Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ

Statistika přihlášených

Trať
P88K/30+156
Kategorie
M1Muži 20 - 39 let91
Z1Ženy 20 - 39 let21
M2Muži 40 a více let17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
TTýmy (čtyřčlenné)8
JMJunioři 15 - 19 let4
Z2Ženy 40 a více let1
Celkem přihlášených156

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
16.7.2018CZEAndělová Monika #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ Z2 18.7.2018
24.9.2018CZEBarvič Michal 8K/30+ M1 26.9.2018
30.9.2018CZEBečvář Radek Ampéři 8K/30+ M1 2.10.2018
30.9.2018CZEBečvář Rudolf 8K/30+ M1 5.10.2018
28.9.2018CZEBeran Lukáš Spartan Gym 8K/30+ M1 2.10.2018
3.10.2018CZEBergl Petr 2haSance 8K/30+ M2 17.10.2018
30.9.2018CZEBergl Petr 2haSance 8K/30+ M2 nezaplaceno
23.10.2018CZEBevelágua Ladislav + Vendula Hlavová Kráska a zvíře 8K/30+ MIX 25.10.2018
27.9.2018CZEBílek Jiří OCRA CZ TEAM 8K/30+ M1 28.9.2018
22.9.2018CZEblazkova radka chodci 8K/30+ Z1 25.9.2018
24.9.2018CZEBobek Jiri 8K/30+ M1 9.10.2018
28.9.2018CZEBoháček Roman + Jiří Němec + Daniel Herzog + Jan Herzog Překážkobijci 8K/30+ T 6.10.2018
16.10.2018CZEBořil Petr 8K/30+ M1 16.10.2018
21.10.2018CZEBubeník Marcel 8K/30+ M1 30.10.2018
26.5.2018CZEBučko Zdeněk + Tomáš Volný Ostravske kalače 8K/30+ M1 8.6.2018
24.10.2018CZEBureš Václav 8K/30+ M1 nezaplaceno
19.7.2018CZEButorová Lenka Extra Brno 8K/30+ Z1 24.7.2018
19.9.2018CZEČerný Pavel + Zeman David + Vetengl Lukáš + Bedřich Slaměník neBull a Makej 8K/30+ T 2.10.2018
26.9.2018CZEChromý David Extra Brno 8K/30+ JM 12.10.2018
4.9.2018CZECoufal Jan 8K/30+ M1 29.10.2018
27.9.2018CZEDadák Tomáš 8K/30+ M1 2.10.2018
24.10.2018CZEDanihelka Tomáš ABUS Přelouč 8K/30+ M1 24.10.2018
17.10.2018CZEDarebná Petra + Filip Darebny Postavkolo.cz 8K/30+ MIX 19.10.2018
21.5.2018CZEDavid Lubos SRTG Kolín 8K/30+ M1 23.5.2018
30.9.2018CZEDomorád Vojtěch UUHČ 8K/30+ M1 9.10.2018
20.10.2018CZEDopita Pavel Workout Vrahovice 8K/30+ M2 21.10.2018
30.9.2018CZEDráb Miroslav + Jan Gajdoš Crossgym 8K/30+ M2 25.10.2018
23.7.2018CZEDragounova Veronika + Lipa Daniel 8K/30+ MIX 24.7.2018
17.7.2018CZEDrinka Filip 8K/30+ M1 24.10.2018
30.8.2018SVKDurin Jan SK Cart print Nitra 8K/30+ M2 nezaplaceno
28.9.2018CZEDvořák Miroslav Překážkobijci 8K/30+ M2 3.10.2018
24.10.2018CZEFejtová Zuzana 8K/30+ Z1 24.10.2018
8.7.2018CZEFiala Martin 8K/30+ M1 10.7.2018
8.10.2018CZEFilipec Lukáš 8K/30+ M1 10.10.2018
27.9.2018CZEFlössler Jaromír ExtraBrno 8K/30+ M1 28.9.2018
