Startovní listina BENEŠOVSKÁ JUNIORKA

Statistika přihlášených

Trať
650 m650 m181
325 m325 m107
975 m975 m89
150 m150 m55
Kategorie
D2Přípravka I - dívky 6 - 7 let60
D3Přípravka II - dívky 8 - 9 let57
D4Žákyně mladší 10 - 11 let49
H2Přípravka I - hoši 6 - 7 let47
H3Přípravka II - hoši 8 - 9 let47
H4Žáci mladší 10 - 11 let28
H1Mini přípravka - hoši do 5 let28
D1Mini přípravka - dívky do 5 let27
D5Žákyně starší 12 - 13 let21
D7Dorostenky starší 16 - 18 let19
H6Dorostenci mladší 14 - 15 let16
H5Žáci straší 12 - 13 let15
D6Dorostenky mladší 14 - 15 let14
H7Dorostenci starší 16 - 18 let4
Celkem přihlášených432

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Škola Trať Kat. Platba Star.č.
11.9.2018CZEAnderle Matyáš ZŠ Dukelská 650 m H4 18.9.2018610
11.9.2018CZEAssatiani Gabriel ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018180
13.9.2018CZEAugustín Michael MŠ Senohraby 150 m H1 14.9.2018393
13.9.2018CZEAugustín Richard 150 m H1 14.9.2018394
14.9.2018CZEBalog David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018467
14.9.2018CZEBartáková Sofie Marie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018490
14.9.2018CZEBártová Diana SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D6 15.9.2018541
6.9.2018CZEBaťcha Tomáš ZŠ Poříčí nad Sázavou 650 m H3 11.9.2018128
6.9.2018CZEBaťchová Eliška ZŠ Poříčí nad Sázavou 150 m D1 11.9.2018129
14.9.2018CZEBečváříková Nela Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018484
12.9.2018CZEBednářová Veronika ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018264
14.9.2018CZEBenák Matěj ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 15.9.2018524
14.9.2018CZEBeneš Lukáš SOŠ a SZŠ Benešov 975 m H6 15.9.2018542
14.9.2018CZEBlažková Tereza SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018531
14.9.2018CZEBlehová Aneta SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018532
22.8.2018CZEBODIŠ Tadeáš Racek 150 m H1 23.8.2018413
22.8.2018CZEBODIŠ Marek Racek 150 m H1 23.8.2018412
22.8.2018CZEBODIŠOVÁ Martina Racek 325 m D2 23.8.2018411
22.8.2018CZEBODIŠOVÁ Karolína Racek 325 m D2 23.8.2018410
14.9.2018CZEBohatsch Eline Sophia ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018465
14.9.2018CZEBokoč Fabricio ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018455
12.8.2018CZEBožovská Karolína Struhařov 150 m D1 14.8.2018421
11.9.2018CZEBrabec Jonáš ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018222
14.9.2018CZEBreburdová Nela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018457
3.9.2018CZEBřínková Alena 150 m D1 5.9.2018111
3.9.2018CZEBřínková Eliška ZŠ Dukelská 325 m D2 5.9.2018110
9.9.2018CZEBrožík Ivan Atletika benešov 650 m H4 11.9.2018134
9.9.2018CZEBrožíková Marie 325 m D2 11.9.2018135
13.9.2018CZEBubáková KArolína ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018397
17.5.2018CZEBubeník Miroslav MŠ Čtyřlístek 150 m H1 25.5.2018441
23.5.2018CZEBubeníková Tereza ZŠ Jiráskova 650 m D3 25.5.2018440
11.9.2018CZEBukrič Marek ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018183
12.9.2018CZEBust Tomáš ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018255
16.9.2018CZEČáp Vítek Atletika Benešov 650 m H4 17.9.2018569
25.8.2018CZECarmine Nicol Atletika Jižní Město 650 m D3 29.8.201893
11.9.2018CZEČech Kryštof ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018229
16.9.2018CZEČedík Lukáš 150 m H1 18.9.2018603
16.9.2018CZEČedíková Lucie Atletika Benešov 650 m D4 18.9.2018601
12.9.2018CZEČernota Jan ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018278
11.9.2018CZEČernota Pavel ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018241
15.9.2018CZEČernušáková Libuše Amálie MŠ Týnec nad Sázavou 325 m D2 17.9.2018557
15.9.2018CZEČernušáková Ludmila Anna 150 m D1 17.9.2018558
11.9.2018CZEČerný tomáš 150 m H1 nezaplaceno0
22.8.2018CZEČERVEŇÁKOVÁ Šarlota Racek 150 m D1 23.8.2018415
22.8.2018CZEČERVEŇÁKOVÁ Denisa Racek 150 m D1 23.8.2018414
14.9.2018CZEChárová Martina SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018555
11.9.2018CZEChmátal David ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018215
12.9.2018CZEChobotská Elena 150 m D1 13.9.2018250
