Startovní listina OKOLO STRAČOVA - 5. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D10 km70
K5 km15
Kategorie
BMuži 40 - 49 let18
AMuži do 39 let17
CMuži 50 - 59 let10
FŽeny do 39 let8
MMuži 8
ZŽeny 7
GŽeny 40 - 49 let7
HŽeny 50 - 59 let4
DMuži 60 - 69 let4
EMuži 70 a více let1
IŽeny 60 a více let1
Celkem přihlášených85

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
14.3.2018CZEAdámek Daniel REDPOINT - ELEVEN TEAM 5 km M 15.3.2018163
18.2.2018CZEBezvoda Jaroslav 10 km D 27.2.201864
12.3.2018CZEBláha Milan AF KŘOVICE 10 km D 13.3.201850
12.3.2018CZEBoháč Jan RUN4FUN 10 km A 13.3.201846
11.3.2018CZEBorůvka Tomáš Kolonožky 10 km B 13.3.201841
2.2.2018CZEBrádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10 km C 15.2.20185
4.3.2018CZEBuršík Michal 10 km A 13.3.201835
15.3.2018CZEČerná Petra Báječné ženy v běhu 10 km G 16.3.201861
14.2.2018CZEČerný Aleš JFK Jaroměř 10 km C nezaplaceno0
13.3.2018CZEDrbohlav Jiří Lomnice nad Popelkou 5 km M 14.3.2018158
13.3.2018CZEDrbohlavová Karolína LSK Lomnice nad Popelkou 5 km Z 14.3.2018159
19.2.2018CZEDrozd Jiří Mopos Pardubice 10 km D 27.2.201821
24.2.2018CZEDufka Vladislav Páslerův statek Bischofstein 10 km A 27.2.201831
15.2.2018CZEErsepke Lubos Kingspan 10 km A 15.2.201814
28.2.2018CZEFejfar Aleš 5 km M 4.3.2018155
10.3.2018CZEFirkušný Martin Smiřice 10 km A 13.3.201839
25.2.2018CZEFriebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 10 km H 27.2.201832
28.2.2018CZEFrýdl Miroslav 10 km C 5.3.201834
7.3.2018CZEGukkertová Tereza 10 km F 8.3.201837
19.2.2018CZEHabr Jiří Vella Team Náchod 10 km B 27.2.201820
9.3.2018CZEHak Tomáš 10 km B 15.3.201856
12.3.2018CZEHanzl Radko 10 km C 13.3.201849
12.3.2018CZEHonegr Tomáš 10 km A 13.3.201848
20.2.2018CZEHorák Michal TJ Sokol Studnice 10 km B 27.2.201825
16.2.2018CZEHrdinka Jirka Run4fun 10 km A 13.3.201815
1.2.2018CZEJanata Milan SALMING/RUN4FUN 10 km A 1.2.20189
2.2.2018CZEJančík Bořek Svartes Hořice 10 km C 15.2.201866
18.2.2018CZEJanečková Šárka 5 km Z 27.2.2018151
18.2.2018CZEJanečková Jana 10 km H 27.2.201818
1.2.2018CZEJanouchová Jana 10 km H 27.2.201867
12.3.2018CZEJavůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 10 km E 13.3.201845
7.3.2018CZEJežková Martina 10 km F 13.3.201838
22.2.2018CZEJirásko Lubomír SK SRCH 10 km B 27.2.201828
15.3.2018CZEJonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 10 km H nezaplaceno0
19.2.2018CZEJudová Petra běhna z Trauče 10 km G 8.3.201824
11.3.2018CZEKaráskova Darina Báječné ženy v běhu 5 km Z 15.3.2018166
13.3.2018CZEKarban Štěpán BMC CZ Racing team 10 km B 13.3.201852
13.2.2018CZEKdoulová Mirka Sovětice 10 km F 15.2.201812
15.3.2018CZEKhýrová Aneta Carlakupkolo.cz 10 km F nezaplaceno0