16.10.2018CZEFojtík Adam CSG 8K/30+ M1 24.10.2018
16.10.2018CZEFojtík Jan CSG 8K/30+ M1 24.10.2018
30.9.2018CZEGajdoš Jan Crossgym Praha 8K/30+ M1 24.10.2018
8.10.2018CZEGerenda Jan 8K/30+ M1 10.10.2018
30.9.2018CZEGygal Tomáš GTteam 8K/30+ M2 4.10.2018
9.9.2018CZEHájek Jiří 8K/30+ M1 11.9.2018
21.9.2018SVKHajosteková Simona + Mikolášek David 8K/30+ MIX 23.9.2018
22.5.2018CZEHanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí 8K/30+ M1 1.6.2018
20.6.2018CZEHervertová Klára 8K/30+ Z1 20.6.2018
24.9.2018CZEHladíková Lucie SDH Nahořany 8K/30+ Z1 25.9.2018
30.8.2018CZEHlava Václav 8K/30+ M1 1.9.2018
30.9.2018CZEHlavatý Vladislav AF team Plzeň 8K/30+ M1 3.10.2018
30.9.2018CZEHomola Pavel + Petr šofr + Petr Janoušek Dojdemeto 8K/30+ M1 30.10.2018
30.8.2018CZEHurajová Veronika #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ Z1 1.9.2018
23.10.2018CZEJanáček Martin 8K/30+ M1 24.10.2018
30.9.2018CZEJanousek Petr Dojdemeto 8K/30+ M1 2.10.2018
5.9.2018CZEJilemnická Kateřina + Jan Diblík + Štěpánka Brabcová + Lucie Jerlingová MARNÉ PRINCEZNY 8K/30+ T 14.9.2018
22.10.2018CZEJoska Vladislav 8K/30+ M1 27.10.2018
23.9.2018CZEKaška Lukáš 8K/30+ M1 25.9.2018
28.8.2018CZEKašpar David + Jan Hendrych + Matěj Horák + Radek Letáček SRTG Pardubice 8K/30+ T 5.9.2018
26.9.2018CZEKaucká Lucie Crossgym Praha 8K/30+ Z1 2.10.2018
25.8.2018CZEKlaška Martin #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ M1 31.8.2018
29.9.2018CZEKlicpera Václav OCRA CZ TEAM 8K/30+ M1 1.10.2018
12.10.2018CZEKlobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ M1 16.10.2018
25.9.2018CZEKozelková Irena Jednotlivec 8K/30+ Z1 nezaplaceno
27.9.2018CZEKrčmářová Gabriela + Lukáš Tyl 8K/30+ MIX 2.10.2018
22.9.2018SVKkrivianszki michal chodci 8K/30+ M1 25.9.2018
15.9.2018CZEKřižková Lucie + Dolák Jakub Šunka od kosti 8K/30+ MIX 17.9.2018
9.7.2018CZEKrpata Petr 2haSance 8K/30+ M1 13.10.2018
11.10.2018CZEKrupica Ondřej 8K/30+ JM 13.10.2018
24.10.2018CZEKubiš Michael EXTRA BRNO 8K/30+ M1 26.10.2018
12.10.2018CZEKyjovský Adam 8K/30+ M1 16.10.2018
12.10.2018CZEKyjovský Matěj 8K/30+ M1 16.10.2018
16.7.2018CZELaburdová Lucie 8K/30+ Z1 24.10.2018
15.10.2018CZELangerova Kristyna Gladiatorrace team 8K/30+ Z1 nezaplaceno
6.9.2018CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ M1 7.9.2018
24.9.2018CZELaštovička Martin 8K/30+ M1 26.9.2018
27.9.2018CZELettl Libor 8K/30+ M1 2.10.2018
21.7.2018CZELipa Daniel 8K/30+ M1 13.10.2018