12.9.2018CZEChobotský Matěj ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018292
12.9.2018CZEChvojková Lucie ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018256
12.9.2018CZEČožíková Sára ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018359
12.9.2018CZEČuříková Daniela ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018262
11.9.2018CZEČuříková Michaela ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018175
11.9.2018CZEDastych Jan ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018193
12.9.2018CZEDavidová Eliška ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018272
12.9.2018CZEDavidová Emma ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018268
22.8.2018CZEDEMETEROVÁ Michaela Racek 325 m D2 23.8.2018416
14.9.2018CZEDobrá Anna SOŠ a SZŠ Benešovv 975 m D7 15.9.2018533
11.9.2018CZEDoležalová Anna ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018245
12.9.2018CZEDoležalová Ema ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018370
12.9.2018CZEDrábková Nela ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018293
12.9.2018CZEDrahoš David ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018369
1.9.2018CZEDubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 975 m H6 3.9.2018102
13.9.2018CZEDuchoslav Jan ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018399
22.8.2018CZEDunko Dominik Racek 150 m H1 23.8.2018405
22.8.2018CZEDunko David Racek 650 m H3 23.8.2018404
22.8.2018CZEDunková Valentýna Racek 325 m D2 23.8.2018406
22.8.2018CZEDUNKOVÁ Laura Racek 325 m D2 23.8.2018417
14.9.2018CZEDurek Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018483
14.9.2018CZEĎuriček Matěj ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018471
11.9.2018CZEDušek Martin ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018217
16.9.2018CZEDvořák Ondřej 325 m H2 17.9.2018564
16.9.2018CZEDvořák Jakub ZŠ Dukelská 650 m H4 17.9.2018563
12.9.2018CZEEichlerová Anita ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018366
11.9.2018CZEFerančík Michal ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018234
12.9.2018CZEFerančík Matěj ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018287
28.8.2018CZEFiala David ZŠ Dukelská 975 m H5 29.8.201896
12.9.2018CZEFialová Anna ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018153
12.6.2018CZEFialová Dagmar ZŠ Dukelská BN 650 m D4 15.6.2018436
14.9.2018CZEFilip Pavel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018458
12.9.2018CZEFilipová Nikola ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018257
14.9.2018CZEFilipová Aneta SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018474
11.9.2018CZEFranková Barbora ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018243
4.9.2018CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázabou 650 m H4 6.9.2018122
4.9.2018CZEGabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázabou 325 m D2 6.9.2018121
10.9.2018CZEGilchrist Sofia ZŠ Vorlina Vlašim 650 m D3 21.9.2018678
14.9.2018CZEGlonek Denis ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018475
14.9.2018CZEGloneková Laura ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m D1 15.9.2018473
22.8.2018CZEGoliszek Andrzej Racek 650 m H4 23.8.2018408
12.9.2018CZEGut Lukáš ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018253
11.9.2018CZEHacmacová Linda ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018189
21.8.2018CZEHájek Šimon ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou 325 m H2 28.8.201891
13.9.2018CZEHalama Štěpán 325 m H2 14.9.2018392
22.8.2018CZEHalušková Vanesa Racek 975 m D5 23.8.2018403
14.9.2018CZEHanzal Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018486
16.9.2018CZEHanzal Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 16.9.2018565
5.9.2018CZEHart Toník 150 m H1 7.9.2018123
3.9.2018CZEHart Kuba ZŠ Karlov 975 m H6 7.9.2018106
3.9.2018CZEHartová Kačenka 650 m D3 7.9.2018107
14.9.2018CZEHarvan Vít ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018478
14.9.2018CZEHarvan Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018477
14.9.2018CZEHarvan Marek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m H1 15.9.2018476
11.9.2018CZEHašek Martin ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018196
