Startovní listina ELEVEN Dětský MTB cup 2018

Statistika přihlášených

Trať
A4trať 430
A5trať 527
A3trať 324
A6trať 623
A7trať 77
A1trať 16
A2trať 24
Kategorie
MZ1Žáci 1 - 7 - 8 let20
MZ2Žáci 2 - 9 - 10 let19
MPPředžáci 5 - 6 let17
MMZMladší žáci 11 - 12 let12
ZMZMladší žákyně 11 - 12 let11
ZZ1Žákyně 1 - 7 - 8 let10
ZZ2Žákyně 2 - 9 - 10 let8
MSZStarší žáci 13 - 14 let7
ZPPředžákyně 5 - 6 let7
ODOdstrkovadla holky do 4 let6
ZBBobice do 4 let4
Celkem přihlášených121

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba Star.č.
3.4.2018CZEBajer Jan BAKAKO Nová Paka trať 7 MSZ 4.4.201893
20.2.2018CZEBažant Kraštof Cyklo Benda team trať 6 MMZ 8.3.201844
20.2.2018CZEBažantová Anežka Cyklo Benda team trať 4 ZZ1 8.3.201845
26.3.2018CZEBenda Stanislav Expres CZ Scott Team Kolín trať 3 MP nezaplaceno0
9.4.2018CZEBenda Tadeáš Cyklo Benda team trať 1 OD 9.4.2018106
20.2.2018CZEBendová Tereza Cyklo Benda team trať 3 ZP 8.3.201846
7.1.2018CZEBenes Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 MZ1 10.1.201815
1.3.2018CZEBeran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 6.3.201856
1.3.2018CZEBeranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 ZMZ 6.3.201857
9.2.2018CZEBerka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 5 MZ2 12.2.201839
4.3.2018CZEBerková Leontýna trať 4 ZZ1 5.3.201868
7.1.2018CZEBondy Štěpán BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 MZ1 16.1.20184
20.2.2018CZEBurgermeister Karel Cyklo Benda team trať 4 MZ1 8.3.201848
20.2.2018CZEBurgermeisterová Lucie Cyklo Benda team trať 5 ZZ2 8.3.201847
7.1.2018CZEČech Ondřej SpinFit Liberec trať 1 OD nezaplaceno0
9.1.2018CZECichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 MZ1 27.2.201821
5.4.2018CZEDlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 ZMZ 6.4.201899
18.1.2018CZEDlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 5 MZ2 24.1.201829
7.4.2018CZEDlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 1 OD 9.4.2018101
4.4.2018CZEDoležalová Nathaly trať 1 OD 5.4.201897
8.1.2018CZEDostál Marek trať 3 MP nezaplaceno0
14.3.2018CZEDumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 3 MP 14.3.201874
1.3.2018CZEDušková Kateřina BEKO Bike Racing Team trať 6 ZMZ 19.3.201865
7.4.2018CZEDvořák Matouš trať 3 MP nezaplaceno0
7.1.2018CZEFamfulíková Elena BAKAKO Nová Paka trať 3 ZP 9.1.201814
7.1.2018CZEFamfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka trať 4 ZZ1 9.1.201813
9.3.2018CZEFara Jan Ivar Author Team trať 4 MZ1 13.3.201872
20.2.2018CZEFranc Marek Cyklo Benda team trať 7 MSZ 8.3.201849
7.1.2018CZEGamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 MZ1 8.1.20181
28.3.2018CZEHájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 4 MZ1 28.3.201889
28.3.2018CZEHájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 MMZ 28.3.201888
9.4.2018CZEHanuš František POCTA trať 5 MZ2 nezaplaceno0
9.1.2018CZEHašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 5 ZZ2 15.2.201820
1.3.2018CZEHavel Marek BEKO Bike Racing Team trať 6 MMZ 19.3.201864
18.1.2018CZEHavel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 3 MP 29.1.201833
8.4.2018CZEHiklová Kateřina trať 5 ZZ2 10.4.2018104
4.4.2018CZEHoffmann Simon MOVS trať 4 MZ1 5.4.201896
4.4.2018CZEHoffmann Ondra MOVS trať 6 MMZ 5.4.201895
15.1.2018CZEHofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 MMZ 14.3.201826
11.1.2018CZEHolec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 MZ1 15.2.201823
1.3.2018CZEHorák Martin BEKO Bike Racing Team trať 6 MMZ 19.3.201858
1.3.2018CZEHorák Adam BEKO Bike Racing Team trať 5 MZ2 19.3.201859
1.3.2018CZEHroch Vítek BEKO Bike Racing Team trať 7 MSZ 19.3.201861
10.1.2018CZEJelínek Ondřej Dukla Liberec trať 5 MZ2 5.4.201822
11.1.2018CZEJelínek Bruno Dukla Liberec trať 3 MP 5.4.201824
18.1.2018CZEJohn Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 13.2.201832
18.1.2018CZEJohn Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 13.2.201831
28.1.2018CZEJungwirth Štěpán Dukla Liberec trať 5 MZ2 31.1.20183
28.1.2018CZEJungwirth František Dukla Liberec trať 6 MMZ 31.1.20182
27.1.2018CZEJuris šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 3 MP 29.1.201838
28.3.2018CZEKniha Petr KC KOOPERATIVA trať 6 MMZ 5.4.201890
21.3.2018CZEKnobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM trať 4 MZ1 4.4.201880
21.3.2018CZEKnoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM trať 3 ZP 4.4.201881
5.4.2018CZEKolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 11.4.2018108
27.3.2018CZEKönigsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE trať 5 MZ2 28.3.201886
27.3.2018CZEKönigsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE trať 6 ZMZ 28.3.201887
20.2.2018CZEKratochvíl Václav Cyklo Benda team trať 6 MMZ 8.3.201850
1.3.2018CZEKučera Radim BEKO Bike Racing Team trať 5 MZ2 19.3.201860
