Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ

Statistika přihlášených

Trať
P4K/20+102
Kategorie
M1Muži 20 - 39 let36
Z1Ženy 20 - 39 let20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)18
M2Muži 40 a více let12
JMJunioři 15 - 19 let6
TTýmy (čtyřčlenné)5
Z2Ženy 40 a více let4
JZJuniorky 15 - 19 let1
Celkem přihlášených102

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
22.10.2018CZEAberle Jiří Gladiator Race Team 4K/20+ M2 24.10.2018
18.10.2018CZEArabasz David Z+M GROUP 4K/20+ M2 18.10.2018
17.9.2018CZEBašovská Sandra + Kšír Ladislav Ka Boom! 4K/20+ MIX 17.9.2018
30.9.2018CZEBečvář Radek Ampéři 4K/20+ M1 2.10.2018
30.9.2018CZEBečvář Rudolf 4K/20+ M1 5.10.2018
30.6.2018CZEBeneš Ladislav 4K/20+ M1 3.7.2018
24.10.2018CZEBeneš Petr JEDNIČKY 4K/20+ M1 26.10.2018
28.9.2018CZEBeran Lukáš Spartan Gym 4K/20+ M1 2.10.2018
30.9.2018CZEBilas René + Zpěváčková Karolína KaR 4K/20+ MIX 2.10.2018
14.9.2018CZEBláhovec Jiří + Neradová Sylva JS team 4K/20+ MIX 2.10.2018
5.9.2018CZEBrabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 4K/20+ Z1 7.9.2018
20.10.2018CZEBuben Václav 4K/20+ M1 23.10.2018
16.10.2018CZEBuksová Sandra + Severin Lukáš 4K/20+ MIX 18.10.2018
19.7.2018CZEButorová Lenka Extra Brno 4K/20+ Z1 24.7.2018
23.10.2018CZECach Josef CSG 4K/20+ M2 24.10.2018
16.10.2018CZECalek Ondřej Gladiator Race Team 4K/20+ M1 17.10.2018
30.9.2018CZEČerná Michaela ski-team. Čakovice 4K/20+ Z2 4.10.2018
30.9.2018CZEChalupa Lukáš Diversity Beasts 4K/20+ M1 30.10.2018
10.10.2018CZEChocholouš Tomáš 4K/20+ M1 16.10.2018
27.9.2018CZEČihák Martin #GLADIATORRACETEAM 4K/20+ M1 2.10.2018
30.9.2018CZEČížek Jan + Siskosová Dominika SRTG Nové Strašecí C 4K/20+ MIX 5.10.2018
3.9.2018CZEDiblík Jan MARNÉ PRINCEZNY 4K/20+ M1 3.9.2018
23.10.2018CZEDitrych Tomáš CSG 4K/20+ M1 24.10.2018
11.10.2018CZEDušek Michal 4K/20+ M1 23.10.2018
22.5.2018CZEHanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí 4K/20+ M1 1.6.2018
25.8.2018CZEHelcl Vojtech #GLADIATORRACETEAM 4K/20+ M2 29.8.2018
20.6.2018CZEHervertová Klára 4K/20+ Z1 20.6.2018
24.10.2018CZEHrda Barbara Emma & BrontoSaueři 4K/20+ Z1 24.10.2018
25.9.2018CZEHübst Zdeněk + Hübstová Petra + Kilian Patrik + Kilianová Veronika Tortilly v mlze 4K/20+ T 27.9.2018
23.10.2018CZEJanáček Martin Karbox 4K/20+ M1 nezaplaceno
22.10.2018CZEJanda Martin Magorgym 4K/20+ M2 24.10.2018
16.10.2018CZEJánská Markéta 4K/20+ JZ 23.10.2018
6.9.2018CZEJerlingová Lucka Marná Snaha 4K/20+ Z1 8.9.2018
10.9.2018CZEJilemnická Kateřina MARNÉ PRINCEZNY 4K/20+ Z1 14.9.2018
25.9.2018CZEJonáš Patrik 4K/20+ JM 27.9.2018
22.10.2018CZEJoska Vladislav 4K/20+ M1 27.10.2018
13.9.2018CZEKadaňová Barča + Kadaně Mirek 4K/20+ MIX 17.9.2018
17.10.2018CZEKaniok David Z+M GROUP 4K/20+ M2 17.10.2018
27.7.2018CZEKašpar Daniel 4K/20+ M1 31.7.2018
30.9.2018CZEKnobloch Lukáš + Lenka Baštářová SRTG Nové Strašecí "D" 4K/20+ MIX 3.10.2018
30.9.2018CZEKočvara Luboš 4K/20+ M1 2.10.2018
26.9.2018CZEKozelková Irena 4K/20+ Z1 28.9.2018
17.10.2018CZEKrál Josef NEJSME SALÁTI 4K/20+ JM 24.10.2018
29.9.2018CZEKřížová Monika + Lukáš Košťál Spartan race training group Trutnov 4K/20+ MIX 2.10.2018
23.10.2018CZEKropáč Jiří CZECHOSLOVAK GROUP 4K/20+ M1 24.10.2018
30.9.2018CZEKropáček Filip + Nyklesová Ludmila Pinďouři 4K/20+ MIX 16.10.2018
26.10.2018CZEKršmaru Barbora 4K/20+ Z1 26.10.2018
11.10.2018CZEKrupica Ondřej 4K/20+ JM 13.10.2018
12.10.2018CZEKrupica Michal 4K/20+ JM 16.10.2018