14.9.2018CZEHavlíková Tereza ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018489
11.9.2018CZEHebíková Dominika ZŠ Dukelská 975 m D6 15.9.2018197
14.9.2018CZEHejhal Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018504
14.9.2018CZEHejhal Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 15.9.2018503
11.9.2018CZEHeřmánek Milan ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018219
16.9.2018CZEHeřmánek Petr 150 m H1 18.9.2018599
10.9.2018CZEHettige Matthias 150 m H1 11.9.2018149
12.9.2018CZEHlaváčková Aneta ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018364
14.9.2018CZEHolšánová Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D6 15.9.2018526
14.9.2018CZEHonzíková Klára SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018534
11.6.2018CZEHoráková Jaaroslava ZŠ Dukelská 650 m D4 12.6.2018437
12.9.2018CZEHorváth Vojtěch ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018385
12.9.2018CZEHorváthová Barbora ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018361
12.9.2018CZEHouzarová Aneta ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018294
12.9.2018CZEHrachovská Jolana ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018270
12.9.2018CZEHrobská Tereza ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018362
12.9.2018CZEHrobský Kryštof ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018380
6.8.2018CZEHrubý Jakub 150 m H1 18.8.2018418
11.9.2018CZEHubalová Anna ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018230
14.9.2018CZEJahoda Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m H6 15.9.2018525
12.9.2018CZEJanota Lukáš ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018283
12.9.2018CZEJanoušková Veronika ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018271
12.9.2018CZEJanovec Dominik ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018265
14.9.2018CZEJarkovská Ella ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018523
14.9.2018CZEJarkovský Daniel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018502
14.9.2018CZEJindřich Václav ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018464
14.9.2018CZEJirásek David SOŠ a SZŠ Benešov 975 m H7 15.9.2018556
13.9.2018CZEKadlecová Aneta ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018443
14.9.2018CZEKahounová Adéla SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018543
14.9.2018CZEKahounová Karolína SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018552
11.9.2018CZEKaiserová Alena ZŠ Dukelská 325 m D2 18.9.2018605
12.9.2018CZEKaiserová Eliška ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018383
11.9.2018CZEKala Jiří ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018213
11.9.2018CZEKalošová Monika 150 m D1 nezaplaceno0
11.9.2018CZEKalošová Monika 150 m D1 14.9.2018169
11.9.2018CZEKalošová Ema 150 m D1 14.9.2018170
14.9.2018CZEKaňka Matyáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018519
10.9.2018CZEKaras Jan 325 m H2 12.9.2018158
10.9.2018CZEKaras Lukáš ZŠ Karlov Benešov 650 m H3 12.9.2018139
10.9.2018CZEKarásková Zuzana MŠ Čtyřlístek 150 m D1 13.9.2018157
10.9.2018CZEKarásková Kateřina ZŠ Jiráskova Benešov 325 m D2 13.9.2018156
11.9.2018CZEKarasová Marie ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018176
6.9.2018CZEKarešová Zuzana ZŠ Dukelská Benešov 650 m D4 11.9.2018127
14.9.2018CZEKášková Lenka SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018544
17.6.2018CZEKličková Barbora Gymnázium Budějovická 650 m D4 19.6.2018435
11.9.2018CZEKlinger Jakub ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018179
10.9.2018CZEKmošková Markéta ZŠ Dukelská 650 m D4 18.9.2018608
22.8.2018CZEKoci Katerina 650 m D3 29.8.201892
10.9.2018CZEKocián Tomáš ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018160
12.9.2018CZEKociánová Nikola ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018269
14.9.2018CZEKohoutová Barbora ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 15.9.2018446
11.9.2018CZEKolblová Pavlína ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018236
14.9.2018CZEKopecká Nikola SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D6 15.9.2018545
