Startovní listina HOŘICKÝ KROS

Statistika přihlášených

Trať
D189
Kategorie
AMuži do 39 let53
CŽeny do 39 let52
BMuži 40 a více let38
DŽeny 40 a více let35
JMJunioři do 18 let7
JZJuniorky do 18 let4
Celkem přihlášených189

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
10.11.2019CZEAdametzová Lucie 5 200 m C 12.11.2019
21.11.2018CZEAndělová Monika OLYMPIA SPARTAN training 5 200 m D 15.1.2019
30.10.2019CZEBartoš Jan BeAst shapes 5 200 m A 12.11.2019
30.9.2019CZEBenešová Hana 5 200 m D 14.11.2019
22.10.2019CZEBenešová Iva Bežecká škola Run4fun 5 200 m C 13.11.2019
12.11.2019CZEBeran Daniel Run4fun 5 200 m B 15.11.2019
10.11.2019CZEBeránková Lenka 5 200 m JZ 12.11.2019
28.9.2019CZEBeránková Eva 5 200 m D 23.10.2019
11.11.2019CZEBergerová Karolina Carla.kupkolo.cz 5 200 m C 15.11.2019
12.11.2019CZEBoháč Jan RUN4FUN 5 200 m A 13.11.2019
21.11.2018CZEBorůvka Tomáš Kolonožky 5 200 m B 15.1.2019
30.10.2019CZEBrichová Tereza Honey 5 200 m C 4.11.2019
5.11.2019CZEBulíček Radek Altran 5 200 m B 8.11.2019
12.11.2019CZEBurian Miroslav CEPro Team 5 200 m A 13.11.2019
8.10.2019CZEBurianová Lenka Bjez racing team 5 200 m C 23.10.2019
6.8.2019CZEČepelka Petr Run4Fun 5 200 m A 28.8.2019
12.11.2019CZEČerná Zuzana 5 200 m D 14.11.2019
11.11.2019CZEČerníková Nina Hard dog race smečka Seletice Polabí 5 200 m D 12.11.2019
17.10.2019CZEČervinka Ondřej 5 200 m A 23.10.2019
9.11.2019CZEChrisstoffels Eric Atletika Dvůr Kralové 5 200 m B 13.11.2019
11.11.2019CZEChrisstoffels Floortje Atletika Dvůr Kralové 5 200 m JZ 13.11.2019
11.11.2019CZEChrisstoffels Rob 5 200 m JM 13.11.2019
17.10.2019CZEČiamporová Vendula 5 200 m C 23.10.2019
14.10.2019CZEDoležal Martin Šneci v běhu 5 200 m B 23.10.2019
12.11.2019CZEDunda Pavel AC 1866 5 200 m A 13.11.2019
12.11.2019CZEDušková Hana Rychlé Šípy 5 200 m JZ 14.11.2019
11.11.2019CZEDuskova Marcela Rychle Sipy 5 200 m D 14.11.2019
7.10.2019CZEErlebachová Jana 5 200 m C 23.10.2019
12.11.2019CZEFaltová Anežka 5 200 m C 14.11.2019
17.10.2019CZEFikar Ondřej Hobby Runners Hořice 5 200 m A 30.10.2019
20.2.2019CZEFilingerová Radka Run4FunHK 5 200 m D 27.2.2019
9.11.2019CZEFrošová Iva 5 200 m C 12.11.2019
7.11.2019CZEGerhát Pavel #gladiatorraceteam 5 200 m A 12.11.2019
10.11.2019CZEHájková Hanka Cafe Bajer 5 200 m C 12.11.2019
10.9.2019CZEHaken Miroslav 5 200 m B 10.10.2019
22.10.2019CZEHaklová Jana Trojka 5 200 m C 23.10.2019
8.4.2019CZEHalíková Barbora #GLADIATORRACETEAM 5 200 m D 30.5.2019
3.11.2019CZEHálová Sabina 5 200 m JZ 12.11.2019
3.11.2019CZEHálová Lucie 5 200 m D 12.11.2019
17.9.2019CZEHálová Petra Benešovský běžecký klub 5 200 m C 10.10.2019
3.11.2019CZEHamplová Šárka 5 200 m C 4.11.2019
17.10.2019CZEHartmanova Pavlina 5 200 m D 23.10.2019
16.10.2019CZEHartmanová Marcela GoMango 5 200 m D 23.10.2019