22.10.2018CZELöffler Erik Spartan Gym 8K/30+ M1 nezaplaceno
26.9.2018CZELukeš Vladimír + David Svoboda + Rostislav Hašek + Jiří Máslo HC Devro 8K/30+ T 2.10.2018
7.9.2018CZEMacháček Tomáš SRTG Kolín 8K/30+ M1 11.9.2018
27.9.2018CZEMahovský Václav 8K/30+ M1 28.9.2018
23.10.2018CZEMalík Jakub 8K/30+ M1 24.10.2018
6.8.2018CZEManolevski Michael 8K/30+ M2 10.8.2018
5.10.2018CZEMarušinová Darina + Nikola Šnoblová + Jiří Švec + Michaela Benadová SRTG Kladno 8K/30+ T 10.10.2018
24.10.2018CZEMizon Ruby + Rosecký Patrik Predátor České Budějovice 8K/30+ MIX 30.10.2018
8.8.2018CZENÉMA Tibor #GLADIATOR RACE TEAM 8K/30+ M2 10.8.2018
23.7.2018CZENěmeček Bohuslav #PoklopCars 8K/30+ M1 24.7.2018
24.10.2018CZENováček Tomáš retia 8K/30+ M1 24.10.2018
30.9.2018CZENovak Lukas Workout Hoštka 8K/30+ M1 2.10.2018
23.10.2018CZENovák Jiří Parker 8K/30+ M2 23.10.2018
11.10.2018CZENovák Michal 8K/30+ M1 12.10.2018
24.10.2018CZENováková Renata 8K/30+ Z1 24.10.2018
18.10.2018CZENováková Zuzana + Blažek David Šneci Team 8K/30+ MIX 20.10.2018
3.7.2018CZEPecharová Aneta 8K/30+ Z1 12.7.2018
10.9.2018CZEPekařová Lucie + Patrik Pekař Kamarádi 8K/30+ MIX 14.9.2018
23.10.2018CZEPelikánová Barbora 8K/30+ Z1 24.10.2018
30.9.2018CZEPešek Petr AF Team Plzeň 8K/30+ M1 2.10.2018
30.9.2018CZEPetrides Oldřich Blato team 8K/30+ M1 6.10.2018
27.9.2018CZEPIVOŇKA Jaroslav Extra Brno 8K/30+ M1 28.9.2018
24.10.2018CZEPlíhal Tomáš svidnicky extrem 8K/30+ M2 24.10.2018
15.10.2018CZEPol Jakub #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ M1 30.10.2018
23.10.2018CZEPonikelský Jiři CSG Team 8K/30+ M1 24.10.2018
27.9.2018CZEPospíšil Patrik 8K/30+ M1 nezaplaceno
22.9.2018CZEPřecechtěl Břetislav 8K/30+ M1 25.9.2018
21.10.2018CZEPreslova Lenka 8K/30+ Z1 21.10.2018
30.9.2018CZEPříhodová Pavlína + Čapková Petra + Prantl Jiří + Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ T 25.10.2018
27.9.2018CZEPůža Jan SRTG Kolín 8K/30+ M2 2.10.2018
26.9.2018CZERak Vítězslav 8K/30+ M1 28.9.2018
15.10.2018CZERampír Jiří 8K/30+ M1 15.10.2018
30.9.2018CZERampírová Petra 8K/30+ Z1 2.10.2018
17.9.2018CZERázl Michael 8K/30+ JM 18.9.2018
7.9.2018CZEŘeháková Michaela 8K/30+ Z1 8.9.2018
9.10.2018CZERepiský Tomáš SRTG Kladno 8K/30+ M1 10.10.2018
24.10.2018CZERichter Jiří Srtg Kladno 8K/30+ M1 24.10.2018
7.9.2018CZEŘíha Zdeněk + Korytová Kateřina #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ MIX 8.9.2018
16.10.2018CZERohel Ondřej CSG 8K/30+ M1 24.10.2018
15.9.2018CZERydlo Jan 8K/30+ M1 17.9.2018