20.8.2018CZEKopecký Josef trojlístek 650 m H3 24.8.2018402
20.8.2018CZEKopecký Adam trojlístek 650 m H3 24.8.2018401
11.9.2018CZEKortánek Filip ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018199
3.9.2018CZEKos Jakub TJ Sokol Senohraby 975 m H6 5.9.2018113
14.9.2018CZEKosina Marek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018496
3.9.2018CZEKosová Karolína TJ Sokol Senohraby 650 m D3 5.9.2018112
12.9.2018CZEKostecká Liliana ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018254
11.9.2018CZEKoukolová Eliška ZŠ Dukelská 975 m D6 15.9.2018194
14.9.2018CZEKovařík Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018509
14.9.2018CZEKovaříková Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 15.9.2018510
14.9.2018CZEKozák Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018472
14.9.2018CZEKozák Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018491
14.9.2018CZEKozáková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018492
14.9.2018CZEKozáková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 15.9.2018522
11.9.2018CZEKračmar Albert ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018228
13.8.2018CZEKratochvílová Adéla ZŠ Jiráskova Benešov 325 m D2 15.8.2018420
11.9.2018CZEKrejčík Marek Mš Nespeky 150 m H1 20.9.20180
11.9.2018CZEKrejčík Adam ZŠ Poříčí nad Sázavou 650 m H3 20.9.20180
14.9.2018CZEKrejčová Nikola SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018535
12.9.2018CZEKříž Matěj ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018279
14.9.2018CZEKřížová Michaela SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018553
12.9.2018CZEKřížová Lucie ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018391
11.9.2018CZEKřupková Simona ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018218
13.9.2018CZEKrutská Kateřina Jiráskova 888 Benešov 650 m D3 14.9.2018444
11.9.2018CZEKubík Richard ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018181
3.9.2018CZEKUČEROVÁ ANETA ZŠ Dukelská, Benešov 975 m D6 13.9.2018109
3.9.2018CZEKUČEROVÁ KAROLÍNA ZŠ Dukelská, Benešov 975 m D5 13.9.2018108
12.9.2018CZEKučerová Eliška ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018276
11.9.2018CZEKudibal Adam ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018186
14.9.2018CZEKudr Martin ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018517
14.9.2018CZEKudrová Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018518
14.9.2018CZEKuldová Klára ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018463
11.9.2018CZEKupeček Stanislav ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018227
12.9.2018CZEKupsa Matěj ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018389
12.9.2018CZEKupsová Karolína ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018371
11.9.2018CZEKyselová Kateřina ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018173
10.8.2018CZELapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D4 14.8.2018423
1.9.2018CZELávička Antonín ZŠ Čerčany 650 m H4 3.9.2018103
13.8.2018CZELevý Vojta 150 m H1 14.8.2018422
12.9.2018CZELos David ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018261
12.9.2018CZELos Vojtěch ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018260
11.9.2018CZELudvíčková Petra ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018190
14.9.2018CZELupač Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018512
11.9.2018CZELupač David ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018211
8.9.2018CZEMairich Michal 650 m H3 11.9.2018130
11.9.2018CZEMaláková Marie ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018246
12.9.2018CZEMaláková Eva ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018373
12.9.2018CZEMaláková Anna ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018275
14.9.2018CZEMalátová Aneta SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D6 15.9.2018537
3.8.2018CZEMandík Michal 650 m H3 7.8.2018425
3.8.2018CZEMandíková Daniela Atletika Jižní město 650 m D4 7.8.2018426
14.9.2018CZEMarešová Tereza Atletika Benešov 650 m D3 17.9.2018461
14.9.2018CZEMarešová Barbora Atletika Benešov 650 m D4 17.9.2018460
14.9.2018CZEMarešová Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 15.9.2018450
