Startovní listina HRADECKÝ mid 2018

Statistika přihlášených

Trať
SprintSprint164
MIdMid60
JSJunior Sprint22
Kategorie
SC1SC1 - Jezdec na koloběžce + 1 pes30
SC21SC21 - Jezdec na koloběžce + 1-2 psi (čistokrevní)23
BkjWBkjW - Cyklistka + 1 pes19
SC2SC2 - Jezdec na koloběžce + 2 psi17
BkjMBKjM - Cyklista + 1 pes16
MSC2MSC2 - Jezdec na koloběžce + 1-2 psi13
MB1MB1 - Jezdec + 3-6 psů (čistokrevní SH)11
CCJSCCJS - Běžec (12-15 let) + 1 pes11
CCJMCCJM - Běžec (7-11 let) + 1 pes11
C1C1 - Jezdec + 2-4 psi (čistokrevní SH)11
CCWCCW - Běžkyně + 1 pes 10
MBMB - Jezdec + 3-6 psů9
AA - Jezdec + 5-8 psů9
MCCMCC - Běžec + 1 pes8
CCMCCM - Běžec + 1 pes8
MUMU - Jezdec + min 7 psů 7
MBkjMBkj - Cyklista + 1 pes5
CCJDCCJD - Běžec (16-18 let) + 1 pes5
CC - Jezdec + 2-4 psů5
A1A1 - Jezdec + 5-8 psů (čistokrevní SH)5
C2C2 - Jezdec + 2-4 psi (čistokrevní mimo SH)4
MU1MU1 - Jezdec + min 7 psů (čistokrevní)4
MB2MB2 - Jezdec + 3-6 psů (čistokrevní mimo SH)3
A2A2 - Jezdec + 5-8 psů (čistokrevní mimo SH)2
Celkem přihlášených246

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
4.11.2018CZEAdámková Bára MC Metuje Sprint SC21 12.11.2018
7.11.2018SVKBachratá Zuzana Slovensko Sprint A2 12.11.2018
12.11.2018SVKBalko Michal Mushing Mania Sprint C nezaplaceno
2.11.2018CZEBarchankova Adda MC METUJE Junior Sprint CCJM 12.11.2018
11.11.2018CZEBárta Tomáš Musher club Jičín Sprint C2 14.11.2018
12.11.2018CZEBebr Anita Musher´s club Kladno Sprint C1 12.11.2018
12.11.2018CZEBeran Ladislav Český ráj Mid MCC 15.11.2018
9.11.2018CZEBeran Ondřej MC METUJE Mid MB 12.11.2018
12.11.2018SVKBezányi Ľudovít Mishing Mánia Sprint SC2 nezaplaceno
12.11.2018CZEBielik Jan Plzeň 40 Mid MCC 12.11.2018
11.11.2018CZEBlucha Jan Mushing team Ostrava Sprint BkjM 12.11.2018
11.11.2018CZEBluchová Kateřina TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 12.11.2018
13.11.2018CZEBohun Sebastian TJ Sokol Maxicky Junior Sprint CCJS 13.11.2018
4.11.2018CZEBrůna Zdenek Hanácký musher club Mid MB1 12.11.2018
1.11.2018CZEBrzek Martin Kladno Sprint A1 5.11.2018
8.11.2018CZEČermáková Adéla Canicross beskydy Junior Sprint CCJS 14.11.2018
5.11.2018CZEČervenka Pavel Muscher club Český ráj Sprint CCM 12.11.2018
10.11.2018CZEChlumská Veronika Musher club Český ráj Sprint BkjW nezaplaceno
12.11.2018CZEChovanec Michael Askino Sprint BkjM 13.11.2018
13.11.2018SVKCopko Erik Mushing Mania Sprint C 14.11.2018
4.11.2018CZEDočekal Milan Klub českého horského psa Mid MCC 12.11.2018
4.11.2018CZEDočekalová Nikola Klub českého horského psa Sprint SC21 12.11.2018
11.11.2018CZEDoležal Zdeněk Sportovní klub KRAKONOŠ Sprint BkjM 12.11.2018
8.11.2018CZEDostálová Lucie TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 12.11.2018
3.11.2018CZEDraslarová Jana Sokol Maxičky Sprint BkjW 13.11.2018
2.11.2018SVKDučák Marcel Slovensko Sprint BkjM 13.11.2018
6.11.2018SVKDučák Marcel Slovensko Sprint SC1 13.11.2018