30.9.2018CZEŠáfr Jaroslav 8K/30+ M1 4.10.2018
23.10.2018CZEŠašek Matěj 8K/30+ M1 23.10.2018
23.10.2018CZEŠašková Zuzana 8K/30+ Z1 23.10.2018
23.8.2018CZESchwarz Václav 8K/30+ M1 25.8.2018
1.10.2018CZEŠeda Radek OCRA CZ TEAM 8K/30+ M2 5.10.2018
24.10.2018CZESiegl Josef Svídnický Extrém 8K/30+ M2 nezaplaceno
29.9.2018CZEŠiška Patrik 8K/30+ M1 2.10.2018
20.9.2018CZESitterová Daniela 8K/30+ Z1 26.9.2018
30.9.2018CZESkopal Vladimír OlympiaSpartanTraining 8K/30+ M1 6.10.2018
6.10.2018CZEŠlik Jan SRTG Kladno 8K/30+ M2 10.10.2018
11.9.2018CZEŠnopl Vít #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ JM 14.9.2018
12.9.2018CZESobotková Iva + Michal Zedníček 8K/30+ MIX 14.9.2018
18.9.2018CZESochor David 8K/30+ M1 20.9.2018
30.9.2018CZEŠOFR PETR dojdemeto 8K/30+ M1 2.10.2018
29.9.2018CZEŠorf Petr + Kateřina Dostálová 8K/30+ MIX 2.10.2018
19.7.2018CZESpringle Marek 8K/30+ M1 nezaplaceno
28.9.2018CZESpringle Marek 8K/30+ M1 17.10.2018
23.10.2018CZEStejskal Richard 8K/30+ M2 23.10.2018
29.9.2018CZEŠtěpán Martin + Chtěl bych startovat s Ondřejem Vaňurou 8K/30+ M1 3.10.2018
2.10.2018CZEŠtěpánek Jan 8K/30+ M1 6.10.2018
30.8.2018CZEŠtětinová Soňa + Veronika Hurajová 8K/30+ Z1 1.9.2018
9.7.2018CZEStříteská Petra #GLADIARORRACETEAM 8K/30+ Z1 nezaplaceno
10.10.2018CZEŠtudent Petr 8K/30+ M1 12.10.2018
6.9.2018CZESuchna David OCRA CZ TEAM 8K/30+ M1 6.9.2018
30.9.2018CZESukup Tomáš 8K/30+ M1 2.10.2018
1.10.2018CZEŠvagera Petr neBull a Makej 8K/30+ M1 3.10.2018
24.10.2018CZEŠvihálek Jiří + Kašparová Klára + Brzek David + Drápalík Michal (J)elita 8K/30+ T 24.10.2018
8.8.2018CZESvobodová Mirka 8K/30+ Z1 9.8.2018
29.9.2018CZEVácha Zdeněk 8K/30+ M1 5.10.2018
29.9.2018CZEVaňura Ondřej 8K/30+ M1 5.10.2018
24.10.2018CZEVařejka Rudolf Svídnický extrém team 8K/30+ M1 nezaplaceno
2.7.2018CZEVečeřa Jan OCR Runners Olomouc 8K/30+ M1 nezaplaceno
24.10.2018CZEVesely Slavek GLADIATORRACETEAM 8K/30+ M1 nezaplaceno
8.8.2018CZEVilági Tomáš 8K/30+ M1 9.8.2018
10.9.2018CZEVolf Karel + Petra Stryková TRX Bez Hranic 8K/30+ MIX 17.9.2018
21.10.2018CZEVolný Tomáš Ostravske Kalače 8K/30+ M1 21.10.2018
19.9.2018CZEVraný Lukáš SRTG Praha 8K/30+ M1 21.9.2018
23.10.2018CZEVrba Michal 8K/30+ M1 23.10.2018
8.10.2018CZEVysloužil Miloš 8K/30+ M1 10.10.2018
30.9.2018CZEWagner Petr 8K/30+ M1 4.10.2018
24.10.2018CZEWalach Tomáš + Tichá Veronika SRTG Holešovský region 8K/30+ MIX 26.10.2018
24.10.2018CZEZelinka Jiří #GLADIATORRACETEAM 8K/30+ M2 nezaplaceno