12.9.2018CZEMarešová Eliška ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018297
3.9.2018CZEMatějovská Denisa MŠ Na Karlově 325 m D2 5.9.2018114
3.9.2018CZEMatějovský David x 150 m H1 5.9.2018115
14.9.2018CZEMazánek Dominik SOŠ a SZŠ Benešov 975 m H7 15.9.2018546
14.9.2018CZEMerta Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 15.9.2018448
14.9.2018CZEMerta Matyáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018447
12.9.2018CZEMikolášek Jakub ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018277
11.9.2018CZEMolnárová Karolína ZŠ Dukelská 975 m D6 15.9.2018187
13.9.2018CZEMoulík Jakub Gymnázium Sedlčany 975 m H6 18.9.2018596
12.9.2018CZEMuller Matěj ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018146
14.9.2018CZEMullerová Denisa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018501
14.9.2018CZEMullerová Aneta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018500
14.9.2018CZENakatová Beata ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018520
11.9.2018CZENebřenská Klára 150 m D1 13.9.2018168
11.9.2018CZENebřenský Marek ZŠ Karlov Benešov 650 m H3 13.9.2018167
12.9.2018CZENechyba Jakub ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018384
5.9.2018CZENedoma Honza ZŠ Odolena Voda 325 m H2 8.9.2018124
5.9.2018CZENedomová Tonička 150 m D1 8.9.2018125
14.9.2018CZENěmcová Nela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 975 m D5 15.9.2018521
5.9.2018CZENeuwirthová Šárka ZŠ Dukelská 975 m D6 11.9.2018126
31.8.2018CZENovák Daniel 650 m H3 6.9.2018101
11.9.2018CZENováková Sára ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018178
12.9.2018CZENováková Sofie ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018251
11.9.2018CZENovotný Ondra ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018210
12.9.2018CZEOsička Vojtěch ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018296
11.9.2018CZEPallová Laura ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018185
12.9.2018CZEPaňáková Monika ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018386
12.9.2018CZEPěch Matyáš ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018375
12.9.2018CZEPěch Ondřej ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018288
12.9.2018CZEPechová Sofie ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018290
11.9.2018CZEPeclinovská Eliška ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018231
12.9.2018CZEPeclinovský Adam ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018363
11.9.2018CZEPejša Adam ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018214
14.9.2018CZEPelikánová Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 15.9.2018456
11.9.2018CZEPeterková Eliška ZŠ Dukelská 975 m D6 18.9.2018606
9.9.2018CZEPetrásek Šimon ZŠ Kácov 325 m H2 11.9.2018137
9.9.2018CZEPetrásková Viktorie ZŠ Kácov 650 m D4 11.9.2018136
11.9.2018CZEPivoňková Antonie ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018232
15.9.2018CZEPlatil Lukáš 325 m H2 17.9.2018561
31.7.2018CZEPODESVA Alex BB RACING 150 m H1 2.8.2018429
31.7.2018CZEPODESVA Patrik BB RACING 325 m H2 2.8.2018430
12.9.2018CZEPodhorská Ema ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018286
14.9.2018CZEPodlipná Eva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018468
15.5.2018CZEPohořalová Marie ZŠ Jiráskova 325 m D2 16.5.2018442
11.9.2018CZEPokorný Matěj ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018195
14.9.2018CZEPolívková Kamila ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 15.9.2018449
10.9.2018CZEPopovský Martin ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018161
28.8.2018CZEPoslušná Karla ZŠ Senohraby 325 m D2 14.9.201898
28.8.2018CZEPoslušná Dagmar Mš Senohraby 150 m D1 14.9.201897
13.9.2018CZEPreisler Lukáš MŠ Čtyřlístek Benešov 150 m H1 14.9.2018395
14.9.2018CZEPreislerová Denisa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018466
11.9.2018CZEPřílučík Richard ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018182
14.9.2018CZEPřitasilová Nikola SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018538
14.9.2018CZEPřitasilová Monika ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 15.9.2018514
9.9.2018CZEProkeš Matěj atletika Benešov 650 m H4 11.9.2018133
