Startovní listina Dětský Cross Country Beckov 2018

Statistika přihlášených

Trať
D6D614
D4D414
D5D510
D7D78
D3D38
D1D18
D8D84
D2D23
Kategorie
MMZMladší žáci - 2006-200712
MZ1Žáci 1 - 2010-20119
ODOdrážedla - 2014 a mladší8
MPPředžáci - 2012-20136
ZZ2Žákyně 2 - 2008-20095
MZ2Žáci 2 - 2008-20095
ZZ1Žákyně 1 - 2010-20115
MSZStarší žáci - 2004-20054
ZSZStarší žákyně - 2004-20054
MBBobíci - 2014 a mladší3
ZKKadetky - 2002-20033
ZMZMladší žákyně - 2006-20072
ZPPředžákyně - 2012-20132
MKKadeti - 2002-20031
Celkem přihlášených69

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
21.5.2018CZEAlina Adam Hugo ADASTRA Sokol Veltěž D6 MMZ 21.5.20187
23.5.2018CZEArnot František ADASTRA Sokol Veltěž D7 MSZ 23.5.201849
23.5.2018CZEArnot Josef ADASTRA Sokol Veltěž D6 MMZ 23.5.201848
22.5.2018CZEBaranjuk Ernest D2 MB 22.5.201839
15.5.2018CZEBečvář Oliver Prima - Kolo Trek Bikes D5 MZ2 16.5.201823
20.4.2018CZEBílek Michal D1 OD 20.4.201817
1.5.2018CZEBÍLEK Michal D1 OD nezaplaceno0
18.5.2018CZEBorýsek Matěj D4 MZ1 21.5.201830
19.4.2018CZEBroučková Kateřina J&R team D6 ZMZ nezaplaceno0
14.5.2018CZEBulvas Štěpán ADASTRA Sokol Veltěž D4 MZ1 15.5.201821
16.5.2018CZEBulvasová Izabela D3 ZP 21.5.201832
30.4.2018CZEBureš Adam D3 MP nezaplaceno0
21.5.2018CZECibulková Tereza Bikeclinic Junior Team D6 ZMZ 22.5.201837
21.5.2018CZECibulková Agáta D4 ZZ1 22.5.201838
20.5.2018CZECucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR D5 ZZ2 22.5.201835
21.5.2018CZEDedek Ondřej D3 MP nezaplaceno0
21.5.2018CZEDlasková Vanda TJ Auto Škoda Mladá Boleslav D7 ZSZ nezaplaceno0
22.5.2018CZEDrbohlavová Eliška Bikeclinic Junior Team D8 ZK 23.5.201846
15.5.2018CZEFaltys Pavel D1 OD nezaplaceno0
15.5.2018CZEFaltysová Gabriela D4 ZZ1 nezaplaceno0
15.5.2018CZEFaltysová Nela D5 ZZ2 nezaplaceno0
17.5.2018CZEFauová lenka Bicykl Ústí nad Labem D4 MZ1 18.5.201829
9.5.2018CZEFous Vitek ADASTRA Sokol Veltěž D4 MZ1 14.5.201819
16.5.2018CZEFuxa Matěj D3 MP nezaplaceno0
16.5.2018CZEFuxa Vojtěch BSK racing D4 MZ1 nezaplaceno0
10.5.2018CZEHermanová Agnes D3 ZP nezaplaceno0
22.5.2018CZEHiklová Kateřina Kosmosbikes D5 ZZ2 23.5.201845
22.5.2018CZEHolečková Adriana Holečci D5 ZZ2 24.5.201851
7.4.2018CZEHošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž D6 MMZ 7.4.201811
15.5.2018CZEHynek Matěj ADASTRA Sokol Veltěž D6 MMZ 15.5.201810
7.4.2018CZEJech Filip ADASTRA Sokol Veltěž D7 MSZ 7.4.201813
15.5.2018CZEJech Lukáš ADASTRA Sokol Veltěž D4 MZ1 15.5.20188
15.5.2018CZEKovář David Kolín D1 OD 18.5.201827
15.5.2018CZEKovář Daniel Kolín D2 MB 18.5.201826
18.5.2018CZEKruliš Matias CYKLO TEAM BAŠŤ D5 MZ2 nezaplaceno0
22.5.2018CZEKuchařová Pavlína BSK Racing juniors D7 ZSZ 23.5.201844
22.5.2018CZEKuchařová Evelína BSK Racing juniors D5 ZZ2 23.5.201843
23.5.2018CZEKukla Dominik ADASTRA Sokol Veltěž D6 MMZ 23.5.201847
20.4.2018CZEKulíšek Kryštof D4 MZ1 nezaplaceno0
19.5.2018CZEKussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem D4 ZZ1 23.5.201840
21.5.2018CZEMišoňová Veronika ADASTRA Sokol Veltěž D7 ZSZ 21.5.201833
26.4.2018CZENemec Tobias D2 MB 18.5.201825
26.4.2018CZENemec Tobias D1 OD 18.5.201824
20.4.2018CZENovák Jakub D6 MMZ 24.4.201818
7.4.2018CZENovotná Aneta ADASTRA Sokol Veltěž D8 ZK 7.4.201815
4.4.2018CZENovotný Jan BSK Racing Juniors D6 MMZ 7.4.20186
7.4.2018CZENovotný Lukáš ADASTRA Sokol Veltěž D5 MZ2 7.4.20189
22.5.2018CZEPařík Vojtěch TJ Škoda Auto D7 MSZ 23.5.201841
22.5.2018CZEPaříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav D4 ZZ1 23.5.201842
15.5.2018CZEPňovský Sebastian D4 MZ1 18.5.201828
23.5.2018CZEPopelka Filip ADASTRA Sokol Veltěž D6 MMZ 23.5.201850
4.4.2018CZESemerád Marek SRAM MITAS TREK D3 MP 7.4.20185
21.5.2018CZESemerádová Emma Pocta Praha D1 OD 22.5.201836
16.4.2018CZEŠimůnek Petr D4 MZ1 20.4.201816
16.5.2018CZEŠindelář Jan Jaroslav Kulhavý Cycling Team D8 MK nezaplaceno0
16.5.2018CZEŠindelářová Hana Jaroslav Kulhavý Cycling Team D7 ZSZ nezaplaceno0
21.5.2018CZESmejkal Adam SAMOLEPKY.CZ D6 MMZ 22.5.201834
15.5.2018CZEŠpaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž D6 MMZ 15.5.201820
18.5.2018CZEŠrubař Petr D1 OD 21.5.201831
3.4.2018CZEStudnička Jakub BSK racing juniors D5 MZ2 7.4.20183
3.4.2018CZEStudnička Štěpán D1 OD 7.4.20181
3.4.2018CZEStudnička Michal BSK racing juniors D3 MP 7.4.20182
7.4.2018CZESuchá Kateřina ADASTRA Sokol Veltěž D8 ZK 7.4.201814
7.4.2018CZESuchý Vojtěch ADASTRA Sokol Veltěž D7 MSZ 7.4.201812
21.5.2018CZEUlrichová Ela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR D4 ZZ1 24.5.201852
15.5.2018CZEVágner Vít D3 MP 16.5.201822
29.4.2018CZEVaněk Maxmilián Kellys Bike Ranch Team D6 MMZ nezaplaceno0
3.4.2018CZEZilvar Šimon BSK racing juniors D5 MZ2 7.4.20184
6.4.2018CZEZoulová Linda BSK racing D6 MMZ nezaplaceno0