sokol Dolní Počernice 1500 m SM 9.5.2019
30.4.2019CZEPelech Adam Sokol Dolní Počernice 1500 m SM2 9.5.2019
16.6.2019CZEPeřina Lukáš Strakovská prasátka 1500 m SM2 20.6.2019
16.6.2019CZEPeřinová Adéla Strakovská prasátka 2000 m SZ3 20.6.2019
18.4.2019CZEPeterka Petr 1500 m SM2 30.5.2019
18.4.2019CZEPeterka Josef 1500 m SM2 30.5.2019
5.7.2019CZEPinkasová Klára 1500 m SZ2 8.7.2019
5.7.2019CZEPinkasová Kateřina 2000 m SZ3 8.7.2019
13.3.2019CZEPospíšil Tobiáš 100 m H1 14.3.2019
30.1.2019CZEPouzar Daniel 500 m PM 4.2.2019
30.1.2019CZEPouzar Filip 1500 m SM 4.2.2019
18.1.2019CZEPreislerová Elena Marie ISCAREX Junior Team Česká Třebová 2000 m SZ3 21.1.2019
18.1.2019CZEPreislerová Agáta Nela ISCAREX Junior Team Česká Třebová 1500 m SZ2 21.1.2019
10.1.2019CZEProkopec Kryštof 1500 m SM 11.1.2019
10.1.2019CZEProkopec Martin 1500 m SM2 11.1.2019
1.4.2019CZEProkopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1500 m SZ2 4.4.2019
4.2.2019CZEPrudilová Viktorie Strakovská prasátka 1500 m SZ 7.2.2019
4.3.2019CZERobenek Kryštof 1500 m SM2 18.3.2019
4.3.2019CZERobenek Mikuláš 1500 m SM 18.3.2019
9.7.2019CZERoček Radek Challenge 23 1500 m SM2 nezaplaceno
9.7.2019CZERoček Daniel Challenge 23 1500 m SM nezaplaceno
29.5.2019CZERoidlová Viktorie 1500 m SZ 3.6.2019
5.1.2019CZERozlilek Jan 1500 m SM 8.1.2019
17.6.2019CZEŠana Dominik 1500 m SM2 18.6.2019
17.6.2019CZEŠana Sebastian 1500 m SM2 18.6.2019
14.2.2019CZEŠeda Michal 1500 m SM2 20.2.2019
29.5.2019CZEŠeda Jaroslav Šeďáci 1500 m SM2 3.6.2019
29.5.2019CZESedláček Benedikt T.J. Sokol Potštejn 1500 m SM2 30.5.2019
29.5.2019CZESedláčková Magdalena T.J. Sokol Potštejn 1500 m SZ 30.5.2019
29.5.2019CZESedlicka Nikola 1500 m SZ 30.5.2019
29.5.2019CZESedlická Kristyna 1500 m SZ2 30.5.2019
14.2.2019CZEŠedová Kateřina 2000 m SZ3 19.2.2019
29.5.2019CZEŠedová Karolína Šeďáci 500 m PZ 3.6.2019
29.5.2019CZEŠedová Veronika Šeďáci 1500 m SZ2 3.6.2019
5.5.2019CZEShánělová Nikol 1500 m SZ2 9.5.2019
19.2.2019CZEŠilar Dominik 1500 m SM 27.2.2019
29.5.2019CZEŠimek Jan Proficar 1500 m SM 5.6.2019
29.5.2019CZEŠimek Vojtěch Proficar 1500 m SM2 5.6.2019
12.5.2019CZESkřivánek Václav 1500 m SM 20.5.2019
12.5.2019CZESkřivánek Josef 1500 m SM2 20.5.2019
5.5.2019CZEŠmahel Jakub 500 m PM 9.5.2019
29.5.2019CZEŠmída Ondřej T.J. Sokol Potštejn 2000 m SM3 30.5.2019
15.3.2019CZEŠnýdr Nikolas OCR Lanškroun 500 m PM 28.3.2019
15.3.2019CZEŠnýdrová Sabina Extreme obstacle runners 1500 m SZ2 28.3.2019
3.4.2019CZESokol Nicolas Dominik 1500 m SZ 4.4.2019
29.1.2019CZEŠpaček Dominik 1500 m SM2 30.1.2019
29.1.2019CZEŠpačková Linda 500 m PZ 30.1.2019
31.12.2018CZESpíchal Vojtěch Parta HIC 1500 m SM2 25.1.2019
22.1.2019CZESpíchalová Barbora Parta HIC 1500 m SZ2 25.1.2019
31.12.2018CZEŠplíchal Jakub 1500 m SM 2.1.2019
28.5.2019CZEŠpůrek Petr 1500 m SM 29.5.2019
24.1.2019CZESršňová Veronika Hrošíci 500 m PZ 24.1.2019
24.1.2019CZESršňová Kateřina Hrošíci 1500 m SZ 24.1.2019
23.1.2019CZEŠtarman Mikuláš 100 m H1 1.2.2019
23.1.2019CZEŠtarman Jáchym 500 m PM 30.1.2019
31.12.2018CZEŠtaudova Viktorie 100 m D1 16.1.2019
31.12.2018CZEŠtaudova Liliana 500 m PZ 16.1.2019
6.4.2019CZEStodola Ondráš 100 m H1 10.4.2019
20.5.2019CZESTOJANOVÁ JESSICA ROSE SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 2000 m SZ3 24.5.2019