12.11.2018CZEDucháč Martin MC Metuje Mid MSC2 12.11.2018
12.11.2018CZEDvořák Jiří Musher´s club Kladno Sprint SC21 13.11.2018
12.11.2018CZEDvořáková Karolína Musher´s club Kladno Mid MB1 13.11.2018
12.11.2018CZEErbs Dušan SK Děti Severu Sprint BkjM 14.11.2018
12.11.2018CZEErbsová Sofie SK Děti Severu Junior Sprint CCJM 14.11.2018
31.10.2018CZEErlebachová Aneta Český Ráj Junior Sprint CCJS 13.11.2018
31.10.2018CZEErlebachová Ilona Český Ráj Sprint SC1 13.11.2018
31.10.2018CZEErlebachová Ilona Český Ráj Sprint BkjW 13.11.2018
13.11.2018CZEFabiánková Simona Musher klub JCC Sprint SC1 13.11.2018
9.11.2018CZEFendrych Jiří MC Metuje Mid MB 12.11.2018
10.11.2018CZEFendrych Matěj MC METUJE Sprint SC1 12.11.2018
8.11.2018CZEFialová Eva Děčín Sprint SC21 12.11.2018
13.11.2018CZEFicíková Lucie Český ráj Sprint SC1 16.11.2018
12.11.2018CZEFochler Petr SK Děti Severu Sprint CCM 13.11.2018
6.11.2018CZEFrydrych Broňa MC Metuje Sprint CCM 13.11.2018
30.10.2018CZEFürstová Petra JCC Sprint CCW 14.11.2018
2.11.2018CZEHabásko Roman Krušnohorský Sprint A1 13.11.2018
12.11.2018CZEHalířová Jarmila Děčín Sprint CCW 13.11.2018
9.11.2018CZEHanuš Michal MC Metuje Mid MB 12.11.2018
10.11.2018CZEHanuš Lukáš MC METUJE Sprint SC1 12.11.2018
10.11.2018CZEHanušová Tereza MC Metuje Mid MSC2 12.11.2018
13.11.2018CZEHavlíčková Adéla Hanácký mushers club Sprint C1 13.11.2018
1.11.2018CZEHerčíková Markéta MKJCC Sprint SC1 12.11.2018
9.11.2018CZEHeroudková Jiřina TJ Sokol Maxičky Sprint SC2 12.11.2018
1.11.2018CZEHES MARTIN TJ Sokol Maxičky Sprint BkjM 12.11.2018
30.10.2018CZEHladký Jan Musher klub JCC Sprint SC1 14.11.2018
12.11.2018CZEHojná Markéta Klub ČHP Sprint CCW 13.11.2018
13.11.2018SVKHorňáková Petra Mushing Mania Sprint SC2 14.11.2018
30.10.2018SVKHorník Jan Slovensko Sprint SC1 1.11.2018
5.11.2018CZEHoudek jiři Česká sibiř Sprint C1 15.11.2018
3.11.2018CZEHrabal David Musher klub Obří skály Mid MU1 12.11.2018
30.10.2018CZEHrabalová Pavlína Musher klub Obří skály Sprint SC21 12.11.2018
12.11.2018CZEHromková Šárka MC Metuje Junior Sprint CCJS 14.11.2018
30.10.2018CZEHurych Jaromír MC Metuje Sprint A2 31.10.2018
13.11.2018CZEHutařová Sandra ČHP Mid MB2 nezaplaceno
11.11.2018CZEhutnik antonin MC METUJE Sprint C2 12.11.2018
13.11.2018CZEIrglová Barbora Krakonoš Mid MSC2 13.11.2018
1.11.2018CZEJanovská Radmila Karpatský kynologický klub Sprint BkjW 12.11.2018
4.11.2018CZEJežková Matilda TJ SOKOL Maxičky - FITMIN Junior Sprint CCJS 5.11.2018
9.11.2018CZEJílková Zuzana SK Děti Severu Sprint CCJD 12.11.2018
11.11.2018CZEJob Rostislav Plzeň Sprint SC2 12.11.2018
31.10.2018CZEKakáčová Jana MC Český ráj Mid MCC 12.11.2018
12.11.2018CZEKaněrová Michaela MC Metuje Sprint SC1 13.11.2018
12.11.2018CZEKaněrová Michaela MC Metuje Sprint CCW 13.11.2018
8.11.2018CZEKdýr Marian TJ Sokol Maxičky Sprint SC2 12.11.2018