12.9.2018CZEProšková Apolena ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018266
15.9.2018CZERada Tobiáš Atletika Benešov 650 m H4 17.9.2018560
15.9.2018CZERada Vít ZŠ Karlov Benešov 325 m H2 17.9.2018559
11.9.2018CZERadochlib Jiří ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018223
11.9.2018CZERadochlibová Pavlína ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018200
12.9.2018CZERadochlibová Zdeňka ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018367
11.9.2018CZERadochlibová Tereza ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018221
15.9.2018CZERadová Daniela ZŠ KARLOV Benešov 975 m D5 17.9.2018562
14.9.2018CZERakašová Sarah SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018551
10.9.2018CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 325 m D2 14.9.2018152
10.9.2018CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 650 m D4 14.9.2018151
16.9.2018CZERolandová Klaudie pripravka I - dívky 325 m D2 17.9.2018568
14.9.2018CZERudolská Tereza SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018547
14.9.2018CZERůžičková Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m D1 15.9.2018470
14.9.2018CZERůžičková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018469
14.9.2018CZERybka Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018488
14.9.2018CZERybková Alžběta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 15.9.2018487
10.9.2018CZERýdl Denis ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018163
11.9.2018CZEŠabatová Helena ZŠ Dukelská 975 m D6 15.9.2018198
1.9.2018CZEŠachl Ondřej 325 m H2 3.9.2018104
1.9.2018CZEŠachl Vít 150 m H1 3.9.2018105
3.8.2018CZEŠafrová Klárka Atletika Zruč nad Sázavou 325 m D2 4.8.2018428
3.8.2018CZEŠafrová Lucka Atletika Zruč nad Sázavou 650 m D3 4.8.2018427
3.9.2018CZEŠašková Kristýna ZŠ Jiráskova 325 m D2 5.9.2018117
3.9.2018CZEŠašková Aneta 650 m D3 5.9.2018116
3.9.2018CZEŠašková Nikola 325 m D2 5.9.2018118
11.9.2018CZEŠebestová Laura Johana ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018212
11.9.2018CZEŠedivá Julie ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018191
14.9.2018CZESedlák Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018485
11.9.2018CZEŠejstalová Sabina ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018248
14.9.2018CZESíbrtová Anna SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018554
16.9.2018CZEŠimková Tereza 650 m D4 18.9.2018592
11.9.2018CZEŠimoníková Aneta ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018242
16.9.2018CZEŠinágl Josef ATLETIKA Benešov 975 m H6 18.9.2018598
16.9.2018CZEŠináglová Anna ATLETIKA BENEŠOV 650 m D3 18.9.2018597
11.9.2018CZEŠindelář Michal 150 m H1 12.9.2018165
11.9.2018CZEŠindelářová Marie 150 m D1 12.9.2018166
11.9.2018CZEŠindelková Zuzana ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018192
12.9.2018CZESirotek Albert ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018299
12.9.2018CZESkála Radek ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018295
19.8.2018CZESkalova Julie 650 m D3 1.9.201890
10.9.2018CZESkořepová Eliška ZŠ a MŠ Senohraby 325 m D2 12.9.2018138
11.9.2018CZESkřivanová Sára ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018240
11.9.2018CZEŠkvor Vojta ZŠ Dukelská 975 m H5 18.9.2018609
4.9.2018CZESkywalker Zahra 325 m D2 11.9.2018120
4.9.2018CZESkywalker Olivia 150 m D1 11.9.2018119
13.9.2018CZESlavata Daniel 150 m H1 17.9.2018453
13.9.2018CZESlavata Tadeáš ZŠ Dukelská Benešov 325 m H2 15.9.2018445
11.9.2018CZESlavíková Anna ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018174
11.9.2018CZESlepička Štěpán ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018233
13.9.2018CZESmejkal Aleš Lišáci Benešov 150 m H1 14.9.2018396
11.9.2018CZEŠnajdrová Darina ZŠ Dukelská 975 m D5 15.9.2018188
12.9.2018CZESochová Sandra ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018259
12.9.2018CZESochůrková Barbora ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018378
12.9.2018CZESochůrková Ema ZŠ Dukelská 150 m D1 15.9.2018280
13.5.2018CZEŠostá Adriana 150 m D1 29.5.2018439
15.5.2018CZEŠostý Štěpán ZŠ Karlov Benešov 650 m H3 29.5.2018438
