Startovní listina BENEŠOVSKÁ DESÍTKA

Statistika přihlášených

Trať
10 km10 km103
Kategorie
M18Muži 18 - 39 let36
M40Muži 40 - 49 let24
Z18Ženy do 34 let9
Z45Ženy 45 - 54 let7
M60Muži 60 - 69 let7
Z35Ženy 35 - 44 let7
M50Muži 50 - 59 let6
M17Junioři do 17 let3
Z55Ženy 55 a více let3
M70Muži 70 a více let1
Celkem přihlášených103

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
2.9.2018CZEAdamcová Andrea Vlašim 10 km Z45 11.9.201847
11.9.2018CZEBENČÍK Martin 10 km M40 14.9.201879
10.9.2018CZEBenko Kamil Zoeller Systems 10 km M18 15.9.201869
14.9.2018CZEBořilová Magdaléna SOŠ a SZŠ Benešov 10 km Z45 16.9.201887
29.5.2018CZEBouberle Vojtěch 10 km M60 4.6.201828
5.8.2018CZEBrožík František Pentar Vlašim 10 km M50 8.8.201815
17.5.2018CZEBubeník Miroslav 10 km M18 25.5.201830
15.9.2018CZEBulínová Adéla VSK UK veslování 10 km Z18 17.9.2018576
12.9.2018CZEChobotský Jiří 10 km M18 13.9.201880
6.9.2018CZECinka Ivan Benešovský běžecký klub 10 km M60 7.9.201856
2.9.2018CZEDoležal Jan 10 km M40 2.9.201849
5.9.2018CZEDub Jaroslav 10 km M18 17.9.2018583
1.9.2018CZEDubják Petr Vlašim 10 km M40 1.9.201841
1.9.2018CZEDubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km Z18 1.9.201842
11.9.2018CZEDumský Ondřej 10 km M18 12.9.201878
16.9.2018CZEDvořáková Zuzana 10 km Z18 17.9.2018579
12.6.2018CZEFiala Radovan Benešovský běžecký klub 10 km M40 15.6.20184
16.9.2018CZEFialka Martin 10 km M18 17.9.2018577
22.8.2018CZEFialová Blanka Benešovský běžecký klub 10 km Z35 28.8.201834
2.9.2018CZEFoller Mirek EFA Vlašim 10 km M40 5.9.201846
27.8.2018CZEFuchs Jan Ondřejov 10 km M18 28.8.201836
16.9.2018CZEGötz Miroslav 10 km M40 17.9.2018581
13.9.2018CZEHalama Jiří 10 km M18 14.9.201882
15.5.2018CZEHálová Petra Benešov 10 km Z18 29.5.201829
15.9.2018CZEHavelka Ondřej 10 km M18 17.9.2018580
16.9.2018CZEHeřmánek Tomáš 10 km M18 18.9.2018589
15.9.2018CZEHort Tomáš TJ Spartak Třebíč 10 km M18 15.9.201888
12.9.2018CZEHrstka Miroslav TJ SOKOL JESENICE 10 km M70 14.9.201881
10.6.2018CZEHruška Miroslav 10 km M18 12.6.201825
30.8.2018CZEHruška Pavel Sokol Václavice 10 km M40 1.9.201839
10.9.2018CZEJahoda Martin Benešovský běžecký klub 10 km M18 11.9.201865
16.6.2018CZEJalůvka Jan Novis TK Praha 10 km M50 19.6.201824
2.9.2018CZEJanďourek Petr 10 km M40 2.9.201850
17.7.2018CZEJánošík Rudolf Vlašim 10 km M40 27.7.20182
29.8.2018CZEJirásková Kateřina 10 km Z35 3.9.201838
2.9.2018CZEJiroušková Hana Znosim 10 km Z45 3.9.201845
11.9.2018CZEJůzová Kristýna 10 km Z18 14.9.201877
16.9.2018CZEKadeřábek Marek 10 km M18 17.9.2018575
8.9.2018CZEKahoun Jan Vlašim 10 km M18 12.9.201863
10.9.2018CZEKaras Martin Corredores 10 km M18 13.9.201874
16.9.2018CZEKašpar Michal RS Vlašim 10 km M40 16.9.201889
8.9.2018CZEKočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 10 km M40 11.9.201864
2.9.2018CZEKos Pavel TJ Sokol Senohraby 10 km M40 5.9.201851
2.9.2018CZEKosová Markéta ZŠ Senohraby 10 km Z35 5.9.201852
26.7.2018CZEKošťál Filip 10 km M18 27.7.201818
3.9.2018CZEKrchňák Roman 10 km M50 7.9.201854
14.9.2018CZEKus Štěpán Gatorade 10 km M17 14.9.201884
14.9.2018CZEKus Jan Gatorade 10 km M40 14.9.201899
5.9.2018CZELebeda Petr Benešovský běžecký klub 10 km M40 6.9.201855
