Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJ

Statistika přihlášených

Trať
PD1K/10+41
Kategorie
D1Děti 6 - 10 let26
D2Děti 11 - 14 let15
Celkem přihlášených41

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
4.10.2018CZEBukovský Adam 1K/10+ D1 5.10.2018
15.10.2018CZEBulis Samuel Joshua 1K/10+ D2 17.10.2018
23.10.2018CZEČellárová Zuzana SKI & RUN Čakovice 1K/10+ D2 25.10.2018
29.9.2018CZEČerný Dominik Spartans Vyškov 1K/10+ D1 3.10.2018
23.10.2018CZEDolejšková Denisa Písecké Zmije 1K/10+ D1 25.10.2018
14.10.2018CZEEichelmann Matthew 1K/10+ D1 19.10.2018
14.10.2018CZEEichelmann Mike 1K/10+ D2 19.10.2018
14.10.2018CZEHorváthová Elizabeth 1K/10+ D1 19.10.2018
3.10.2018CZEJanáček Tomáš TOM Pardubice 1K/10+ D1 24.10.2018
29.9.2018CZEKadaně Matěj Báječné děti v běhu 1K/10+ D1 3.10.2018
29.9.2018CZEKadaně Marek Báječné děti v běhu 1K/10+ D2 3.10.2018
22.10.2018CZEKramule Tadeáš AFK Milovice 1K/10+ D1 31.10.2018
22.10.2018CZEKramule Matyáš SDH Milovice 1K/10+ D1 31.10.2018
23.10.2018CZEKrátká Zuzka 1K/10+ D1 26.10.2018
2.10.2018CZEKubín Jan 1K/10+ D1 nezaplaceno
23.10.2018CZEKuch Jiří 1K/10+ D1 nezaplaceno
15.10.2018CZELanger Ondrej 1K/10+ D1 nezaplaceno
20.8.2018CZELevá Viktorie Left Boys 1K/10+ D1 20.8.2018
4.10.2018CZEMelichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1K/10+ D1 6.10.2018
24.10.2018CZEMikušová Michaela SKI & RUN Čakovice 1K/10+ D1 nezaplaceno
22.10.2018CZEMilata Jan GLADIATORRACETEAM 1K/10+ D1 24.10.2018
22.10.2018CZEMilatová Veronika sama za sebe 1K/10+ D2 24.10.2018
20.10.2018CZEMiškolci Tadeáš 1K/10+ D1 24.10.2018
14.10.2018CZENáhlovská Anna 1K/10+ D2 16.10.2018
9.7.2018CZENeffe Laura TRIUMPHALIS 1K/10+ D2 14.7.2018
23.10.2018CZENěmečková Barbora 1K/10+ D2 nezaplaceno
23.10.2018CZEOndráčková Lucie SKI & RUN Čakovice 1K/10+ D2 25.10.2018
3.10.2018CZEPetrides Andreas 1K/10+ D1 6.10.2018
12.9.2018CZEPiskačová Andrea 1K/10+ D2 nezaplaceno
15.10.2018CZEProkopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1K/10+ D1 17.10.2018
23.10.2018CZERemeš David 1K/10+ D2 24.10.2018
23.10.2018CZERemeš Fanda 1K/10+ D2 24.10.2018
23.10.2018CZERemeš Vojta 1K/10+ D2 24.10.2018
23.10.2018CZEŠnýdrová Sabina OCR Lanškroun 1K/10+ D1 25.10.2018
19.8.2018CZESondová Rita SVVAT 1K/10+ D2 21.8.2018
6.6.2018CZEŠpeldová Tereza Gladiator training 1K/10+ D1 nezaplaceno
19.7.2018CZEŠpeldová Tereza Gladiators 1K/10+ D1 24.7.2018
16.9.2018CZEVačkář Jan 1K/10+ D2 nezaplaceno
24.10.2018CZEZápotocká Kristýna SKI & RUN Čakovice 1K/10+ D1 26.10.2018
22.10.2018CZEZelenka Petr 1K/10+ D1 24.10.2018
22.10.2018CZEZelenka Michal 1K/10+ D1 24.10.2018