18.10.2018CZEKubiš Michael EXTRA BRNO 4K/20+ M1 19.10.2018
26.10.2018CZEKubizňáková Eva 4K/20+ Z1 26.10.2018
23.10.2018CZEKuchová Petra 4K/20+ Z1 nezaplaceno
30.9.2018CZEKukula Michal + Kukulová Nikola + Říha Pavel + Luboš Toman Skorolezci 4K/20+ T 4.10.2018
27.7.2018CZEKuviková Klára 4K/20+ Z1 21.8.2018
21.9.2018CZELaštovička Petr + Laštovičková Lenka #GLADIATORRACETEAM 4K/20+ MIX 25.9.2018
24.10.2018CZELodin Petr palmovka 4K/20+ M1 nezaplaceno
24.10.2018CZELudvík Martin + Martin Ludvík 4K/20+ JM nezaplaceno
23.10.2018CZEMalý Daniel + Jaroslav Valášek + Lenka Hanousková + Daniela Malínská #GLADIATORRACETEAM 4K/20+ T 26.10.2018
22.10.2018CZEMarčík Vlastimil 4K/20+ M2 23.10.2018
17.10.2018CZEMichalík Michal + Veronika Kaderová Z+M GROUP 4K/20+ MIX 17.10.2018
29.9.2018CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice 4K/20+ M1 30.9.2018
29.9.2018CZEMinařík Rostislav + Andrea Nováková SRTG Nové Strašecí B 4K/20+ MIX 2.10.2018
30.9.2018CZEMrázová Katka 4K/20+ Z2 4.10.2018
9.7.2018CZENeffe Andrea #GLADIARORRACETEAM 4K/20+ Z2 14.7.2018
24.10.2018CZENěmcová Petra Emma a BrontoSaueři 4K/20+ T 24.10.2018
23.7.2018CZENěmeček Bohuslav #PoklopCars 4K/20+ M1 24.7.2018
10.10.2018CZENovák Michal 4K/20+ M1 nezaplaceno
24.10.2018CZENováková Iveta 4K/20+ Z1 24.10.2018
17.9.2018CZENovotná Petra + Nalezinkova Martina + Danihelka Tomas + Václav Tupý Nejsme saláti 4K/20+ T 24.10.2018
26.9.2018CZEObluková Monika + Daniel Buksa 4K/20+ MIX 4.10.2018
30.9.2018CZEPáralová Leona + Bláha Tomáš Hoblíci 4K/20+ MIX 1.10.2018
14.9.2018CZEPařízek Pavel Workout Lomnice 4K/20+ M1 17.9.2018
27.9.2018CZEPůža Jan + Rypková Veronika SRTG Kolín 4K/20+ MIX 2.10.2018
19.6.2018CZERajnoha Matěj Predator´s GYM 4K/20+ M1 23.6.2018
10.10.2018CZERichter Jiří 4K/20+ M1 18.10.2018
24.10.2018CZERylková Kateřina OCRA CZ TEAM 4K/20+ Z1 27.10.2018
27.7.2018CZESangho Aline 4K/20+ Z1 31.7.2018
1.10.2018CZEŠeda Radek OCRA CZ TEAM 4K/20+ M2 5.10.2018
20.9.2018CZESitterová Daniela 4K/20+ Z1 26.9.2018
24.10.2018CZEŠnýdr Pavel OCR Lanškroun 4K/20+ M1 24.10.2018
19.8.2018CZESonda Martin SVVAT 4K/20+ M2 20.8.2018
19.7.2018CZESpringle Marek 4K/20+ M1 nezaplaceno
28.9.2018CZESpringle Marek 4K/20+ M1 17.10.2018
24.9.2018CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team 4K/20+ M2 26.9.2018
1.10.2018CZESviba Michal 4K/20+ M1 24.10.2018
30.9.2018CZESvibová Monika 4K/20+ Z1 24.10.2018
17.10.2018CZESvoboda Petr Z+M GROUP 4K/20+ M2 17.10.2018
24.10.2018CZETomčová Michaela Emma a BrontoSaueři 4K/20+ Z1 25.10.2018
18.10.2018CZEToth Tomáš 4K/20+ M1 30.10.2018
30.9.2018CZETremmel Jiří gladiatorraceteam 4K/20+ M2 2.10.2018
30.9.2018CZETremmel Jakub 4K/20+ M1 2.10.2018
7.9.2018CZEVacková Eva 4K/20+ Z1 nezaplaceno
23.10.2018CZEVACKOVÁ Tereza 4K/20+ Z1 25.10.2018
10.9.2018CZEValentová Markéta Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 4K/20+ Z2 27.9.2018
13.7.2018CZEValentová Kateřina Matysík Eventing 4K/20+ Z1 14.7.2018
24.10.2018CZEVanáč Ondřej Emma a BrontoSaueři 4K/20+ M1 24.10.2018
25.9.2018CZEVokal Ales 4K/20+ JM 2.10.2018
23.10.2018CZEVolšík Jan Emma a BrontoSaueři 4K/20+ M1 24.10.2018
30.8.2018CZEVorobok Tomáš Predator´s Gym 4K/20+ M1 nezaplaceno
25.9.2018CZEVrábelová Jana + Václav Štál 4K/20+ MIX 19.10.2018
29.9.2018CZEVyletělová Ivana + Polívka Štěpán SRTG Nové Strašecí A 4K/20+ MIX 2.10.2018
23.9.2018CZEZemanova Radka + Ondrej Snasil 4K/20+ MIX 25.9.2018