11.11.2019CZEHátle Vlastimil 5 200 m B 12.11.2019
10.10.2019CZEHavlíková Zuzana Vlčí smečka 5 200 m C 23.10.2019
25.10.2019CZEHejl Tomáš 5 200 m A 4.11.2019
30.10.2019CZEHejnyš Ondřej 5 200 m A 30.10.2019
1.8.2019CZEHoffmanová Petra 5 200 m D 10.10.2019
10.11.2019CZEHorký Tomáš 5 200 m A 12.11.2019
18.10.2019CZEHozakova Leona 5 200 m C 4.11.2019
21.11.2018CZEHrdinka Jirka Run4fun 5 200 m A 10.10.2019
13.11.2019CZEHromadko Jakub BAKAKO Nová Paka 5 200 m A 14.11.2019
12.11.2019CZEHrůza Tomáš Inov8 5 200 m A 12.11.2019
7.9.2019CZEHušek Jaroslav Run4fun 5 200 m B 10.10.2019
7.9.2019CZEHušková Jana Run4fun 5 200 m D 10.10.2019
9.11.2019CZEIlek Václav Rychlé Šípy 5 200 m B 12.11.2019
28.10.2019CZEJakl Petr DS Klokan 5 200 m B 4.11.2019
12.11.2019CZEJančík Bořek Svartes Hořice 5 200 m B 12.11.2019
30.10.2019CZEJandová Monika BeAst shapes 5 200 m C 12.11.2019
4.11.2019CZEJaroš Josef Sport Club Vrchlabí 5 200 m A 12.11.2019
10.9.2019CZEJeřábek Patrik 5 200 m B 10.10.2019
5.11.2019CZEJezbera Roman Sám za sebe 5 200 m B 12.11.2019
8.11.2019CZEJunek Aleš 5 200 m B 8.11.2019
2.11.2019CZEKadlecova Helena Vlčí smečka 5 200 m D 12.11.2019
10.9.2019CZEKahánková Jitka Raketové kecky 5 200 m D 4.11.2019
10.9.2019CZEKalasova Zuzana 5 200 m C 10.10.2019
21.8.2019CZEKalinová Mi 5 200 m C 28.8.2019
21.8.2019CZEKalinová Dita 5 200 m D 28.8.2019
14.8.2019CZEKalkus Roman Run4fun 5 200 m C 28.8.2019
12.11.2019CZEKarko Jan AC Česká Lípa 5 200 m A 15.11.2019
4.11.2019CZEKašpárek Martin TJ Velichovky 5 200 m B 12.11.2019
28.10.2019CZEKavulok Lukáš 5 200 m B 4.11.2019
12.11.2019CZEKlenovská Veronika 5 200 m C 13.11.2019
12.11.2019CZEKlenovský Tomáš 5 200 m A 13.11.2019
8.10.2019CZEKlikoš Jiří Vlčata 5 200 m B 23.10.2019
8.10.2019CZEKlikoš Jiří A-team 5 200 m A 23.10.2019
10.11.2019CZEKlimplová Alena Palčáci 5 200 m C 14.11.2019
10.11.2019CZEKlinecká Jana 5 200 m C 12.11.2019
6.9.2019CZEKociánová Karolína 5 200 m C 14.11.2019
9.10.2019CZEKohoutová Eva Dva 5 200 m D 23.10.2019
22.8.2019CZEKolátor František Lutra lutra 5 200 m A 28.8.2019
30.10.2019CZEKombercová Petra Honey 5 200 m C 4.11.2019
31.10.2019CZEKopečková Petra Šneci v běhu 5 200 m C 12.11.2019
6.11.2019CZEKopřiva Jaroslav ALTRAN 5 200 m A 8.11.2019
31.10.2019CZEKošťál Jakub www.jakubkostal.cz 5 200 m A 12.11.2019
3.10.2019CZEKošťálová Olga 5 200 m D 23.10.2019
24.10.2019CZEKozáková Denisa Hvězda Pardubice 5 200 m D 30.10.2019
30.8.2019CZEKratochvil Martin Run4fun 5 200 m A 10.10.2019
10.10.2019CZEKrejčová Pavlína Novopacké pivo 5 200 m C 23.10.2019
7.11.2019CZEKremličková Zdenka 5 200 m D 8.11.2019
9.10.2019CZEKristková Markéta 5 200 m C 23.10.2019
16.10.2019CZEKrupka Adam Run4fun 5 200 m JM 12.11.2019
16.10.2019CZEKrupka Milan Run4fun 5 200 m JM 12.11.2019