20.5.2019CZEStojanová Simona SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 1500 m SZ2 24.5.2019
20.5.2019CZEStojanová Nicol SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ 1500 m SZ2 24.5.2019
8.7.2019CZEŠtorek Lubomír 500 m PM 8.7.2019
11.5.2019CZEŠtorek Jan 500 m PM 14.5.2019
11.5.2019CZEŠtorková Bára 500 m PZ 14.5.2019
3.4.2019CZEStrouhalová Aneta 2000 m SZ3 9.4.2019
28.5.2019CZEŠtrup Tomáš 2000 m SM3 30.5.2019
28.5.2019CZEŠtrupová Stela 100 m D1 30.5.2019
28.5.2019CZEŠtrupová Eliška AC vysoké Mýto 1500 m SZ2 30.5.2019
29.5.2019CZESuchánek Ondřej T.J. Sokol Potštejn 2000 m SM3 30.5.2019
10.1.2019CZESuchánková Barbora 1500 m SZ 14.1.2019
18.2.2019CZESundt Joseph 1500 m SM 19.2.2019
22.5.2019CZESvejkovská Veronika 100 m D1 27.5.2019
22.5.2019CZESvejkovský Petr 500 m PM 27.5.2019
5.7.2019CZESyrová Daniela 1500 m SZ2 15.7.2019
13.3.2019CZESyrovátka Adam SEJŘÍCI 1500 m SM2 19.3.2019
13.3.2019CZESyrovátka Matyáš SEJŘÍCI 1500 m SM2 19.3.2019
5.7.2019CZESyrový Patrik 500 m PM 15.7.2019
28.1.2019CZETecl Jakub 1500 m SM 30.1.2019
28.1.2019CZETeclová Emily 100 m D1 30.1.2019
28.5.2019CZETelecká Veronika 100 m D1 30.5.2019
28.5.2019CZETelecký Josef 500 m PM 30.5.2019
17.6.2019CZETeplá Barbora 1500 m SZ 20.6.2019
17.6.2019CZETeplá Zuzana 1500 m SZ 20.6.2019
25.1.2019CZETill Filip 1500 m SM 29.1.2019
31.12.2018CZETrnka David 1500 m SM 6.1.2019
10.3.2019CZETschöpl Vojtěch 100 m H1 13.3.2019
29.5.2019CZETvrdoň Petr T.J. Sokol Potštejn 2000 m SM3 30.5.2019
18.4.2019CZEUlrich Matěj Servis u Čápa, s.r.o. 1500 m SM2 23.4.2019
18.4.2019CZEUlrichová Ema Servis u Čápa, s.r.o. 1500 m SZ2 23.4.2019
24.12.2018CZEUrbánek Michal #gladiatorracetem 1500 m SM 17.5.2019
24.12.2018CZEUrbánková Ema #gladiatorracetem 1500 m SZ 17.5.2019
22.1.2019CZEVanišová Nikol Hrošíci 1500 m SZ 24.1.2019
22.1.2019CZEVanišová Aneta Hrošíci 1500 m SZ2 24.1.2019
29.5.2019CZEVích Tomáš HC 2010 1500 m SM2 30.5.2019
21.5.2019CZEVilímek Jan 2000 m SM3 19.6.2019
17.2.2019CZEVodstrčil Vít 1500 m SM2 18.2.2019
17.2.2019CZEVodstrčilová Ema Vodáci Choceň 1500 m SZ 18.2.2019
22.3.2019CZEVojáček Prokop 1500 m SM2 25.3.2019
22.3.2019CZEVojáčková Natálie 2000 m SZ3 25.3.2019
19.3.2019CZEVondráček Albert 1500 m SM 20.3.2019
19.3.2019CZEVondráček Štěpán 1500 m SM 20.3.2019
25.1.2019CZEVyhledalová Ema 500 m PZ 28.1.2019
11.7.2019CZEWaloszek Josef Sdh Slušovice 2000 m SM3 15.7.2019
31.3.2019CZEZáleský Ondřej 1500 m SM2 1.4.2019
28.3.2019CZEZatloukal Filip 2000 m SM3 29.3.2019
10.1.2019CZEZávodní Sebastian 1500 m SM2 30.5.2019
10.1.2019CZEZávodní Maxim 2000 m SM3 30.5.2019
28.5.2019CZEZelinková Veronika STG Svitavy 1500 m SZ2 30.5.2019
30.5.2019CZEZeman Bruno Avengers 2000 m SM3 3.6.2019
11.3.2019CZEZemanová Karolína KSK Koldín 2000 m SZ3 15.3.2019
30.5.2019CZEZemanová Gréta Harry Potter 1500 m SZ2 3.6.2019
21.5.2019CZEZítková Simona KSK Koldín 1500 m SZ 21.5.2019
21.5.2019CZEZítková Edita KSK Koldín 1500 m SZ2 21.5.2019
12.2.2019CZEZunka Kryštof 1500 m SM2 14.2.2019
12.2.2019CZEZunková Monika 2000 m SZ3 14.2.2019
16.3.2019CZEZvěřina Radim Ok Lokomotiva Pardubice 500 m PM 20.3.2019
16.3.2019CZEZvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice 1500 m SZ 20.3.2019