7.1.2018CZEKudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 3 MP 16.1.20188
7.1.2018CZEKudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 5 MZ2 16.1.20186
28.2.2018CZEKussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem trať 4 ZZ1 1.3.201855
7.3.2018CZEKyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 ZZ2 4.4.201871
8.1.2018CZELánová Karolína trať 5 ZZ2 nezaplaceno0
18.3.2018CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team trať 3 ZP 20.3.201879
18.3.2018CZELhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team trať 4 ZZ1 20.3.201878
7.1.2018CZELodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 3 MP 8.1.20185
31.3.2018CZELodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 2 ZB 12.4.2018109
4.4.2018CZELöffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 6 MMZ 5.4.201898
6.3.2018CZEMazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU trať 4 MZ1 12.3.201870
18.2.2018CZEMeier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 MMZ 21.2.201841
18.2.2018CZEMeier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 4 MZ1 21.2.201840
7.1.2018CZEMoulis Lukáš Ivar CS Author Team trať 3 MP 29.1.201812
7.1.2018CZEMoulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 29.1.201811
7.1.2018CZEMrklas štěpán Mihoko Rádlo trať 3 MP 24.1.201810
16.3.2018CZENikolič Alexandr trať 4 MZ1 21.3.201877
7.4.2018CZEPaříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav trať 4 ZZ1 9.4.2018102
7.1.2018CZEPetrák Tobias Pocta trať 4 MZ1 9.1.20189
18.1.2018CZEPetrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 5 ZZ2 29.1.201830
27.2.2018CZEPilous ŠTĚPÁN IVAR.cs author team trať 5 MZ2 28.2.201854
9.4.2018CZEPodhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav trať 5 MZ2 10.4.2018107
19.1.2018CZEPokorná Adéla BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 5 ZZ2 nezaplaceno0
11.3.2018CZEPolák Matyáš KC KOOPERATIVA trať 6 MMZ 12.3.201873
17.1.2018CZEPosledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 7 MSZ 21.1.201827
7.1.2018CZEProcházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 3 ZP 8.1.201817
7.1.2018CZEProcházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 ZZ1 8.1.201816
26.3.2018CZEProvazník Jakub SDH Maršovice trať 3 MP 27.3.201885
25.3.2018CZERajnoch Marek IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 4 MZ1 6.4.201883
25.3.2018CZERajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM trať 6 ZMZ 6.4.201882
19.2.2018CZEŠafránková Zuzana SxSoft trať 2 ZB 20.2.201843
19.2.2018CZEŠafránková Markéta SxSoft trať 4 ZZ1 20.2.201842
12.1.2018CZEŠalanda Adam Patry Cycling Team Třešť trať 4 MZ1 16.1.201825
1.3.2018CZESchäfer Josef BEKO Bike Racing Team trať 4 MZ1 19.3.201866
1.3.2018CZESchäferová Magdaléna BEKO Bike Racing Team trať 5 ZZ2 19.3.201867
25.1.2018CZESedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 ZMZ 16.2.201835
25.1.2018CZESedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 3 ZP 16.2.201836
7.1.2018CZESemerád Marek SRAM MITAS TREK team trať 3 MP 1.3.20187
19.3.2018CZESemerádová Emma POCTA trať 1 OD nezaplaceno0
17.2.2018CZEŠevčík Adam Adastra Sokol Veltěž trať 5 MZ2 nezaplaceno0
7.4.2018CZEŠlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC trať 2 ZB 9.4.2018103
22.2.2018CZEŠlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC trať 1 OD 9.4.201852
22.1.2018CZESoukup Vojta SKC TUFO Prostějov trať 7 MSZ 31.1.201834
8.1.2018CZETomeš Roman SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU trať 4 MZ1 10.1.201818
8.4.2018CZETrávníček Kryštof Ride for fun trať 3 MP 10.4.2018105
18.1.2018CZETřeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 MZ1 24.1.201828
6.4.2018CZETRLLO Lukáš BAKAKO trať 4 MZ1 6.4.2018100
20.2.2018CZETrnková Anna trať 6 ZMZ 2.3.201851
14.3.2018CZETvrzníková Markéta trať 2 ZB 9.4.201876
14.3.2018CZETvrzníková Magdaléna trať 3 ZP 9.4.201875
26.3.2018CZEVáclavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 ZMZ 27.3.201884
7.1.2018CZEVašíček Robin Adastra Sokol Veltěž trať 3 MP nezaplaceno0
7.1.2018CZEVašíček Denis Adastra Sokol Veltěž trať 5 MZ2 nezaplaceno0
3.4.2018CZEVoborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 5 MZ2 4.4.201894
27.1.2018CZEVokřínek Šimon ST Bike Team trať 3 MP 13.2.201837
1.3.2018CZEVolejníková Nikola BEKO Bike Racing Team trať 6 ZMZ 19.3.201863
1.3.2018CZEVolejníková Natálie BEKO Bike Racing Team trať 6 ZMZ 19.3.201862
6.3.2018CZEVozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM trať 4 ZZ1 7.3.201869
9.1.2018CZEVyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM trať 6 ZMZ 16.3.201819
3.4.2018CZEZelená Lucka SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 4 ZZ1 4.4.201892
3.4.2018CZEZelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM trať 3 MP 4.4.201891
25.2.2018CZEZeman Radim Bike & Ski Bakajda trať 7 MSZ 27.2.201853
15.3.2018CZEZikeš Ota BEKO Bike Racing Team trať 7 MSZ 12.4.2018110