8.11.2018CZEKdýrová Sára TJ Sokol Maxičky Junior Sprint CCJM 12.11.2018
5.11.2018CZEKejřová Anna MC Metuje Junior Sprint CCJS 12.11.2018
9.11.2018CZEKeltner Vlastimil TJ Sokol Maxičky Sprint BkjM 12.11.2018
11.11.2018CZEKlár Martin Český ráj Sprint BkjM 12.11.2018
8.11.2018CZEKlikarová Žaneta Český ráj Sprint SC1 12.11.2018
11.11.2018CZEKlíma Lukáš Musher´s club Kladno Sprint C1 12.11.2018
11.11.2018CZEKlímová Veronika Musher´s club Kladno Sprint SC21 12.11.2018
2.11.2018CZEKoláček Patrik Hanácký musher club Mid MBkj 5.11.2018
5.11.2018CZEKolář Petr Musher klub Obří skály Mid MSC2 13.11.2018
12.11.2018CZEKolátor Vít Krakonoš Mid MU 13.11.2018
9.11.2018CZEKoňáková Dana Musher´s club Kladno Mid MB1 12.11.2018
4.11.2018CZEKonvalinova Aneta Tj Sokol Maxičky Sprint SC1 nezaplaceno
6.11.2018CZEKopecký Jan Sportovní klub Bílá stopa Sprint SC21 12.11.2018
11.11.2018CZEKotiš Jan Plzeň - 40 Mid MU1 12.11.2018
10.11.2018SVKKotuliakova Mariana SHT Haniska Sprint SC1 12.11.2018
8.11.2018CZEKozel Michal Mushing team Ostrava Mid MSC2 14.11.2018
6.11.2018CZEKrálová Jana MC Kladno Mid MB 12.11.2018
8.11.2018CZEKřížková Petra SK Děti Severu Sprint CCW 12.11.2018
8.11.2018CZEKřížková Petra SK Děti severu Sprint SC2 12.11.2018
30.10.2018CZEKrombholcova Bára MC Metuje Sprint SC2 12.11.2018
1.11.2018CZEKrupička Petr Askino Sprint BkjM 14.11.2018
13.11.2018CZEKubelka Jiří Musher club Jičín Sprint SC21 14.11.2018
11.11.2018CZEKubiček Lubomir MC Metuje Mid MBkj 14.11.2018
12.11.2018CZEKubín Tomáš Hanácký mushers club Sprint A 13.11.2018
8.11.2018CZEKučerová Hana TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 12.11.2018
5.11.2018CZEKučírková Anna MC Metuje Junior Sprint CCJM 12.11.2018
8.11.2018CZEKulhánková Kateřina Musher´s club Kladno Sprint A1 13.11.2018
12.11.2018CZEKuříková Václava TJ Sokol Maxičky Mid MSC2 14.11.2018
12.11.2018SVKLAURENČÍK Jozef Slovenský klub severských a japonských plemien Sprint C1 14.11.2018
11.11.2018CZELehká Zorka MC Metuje Junior Sprint CCJS 15.11.2018
11.11.2018CZELevová Veronika Český ráj Mid MBkj 14.11.2018
13.11.2018CZELněničková Michaela TJ Sokol Maxičky Sprint SC1 13.11.2018
4.11.2018CZELorenz Tomáš 35 Kladno Sprint BkjM 5.11.2018
31.10.2018CZELovas Matěj M.C Metuje Sprint SC21 3.11.2018
11.11.2018SVKLubo Strapec HuskyteamOrava Sprint A nezaplaceno
7.11.2018CZELukeš Jan Krakonoš Mid MU1 12.11.2018
12.11.2018CZELuptovská Viktorie MC Metuje 20 Junior Sprint CCJS 13.11.2018
12.11.2018CZELuptovská Viky MC Metuje Sprint C1 13.11.2018
3.11.2018CZEMach Ondřej Musher club Český ráj Sprint SC21 12.11.2018
13.11.2018CZEMacounová Veronika 30 - Český ráj Sprint SC21 13.11.2018
7.11.2018CZEMarešová Nicole TJ Sokol Maxičky Sprint SC1 13.11.2018
7.11.2018CZEMarešová Nicole TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 13.11.2018
2.11.2018CZEMaskova Vera MC METUJE Sprint C1 12.11.2018
