Startovní listina SPORT BART BIKEMARATHON

Statistika přihlášených

Trať
D50 km58
K20 km16
Kategorie
M3Muži III (roč. nar. 1969 - 1978)21
M2Muži II (roč. nar. 1979 - 1988)19
M1Muži I (roč.nar. 1989 - 1999)8
MMuži (roč. nar. 1999 a starší)8
H1Chlapci (roč. nar 2000 a mladší)6
M4Muži IV (roč. nar. 1959 - 1968)5
JMJunioři (roč. nar. 2000 - 2003)2
ZŽeny (roč. nar. 1999 a starší)1
M5Muži V (roč. nar. 1958 a starší)1
D1Dívky (roč. nar 2000 a mladší)1
Z1Ženy I (roč. nar. 1984 - 1999)1
Z2Ženy II (roč. nar. 1983 a starší)1
Celkem přihlášených74

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
19.5.2018CZEAbraham Matěj 50 km JM nezaplaceno
14.5.2018CZEAdamec Petr CC Choceň 50 km M3 nezaplaceno
20.5.2018CZEBartoň Jiří F-bike klub Sádek 50 km M3 25.5.2018
14.5.2018CZEBartoš Jan 50 km M2 20.5.2018
15.5.2018CZEBeran Lukáš Ghost Team 20 km M nezaplaceno
17.5.2018CZEBlažek Tomáš BOSSCHAK, AUTO-ELI.cz 20 km M 20.5.2018
14.5.2018CZEChutný Martin HSK cycling team 50 km M1 20.5.2018
15.5.2018CZEDobrusky Lubomír Ustí nad Orlicí 50 km M3 20.5.2018
7.5.2018CZEDoležal Jan Cyklo Club Bendl 50 km M2 12.5.2018
25.4.2018CZEDoutnáč Jan PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km M3 12.5.2018
16.5.2018CZEDrejsl Lukáš SKIBIKECENTRUM.CZ team 50 km M2 20.5.2018
16.5.2018CZEExler Michal 50 km M2 20.5.2018
6.5.2018CZEFlégl Aleš CTM SILVINI R2 SPORT 50 km M4 12.5.2018
17.4.2018CZEHolubář Matouš SPORTBART team - sektor lenochů 50 km M2 nezaplaceno
3.5.2018CZEHoráček Martin 50 km M2 20.5.2018
1.5.2018CZEHyhlík Michal Sokol Hylváty 50 km M3 12.5.2018
19.5.2018CZEJániš Petr 20 km M nezaplaceno
18.5.2018CZEJánišová Pavla 20 km Z nezaplaceno
17.5.2018CZEKadrman Miloslav PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km M2 20.5.2018
13.5.2018CZEKaplan Ondřej SDH Vysoká u Holic 50 km M3 20.5.2018
18.5.2018CZEKapoun Prokop 20 km H1 nezaplaceno
18.5.2018CZEKapoun Zdeněk Dlouhá Třebová 50 km M3 25.5.2018
8.5.2018CZEKlacl Tomáš T.lama MTB 50 km M2 12.5.2018
26.5.2018CZEKlumpar Tadeáš 20 km H1 nezaplaceno
26.5.2018CZEKlumpar Petr KCN 20 km M nezaplaceno
16.5.2018CZEKnapovský Tomáš CK Čerti Kunčina 50 km M2 25.5.2018
7.5.2018CZEKubišta Michal Šmídl Bike Team 50 km M1 20.5.2018
4.5.2018CZEKupka Roman Havrani Hylváty 50 km M4 20.5.2018
17.5.2018CZEMacko Milan Česká Třebová 50 km M3 20.5.2018
21.5.2018CZEMarek Vladimír 20 km H1 nezaplaceno
14.5.2018CZEMarek Petr Turecký sporťák 50 km M2 25.5.2018
20.5.2018CZEMikuláš Ondřej 50 km M1 25.5.2018