22.8.2018CZESrstka Adam Racek 650 m H4 23.8.2018407
22.8.2018CZESrstka Pavel Racek 975 m H7 23.8.2018409
12.9.2018CZEStarosta Karel ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018825
14.9.2018CZEStarostová Isabela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018454
14.9.2018CZEStarostová Lenka ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 15.9.2018495
14.9.2018CZEStarostová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018494
10.9.2018CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 975 m D5 12.9.2018155
10.9.2018CZEŠťastný Pavel TJ Sokol Senohraby 650 m H3 12.9.2018154
14.9.2018CZEStibor Mikuláš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 15.9.2018497
11.9.2018CZEStibor Jan ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018244
12.9.2018CZEStibor Jindra 150 m H1 13.9.2018249
14.9.2018CZEStiborová Magdaléna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018505
11.9.2018CZEStiborová Klaudie ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018235
14.9.2018CZEStibůrková Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018481
10.9.2018CZEStraka Adam 325 m H2 11.9.2018148
10.9.2018CZEStraková Karolína ZŠ a MŠ Senohraby 650 m D3 11.9.2018147
11.9.2018CZEStránský Matyáš ZŠ Dukelská 975 m H6 15.9.2018184
12.9.2018CZEStránský Šimon ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018291
12.9.2018CZEStrnad Michal ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018390
13.8.2018CZESuková Nikola TJ Dukla Praha Atletika 650 m D4 17.8.2018419
12.9.2018CZEŠváchová Adéla ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018365
16.9.2018CZESvoboda Dominik ZŠ Benešov Dukelská 975 m H5 18.9.2018602
9.9.2018CZESvoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m H4 17.9.2018451
16.9.2018CZESvobodová Laura ZŠ Benešov Dukelská 975 m D5 18.9.2018604
10.9.2018CZESvobodová Eliška TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 650 m D3 18.9.2018593
9.8.2018CZESvobodová Adéla 650 m D4 11.8.2018424
14.9.2018CZETichá Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018513
12.9.2018CZETlamichová Alice MŠ Senohraby 150 m D1 18.9.2018595
12.9.2018CZETlamichová Barbora ZŠ Senohraby 650 m D3 18.9.2018594
10.9.2018CZETománek Vojtěch Zoeller Systems 150 m H1 15.9.2018145
10.9.2018CZETománková Gabriela Zoeller Systems 150 m D1 15.9.2018144
12.9.2018CZETruhelková Sára ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018372
12.9.2018CZETůma Vojtěch ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018298
12.9.2018CZETůma Tomáš ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018274
14.9.2018CZETůmová Kateřina SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018539
14.9.2018CZEVáchová Tereza SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018550
16.9.2018CZEVačkář Jan 650 m H4 17.9.2018567
14.9.2018CZEVaňásek Matyáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018493
12.9.2018CZEVaníček Lukáš ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018387
14.9.2018CZEVaňková Diana SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D6 15.9.2018548
14.9.2018CZEVáňová Markéta SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018540
12.9.2018CZEVarhaník Tomáš ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018379
8.9.2018CZEVarhanik Tomáš ZŠ Dukelská Benešov 325 m H2 14.9.2018132
8.9.2018CZEVarhaniková Klára ZŠ Dukelská Benešov 650 m D4 14.9.2018131
12.9.2018CZEVášáryová Johana ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018360
12.9.2018CZEVášáryová Jasmína ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018300
12.9.2018CZEVávra Miloslav ZŠ Dukelská 650 m H3 15.9.2018285
12.9.2018CZEVávrová Viktorie ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018284
11.9.2018CZEVesecká Daniela ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018225
8.7.2018CZEVesecká Karolína ZŠ Jiráskova 325 m D2 10.7.2018433
8.7.2018CZEVesecký Tomáš MŠ Čtyřlístek 150 m H1 10.7.2018434
14.9.2018CZEVeselá Karolína SOŠ a SZŠ Benešov 975 m D7 15.9.2018549
14.9.2018CZEVeselá Jitka ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018482
12.9.2018CZEVintnerová Laura ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018281