9.11.2018CZEMatoušek Jan TJ Sokol Maxičky Sprint BkjM 12.11.2018
5.11.2018CZEMayer Michal TJ Sokol Maxičky Sprint SC2 13.11.2018
12.11.2018CZEMazánék Pavel MC Metuje Sprint A 13.11.2018
7.11.2018CZEMelecha Jiří Musher klub JCC Mid MCC 13.11.2018
30.10.2018CZEMencák Jiří MC Metuje Sprint C 12.11.2018
12.11.2018CZEMencáková Petra TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 12.11.2018
13.11.2018CZEMerhaut Michal MC Metuje Mid MU 14.11.2018
13.11.2018CZEMerhautová Lucie MC Metuje Junior Sprint CCJS 13.11.2018
7.11.2018CZEMikušová Barbora Canicross Beskydy Sprint CCW 13.11.2018
1.11.2018CZEMilatová Gabriela Mushing team Ostrava Sprint SC2 13.11.2018
13.11.2018SVKMinac Vratislav Mid MU nezaplaceno
2.11.2018CZEMojžíšková Klára MC Metuje 20 Junior Sprint CCJS 13.11.2018
5.11.2018CZEMüller Lukáš Musher´s club Kladno Mid MSC2 12.11.2018
5.11.2018CZEMüllerová Lucie Musher´s club Kladno Mid MB1 12.11.2018
9.11.2018CZEMundilová Monika Český ráj Sprint SC21 12.11.2018
9.11.2018CZEMyslivcová Markéta Mucher Klub JCC Sprint CCW 12.11.2018
4.11.2018CZENavrátil Dan Musher klub Obří skály Mid MB 14.11.2018
11.11.2018CZENavrátilová Veronika MC Český ráj Sprint SC2 14.11.2018
1.11.2018CZENešněrová Dagmar MK Děčín Sprint C 12.11.2018
11.11.2018CZENováková Kateřina Musher klub JCC Sprint CCJD 14.11.2018
30.10.2018CZEOdložilík Radim Karpatský kynologický klub Sprint SC1 12.11.2018
7.11.2018CZEPaclt Zdeněk Metuje 20 Mid MB1 12.11.2018
7.11.2018POLPaczyński Łukasz Izerdogs Sprint A nezaplaceno
7.11.2018CZEPáslerová Jana MC Metuje Sprint CCW 12.11.2018
11.11.2018SVKPažúr Miroslav Husky team Orava Mid MB nezaplaceno
12.11.2018CZEPechánková Dita Český ráj Sprint SC21 16.11.2018
11.11.2018CZEPekárková Vendula Český ráj Sprint BkjW 12.11.2018
13.11.2018CZEPešek Tomáš DC Sprint SC1 13.11.2018
30.10.2018CZEPešková Alena MC Metuje Mid MB2 5.11.2018
30.10.2018CZEPetruželka Milan M.C. Metuje Mid MSC2 12.11.2018
5.11.2018CZEPfeifer Erik Sportovní klub KRAKONOŠ Mid MB 13.11.2018
5.11.2018CZEPfeifer Pavel Sportovní klub KRAKONOŠ Mid MU 13.11.2018
13.11.2018CZEPischek Pavel Musher klub JCC Sprint BkjM 13.11.2018
13.11.2018CZEPiskač Zdeněk Česká sibiř Sprint C2 14.11.2018
10.11.2018CZEPlšek Marek MC Metuje Sprint SC21 13.11.2018
30.10.2018CZEPlšek Martin Hanácký mushers club Sprint SC21 31.10.2018
30.10.2018CZEPlšek Milan 16-Hanácký Mid MB1 31.10.2018
11.11.2018CZEPolishchuk Oleksiy MC Metuje Sprint SC21 12.11.2018
8.11.2018CZEPospíšilová Markéta Děčín Sprint SC2 12.11.2018
12.11.2018CZEPotměšil Matyáš M.C.Metuje Sprint CCJD 14.11.2018
13.11.2018CZEProkopová Marie ČHP Sprint SC21 14.11.2018
12.11.2018CZEPubrdle Lukáš MUSHER KLUB JCC Mid MBkj 14.11.2018
5.11.2018CZERabas Adolf MC Metuje Sprint A 13.11.2018
6.11.2018CZERabelová Petra Karpatský kynologický klub 42 Sprint BkjW 12.11.2018
6.11.2018CZERec Vlastimil Hanácký mushers club Sprint BkjM 12.11.2018