7.9.2018CZEMachan Vladimír 10 km M40 11.9.201861
19.6.2018CZEMalovcová Monika 10 km Z35 22.6.201822
11.9.2018CZEMAREK Miloš PE 10 km M18 13.9.201875
8.9.2018CZEMayer Jan Atletika Benešov 10 km M60 14.9.201862
3.6.2018CZEMerašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic s.r..o. 10 km Z55 12.6.201826
10.9.2018CZEMoravec František Zoeller Systems 10 km M40 15.9.201872
26.7.2018CZENesvorný David ŠPULKA RACE 10 km M18 31.7.201816
12.9.2018CZENeumann Josef SKK SPARTAK ČTYŘKOLY 10 km M40 12.9.2018100
26.8.2018GBRNorth Shaun 10 km M40 7.9.201835
18.8.2018CZENovotná Jitka 10 km Z18 22.8.201810
6.9.2018CZEPačák Tomáš Benešovský běžecký klub 10 km M18 18.9.2018588
19.8.2018CZEPaszyc Matouš 10 km M18 21.8.201811
11.9.2018CZEPejša Jan smí být prázdné 10 km M40 18.9.2018587
27.6.2018CZEPicková Jana Chramiště 10 km Z45 29.6.201821
24.8.2018CZEPolanská Zuzana 10 km Z35 25.8.20188
6.9.2018CZEPospíšil Pavel Benešovský běžecký klub 10 km M18 8.9.201858
6.9.2018CZEPrchlík Adam 10 km M17 11.9.201857
20.6.2018CZEPrchlíková Barbora Benešovský bežecký klub 10 km Z45 3.7.201820
14.9.2018CZEProcházková Irena 10 km Z55 15.9.201885
16.9.2018CZEŘada Jakub 10 km M18 17.9.2018578
10.9.2018CZEŘehoř Radek Zoeller Systems 10 km M18 15.9.201870
7.9.2018CZERichter Michael 10 km M40 13.9.201859
7.9.2018CZERichterová Michaela 10 km Z45 13.9.201860
4.6.2018CZEŘíha Karel BBK 10 km M40 7.6.20186
16.9.2018CZERůžička Josef HungerMen 10 km M18 17.9.2018582
10.9.2018CZEŠafránek David Zoeller Systems 10 km M18 15.9.201871
2.9.2018CZEŠedivý Zdeněk Benešovský běžecký klub 10 km M18 3.9.201848
16.9.2018CZESehnal Adrien SC Radotín 10 km M60 17.9.2018574
9.8.2018CZESeliger Tomáš ŠPULKA RACE 10 km M18 11.8.201814
4.9.2018CZEŠindelářová Markéta 10 km Z18 18.9.2018586
20.8.2018CZEŠizlingová Eva Vysoká Lhota 10 km Z45 1.9.201833
10.9.2018CZESkořepová Alena TJ Sokol Senohraby 10 km Z35 12.9.201866
14.9.2018CZESlunečko Jindřich ZŠ Benešov, Jiráskova 888 10 km M40 15.9.201886
13.9.2018CZESmejkal Aleš Lišáci Benešov 10 km M40 14.9.201883
3.6.2018CZESmetana Karel VHS Benešov 10 km M60 8.6.201827
10.9.2018CZEŠťastný Jan TJ Sokol Senohraby 10 km M40 12.9.201873
31.8.2018CZEStibor Martin QUO s.r.o. 10 km M18 31.8.201837
13.8.2018CZEStojanov Vladimír TJ Zbořený Kostelec 10 km M18 15.8.201813
13.6.2018CZESvoboda Milan 10 km M60 21.6.201823
1.9.2018CZETůma Jonáš Dubovsko 10 km M17 3.9.201844
1.9.2018CZETůma Ladislav Dubovsko 10 km M50 3.9.201843
3.9.2018CZETůma Jiří Spartak Vlašim 10 km M50 7.9.201853
18.8.2018CZEVilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km M60 21.8.20181
7.5.2018CZEVilímková Veronika 10 km Z18 11.5.201831
15.8.2018CZEVlkannova Vladimír 10 km M18 17.8.201812
10.9.2018CZEVnenková Markéta Zoeller Systems 10 km Z18 15.9.201868
29.7.2018CZEVoříšek Martin SK Neskončíme na kapačkách 10 km M18 31.7.201817
11.9.2018CZEVynšová Monika 10 km Z35 11.9.201876
23.7.2018CZEVyšinka Tomáš 10 km M18 24.7.201819
19.8.2018CZEWagner Jan 10 km M50 28.8.201832
1.9.2018CZEŽaba Jiří Benešovský běžecký klub 10 km M18 3.9.201840
14.9.2018CZEZahradnik Vojtech 10 km M18 17.9.2018584
10.9.2018CZEZdráhal Milan Skajpenen 10 km M18 12.9.201867
14.8.2018SVKŽideková Jana 10 km Z55 23.8.20189