11.9.2018CZEVíšková Rozárie ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018226
12.9.2018CZEVlach Vojtěch ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018368
12.9.2018CZEVlachová Karolína ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018381
11.9.2018CZEVlkannova Filip 325 m H2 14.9.2018172
11.9.2018CZEVlkannova Lilien 150 m D1 14.9.2018171
10.9.2018CZEVnenk Marek 650 m H4 15.9.2018141
10.9.2018CZEVnenková Tereza 650 m D3 15.9.2018140
13.9.2018CZEVobecká Kamila ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018398
13.9.2018CZEVobecká Klára ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018400
16.7.2018CZEVobecký Lukáš Atletika Benešov 650 m H3 27.7.2018432
16.7.2018CZEVobecký Filip Atletika Benešov 650 m H3 27.7.2018431
14.9.2018CZEVodrážka Radim ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m H1 15.9.2018479
14.9.2018CZEVodrážková Natálie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018480
27.8.2018CZEVojta Filip 325 m H2 3.9.201895
27.8.2018CZEVojta Lukáš ZŠ Dukelská 650 m H3 3.9.201894
11.9.2018CZEVojtíšková Aneta ZŠ Dukelská 975 m D6 15.9.2018177
12.9.2018CZEVoláková Tereza ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018289
12.9.2018CZEVollerová Izabela ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018374
14.9.2018CZEVondráček Jan SOŠ a SZŠ Benešov 975 m H7 15.9.2018536
12.9.2018CZEVorlová Anežka ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018376
12.9.2018CZEVratišovská Veronika ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018382
11.9.2018CZEVrbová Eliška ZŠ Dukelská 975 m D5 18.9.2018607
10.9.2018CZEVrhel Lukáš Zoeller Systems 650 m H3 15.9.2018143
10.9.2018CZEVrhel Luboš Zoeller Systems 325 m H2 15.9.2018142
15.9.2018CZEVymětalíková Sára 150 m D1 nezaplaceno0
15.9.2018CZEVymětalíková Anežka 325 m D2 18.9.2018600
14.9.2018CZEVynšová Barbora ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018499
14.9.2018CZEVynšová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018498
11.9.2018CZEVyskočil Karel ZŠ Dukelská 650 m H4 15.9.2018224
11.9.2018CZEWatzkova Anna 975 m D6 12.9.2018164
10.9.2018CZEZaba jan 325 m H2 13.9.2018159
12.9.2018CZEŽabová Anna ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018273
12.9.2018CZEŽabová Ema ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018377
11.9.2018CZEZach Tomáš ZŠ Dukelská 325 m H2 15.9.2018220
16.9.2018CZEZafouková Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m D1 16.9.2018566
14.9.2018CZEZafouková Eva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m D1 15.9.2018530
14.9.2018CZEZahradníček Aleš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m H2 15.9.2018528
14.9.2018CZEZahradníčková Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m D1 16.9.2018529
14.9.2018CZEZahradníčková Aneta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D4 15.9.2018527
14.9.2018CZEZahradník Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 150 m H1 15.9.2018516
14.9.2018CZEZahradníková Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018515
14.9.2018CZEŽajgla Jan ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018507
14.9.2018CZEŽajglová Nikola ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018508
12.9.2018CZEŽáková Ema ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018282
11.9.2018CZEZatloukalová Václava ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018247
10.9.2018CZEZawatsky Leon ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018162
10.9.2018CZEZdráhal Sebastian Skajpenen 150 m H1 12.9.2018150
13.9.2018CZEZelená Barbora Magic Hill 650 m D4 17.9.2018452
14.9.2018CZEZeman Jan ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H3 15.9.2018511
14.9.2018CZEZeman Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m H4 15.9.2018459
14.9.2018CZEZemanová Hana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 325 m D2 15.9.2018506
12.9.2018CZEZemanová Laura ZŠ Dukelská 325 m D2 15.9.2018388
12.9.2018CZEZemanová Anna ZŠ Dukelská 650 m D4 15.9.2018258
14.9.2018CZEZemanová Iva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 650 m D3 15.9.2018462
12.9.2018CZEŽížalová Magdaléna ZŠ Dukelská 650 m D3 15.9.2018263
11.9.2018CZEZoubek Matouš ZŠ Dukelská 975 m H5 15.9.2018216