12.11.2018SVKReguli Jakub Husky team Orava Sprint A 14.11.2018
8.11.2018CZEŘehout Martin Mushing team Přírodní park Česká Kanada s.r.o. Mid MU 13.11.2018
9.11.2018CZERez Martin MC Metuje Junior Sprint CCJM 13.11.2018
31.10.2018CZEŘezáč Martin Mushing Team Ostrava Mid MCC 5.11.2018
9.11.2018CZERezová Lenka MC Metuje Sprint SC21 12.11.2018
12.11.2018CZERiegerová Eliška Český ráj Sprint SC2 14.11.2018
12.11.2018CZERinn Jakub Český ráj Sprint SC1 12.11.2018
8.11.2018CZERoháčková Anna TJ Sokol Maxičky Mid MSC2 12.11.2018
11.11.2018CZERožňová Anna Hanácký MC Mid MSC2 12.11.2018
12.11.2018CZERubešová Adéla Český ráj Junior Sprint CCJM 15.11.2018
12.11.2018CZERůčka Bronislav Karpatský kynologický klub z.s. Mid MB1 13.11.2018
13.11.2018CZERůžička Petr Sokol Maxičky Sprint BkjM 14.11.2018
13.11.2018CZERůžička Petr Sokol Maxičky Sprint SC1 14.11.2018
10.11.2018CZEŠáfr Vladimír TJ Sokol Maxičky Mid MSC2 13.11.2018
2.11.2018CZESchönová Lucie Hanácký Mushers Club Sprint SC2 12.11.2018
30.10.2018CZESchönová Lucie Hanácký mushers club Sprint BkjW 12.11.2018
12.11.2018CZEŠebek David MK JCC Sprint CCM 12.11.2018
9.11.2018CZESedlák Radek TJ Sokol Maxičky Sprint SC1 13.11.2018
11.11.2018CZESedláková Petra Mushing team Ostrava Junior Sprint CCJS 12.11.2018
30.10.2018CZEŠevelová Marie TJ SOKOL Maxičky Sprint BkjW 12.11.2018
12.11.2018CZESluková Jindřiška TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 15.11.2018
11.11.2018POLŚmiałkowski Rafał HUSSE Team Poland Sprint SC2 nezaplaceno
5.11.2018CZESochor Jiří Sportovní klub KRAKONOŠ Mid MU 12.11.2018
31.10.2018CZESoukup Alena KRUŠNOHORSKÝ SPORTOVNÍ KLUB PSÍCH SPŘEŽENÍ Mid MCC 12.11.2018
31.10.2018CZESoukup Petr KRUŠNOHORSKÝ SPORTOVNÍ KLUB PSÍCH SPŘEŽENÍ Mid MCC 12.11.2018
1.11.2018CZEŠoupal Pavel Musher´s club Kladno Mid MB1 5.11.2018
9.11.2018CZESpilka Kryštof TJ Sokol Maxičky Sprint BkjM 13.11.2018
9.11.2018CZESpilka Kryštof TJ Sokol Maxičky Sprint SC1 13.11.2018
12.11.2018CZEŠplouchal Pavel MC Metuje Mid MB1 12.11.2018
10.11.2018CZEŠrolerová Kamila TJ Sokol Maxičky Sprint SC1 13.11.2018
11.11.2018CZESršeň Jan MC Metuje Sprint SC1 12.11.2018
2.11.2018CZEStaňková Eva Hanácký mushers club Sprint BkjW 5.11.2018
12.11.2018CZEStastna Kristyna ČHP Sprint SC21 13.11.2018
31.10.2018CZEStejskal Jiří Musher´s club Kladno Sprint C1 1.11.2018
7.11.2018CZEStejskal Ondřej Musher´s club Kladno Sprint A1 12.11.2018
8.11.2018CZEStejskal Tomas TJ Sokol Maxičky Sprint SC1 14.11.2018
9.11.2018CZEŠtelclová Lenka Děčín Mid MSC2 13.11.2018
1.11.2018CZEŠtěpánková Martina SK DĚTI SEVERU Sprint CCW 14.11.2018
1.11.2018CZEŠtěpánková Martina SK DĚTI SEVERU Sprint SC1 14.11.2018
30.10.2018CZEŠtihlová Rozalie Mushing team Ostrava Junior Sprint CCJM 1.11.2018
30.10.2018CZEŠtihlová Anežka Mushing team Ostrava Sprint CCJD 1.11.2018
12.11.2018CZEŠtípalová Hana TJ Sokol Maxičky Sprint SC2 13.11.2018