4.11.2019CZEKubinec Pavel 5 200 m B 4.11.2019
8.11.2019CZEKubišta Michal 5 200 m B 12.11.2019
12.8.2019CZEKulhánek Martin Run4fun 5 200 m A 28.8.2019
2.10.2019CZEKutnar Michal Mokrý Banditi 5 200 m A 23.10.2019
8.11.2019CZELásková Julie 5 200 m C 12.11.2019
15.10.2019CZELatislavová Eva Inov8 5 200 m D 15.10.2019
25.10.2019CZELněnička Jan Rozběháme Hradec Králové 5 200 m A 30.10.2019
4.11.2019CZELukášek Vincent BULOWAAH 5 200 m A 12.11.2019
10.11.2019CZELuštická Lucie OB Turnov 5 200 m C 12.11.2019
10.11.2019CZELuštický Petr Dukla HK 5 200 m B 12.11.2019
10.11.2019CZELuštický Martin OB Turnov 5 200 m A 12.11.2019
23.10.2019CZELyczkowski Jindřich Za Bělohrad 5 200 m A 30.10.2019
16.10.2019CZELyczkowski Alena 5 200 m C 23.10.2019
9.10.2019CZEMacková Petra 5 200 m C 23.10.2019
9.9.2019CZEMacola Pavel SRTG Pardubice 5 200 m B 10.10.2019
21.4.2019CZEMalinová Staňka Run4Fun - Milan Janata Team 5 200 m C 30.10.2019
12.11.2019CZEMalý Michal Hořické gymnázium 5 200 m JM 13.11.2019
17.10.2019CZEManová Kateřina 5 200 m C 4.11.2019
5.11.2019CZEMartínek Dušan Like Bike Rasochy 5 200 m B 12.11.2019
4.6.2019CZEMencl Miloš Royal Sport Team 5 200 m A 14.6.2019
4.11.2019CZEMertlík Jiří Béda team 5 200 m B 12.11.2019
2.11.2019CZEModry Vaclav Hacici Racice nad Trotinou 5 200 m A 12.11.2019
4.11.2019CZEMrázková Linda 5 200 m C 12.11.2019
13.11.2019CZEMüller Marek Shybuj.cz 5 200 m A 13.11.2019
7.11.2019CZEMüllerová Karolina 5 200 m D 12.11.2019
27.9.2019CZEMüllerová Judita 5 200 m C 12.11.2019
7.11.2019CZENáprstek Vojtěch Run Magazine Team 5 200 m A 8.11.2019
2.9.2019CZENováková Radomíra Damani 5 200 m D 14.11.2019
16.10.2019CZENovotná Andrea Poříčany 5 200 m D 23.10.2019
18.10.2019CZENovotná Denisa 5 200 m C 23.10.2019
2.10.2019CZENovotný David Mokrý banditi 5 200 m A 10.10.2019
16.10.2019CZENovotný Pavel Poříčany 5 200 m B 23.10.2019
8.10.2019CZENovotný Petr Shybuj.cz 5 200 m A 23.10.2019
15.10.2019CZEPaděrová Petra 5 200 m D 30.10.2019
20.10.2019CZEPávová Gabriela Čápici 5 200 m D 23.10.2019
11.11.2019CZEPeer Ivoš 5 200 m B 12.11.2019
6.10.2019CZEPenčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM 5 200 m C 12.11.2019
28.9.2019CZEPíšová Věra 5 200 m D 8.11.2019
11.11.2019CZEPliva Martin #gladiatorraceteam 5 200 m JM 14.11.2019
30.9.2019CZEPolák Michal 5 200 m A 23.10.2019
12.11.2019CZEPolák Daniel 5 200 m A 13.11.2019
10.11.2019CZEPoledník Michal Canicross Beskydy 5 200 m A 14.11.2019
7.10.2019CZEPospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 5 200 m A 30.10.2019
30.8.2019CZEPospíšil Jaroslav 5 200 m B 10.10.2019
18.9.2019CZEPřikryl Jan STS Chvojkovice-Brod 5 200 m B 10.10.2019
27.10.2019CZERenská Lenka Náchod 5 200 m C 4.11.2019
25.10.2019CZEŘíha Zdeněk Wild Monkey Challenge 5 200 m A 4.11.2019