19.2.2018CZEKlusáčková Aneta Vella Team 5 km Z 27.2.2018152
15.2.2018CZEKopčilová Markéta Run4fun 10 km G 16.3.20180
15.2.2018CZEKrunka Kamil SK Nové Město nad Metují 10 km A 27.2.201865
13.3.2018CZEKrupka Adam Indičtí běžci 10 km A 16.3.201859
14.3.2018CZEKrupka Milan Indičtí běžci 5 km M 16.3.2018165
23.2.2018CZEKůtek Jiří TJ SKP Valdice 10 km A 27.2.201830
13.3.2018CZEKuželková Natália 10 km F 15.3.201855
5.2.2018CZELášek Marek IOS Hradec Králové 10 km A 15.2.20188
5.2.2018CZELášek Josef IOS Hradec Králové 10 km B 15.2.20187
23.2.2018CZELetko Zbyněk 10 km A 27.2.201829
14.3.2018CZELukášek Vincent BULOWAAH 5 km M 15.3.2018162
22.2.2018CZEMajorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 5 km Z 27.2.2018154
11.3.2018CZEMalinová Staňka Motor Village 69 10 km F 13.3.201842
11.3.2018CZEMejsnarová Lenka 10 km G nezaplaceno0
15.2.2018CZEMetelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 10 km G 27.2.20182
22.2.2018CZENechanická Karin 5 km Z 27.2.2018153
20.2.2018CZENovák Petr Kingspan 10 km B 27.2.201826
13.2.2018CZENovotný Jaroslav TEP Trutnov 10 km D 8.3.201813
11.3.2018CZEOrt Pavel Aprílová půlka 10 km B 13.3.201843
15.3.2018CZEPajer Ondřej individuální 10 km A nezaplaceno0
12.3.2018CZEPavel Jiří Sovětice 10 km B 13.3.201844
14.3.2018CZEPavlová Kateřina Harant Pecka 10 km F nezaplaceno0
11.3.2018CZEPešek Milan Carlakupkolo 10 km C 13.3.201840
7.2.2018CZEPirkl Miroslav CzechTRI K. Team 10 km B 27.2.201810
16.2.2018CZEPirkl Petr 10 km B 27.2.201817
12.3.2018CZEPospíšil Petr Grey grizzlies Hořice 10 km B 13.3.201847
21.2.2018CZEPradáč Jan RUN magazine team 10 km A 27.2.201827
16.2.2018CZERanda Drahomír 10 km B 27.2.201816
19.2.2018CZERitter Tomáš RUN4FUN 10 km B 13.3.201822
14.3.2018CZESedláčková Martina 5 km Z 15.3.2018161
4.2.2018CZESedláčková Ilona RUN4FUN 10 km G 15.2.201868
19.2.2018CZEŠichová Marcela 10 km F 13.3.201823
7.3.2018CZESláma Martin ACL 130 autocentrum Luňák 10 km C 8.3.201836
15.3.2018CZESplítek Adam 10 km A 16.3.201860
8.3.2018CZEŠterner Jan Sdružení Přátel Třebechovic 5 km M 10.3.2018156
8.3.2018CZEŠvanda Michal Sdružení přátel Třebechovic 5 km M 10.3.2018157
12.3.2018CZESvoboda Mojmír Hvězda Pardubice 10 km C 13.3.201851
12.2.2018CZETomášek Filip 10 km B 15.2.201811
13.3.2018CZEVacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 10 km C 16.3.201863
13.3.2018CZEVacková Hana SK Hronov 10 km I nezaplaceno0
13.3.2018CZEVeber Tomáš LK Tatran Chodov 10 km B 14.3.201853
13.3.2018CZEVejběrová Eva Cyklo Pokr 10 km G 14.3.201854
13.3.2018CZEVondra Matěj 5 km M 15.3.2018160
13.3.2018CZEVondra Václav Rudník 10 km C 15.3.201858
13.3.2018CZEZámečník Adrien BULOWAAH 10 km A 15.3.201857
26.2.2018CZEZáruba Martin MěÚ Dvůr Králové nad Labem 10 km B 5.3.201833