8.11.2018CZEŠtípalová Hana TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 13.11.2018
10.11.2018CZEStraka Zdenek Mk jcc Sprint SC1 12.11.2018
13.11.2018CZEStrihavka Vladimír MC Metuje Sprint C1 15.11.2018
5.11.2018CZEŠturzová Karolína MC Metuje Junior Sprint CCJM 12.11.2018
7.11.2018CZESuchá Linda TJ Sokol Maxičky Sprint BkjW 13.11.2018
4.11.2018CZESuchardová Adéla mc metuje Sprint SC21 nezaplaceno
7.11.2018CZESuchý Jiří TJ Sokol Maxičky Sprint SC2 13.11.2018
7.11.2018CZESudek Milan MC Metuje Sprint CCM 12.11.2018
8.11.2018CZEŠvecová Adriana Mc Český ráj Sprint CCJD nezaplaceno
11.11.2018CZESvoboda Jiří ČHP Sprint CCM 13.11.2018
12.11.2018CZESVOBODA Martin Hanácký mushers club Mid MU1 12.11.2018
4.11.2018CZESvoboda Petr Musher´s club Kladno Sprint C2 12.11.2018
12.11.2018CZESvobodova Kristyna Hanácký mushers club Junior Sprint CCJM 14.11.2018
7.11.2018CZESvobodová Blanka ČHP Sprint SC21 13.11.2018
12.11.2018SVKThill Emmanuel Roude Leiw sleddog team Mid MB1 nezaplaceno
7.11.2018CZETichá Anna Plzeň Mid MSC2 12.11.2018
9.11.2018CZETkadlec Vladimír Mushing team Ostrava Mid MB 12.11.2018
11.11.2018CZETobiášek Michal Český ráj Sprint A 13.11.2018
6.11.2018CZEToman Tomáš Musher´s club Kladno Mid MB1 12.11.2018
6.11.2018CZETomášek Miloš Plzeň Sprint C1 12.11.2018
7.11.2018CZETomášková Jana Sk Děti severu Mid MBkj 12.11.2018
30.10.2018POLTomaszewski Maciej Polsko Mid MU 14.11.2018
10.11.2018CZETwardek Tomáš Mushing team Ostrava Sprint A 12.11.2018
5.11.2018CZEUrbánek Jiří MC METUJE Sprint CCM 14.11.2018
13.11.2018CZEVacke Ivo český ráj Sprint C 14.11.2018
11.11.2018CZEVáclavová Linda JCC Sprint CCW 12.11.2018
10.11.2018CZEValentova Vendulinka Hanácký mushers club Sprint BkjW 12.11.2018
10.11.2018CZEValentova Evinka Hanácký mushers club Sprint BkjW 12.11.2018
1.11.2018CZEValtrová Iva Musher´s club Kladno Sprint A1 12.11.2018
11.11.2018CZEVančura Václav Český ráj/ ESPvAkci Sprint SC1 14.11.2018
13.11.2018CZEViktora Václav Musher club Český ráj Sprint CCM 16.11.2018
2.11.2018CZEVondráček David Musher club Jièín Mid MB2 14.11.2018
7.11.2018CZEVondráčková Vanesa Musher club Jičín Junior Sprint CCJM 14.11.2018
1.11.2018CZEVoříšek Tomas Klub českého horského psa Sprint SC21 nezaplaceno
30.10.2018CZEVrtěl Martin Askino Sprint A 12.11.2018
13.11.2018CZEWeigert Miloš Krušnohorský Sprint SC21 13.11.2018
29.10.2018CZEZasadil Roman MC Metuje Sprint C1 1.11.2018
29.10.2018CZEZasadilová Tereza MC Metuje Junior Sprint CCJM 1.11.2018
7.11.2018CZEZelenková Pavlína MC Metuje Sprint SC1 12.11.2018
7.11.2018CZEŽeníšek Pavel MAXIČKY Sprint SC2 12.11.2018
11.11.2018CZEŽeníšek Michal TJ Sokol Maxicky Sprint SC1 13.11.2018
30.10.2018CZEŽeníšek Michal TJ Sokol Maxičky Sprint BkjM 13.11.2018
6.11.2018CZEŽeníšek Pavel TJ Sokol Maxičky Sprint SC1 12.11.2018
8.11.2018CZEZetek Václav Musher´s club Kladno Mid MB 13.11.2018