21.10.2019CZERitter Tomáš Run4Fun 5 200 m B 23.10.2019
25.8.2019CZEŠafářová Anna run4fun 5 200 m C 8.11.2019
15.10.2019CZESedláčková Lenka Inov8 5 200 m D 15.10.2019
10.11.2019CZESkalická Dita 5 200 m D 12.11.2019
10.11.2019CZESkalický Petr 5 200 m B 12.11.2019
11.11.2019CZEŠkorpil Marek jiskra Hořice 5 200 m JM 14.11.2019
5.4.2019CZESlovenská Radka 5 200 m C 30.5.2019
20.10.2019CZEŠmatolánová Alena 5 200 m C 14.11.2019
8.11.2019CZESmejkalová Jaroslava 5 200 m D 12.11.2019
28.10.2019CZESmola Josef Běžecký klub Náchod 5 200 m A 4.11.2019
13.11.2019CZESocha Štěpán SK Slavia Jičín 5 200 m JM 15.11.2019
17.9.2019CZEŠostý Michal Šody 5 200 m B 10.10.2019
16.10.2019CZESoukupová Petra 5 200 m C 23.10.2019
2.11.2019CZEŠpaček Jan 5 200 m A 13.11.2019
2.11.2019CZEŠpačková Markéta 5 200 m C 8.11.2019
29.10.2019CZEŠpaniel David Los Prdlákos 5 200 m A 4.11.2019
28.10.2019CZEŠrámek Milan 5 200 m B 4.11.2019
23.10.2019CZEStará Lucie 5 200 m B 30.10.2019
7.11.2019CZESteiner Michal Run Magazine Team 5 200 m B 8.11.2019
8.11.2019CZEŠubrtová Alena 5 200 m C 12.11.2019
7.10.2019CZETesař Lukáš Spolek ledoborců 5 200 m A 23.10.2019
6.11.2019CZETomeš Jakub ALTRAN 5 200 m A 8.11.2019
11.11.2019CZETomešová Martina 5 200 m C 12.11.2019
17.3.2019CZETomková Denisa 5 200 m C 18.3.2019
11.9.2019CZETomšíková Lenka Run4Fun 5 200 m C 23.10.2019
2.10.2019CZETouc Petr SK Skalka - Podbřezí 5 200 m B 12.11.2019
15.12.2018CZETremmel Jiří #Gladiatorraceteam 5 200 m B 15.1.2019
13.11.2019CZETrestikova Michaela 5 200 m C 13.11.2019
12.11.2019CZETrkal František HO Hořice 5 200 m A 13.11.2019
11.10.2019CZEValena Tomáš HC Mžany 5 200 m B 8.11.2019
12.11.2019CZEVaníček Vojtěch Bakako Nová Paka 5 200 m A 13.11.2019
31.10.2019CZEVaňous Radek STG Česká 5 200 m A 4.11.2019
11.11.2019CZEVávra Martin OB Jiskra Hořice 5 200 m B 14.11.2019
18.10.2019CZEVavřínková Eva Royal bay 5 200 m D 23.10.2019
20.6.2019CZEVencl Petr 5 200 m A 25.7.2019
5.11.2019CZEVit Tomas FORD B479 5 200 m A 12.11.2019
5.11.2019CZEVlachová Hana Béda team 5 200 m D 12.11.2019
7.10.2019CZEVlček Tomáš 5 200 m A 23.10.2019
19.9.2019CZEVognarová Anna 5 200 m C 10.10.2019
11.11.2019CZEVondra Tomáš Young Guns 5 200 m A 12.11.2019
21.11.2018CZEVotypková Pavla Run4Fun, BŽB 5 200 m D 15.1.2019
10.11.2019CZEVrabcová Soňa 5 200 m D 14.11.2019
12.10.2019CZEVrubel Jiří Dva 5 200 m A 23.10.2019
13.11.2019CZEVyleťal Marek / 5 200 m A 14.11.2019
27.12.2018CZEZáruba Martin MěÚ Dvůr Králové nad Labem 5 200 m B 15.1.2019
30.10.2019CZEZavřelová Jana Zavři Němčice 5 200 m D 4.11.2019
12.11.2019CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 5 200 m C 13.11.2019
7.11.2019CZEZoubková Barbora Hvězda Pardubice 5 200 m C 12.11.2019
9.10.2019CZEzvolánková petra HO Škrovád 5 200 m C 23.10.2019