Startovní listina TARZAN ZÁVOD

Statistika přihlášených

Trať
1500 m1500 m24
2000 m2000 m5
500 m500 m3
100 m100 m2
Kategorie
SMŠkoláci 6-8 let - rok narození 2011 - 20139
SM2Školáci 2 9-11 let - rok narození 2008 - 20106
SZŠkolačky 6-8 let - rok narození 2011 - 20135
SZ2Školačky 2 9-11 let - rok narození 2008 - 20104
SZ3Školačky 3 12-15 let - rok narození 2004 - 20073
PZPředškolačky 3-5 let - rok narození 2014-20162
SM3Školáci 3 12-15 let - rok narození 2004 - 20072
D1Dívky 1-2 roky - rok narození 2017-20182
PMPředškoláci 3-5let - rok narození 2014-20161
Celkem přihlášených34

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
31.12.2018CZEBozetický Denis 1500 m SM2 16.1.2019
31.12.2018CZEDrábková Erika 1500 m SM 6.1.2019
24.12.2018CZEFenclová Mia Fénix Plzeň Kids 100 m D1 27.12.2018
8.1.2019CZEFišer Jakub Tvoje Máma 2000 m SM3 9.1.2019
1.1.2019CZEHlávková Adélka 1500 m SZ 6.1.2019
15.1.2019CZEHubálková Michaela MOTLICI 1500 m SZ2 nezaplaceno
25.12.2018CZEHynek Karim Skřítci z borovic 1500 m SM nezaplaceno
31.12.2018CZEKollerová Rozárie 1500 m SZ 2.1.2019
24.12.2018CZEKosár Adrian Dětské ZOO 1500 m SM 28.12.2018
24.12.2018CZEKosárová Kristýna Dětské ZOO 1500 m SZ 28.12.2018
9.1.2019CZEKramule Tadeáš AFK Milovice 1500 m SM nezaplaceno
9.1.2019CZEKramule Matyáš SDH Milovice 1500 m SM2 nezaplaceno
30.12.2018CZEKubová Nela Proficar 2000 m SZ3 nezaplaceno
30.12.2018CZEKubová Karolína Proficar 1500 m SZ2 nezaplaceno
24.12.2018CZELipavský Matěj 1500 m SM2 31.12.2018
24.12.2018CZEMacháček Vít AC Choceň 1500 m SM 28.12.2018
24.12.2018CZEMacháčková Kateřina AC Choceň 1500 m SZ2 28.12.2018
15.1.2019CZEMinařiková Lucie Parta Hic 2000 m SZ3 nezaplaceno
15.1.2019CZEMoravcová Magdalena 500 m PZ 16.1.2019
15.1.2019CZEMotl Miroslav MOTLICI 500 m PM nezaplaceno
18.1.2019CZEPreislerová Elena Marie ISCAREX Junior Team Česká Třebová 2000 m SZ3 nezaplaceno
18.1.2019CZEPreislerová Agáta Nela ISCAREX Junior Team Česká Třebová 1500 m SZ2 nezaplaceno
10.1.2019CZEProkopec Kryštof 1500 m SM 11.1.2019
10.1.2019CZEProkopec Martin 1500 m SM2 11.1.2019
5.1.2019CZERozlilek Jan 1500 m SM 8.1.2019
31.12.2018CZESpíchal Vojtěch Parta HIC 1500 m SM2 nezaplaceno
31.12.2018CZEŠplíchal Jakub 1500 m SM 2.1.2019
31.12.2018CZEŠtaudova Viktorie 100 m D1 16.1.2019
31.12.2018CZEŠtaudova Liliana 500 m PZ 16.1.2019
10.1.2019CZESuchánková Barbora 1500 m SZ 14.1.2019
24.12.2018CZEUrbánek Michal GladiatorRaceTeam 1500 m SM nezaplaceno
24.12.2018CZEUrbánková Ema GladiatorRaceTeam 1500 m SZ nezaplaceno
10.1.2019CZEZávodní Sebastian 1500 m SM2 nezaplaceno
10.1.2019CZEZávodní Maxim 2000 m SM3 nezaplaceno