16.5.2018CZEMikulecký Pavel 50 km M1 20.5.2018
18.5.2018CZEMoláček Lubomír Sport Bárt team 20 km M 25.5.2018
18.5.2018CZEMoláčková Markéta Ústí nad Orlicí 20 km D1 25.5.2018
19.5.2018CZEMotl Šimon 50 km JM nezaplaceno
19.5.2018CZEMotl Radek 50 km M3 nezaplaceno
24.4.2018CZENavrkal David 50 km M2 nezaplaceno
16.5.2018CZENeugebauer Jiří BIKE FREAKS Holice 50 km M3 20.5.2018
3.5.2018CZENeuman Radim Cyklo Profi Gold Fren 50 km M3 20.5.2018
27.4.2018CZENeumanová Martina PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km Z1 12.5.2018
3.5.2018CZENovák Martin Rudoltice 50 km M2 20.5.2018
17.5.2018CZENovák Jiří Ellizator & Tonny´s Saltman bike team 20 km M nezaplaceno
25.5.2018CZENovotný Petr Cycling Team Brandýs 50 km M2 nezaplaceno
24.4.2018CZEOndráček Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 50 km M3 12.5.2018
21.5.2018CZEOrlich Miroslav Saltman bike team 20 km M nezaplaceno
27.5.2018CZEOrlich Jan 20 km H1 nezaplaceno
27.5.2018CZEOrlich Jan 50 km M4 nezaplaceno
25.4.2018CZEPinkas Daniel CYKLO-SKI klub Polička 20 km H1 12.5.2018
17.5.2018CZEPodolský Filip 50 km M1 20.5.2018
20.5.2018CZEPolák David Fort SMC Ústí nad Orlicí 50 km M3 25.5.2018
10.5.2018CZEPospíšil Petr Rock machine cyklomax 50 km M2 12.5.2018
24.4.2018CZEPřibylová Dagmar Eleven Mercedes Mitas team 50 km Z2 20.5.2018
23.4.2018CZEŘíha Petr PSCycling Hradec Králové 50 km M3 12.5.2018
18.5.2018CZEŠalý David Cyklo Bendl Club 50 km M3 25.5.2018
20.5.2018CZESchön Martin CK Slovan Moravská Třebová 50 km M1 25.5.2018
22.5.2018CZEŠebek Michal FORT SMC 50 km M2 25.5.2018
16.5.2018CZEŠebek Jindřich FORT SMC Ustí n/Orlicí 50 km M5 20.5.2018
7.5.2018CZESeidenglanz Milan 50 km M2 20.5.2018
16.5.2018CZEŠilar Václav 50 km M2 25.5.2018
25.4.2018CZEŠimek Radim 50 km M3 20.5.2018
21.5.2018CZEŠiroký Michal Prestige cycling team 50 km M2 25.5.2018
17.4.2018CZESirový Aleš Bike club Svitavy 50 km M3 nezaplaceno
17.5.2018CZEŠoltys Radek 20 km M 20.5.2018
12.5.2018CZESouček Vojtěch 20 km H1 25.5.2018
18.5.2018CZESpáčil Leopold NOVATOP LAPIERRE / Letovice 50 km M4 25.5.2018
6.5.2018CZESrnský Václav F-Bike klub Sádek 50 km M3 25.5.2018
15.5.2018CZEStříteský Jiří 50 km M4 20.5.2018
22.4.2018CZETutsch Václav PRESTIGE CYCLING TEAM 50 km M3 12.5.2018
10.5.2018CZEVacek Tomáš 50 km M1 20.5.2018
24.5.2018CZEVaňouček Petr 50 km M3 25.5.2018
22.4.2018CZEVaňous Martin GEODÉZIE ÚnO 50 km M3 12.5.2018
19.5.2018CZEVítek Jiří Veloservis Flach 50 km M2 25.5.2018
19.5.2018CZEZbořil Karel Topsports Czech team 50 km M1 25.5.2018